Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      η οικονομ σου είχε πει πως έχει λίγο αυξημένες τιμές απλώς δεν χρειάζεσαι αντιπηκτικές ή σου είχε πει πως η εξετάσεις σου είναι καθαρές ; 

      Η οικονομ μου είχε κάνει κάποιες βασικές εξετάσεις (πρωτεΐνη c,s , αντιπηκτικό λύκου,καρδιολογική,  αντί θρόμβινη) και βάσει αυτών και του ιστορικού μου είχε πει πως δεν χρειάζεται να κάνω τον γονιδιακό έλεγχο για τις μεταλλάξεις. Το ίδιο είπε κ ο γυναικολόγος και εγω τώρα επέμενα και μου τις έδωσε και ενώ όλα είναι καλά βγήκε το PAI-1. Φφφ φοβάμαι κορίτσια μήπως έχει γίνει ήδη κάτι κακό 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Georgia Jo είπε:

Κοριτσια εχει καμια απο εσας ενοχλησεις στο στομαχι, αναγουλες οπως στις αρχες;;; 37η σημερα και εδω και 3 μερες εχω καουρες, ανακατωμαρες και δυσφορια

Ναι κι εγώ έχω πάλι καούρες.Το μωρό μεγαλώνει και πιέζει τα πάντα.Απολυτα φυσιολογικά όλα αυτά.

Μονο το κρύο γάλα με ανακουφιζει.Και το μήλο.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Joka είπε:

Ναι κι εγώ έχω πάλι καούρες.Το μωρό μεγαλώνει και πιέζει τα πάντα.Απολυτα φυσιολογικά όλα αυτά.

Μονο το κρύο γάλα με ανακουφιζει.Και το μήλο.

Καλημερα! Εφαγα φρυγανιες και συνηλθα ευτυχως. Προς το παρον ειμαι καλα...υπομονη ακομα μια βδομαδα...

7 ώρες πρίν, Sofi8 είπε:

Εγώ σήμερα είχα πόνο στο στομάχι κ διάρροια. Ευτυχώς ήπια χαμομήλι και πέρασε. Είχα κ πονακια χαμηλά στην κοιλιά όλη νύχτα κ νόμιζα ότι από ώρα σε ώρα θα γεννήσω. Κι εγώ αύριο μπαίνω 37 :)

 

Καλημερα! Και γω ηπια χαμομηλι, εφαγα και φρυγανιες και συνηλθα! Προς το παρον ειμαι καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Επέστρεψα από τον γιατρό, την Παρασκευή μπαίνω για καισαρική! Όλες οι ενδείξεις της είναι καλές, βάρος, πλακούντας, αμνιακό και δραστηριότητα αλλά σταθερά με τα ποδαράκια κατω! Θα κάνουμε εισαγωγή 7 το πρωί για προετοιμασία κ κάποιες εξετάσεις κ θέλω να πιστεύω πως σε λίγες ώρες θα την κρατάω στα χέρια μου! Δε μπορώ να το πιστέψω.. Έχω βέβαια πολύ άγχος να πάνε όλα καλά αλλά έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση..!

  • Μου αρέσει 14

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Επέστρεψα από τον γιατρό, την Παρασκευή μπαίνω για καισαρική! Όλες οι ενδείξεις της είναι καλές, βάρος, πλακούντας, αμνιακό και δραστηριότητα αλλά σταθερά με τα ποδαράκια κατω! Θα κάνουμε εισαγωγή 7 το πρωί για προετοιμασία κ κάποιες εξετάσεις κ θέλω να πιστεύω πως σε λίγες ώρες θα την κρατάω στα χέρια μου! Δε μπορώ να το πιστέψω.. Έχω βέβαια πολύ άγχος να πάνε όλα καλά αλλά έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση..!

Καλημερα κοριτσι μου αντε με το καλο! Θυμησε μας τι βαρος εχει τωρα το μωρό σου? Και σε ποια εβδομαδα εισαι?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Georgia Jo είπε:

Καλημερα! Εφαγα φρυγανιες και συνηλθα ευτυχως. Προς το παρον ειμαι καλα...υπομονη ακομα μια βδομαδα...

Καλημερα! Και γω ηπια χαμομηλι, εφαγα και φρυγανιες και συνηλθα! Προς το παρον ειμαι καλα!

Χαχα εγώ υπομονή όσο παει!!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Επέστρεψα από τον γιατρό, την Παρασκευή μπαίνω για καισαρική! Όλες οι ενδείξεις της είναι καλές, βάρος, πλακούντας, αμνιακό και δραστηριότητα αλλά σταθερά με τα ποδαράκια κατω! Θα κάνουμε εισαγωγή 7 το πρωί για προετοιμασία κ κάποιες εξετάσεις κ θέλω να πιστεύω πως σε λίγες ώρες θα την κρατάω στα χέρια μου! Δε μπορώ να το πιστέψω.. Έχω βέβαια πολύ άγχος να πάνε όλα καλά αλλά έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση..!

Με το καλό και γρήγορα στην αγκαλιά σου η μπέμπα σου! 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου αντε με το καλο! Θυμησε μας τι βαρος εχει τωρα το μωρό σου? Και σε ποια εβδομαδα εισαι?

Την Παρασκευή θα είμαι 39 και 2! Σαν πυρετός! Το κορίτσι μου είναι 3400!

  • Μου αρέσει 4

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Επέστρεψα από τον γιατρό, την Παρασκευή μπαίνω για καισαρική! Όλες οι ενδείξεις της είναι καλές, βάρος, πλακούντας, αμνιακό και δραστηριότητα αλλά σταθερά με τα ποδαράκια κατω! Θα κάνουμε εισαγωγή 7 το πρωί για προετοιμασία κ κάποιες εξετάσεις κ θέλω να πιστεύω πως σε λίγες ώρες θα την κρατάω στα χέρια μου! Δε μπορώ να το πιστέψω.. Έχω βέβαια πολύ άγχος να πάνε όλα καλά αλλά έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση..!

Με το καλοοοοοο.Ολα θα πάνε υπέροχα.Ουτε που θα το καταλάβεις με την καισαρικη.Τσακ μπαμ.

Ποια από εμάς μπορεί να το πιστέψει??!!!!

Δε βοήθησε τελικά κάτι μήπως άλλαζε θέση ε?

Όχι ότι έχει καμία σημασία πλέον.Ειστε 3.500 κιλά ήδη?

Ήσουν νομίζω και η πρώτη ημερολογιακά.Εγω ειμαι 3-4 μέρες πίσω.

Πάντως κορίτσια στο ζυγισμα.οταν γεννιούνται είναι μεγάλες οι διαφορές συνήθως.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Με το καλοοοοοο.Ολα θα πάνε υπέροχα.Ουτε που θα το καταλάβεις με την καισαρικη.Τσακ μπαμ.

Ποια από εμάς μπορεί να το πιστέψει??!!!!

Δε βοήθησε τελικά κάτι μήπως άλλαζε θέση ε?

Όχι ότι έχει καμία σημασία πλέον.Ειστε 3.500 κιλά ήδη?

Ήσουν νομίζω και η πρώτη ημερολογιακά.Εγω ειμαι 3-4 μέρες πίσω.

Πάντως κορίτσια στο ζυγισμα.οταν γεννιούνται είναι μεγάλες οι διαφορές συνήθως.

Μπα όλα τα έκανα! Τι μπουσουλησα, τι φακό έβαζα χαμηλά να ακολουθήσει το φως, τραγούδια, μενταγιόν εγκυμοσύνης, τίποτα αυτή! Αγύριστο κεφάλι στην κυριολεξία!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές! Όταν θα μπορέσω θα σας στείλω την εμπειρία μου!

  • Χαχα 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerina 11 είπε:

Μπα όλα τα έκανα! Τι μπουσουλησα, τι φακό έβαζα χαμηλά να ακολουθήσει το φως, τραγούδια, μενταγιόν εγκυμοσύνης, τίποτα αυτή! Αγύριστο κεφάλι στην κυριολεξία!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές! Όταν θα μπορέσω θα σας στείλω την εμπειρία μου!

Με το καλό κορίτσι μου.ολα θα πάνε κατά ευχήν...αλλο ένα μωράκι στην παρέα μας.τι χαρά..οι υπόλοιπες υπομονή ν έχουμε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 11 είπε:

Μπα όλα τα έκανα! Τι μπουσουλησα, τι φακό έβαζα χαμηλά να ακολουθήσει το φως, τραγούδια, μενταγιόν εγκυμοσύνης, τίποτα αυτή! Αγύριστο κεφάλι στην κυριολεξία!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές! Όταν θα μπορέσω θα σας στείλω την εμπειρία μου!

θα έχει τους λόγους της να μην γυρνάει ξέρει αυτή. δεν πειράζει!άντε με το καλό!!! περιμένουμε λεπτομέρειες!

  • Ευχαριστώ 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

θα έχει τους λόγους της να μην γυρνάει ξέρει αυτή. δεν πειράζει!άντε με το καλό!!! περιμένουμε λεπτομέρειες!

Πάντως όσον αφορά για τα κιλά των υπέρηχος κ της γέννας εχω τσέκαρα τους υπερηχους και τα ντοπλερ του μεγαλύτερου γιου μου και είδα οντως μεγάλες αποκτήσεις..και τελικα πιο αξιόπιστο στην πραγματικότητα ήταν το ντοπλερ.. ο υπέρηχος του Δημοσιου αλλου για αλλου χαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Πάντως όσον αφορά για τα κιλά των υπέρηχος κ της γέννας εχω τσέκαρα τους υπερηχους και τα ντοπλερ του μεγαλύτερου γιου μου και είδα οντως μεγάλες αποκτήσεις..και τελικα πιο αξιόπιστο στην πραγματικότητα ήταν το ντοπλερ.. ο υπέρηχος του Δημοσιου αλλου για αλλου χαχα 

αχ τι να πω...αν είναι πιο αξιόπιστο το ντόπλερ του εμβρυολόγου από του μαιευτήρα μου( κ οι δύο ντόπλερ μου κάνουν) τότε μιλάμε για τεράστια απόκλιση... άλλο παιδί...μόνο στο κεφάλι συμφωνούν ότι έχει μεγάλο. λέτε πρέπει να ανησυχώ για το κεφάλι;


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katerina 11 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Επέστρεψα από τον γιατρό, την Παρασκευή μπαίνω για καισαρική! Όλες οι ενδείξεις της είναι καλές, βάρος, πλακούντας, αμνιακό και δραστηριότητα αλλά σταθερά με τα ποδαράκια κατω! Θα κάνουμε εισαγωγή 7 το πρωί για προετοιμασία κ κάποιες εξετάσεις κ θέλω να πιστεύω πως σε λίγες ώρες θα την κρατάω στα χέρια μου! Δε μπορώ να το πιστέψω.. Έχω βέβαια πολύ άγχος να πάνε όλα καλά αλλά έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση..!

Με το καλό να το δεχτείς! Ολα θα πάνε τέλεια και με την καισαρική πολύ γρήγορα θα το κρατάς αγκαλιά!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...