Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      περιμένουμε τον ανδρολογο να μας παρει αλλα είχε πει οτι σε μερικούς δεν ανεβαίνουν τα επίπεδα παρόλο που παίρνουν συμπληρώματα. έχω αγωνία.. έχουμε πολυ κακή μορφολογία.

      Στην μικρογονιμοποιηση δεν βρίσκουν κάποιο καλό σπερματοζωάριο ;

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Σωστά όπως το έγραψες. Είχε ξεκινήσει από μόνος του ο τοκετός. 
Έχουν πάρει βάρος και τα 2. Ήταν την Κυριακή 3.100 ο μικρός και 2700 η Μπέμπα. Έχουν πάρει πάνω από 1 κιλό από τη γέννηση. 
Υπέρηχους έκαναν και ισχίων και εγκεφάλου και νεφρών στο μαιευτήριο κ τώρα κλείσαμε την άλλη εβδομάδα να κάνουμε όλους αυτούς τους υπερήχους επανάληψη. Στα πρόωρα οι εξετάσεις είναι πολλές και πρέπει να επαναλαμβάνονται. 

 

Mπραβο τα μωρακια!Σουπερ!

Εννοεις οτι ειναι υποχρεωτικες στα προωρα οι προαιρετικές?Δε μπορεις πχ να πας να τις κανεις στο Παιδων?Σε υποχρεωνουν επειδη είναι προωρα να τις κανεις εκει?


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Mπραβο τα μωρακια!Σουπερ!

Εννοεις οτι ειναι υποχρεωτικες στα προωρα οι προαιρετικές?Δε μπορεις πχ να πας να τις κανεις στο Παιδων?Σε υποχρεωνουν επειδη είναι προωρα να τις κανεις εκει?

Επειδη κ εμεις τις ειχαμε κανει απτην στιγμη που βγει το μωρο απτο νοσοκομειο οπου θες πας κ τις κανεις τις εξετασεις δεν σε υποχρεωνει κανεις ισα ισα το αντιθετο θα ελεγα σου υπενθυμιζαν κ για το οτι δεν δεχονται εοπυ για καποιες συγκεκριμενες . 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Mπραβο τα μωρακια!Σουπερ!

Εννοεις οτι ειναι υποχρεωτικες στα προωρα οι προαιρετικές?Δε μπορεις πχ να πας να τις κανεις στο Παιδων?Σε υποχρεωνουν επειδη είναι προωρα να τις κανεις εκει?

Τις πρώτες τις έκαναν κατά τη νοσηλεία τους στο Λητω. Τις επαναληπτικές στο παίδων τις έκλεισα φυσικά !! 

Just now, linaa said:

Επειδη κ εμεις τις ειχαμε κανει απτην στιγμη που βγει το μωρο απτο νοσοκομειο οπου θες πας κ τις κανεις τις εξετασεις δεν σε υποχρεωνει κανεις ισα ισα το αντιθετο θα ελεγα σου υπενθυμιζαν κ για το οτι δεν δεχονται εοπυ για καποιες συγκεκριμενες . 

Ακριβώς έτσι

ενω θα τις συνταγογράφησει η παιδίατρος δεν δέχεται το Λητω να τις κάνουμε μέσω εοπυυ εκεί. 
Εκλεισα ραντεβού για όλα στο παίδων 

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Τις πρώτες τις έκαναν κατά τη νοσηλεία τους στο Λητω. Τις επαναληπτικές στο παίδων τις έκλεισα φυσικά !! 

Ακριβώς έτσι

ενω θα τις συνταγογράφησει η παιδίατρος δεν δέχεται το Λητω να τις κάνουμε μέσω εοπυυ εκεί. 
Εκλεισα ραντεβού για όλα στο παίδων 

ναι κ εμεις ετσι ειχαμε κανει μας τα εγραφε η παιδιατρος !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Εννοειτε οτι τις πρωτες,μεχρι να βγουν τα μωρα σε υποχρεωνουν να τις κανεις εκει,ενω τις επαναληπτικες αφου εχουν βγει τις κανεις οπου θες?

Οσες ειναι αναγκαιες για την υγεια των μωρων τις κανεις οσο νοσηλευεσε για να παρεις εξιτηριο . Δεν υποχρεωνεσε απλα οι γιατροι για να σε αφησουν να φυγεις πρεπει πρωτα να ειναι σιγουροι οτι το μωρο ειναι καλα στην υγεια του. 

Μετα κανεις εξετασεις οπου θες κ απλα αν ειναι πολυ  προωρο κ σε παρακολουθει καποιος νεογνολογος στο νοσοκομειο επειδη ξερουν κ το ιστορικο του στην ΜΕΘ του πας τις εξετασεις. 

Αν δεν ειναι προωρο οποιος παιδιατρος σε παρακολουθει στο σπιτι βλεπει τις εξετασεις. 

Δεν υποχρεωνεσε απο πουθενα .. Απλα για τα πολυ προωρα υπαρχει ενα πρωτοκολο για την υγεια τους μετα χωρις υποχρεωση εννοειτε απλα ο γιατρος που ειχε το παιδι μεσα στην Μεθ σιγουρα εχει μια καλητερη εικονα . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka said:

Εννοειτε οτι τις πρωτες,μεχρι να βγουν τα μωρα σε υποχρεωνουν να τις κανεις εκει,ενω τις επαναληπτικες αφου εχουν βγει τις κανεις οπου θες?

Ναι όπου θες 

Οπως σου έγραψα εγώ τις έκλεισα στο παίδων 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Αχ τι τέλειο!!! Πώς κοιμήθηκες όμως? Σου βάλανε μασκουλα?? 

Οχι δεν μου εβαλαν μασκα. Απο μονη μου κοιμηθηκα δεκα λεπτα λογω αυπνιας...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 said:

Γεια σας και από μένα, γέννησα ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3420kg με καισαρική γιατί δεν είχε εμπεδωθεί και Ούτε είχε σκοπό να το κάνει ποτέ. Ακόμα κολυμπούσε η γοργόνα μου! 
τα συναισθήματα μαγικά, ονειρικά, τέτοια ευτυχία δεν υπάρχει....θηλάζω κανονικά και είναι μια τρέλα όπως τρώει, την έχω ερωτευτεί

φυσικά το ίδιο και ο μπαμπάς της 

σας εύχομαι ολόψυχα και στα δικά σας αγαπημένες μου....με το καλό! Οι στιγμές είναι μοναδικές 

 

 

Να σου ζήσει η γοργόνα σου κορίτσι μου!! 
Γερή  , δυνατή κ καλότυχη!! 
Καλη ανάρρωση !! 
 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renaki80 είπε:

Γεια σας και από μένα, γέννησα ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3420kg με καισαρική γιατί δεν είχε εμπεδωθεί και Ούτε είχε σκοπό να το κάνει ποτέ. Ακόμα κολυμπούσε η γοργόνα μου! 
τα συναισθήματα μαγικά, ονειρικά, τέτοια ευτυχία δεν υπάρχει....θηλάζω κανονικά και είναι μια τρέλα όπως τρώει, την έχω ερωτευτεί

φυσικά το ίδιο και ο μπαμπάς της 

σας εύχομαι ολόψυχα και στα δικά σας αγαπημένες μου....με το καλό! Οι στιγμές είναι μοναδικές 

 

 

Να σας ζήσει η μπουμπου σας κοπέλα μου!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Renaki80 είπε:

Γεια σας και από μένα, γέννησα ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3420kg με καισαρική γιατί δεν είχε εμπεδωθεί και Ούτε είχε σκοπό να το κάνει ποτέ. Ακόμα κολυμπούσε η γοργόνα μου! 
τα συναισθήματα μαγικά, ονειρικά, τέτοια ευτυχία δεν υπάρχει....θηλάζω κανονικά και είναι μια τρέλα όπως τρώει, την έχω ερωτευτεί

φυσικά το ίδιο και ο μπαμπάς της 

σας εύχομαι ολόψυχα και στα δικά σας αγαπημένες μου....με το καλό! Οι στιγμές είναι μοναδικές 

 

 

Aχ κοριτσι μου καλημέρα! Τι ευχάριστα νέα! Μπράβο μπράβο να την χαίρεστε κ καλη αναρρωση!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Renaki80 είπε:

Γεια σας και από μένα, γέννησα ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3420kg με καισαρική γιατί δεν είχε εμπεδωθεί και Ούτε είχε σκοπό να το κάνει ποτέ. Ακόμα κολυμπούσε η γοργόνα μου! 
τα συναισθήματα μαγικά, ονειρικά, τέτοια ευτυχία δεν υπάρχει....θηλάζω κανονικά και είναι μια τρέλα όπως τρώει, την έχω ερωτευτεί

φυσικά το ίδιο και ο μπαμπάς της 

σας εύχομαι ολόψυχα και στα δικά σας αγαπημένες μου....με το καλό! Οι στιγμές είναι μοναδικές 

 

 

Να σας ζησειιιιι...τα ωραιότερα πρωινά νέα..καλοτυχη η μπέμπα κ εσύ γρήγορη ανάρρωση

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Renaki80 είπε:

Γεια σας και από μένα, γέννησα ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3420kg με καισαρική γιατί δεν είχε εμπεδωθεί και Ούτε είχε σκοπό να το κάνει ποτέ. Ακόμα κολυμπούσε η γοργόνα μου! 
τα συναισθήματα μαγικά, ονειρικά, τέτοια ευτυχία δεν υπάρχει....θηλάζω κανονικά και είναι μια τρέλα όπως τρώει, την έχω ερωτευτεί

φυσικά το ίδιο και ο μπαμπάς της 

σας εύχομαι ολόψυχα και στα δικά σας αγαπημένες μου....με το καλό! Οι στιγμές είναι μοναδικές 

 

 

κορίτσι να σου ζήσει! έκανες πρώτα πρόκληση αν θυμάμαι καλά; πως ήταν;

  • Ευχαριστώ 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Georgia Jo είπε:

Τιποτα δεν καταλαβα! Ουτε τον καθετηρα που φοβομουν, ουτε την επισκληριδιο. Το μονο που νιωθεις ειναι η αφη του γιατρου οταν προσπαθει να στο βγαλει. Εγω αποκοιμηθηκα ενα 10λεπτο κατα την διαδικασια και με ξυπνησαν οταν μου την εβγαζαν....

Να σού ζήσει! Γερο και καλοτυχο το μωράκι σού!

2 ώρες πρίν, Renaki80 είπε:

Γεια σας και από μένα, γέννησα ένα υγιέστατο κοριτσάκι 3420kg με καισαρική γιατί δεν είχε εμπεδωθεί και Ούτε είχε σκοπό να το κάνει ποτέ. Ακόμα κολυμπούσε η γοργόνα μου! 
τα συναισθήματα μαγικά, ονειρικά, τέτοια ευτυχία δεν υπάρχει....θηλάζω κανονικά και είναι μια τρέλα όπως τρώει, την έχω ερωτευτεί

φυσικά το ίδιο και ο μπαμπάς της 

σας εύχομαι ολόψυχα και στα δικά σας αγαπημένες μου....με το καλό! Οι στιγμές είναι μοναδικές 

 

 

Μπράβο , πολύ καλή η μπέμπα σου! Να σου ζήσει!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...