Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kassandras είπε:

Μια ερώτηση αν κ τα έχουμε πει εκατό φορες:lol: είμαι 17 και 3, άρα έκλεισε ο 4ος μήνας και μπήκα στον 5ο;;

18+0 θα μπεις 5ο

Just now, Aria konsta είπε:

Ο φρονιμίτης διάλεξε τη χειρότερη περίοδο... 

Και τώρα; Εξαγωγή;


T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Manenious είπε:

18+0 θα μπεις 5ο

Και τώρα; Εξαγωγή;

Καλημέρα, δεν νομίζω εξαγωγή γτ ειναι έγκλειστος.  

Αλλα την αντιβίωση δε νομίζω να τη γλυτώνω.  

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλημέρα, δεν νομίζω εξαγωγή γτ ειναι έγκλειστος.  

Αλλα την αντιβίωση δε νομίζω να τη γλυτώνω.  

Ποσό σε καταλαβαινω για καλή μου τύχη έβγαλα έναν ακόμη πριν μεινω έγκυος! Εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς πολύ 


T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου.καταρχην χαίρομαι για όσες είδατε τα μωράκια σας και ήταν όλα μια χαρά !!εγώ χθες ΞΑΝΑ νοσοκομείο.εκει που πήγα να γυρίσω πλευρό ξαφνικά αρχίζουν να τρέχουν υγρά και τα έκανα όλα χάλια .μιλάμε όμως σαν βρύση . παίρνω τον γιατρό έντρομη μου λέει μπορεί να σπάσαν τα νερά έλα γρήγορα νοσοκομείο.εχασα 10 χρόνια από την ζωή μου ....φτάσαμε άρχισαν να με εξετάζουν δύο γιατροί (ο δικός μου ήταν πάνω στους τοκετούς και δεν μπορούσε να έρθει στα επείγοντα ωστόσο τους καθοδηγούσε τηλεφωνικά) στην αρχή έλεγαν σπάσαν τα νερά σου.νομιζα ότι θα λιποθυμήσω.μεχρι να δουν ότι δεν ήταν αυτό με σακατεψαν από κάτω γιατί ο κολποδιαστολεας έβρισκε στον πεσσο και με πονούσε πολύ .με τα λίγα με τα πολλά ήταν συνέπεια του πεσσου τα πολλά υγρά συμβαίνει αυτό κάποιες φορές.το μωρό καλά η μαμά εγκεφαλικό ανά δύο μέρες ...

  • Λυπημένη/-ος 7

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.καταρχην χαίρομαι για όσες είδατε τα μωράκια σας και ήταν όλα μια χαρά !!εγώ χθες ΞΑΝΑ νοσοκομείο.εκει που πήγα να γυρίσω πλευρό ξαφνικά αρχίζουν να τρέχουν υγρά και τα έκανα όλα χάλια .μιλάμε όμως σαν βρύση . παίρνω τον γιατρό έντρομη μου λέει μπορεί να σπάσαν τα νερά έλα γρήγορα νοσοκομείο.εχασα 10 χρόνια από την ζωή μου ....φτάσαμε άρχισαν να με εξετάζουν δύο γιατροί (ο δικός μου ήταν πάνω στους τοκετούς και δεν μπορούσε να έρθει στα επείγοντα ωστόσο τους καθοδηγούσε τηλεφωνικά) στην αρχή έλεγαν σπάσαν τα νερά σου.νομιζα ότι θα λιποθυμήσω.μεχρι να δουν ότι δεν ήταν αυτό με σακατεψαν από κάτω γιατί ο κολποδιαστολεας έβρισκε στον πεσσο και με πονούσε πολύ .με τα λίγα με τα πολλά ήταν συνέπεια του πεσσου τα πολλά υγρά συμβαίνει αυτό κάποιες φορές.το μωρό καλά η μαμά εγκεφαλικό ανά δύο μέρες ...

Τι περνάς ρε γαμωτο έλεος...δε σε είχε ενημερώσει ο γιατρός για τα πολλά υγρά να ξέρεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evoulini24 είπε:

Τι περνάς ρε γαμωτο έλεος...δε σε είχε ενημερώσει ο γιατρός για τα πολλά υγρά να ξέρεις;

Μου το είπε από το τηλέφωνο αλλά δεν μπορούσε να το ρισκάρει και να μην εξεταστω γιατί ήταν σαν να κατουρουσα από τον κόλπο δεν ήταν απλά πολλά υγρά ..γενικά απ' ότι κατάλαβα από τα συμφραζόμενα εκεί από τους γιατρούς θα είναι θαύμα αν φτάσω 26 27 εβδομάδες..

  • Λυπημένη/-ος 4

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.καταρχην χαίρομαι για όσες είδατε τα μωράκια σας και ήταν όλα μια χαρά !!εγώ χθες ΞΑΝΑ νοσοκομείο.εκει που πήγα να γυρίσω πλευρό ξαφνικά αρχίζουν να τρέχουν υγρά και τα έκανα όλα χάλια .μιλάμε όμως σαν βρύση . παίρνω τον γιατρό έντρομη μου λέει μπορεί να σπάσαν τα νερά έλα γρήγορα νοσοκομείο.εχασα 10 χρόνια από την ζωή μου ....φτάσαμε άρχισαν να με εξετάζουν δύο γιατροί (ο δικός μου ήταν πάνω στους τοκετούς και δεν μπορούσε να έρθει στα επείγοντα ωστόσο τους καθοδηγούσε τηλεφωνικά) στην αρχή έλεγαν σπάσαν τα νερά σου.νομιζα ότι θα λιποθυμήσω.μεχρι να δουν ότι δεν ήταν αυτό με σακατεψαν από κάτω γιατί ο κολποδιαστολεας έβρισκε στον πεσσο και με πονούσε πολύ .με τα λίγα με τα πολλά ήταν συνέπεια του πεσσου τα πολλά υγρά συμβαίνει αυτό κάποιες φορές.το μωρό καλά η μαμά εγκεφαλικό ανά δύο μέρες ...

Καλημέρα κορίτσι μου... Ανατρίχιασα διαβάζοντας την καινούργια σου περιπέτεια...κουράγιο και δύναμη κορίτσι μου... Όλα θα πάνε καλά μην αμφιβάλεις καθόλου.. Μια μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω. 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου... Ανατρίχιασα διαβάζοντας την καινούργια σου περιπέτεια...κουράγιο και δύναμη κορίτσι μου... Όλα θα πάνε καλά μην αμφιβάλεις καθόλου.. Μια μεγάλη αγκαλιά σου στέλνω. 

 

Τα νεύρα τεντωμένα αλλά παλεύω ..και εγώ εύχομαι τελικά να πάνε όλα καλά !!ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Τα νεύρα τεντωμένα αλλά παλεύω ..και εγώ εύχομαι τελικά να πάνε όλα καλά !!ευχαριστώ κορίτσι μου καλό!

Ειναι μια τεράστια δοκιμασία αυτό που περνάς σίγουρα.... Αλλα δες το έτσι σαν να μια δοκιμασία που όταν θα κρατήσεις το νινί αγκαλιά θα είναι παρελθόν. Όσον αφορά τους γιατρούς δεν είναι θεοί. Εσύ θα κάνεις αυτό που πρέπει και με την βοήθεια του Θεού το μωράκι θα γεννηθεί όπως και όταν πρέπει. Μην έχεις αμφιβολία. Πίστη και όλα θα γίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.καταρχην χαίρομαι για όσες είδατε τα μωράκια σας και ήταν όλα μια χαρά !!εγώ χθες ΞΑΝΑ νοσοκομείο.εκει που πήγα να γυρίσω πλευρό ξαφνικά αρχίζουν να τρέχουν υγρά και τα έκανα όλα χάλια .μιλάμε όμως σαν βρύση . παίρνω τον γιατρό έντρομη μου λέει μπορεί να σπάσαν τα νερά έλα γρήγορα νοσοκομείο.εχασα 10 χρόνια από την ζωή μου ....φτάσαμε άρχισαν να με εξετάζουν δύο γιατροί (ο δικός μου ήταν πάνω στους τοκετούς και δεν μπορούσε να έρθει στα επείγοντα ωστόσο τους καθοδηγούσε τηλεφωνικά) στην αρχή έλεγαν σπάσαν τα νερά σου.νομιζα ότι θα λιποθυμήσω.μεχρι να δουν ότι δεν ήταν αυτό με σακατεψαν από κάτω γιατί ο κολποδιαστολεας έβρισκε στον πεσσο και με πονούσε πολύ .με τα λίγα με τα πολλά ήταν συνέπεια του πεσσου τα πολλά υγρά συμβαίνει αυτό κάποιες φορές.το μωρό καλά η μαμά εγκεφαλικό ανά δύο μέρες ...

Χριστέ μου , Παναγία μου.. τι τρομάρα επαθεεες; θα ειχα φρικάρει.. και τωρα ;; 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...