Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Το μόνο θετικό είναι ότι ο τράχηλος με τον πεσσο πήρε λίγο τα πάνω του 1,7 από 1,36 που ήταν την μέρα που τον  βάλαμε .αλλά από την ξάπλα έχει πιαστεί το σώμα μου..και εγώ φρικαρα  τρόμαξα έκλαψα αλλά η ψυχραιμία είναι μονόδρομος!

Κανω ότι περνάει από το χέρι μου γλυκιά μου! εύχομαι να βγω νικήτρια και να έρθει το αγοράκι μου γερό και δυνατό!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και θα πάνε όλα καλά! Αλλά έχω μια απόρροια για ποιο λόγο δεν προχωράτε σε περίδεση; Τις ευχές μου και μια αγκαλιά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Rina-Katerina είπε:

Θα έρθει!! Αυτό είναι το μόνο σίγουρο και όλο αυτό θα είναι μια κακη ανάμνηση. Κάνε υπομονή, διάβαζε, κοιμήσου, δες ταινίες να ξεχνιέσαι, κανε κάποιο online σεμινάριο αμα θες.. Θα περάσει ο καιρός και θα έχεις να λες στο λουκουμακι σου πόσο σε λαχταρησε..! <3

Ψάχνω τρόπους η αλήθεια να περνάει η ώρα !μεγάλο βασανο να μην μπορείς να κάνεις τίποτα αλλά σκέφτομαι το αγοράκι μου και λέω για να σε αγκαλιάσει η μαμά πρέπει να κάνει θυσίες !! ευχαριστω γλυκιά μου για το κουράγιο!!

  • Μου αρέσει 4

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Ψάχνω τρόπους η αλήθεια να περνάει η ώρα !μεγάλο βασανο να μην μπορείς να κάνεις τίποτα αλλά σκέφτομαι το αγοράκι μου και λέω για να σε αγκαλιάσει η μαμά πρέπει να κάνει θυσίες !! ευχαριστω γλυκιά μου για το κουράγιο!!

Δες το αλλιώς.. Δεν κάνεις τίποτα τώρα αλλά για καλό σκοπό και μετα τη γεννα.. Ποιος σας πιάνει!!! Θα τα κάνεις όλα μαζεμένα τοτε, προς το παρόν προέχει η ξεκουραση. Καλό και ήρεμο βράδυ κορίτσι μου. Καλο ΣΚ σε όλες μας!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Βρε κορίτσια να ρωτησω.. νιωθω το μωρο να "κλωτσαει" πάνω από τον αφαλό μπορω να πω και στομάχι είναι δυνατόν;; ποσο να ειναι για να φτάνει εκεί; και σίγουρα είναι το μωρο το καταλαβαίνω γτ ειναι χτυπηματακια οχι φτερουγισμα.  

Εγώ δεν το νιώθω τόσο ψηλά...κάτω από τον αφαλό το αισθάνομαι!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

20 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Οχι εμενα δεν με ενοχλεί ισα ισα αμάν κανω για να το νιωσω μιας και έχω πρόσθιο.  

Αλλα ποσο μπορει να ειναι το μωρο ώστε να το νιωσω στο στομάχι; και ηταν και αρκετά χτυπήματα 

Κ γω τα νοιωθω αυτα εκει ακριβώς. Ε τα μωρα μας ειναι κοριτσια!!!! :)Όταν είμαστε ξαπλα δεν το νοιωθετε αυτο; εγω ακριβωςπανω κ δεξια αριστερα στον αφαλο. 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Εγώ δεν το νιώθω τόσο ψηλά...κάτω από τον αφαλό το αισθάνομαι!! 

Και εγώ δεν το νιώθω ψηλά. Κάτω από τον αφαλό σίγουρα τέσσερα δάκτυλα πιο κάτω. Χαμηλά το νιώθω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου. εύχομαι να είστε όλες καλά. Πέπη μου σε εσένα στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και την ευχή να πάνε όλα καλά. Φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι αυτό που περνάς. φιλιά σε όλες. ευχή μου να έχουμε όλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , elpida2019 είπε:

καλημέρα κορίτσια μου. εύχομαι να είστε όλες καλά. Πέπη μου σε εσένα στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά και την ευχή να πάνε όλα καλά. Φαντάζομαι πόσο δύσκολο είναι αυτό που περνάς. φιλιά σε όλες. ευχή μου να έχουμε όλες τελειόμηνες εγκυμοσύνες :)

Ευχαριστώ Ελπιδακι μου !προσπαθώ και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά και για μένα και για όλες!!

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου!! @Pepi88 τι πέρασες κορίτσι μου, το διάβαζα και είχα ανατρίχιασε ολόκληρη.. Ελπίζω να ήταν απλά μια περιπέτεια και από δω και πέρα να κυλήσουν όλα ομαλά για σένα και το μπεμπακο σου... Σου είπαν ότι μπορεί να ξανασυμβεί αυτό με τα υγρά??

Εγώ την Παρασκευή πήγα για υπέρηχο.. Το νινί έχει φτάσει 314 γρ στις 18+5 βδομάδες.. Δε το νιώθω τόσο έντονα όσο περιγράφετε οι περισσότερες πάρα ελαφριά χτυπήματακια περιστασιακά μες την ημέρα.. Γενικά και στους υπερηχους είναι ήσυχος...

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!! Καλή Κυριακή να έχουμε σήμερα και χρόνια πολλά για αύριο!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!! Έχω β επιπεδου το μεσημέρι!! Το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο κορίτσια.. Προσευχομαι να πάνε όλα καλά!! Θα ξεκινήσω απ το πρωί απ το σπίτι γιατί έχω ολόκληρο ταξίδι μπροστά. Θα κατέβω Αθήνα. Μένω σε χωριο εγώ.. Αυπνη και ταλαιπωρημενη θα πάω.. Ας με αποζημιώσει το αποτέλεσμα!! 

@Pepi88 εύχομαι από δω και πέρα να πάνε όλα καλά!! Μην μου στεναχωριέσαι όλα θα ξεπεραστούν!! Φιλιά πολλά κι ας μην σε ξέρω!! 

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή Κυριακή να έχουμε σήμερα και χρόνια πολλά για αύριο!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!! Έχω β επιπεδου το μεσημέρι!! Το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο κορίτσια.. Προσευχομαι να πάνε όλα καλά!! Θα ξεκινήσω απ το πρωί απ το σπίτι γιατί έχω ολόκληρο ταξίδι μπροστά. Θα κατέβω Αθήνα. Μένω σε χωριο εγώ.. Αυπνη και ταλαιπωρημενη θα πάω.. Ας με αποζημιώσει το αποτέλεσμα!! 

@Pepi88 εύχομαι από δω και πέρα να πάνε όλα καλά!! Μην μου στεναχωριέσαι όλα θα ξεπεραστούν!! Φιλιά πολλά κι ας μην σε ξέρω!! 

Με το καλό αύριο να έχεις καλά αποτελέσματα!!!!!Που κάνεις υπέρηχο?που θα γεννήσεις?


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισα ραντεβού στο κέντρο εμβρυου στον κύριο Παφιλη. Θα γεννήσω στο Ρέα. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Θα σας πω λεπτομέρειες αύριο το βράδυ μάλλον. Αχ να ναι όλα καλά Παναγία μου!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 said:

Έκλεισα ραντεβού στο κέντρο εμβρυου στον κύριο Παφιλη. Θα γεννήσω στο Ρέα. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Θα σας πω λεπτομέρειες αύριο το βράδυ μάλλον. Αχ να ναι όλα καλά Παναγία μου!! 

Όλα καλά να πάνε!!!!:wub:

  • Ευχαριστώ 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Έκλεισα ραντεβού στο κέντρο εμβρυου στον κύριο Παφιλη. Θα γεννήσω στο Ρέα. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Θα σας πω λεπτομέρειες αύριο το βράδυ μάλλον. Αχ να ναι όλα καλά Παναγία μου!! 

Κοριτσάκι μου καλά αποτελέσματα μέσα από την καρδιά μου. Όλα να είναι όπως πρέπει και από εδώ και πέρα να ηρεμήσεις και εσύ και όλες μας βέβαια... Θα περιμένουμε τα ευχάριστα αύριο!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...