Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή Κυριακή να έχουμε σήμερα και χρόνια πολλά για αύριο!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!! Έχω β επιπεδου το μεσημέρι!! Το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο κορίτσια.. Προσευχομαι να πάνε όλα καλά!! Θα ξεκινήσω απ το πρωί απ το σπίτι γιατί έχω ολόκληρο ταξίδι μπροστά. Θα κατέβω Αθήνα. Μένω σε χωριο εγώ.. Αυπνη και ταλαιπωρημενη θα πάω.. Ας με αποζημιώσει το αποτέλεσμα!! 

@Pepi88 εύχομαι από δω και πέρα να πάνε όλα καλά!! Μην μου στεναχωριέσαι όλα θα ξεπεραστούν!! Φιλιά πολλά κι ας μην σε ξέρω!! 

Αχ έφτασε η μέρα..! Θυμάμαι που το συζητάγαμε και να πως πέρασε ο καιρός.. Με το καλο κορίτσι μου, δες το σαν μια ευχάριστη εκδρομή με ένα δώρο έκπληξη!! Όλα να πάνε κατ ευχην και με το καλο να μας ενημερώσεις όταν γυρίσεις ξανά σπίτι σου. 

  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή Κυριακή να έχουμε σήμερα και χρόνια πολλά για αύριο!! Αύριο είναι η μεγάλη μέρα!! Έχω β επιπεδου το μεσημέρι!! Το άγχος έχει χτυπήσει κόκκινο κορίτσια.. Προσευχομαι να πάνε όλα καλά!! Θα ξεκινήσω απ το πρωί απ το σπίτι γιατί έχω ολόκληρο ταξίδι μπροστά. Θα κατέβω Αθήνα. Μένω σε χωριο εγώ.. Αυπνη και ταλαιπωρημενη θα πάω.. Ας με αποζημιώσει το αποτέλεσμα!! 

@Pepi88 εύχομαι από δω και πέρα να πάνε όλα καλά!! Μην μου στεναχωριέσαι όλα θα ξεπεραστούν!! Φιλιά πολλά κι ας μην σε ξέρω!! 

Αχ με το καλό!!! Εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!! Να δεις το μωράκι σου και να είναι υγιέστατο!!! Είναι πολύ καλός ο Παφιλης..κι εγώ εκεί πάω!! Περιμένουμε νέα!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Έκλεισα ραντεβού στο κέντρο εμβρυου στον κύριο Παφιλη. Θα γεννήσω στο Ρέα. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!! Θα σας πω λεπτομέρειες αύριο το βράδυ μάλλον. Αχ να ναι όλα καλά Παναγία μου!! 

Καλή επιτυχία σήμερα κορίτσι περιμένουμε τα νέα σου 

Link to comment
Share on other sites

@Aria konstakonsta @giwta_86 σήμερα πάλι το πρωί ήμουν για νοσοκομείο γιατί πονούσα  αλλά μίλησα με τον γιατρό και επειδή αυριο είναι το ραντεβού μας μου είπε να πάρω ντεπον και αν δω τπτ περίεργο να τον ξαναπάρω.η αλήθεια τα ντεπον κάνανε δουλειά οπότε αύριο στο ραντεβού κανονικά.περιμενω να δω αύριο αν έκανε δουλειά ο πεσσος στον τράχηλο μπας και πάρω λίγη ζωή πάνω μου!

  • Μου αρέσει 2

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

@Aria konstakonsta @giwta_86 σήμερα πάλι το πρωί ήμουν για νοσοκομείο γιατί πονούσα  αλλά μίλησα με τον γιατρό και επειδή αυριο είναι το ραντεβού μας μου είπε να πάρω ντεπον και αν δω τπτ περίεργο να τον ξαναπάρω.η αλήθεια τα ντεπον κάνανε δουλειά οπότε αύριο στο ραντεβού κανονικά.περιμενω να δω αύριο αν έκανε δουλειά ο πεσσος στον τράχηλο μπας και πάρω λίγη ζωή πάνω μου!

@Pepi88 Αχ κορίτσι μου τι περνάς...κανε υπομονή τι είδους πόνος ήταν μήπως δεν ήταν από τον τράχηλο κ ήταν το έντερο?

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pepi88 είπε:

@Aria konstakonsta @giwta_86 σήμερα πάλι το πρωί ήμουν για νοσοκομείο γιατί πονούσα  αλλά μίλησα με τον γιατρό και επειδή αυριο είναι το ραντεβού μας μου είπε να πάρω ντεπον και αν δω τπτ περίεργο να τον ξαναπάρω.η αλήθεια τα ντεπον κάνανε δουλειά οπότε αύριο στο ραντεβού κανονικά.περιμενω να δω αύριο αν έκανε δουλειά ο πεσσος στον τράχηλο μπας και πάρω λίγη ζωή πάνω μου!

Υπομονή με το καλό να είναι ολά αυριο!

  • Ευχαριστώ 1

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

@Basiliki92 @Manenious ευχαριστώ κορίτσια μου!Ήταν σίγουρα ο τράχηλος δυστυχώς..τρομάζω στην ιδέα τι θα ακούσω πάλι αύριο ..

@Pepi88 εύχομαι να βρεθεί μια λύση.. πάρε και την γνώμη ενός άλλου ειδικού αν δεις ότι δεν σε καλύπτει αυτός έχεις φτάσει στα μισά μην τα παρατάς και μην το βάζει κάτω!


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Pepi88 είπε:

@Aria konstakonsta @giwta_86 σήμερα πάλι το πρωί ήμουν για νοσοκομείο γιατί πονούσα  αλλά μίλησα με τον γιατρό και επειδή αυριο είναι το ραντεβού μας μου είπε να πάρω ντεπον και αν δω τπτ περίεργο να τον ξαναπάρω.η αλήθεια τα ντεπον κάνανε δουλειά οπότε αύριο στο ραντεβού κανονικά.περιμενω να δω αύριο αν έκανε δουλειά ο πεσσος στον τράχηλο μπας και πάρω λίγη ζωή πάνω μου!

Τι πονο ένιωσες;; 

Αντε να πας αύριο να δούμε τι θα σου πει .. το ξανα ζω μαζί σου .. ειναι πραγματικά απαίσιο.. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε; 

Βαλεντινακι που είσαι; όλα καλά με τη Β επιπέδου; 

Πεπη κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου.. Ελπίζω καλά! 

Τα φιλιά μου σε όλες σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...