Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Manenious είπε:

Ήρθα κι εγώ!!!! 18η εβδομάδα σήμερα πόσες είμαστε μαζί;;;; Μάλλον κοριτσάκι δεν μας έχει εμφανιστεί κάτι!!!! Με το καλό σε όλες μας!

Εγώ είμαι 17+5!!!!αρα 18η!!!!το νιώθεις το μωράκι σου?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Manenious είπε:

Ναι κάθε μέρα και περισσότερο εσυ; Το ένιωσα πρώτη φορά 15+5

Εγώ έχω καμία εβδομάδα περίπου που το νιώθω... Είναι το πρώτο και δεν ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι ήταν αυτό!!! Χαζή εεεε!!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Εγώ έχω καμία εβδομάδα περίπου που το νιώθω... Είναι το πρώτο και δεν ήμουν απόλυτα σίγουρη ότι ήταν αυτό!!! Χαζή εεεε!!!! 

Κι εμενα το πρώτο μου αλλά μου ειπαν να συγκεντρωθώ εκεί και αν έχω ξανανιώσει τέτοιες κινήσεις πριν. Και οντως δεν έκανε ποτε έτσι πριν το έντερο λέω οκ αν συνεχιστεί είναι το μωρό! Και ναι είναι το μωρό! Κι εχθές πριν πάω γιατρό λέω είναι ξύπνια γιατρέ την νιώθω και οντως! ΥΠΕΡΟΧΗ αίσθηση! Με το καλό να επικοινωνήσετε κι εσείς!

  • Μου αρέσει 2

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Manenious είπε:

Κι εμενα το πρώτο μου αλλά μου ειπαν να συγκεντρωθώ εκεί και αν έχω ξανανιώσει τέτοιες κινήσεις πριν. Και οντως δεν έκανε ποτε έτσι πριν το έντερο λέω οκ αν συνεχιστεί είναι το μωρό! Και ναι είναι το μωρό! Κι εχθές πριν πάω γιατρό λέω είναι ξύπνια γιατρέ την νιώθω και οντως! ΥΠΕΡΟΧΗ αίσθηση! Με το καλό να επικοινωνήσετε κι εσείς!

Τι τέλεια που το περιγράφεις!!!!όλα καλά στο γιατρό??είδατε τι μωράκι περιμένετε? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Τι τέλεια που το περιγράφεις!!!!όλα καλά στο γιατρό??είδατε τι μωράκι περιμένετε? 

Ναι όλα καλά! Μάλλον είναι κοριτσάκι μας είπε πως θα το σιγουρέψουμε στην β επιπέδου! Δεν φάνηκε παντωσ Κάτι στον υπέρηχο! Εμεις  της μιλάμε με κοριτσάκι μου κτλ. Και ψάχνουμε και όνομα. Ο σύζυγος ενθουσιάστηκε γιατί την είδε πρώτη φορά τις προηγούμενες φορές τύχαινε να πάω στο μητέρα κι εκεί δεν τον άφηναν να πλησιάσει ούτε στο πάρκινγκ. Την είχε δει την 6η εβδομάδα που ακούσαμε καρδιά όποτε καταλαβαίνεις την διαφορά. Είναι τόσο μαγικό αυτό που μας συμβαίνει!

  • Μου αρέσει 4

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Ναι όλα καλά! Μάλλον είναι κοριτσάκι μας είπε πως θα το σιγουρέψουμε στην β επιπέδου! Δεν φάνηκε παντωσ Κάτι στον υπέρηχο! Εμεις  της μιλάμε με κοριτσάκι μου κτλ. Και ψάχνουμε και όνομα. Ο σύζυγος ενθουσιάστηκε γιατί την είδε πρώτη φορά τις προηγούμενες φορές τύχαινε να πάω στο μητέρα κι εκεί δεν τον άφηναν να πλησιάσει ούτε στο πάρκινγκ. Την είχε δει την 6η εβδομάδα που ακούσαμε καρδιά όποτε καταλαβαίνεις την διαφορά. Είναι τόσο μαγικό αυτό που μας συμβαίνει!

Ω μωρέ τον καημένο...θα το είδε χθες ολόκληρο μωράκι λογικό να τρελαθεί ο άνθρωπος. Σας είπε σε ποια εβδομάδα να κλείσετε για την Β επιπέδου? Εγώ Δευτέρα θα πάω και πιστεύω τότε θα μ πει... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Ω μωρέ τον καημένο...θα το είδε χθες ολόκληρο μωράκι λογικό να τρελαθεί ο άνθρωπος. Σας είπε σε ποια εβδομάδα να κλείσετε για την Β επιπέδου? Εγώ Δευτέρα θα πάω και πιστεύω τότε θα μ πει... 

19-29/11

22ε έως 23+3. Με το καλό να το δεις κι εσυ την Δευτέρα!

  • Ευχαριστώ 1

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο διαγνωστικό για την β επιπεδου από τι φενετε θα περιμένω πολύ είναι ήδη 2 ώρες τα ραντεβού πίσω. Εγώ έχω ραντεβού 15.30 μόλις μπήκε το ραντεβού της. 1.30 και είναι 2 κορίτσια ακόμα μπροστά από εμένα 

  • Μπερδεμένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ba_lily said:

Είμαι στο διαγνωστικό για την β επιπεδου από τι φενετε θα περιμένω πολύ είναι ήδη 2 ώρες τα ραντεβού πίσω. Εγώ έχω ραντεβού 15.30 μόλις μπήκε το ραντεβού της. 1.30 και είναι 2 κορίτσια ακόμα μπροστά από εμένα 

Καλή υπομονή!! :wacko:


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου ευχαριστώ όσες μου απαντήσατε πάρα πολύ. λόγω του ότι δεν το νιώθω καθόλου εδώ και δύο μέρες είμαι τώρα σε αναμονή στο γιατρό. θα με δει σε λίγα λεπτά. εύχομαι να είναι όλα καλά. θα σπάσει η καρδιά μου μέχρι να με δεί. 

Just now, ba_lily said:

Είμαι στο διαγνωστικό για την β επιπεδου από τι φενετε θα περιμένω πολύ είναι ήδη 2 ώρες τα ραντεβού πίσω. Εγώ έχω ραντεβού 15.30 μόλις μπήκε το ραντεβού της. 1.30 και είναι 2 κορίτσια ακόμα μπροστά από εμένα 

καλή επιτυχία θα περιμένουμε νέα σου. ας είναι όλα τέλεια και η αναμονή δε θα ναι τίποτα μπροστά στη χαρά. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Manenious είπε:

Ήρθα κι εγώ!!!! 18η εβδομάδα σήμερα πόσες είμαστε μαζί;;;; Μάλλον κοριτσάκι δεν μας έχει εμφανιστεί κάτι!!!! Με το καλό σε όλες μας!

Καλως την , με το καλο το μωράκι σου ! 

19 κ 1 εγω ! Ολες πάνω κάτω κοντά είμαστε!

Just now, ba_lily είπε:

Είμαι στο διαγνωστικό για την β επιπεδου από τι φενετε θα περιμένω πολύ είναι ήδη 2 ώρες τα ραντεβού πίσω. Εγώ έχω ραντεβού 15.30 μόλις μπήκε το ραντεβού της. 1.30 και είναι 2 κορίτσια ακόμα μπροστά από εμένα 

Καλη επιτυχία.. περιμένουμε νέα με αγωνία ♡♡♡

Just now, elpida2019 είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ όσες μου απαντήσατε πάρα πολύ. λόγω του ότι δεν το νιώθω καθόλου εδώ και δύο μέρες είμαι τώρα σε αναμονή στο γιατρό. θα με δει σε λίγα λεπτά. εύχομαι να είναι όλα καλά. θα σπάσει η καρδιά μου μέχρι να με δεί. 

καλή επιτυχία θα περιμένουμε νέα σου. ας είναι όλα τέλεια και η αναμονή δε θα ναι τίποτα μπροστά στη χαρά. 

Αντε να δούμε.. μην στρεσαρεσαι απόλαυσε το ραντεβού με το μωράκι σου.. περιμένω νεααα σας ! ♡♡♡♡


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida2019 είπε:

κορίτσια μου ευχαριστώ όσες μου απαντήσατε πάρα πολύ. λόγω του ότι δεν το νιώθω καθόλου εδώ και δύο μέρες είμαι τώρα σε αναμονή στο γιατρό. θα με δει σε λίγα λεπτά. εύχομαι να είναι όλα καλά. θα σπάσει η καρδιά μου μέχρι να με δεί. 

καλή επιτυχία θα περιμένουμε νέα σου. ας είναι όλα τέλεια και η αναμονή δε θα ναι τίποτα μπροστά στη χαρά. 

Ελπίδα, στείλε να μας πεις τι έγινε!! Αν και πιστεύω ότι θα είναι μια χαρά..

Just now, ba_lily είπε:

Είμαι στο διαγνωστικό για την β επιπεδου από τι φενετε θα περιμένω πολύ είναι ήδη 2 ώρες τα ραντεβού πίσω. Εγώ έχω ραντεβού 15.30 μόλις μπήκε το ραντεβού της. 1.30 και είναι 2 κορίτσια ακόμα μπροστά από εμένα 

Περιμένουμε νέα σου!!! Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου ολα μια χαρα. ο γιατρός σήμερα μου είπε ότι εχω χαμηλό πλακούντα. οταν ρωτησα αν ειναι ανησυχητικο μου είπε ότι μαλλον θα ανέβει στη συνέχεια. εντωμεταξύ περπατώ κάθε μέρα 20 λεπτα. ρώτησα αν πειραζει και μου είπε ειναι οκ.  εχει καμια αλλη χαμηλο πλακουντα?

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...