Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, ba_lily είπε:

Τι να πω δεν ξέρω εγώ στης 20+3 έκανα β επιπεδου εντάξει με αυτά που μπόρεσε να δει ήταν όλα καλά βέβαια την άλλη ευδομαδα την Τριτη θα κάνω ξανά επιδι ειταν λίγο νορις και δεν μπόρεσε να δει κάποιο πράγματα. Και τοτε αντε είπα νορις είναι να νιοθο κάτι άλλα πλέον είμαι 22 ευδομαδων θα γεννήσω σε λίγο και εγώ δεν το έχω νιώσει δεν ξερω τι να πω 

Καλε ηρεμισε, 22 βδομαδων είσαι.. Ακου θα γεννήσεις!! Παίζουν πολλά ρόλο, κανε υπομονή, αφου θα πας και σύντομα παλι για έλεγχο θα δεις πως όλα θα είναι καλά και θα σου φύγει το άγχος.. Όταν έρθει η ώρα, θα τα νιώσουμε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο..! 


LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Basiliki92 είπε:

@Μαρίνα3 και σε εσενα ευχομαι καλη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!Έχετε δει φύλλο? Είναι το πρώτο σου?

Ναι είναι το πρώτο μου :) αγόρι είναι ! Έχω την β επιπεδου στις 16/11. Και ανυπομονώ! Εσένα; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίνα3 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει πρηστεί καθόλου το πρόσωπο σας. Εγώ είμαι 19 εβδ και 3 ημ. Και βλέπω αλλαγές. Βέβαια έχω βάλει ήδη 7 κιλά :(

Εμενα η μύτη μου εχει πρηστεί χαχχαχα ... το ίδιο και στην πρωτη μ εγκυμοσύνη.. ειναι μες το πρόγραμμα μην αγχώνομαι!


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@elpida2019 και @Evoulini24 καλη επιτυχία... να έχετε υπέροχα νέα.. και να δείτε για πολύ ώρα τα μπεμπακια σας !!

Περιμένω και εγώ με αγωνία... ♡♡♡♡

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Εμενα μου το απαγορευσε να κανω εμβόλιο. 

Μου ειπε ολοι οι γύρω σου ναι ,εσυ ουτε καν !

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 said:

Σου είπαν να πιεις νερό πριν; 

δε μου είπαν τίποτα αλλά θα φάω από μόνη μου 1 σοκολάτα και θα πιώ ένα ποτήρι παγωμένο νερό περίπου 20 λεπτά πριν μπω μέσα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Εγώ το έκανα πριν περίπου 2 ευδομαδες ρώτησα το γιατρο και είπε εννοείται να το κάνουμε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Κοριτσάκι μου καλημέρα. Εγω δεν θα το κάνω. Το έκανε ο γιος μου κ τωρα κι ο άντρας μου. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Εμενα μου το απαγορευσε να κανω εμβόλιο. 

Μου ειπε ολοι οι γύρω σου ναι ,εσυ ουτε καν !

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Καλά ήμαστε!!! @Vaso11.4.11εγώ το έκανα πριν 10 μέρες πρώτη φορά στην ζωή μου το κάνω...


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οτι να ναι πατάω!!! 

Απο οτι καταλαβαίνω οι απόψεις ακομα και ανάμεσα στους γιατρούς διαφέρουν.. 

Βαση λογικης ομως ... δεν γίνεται να μην μπορείς να πάρεις κάτι αλλο εκτός από ντεπον , να μη μπορείς να πιεις χαμομήλι ας πούμε και να επιτρέπεται να βάλεις τον ιό της γρίπης μεσα σου .. εμενα και να μου έλεγε να το κανω δεν θα το εκανα .

Εδω σκέφτομαι να το κανω και στο παιδι δε θελω καθόλου. 

Χωρίς να θέλω να πω κάτι για όσους το κάνουν αυτα ειναι επιλογές. Ελπιζω να μην παρεξηγηθώ. 

  • Μου αρέσει 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Εγώ το έκανα την προηγούμενη εβδομάδα!! Πέρσι το έκανα πρώτη φορά...όλα καλά! Καμία παρενέργεια ούτε πέρσι ούτε φέτος...

Just now, elpida2019 είπε:

δε μου είπαν τίποτα αλλά θα φάω από μόνη μου 1 σοκολάτα και θα πιώ ένα ποτήρι παγωμένο νερό περίπου 20 λεπτά πριν μπω μέσα. 

Εμένα μου έδωσαν τις εξής οδηγίες: να μη φάω την προηγούμενη μέρα όσπρια και λαχανικά που πρήζουν το έντερο, να μην εχω κρέμες και λάδια στην κοιλιά, να φάω μία ώρα πριν σοκολάτα γάλακτος ή μία μπανάνα! Και θα μου κάνουν και κολπική εξέταση για να δουν τον τράχηλο! Αυτά!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Μανουλες Μαρτίου τι κανετε; ευχομαι ολες να είστε τελεια! Να κανω μια ερώτηση που με προβληματίζει πολυ; εμβολιο της γρίπης ποσες θα κανετε;

Εμείς θα το κάνουμε όλοι στην οικογένεια, πρώτη φορά όλοι μας!!!


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...