Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

@Pepi88, @basw2, κορίτσια μου γλυκά σας εύχομαι τα καλύτερα!! Να έχετε πίστη και να προσεύχεστε. Η Αγία Ζώνη της Παναγίας είναι θαυματουργή!! Εγώ δεν τη βγάζω από τη κοιλιά μου!! Τη φόραγα πριν μείνω εγκυος.. Μόνο για το μπάνιο τη βγάζω ακόμα και στους υπερυχος όλους τη φοράω!! Κάντε λίγο υπομονή και η Παναγία δεν θα σας αφήσει!! Σας στέλνω όλη μου την αγάπη!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!έφτασα κι εγώ αισίως στο δεύτερο μεγάλο μαξιλαράκι της εγκυμοσυνης!έκανα σήμερα β επιπέδου και έρχεται κι άλλο κοριτσάκι στην οικογένεια!!!!!Κατά τ αλλά ήταν όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές,δόξα τον θεό!με το καλό και οι επόμενες!

  • Μου αρέσει 11

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!έφτασα κι εγώ αισίως στο δεύτερο μεγάλο μαξιλαράκι της εγκυμοσυνης!έκανα σήμερα β επιπέδου και έρχεται κι άλλο κοριτσάκι στην οικογένεια!!!!!Κατά τ αλλά ήταν όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές,δόξα τον θεό!με το καλό και οι επόμενες!

@Popaki2011 Μπράβο κορίτσι μου!!!Ο μπαμπάς σας θα είναι βασιλιάς με τόσες γυναίκες στο σπίτι!!!

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Pepi88, @basw2, κορίτσια μου γλυκά σας εύχομαι τα καλύτερα!! Να έχετε πίστη και να προσεύχεστε. Η Αγία Ζώνη της Παναγίας είναι θαυματουργή!! Εγώ δεν τη βγάζω από τη κοιλιά μου!! Τη φόραγα πριν μείνω εγκυος.. Μόνο για το μπάνιο τη βγάζω ακόμα και στους υπερυχος όλους τη φοράω!! Κάντε λίγο υπομονή και η Παναγία δεν θα σας αφήσει!! Σας στέλνω όλη μου την αγάπη!! 

Ούτε εγώ την βγάζω από πάνω μου!!!θα μας βοηθήσει η Παναγίτσα!!

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!έφτασα κι εγώ αισίως στο δεύτερο μεγάλο μαξιλαράκι της εγκυμοσυνης!έκανα σήμερα β επιπέδου και έρχεται κι άλλο κοριτσάκι στην οικογένεια!!!!!Κατά τ αλλά ήταν όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές,δόξα τον θεό!με το καλό και οι επόμενες!

Αχ τι ωραία νέα!!θα ηρεμήσεις τώρα και με το καλό και η κορακλα κορίτσι μου!!!!

  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Ούτε εγώ την βγάζω από πάνω μου!!!θα μας βοηθήσει η Παναγίτσα!!

Και εγώ κορίτσια μου την έχω από τοτε που έκανα προσπάθειες για αυτό το μωράκι.στα προηγούμενα δύο που έχασα δεν την είχα και τώρα που την έχω ξεκίνησα με άλλη ψυχολογία και δύναμη...ας μας βοήθησει όλες... 

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!έφτασα κι εγώ αισίως στο δεύτερο μεγάλο μαξιλαράκι της εγκυμοσυνης!έκανα σήμερα β επιπέδου και έρχεται κι άλλο κοριτσάκι στην οικογένεια!!!!!Κατά τ αλλά ήταν όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές,δόξα τον θεό!με το καλό και οι επόμενες!

Μπράβο γλυκιά μου... Χαιρομαι πολύ πολύ!!!αυτες οι μικρές-μεγάλες χαρές που περνουμε κάθε φορά που ακούμε ότι τα μικρούλια μας είναι γερά και μεγαλώνουν δεν συγκρίνονται με τπτ. Καλή συνέχεια και στα κορίτσια που ακολουθούν με ευχάριστα νέα από όλες!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!έφτασα κι εγώ αισίως στο δεύτερο μεγάλο μαξιλαράκι της εγκυμοσυνης!έκανα σήμερα β επιπέδου και έρχεται κι άλλο κοριτσάκι στην οικογένεια!!!!!Κατά τ αλλά ήταν όλες οι μετρήσεις φυσιολογικές,δόξα τον θεό!με το καλό και οι επόμενες!

Ααα είχες σημερα ;;; πως μου ξέφυγε;;; 

Υπέροχα νέα.. συγχαρητήρια κορίτσι μου!! 

Δεν ξέρατε φύλο ε; 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Ααα είχες σημερα ;;; πως μου ξέφυγε;;; 

Υπέροχα νέα.. συγχαρητήρια κορίτσι μου!! 

Δεν ξέρατε φύλο ε; 

Σήμερα το μάθαμε και με τη μία κιόλας!!!Δεν χρειάστηκε να το ψάξει.Ειχα μία ελπίδα για γιο,ο άντρας μου χαίρεται γιατί ήθελε και 3η κόρη,τα κορίτσια μου Επίσης καταχαρηκαν γιατί έρχεται κι άλλη φίλη στην παρέα τους!!!!!

Just now, valentina23 είπε:

@Popaki2011 μπραβοοοοο!! Πως νόμιζα ότι Δευτέρα είχες τη Β επιπεδου;; Με το καλό το κοριτσάκι σου!! Πόσα γραμ;;

 

Την Δευτέρα κάποια άλλη κοπέλα έχει από την ομάδα αλλά δεν θυμάμαι ποια!336 μου είπαν!

Κορίτσια καταλάβατε τον σεισμό???εγώ Αθήνα, ναι,νόμιζα στην αρχή ότι ζαλίζομαι αλλά είδα το φωτιστικό να κουνιέται κι αμέσως φώναξα στα παιδιά να μπούμε κάτω απ το τραπέζι!Είμαι πολύ φοβιτσιαρα με τους σεισμούς και ο μεγάλος μου φόβος είναι να γίνει σεισμός μεγάλος και να είναι τα παιδιά μου στο σχολείο!!!!Θα πεθάνω  μέχρι να φτάσω.


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Σήμερα το μάθαμε και με τη μία κιόλας!!!Δεν χρειάστηκε να το ψάξει.Ειχα μία ελπίδα για γιο,ο άντρας μου χαίρεται γιατί ήθελε και 3η κόρη,τα κορίτσια μου Επίσης καταχαρηκαν γιατί έρχεται κι άλλη φίλη στην παρέα τους!!!!!

Την Δευτέρα κάποια άλλη κοπέλα έχει από την ομάδα αλλά δεν θυμάμαι ποια!336 μου είπαν!

Κορίτσια καταλάβατε τον σεισμό???εγώ Αθήνα, ναι,νόμιζα στην αρχή ότι ζαλίζομαι αλλά είδα το φωτιστικό να κουνιέται κι αμέσως φώναξα στα παιδιά να μπούμε κάτω απ το τραπέζι!Είμαι πολύ φοβιτσιαρα με τους σεισμούς και ο μεγάλος μου φόβος είναι να γίνει σεισμός μεγάλος και να είναι τα παιδιά μου στο σχολείο!!!!Θα πεθάνω  μέχρι να φτάσω.

Μπράβο!!! Με το καλό το νέο σας μέλος!!! Εγώ έχω τη Δευτέρα Β επιπέδου και αγωνιώ!!! Ο σεισμός ήταν πολύ μεγάλος...κι εγώ πανικοβλήθηκα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Μπράβο!!! Με το καλό το νέο σας μέλος!!! Εγώ έχω τη Δευτέρα Β επιπέδου και αγωνιώ!!! Ο σεισμός ήταν πολύ μεγάλος...κι εγώ πανικοβλήθηκα!!!

Που βρίσκεσαι?Εγώ στην Αθήνα ίσα που τον κατάλαβα, αλλά έφτανε για να τρομάξω.


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Ότι είναι να γίνει θα γίνει γλυκιά μου!για μένα πολύ καλά κάνεις και βλέπεις ψυχολόγο.αν μπορούσα να σηκωθώ και εγώ θα πήγαινα γιατί σίγουρα αυτή η ιστορία θα μου βγάλει μετατραυματικό στρες το περιμένω.ελπιζω μόνο ο άντρας σου να μην ξεμείνει εκεί γιατί θα είναι στήριγμα!με το καλό και οι εξετάσεις.μην φοβάσαι...

Αχ μωρε Πεπακι μου, η καθε μια το δικο της ανωμαλο δρομο.. Ευχαριστώ πολύ, κ εύχομαι πολυ συντομα να συζηταμε για μωρουδιακα κ καροτσια κ ολες οι δυσκολιες να ναι παρελθον!!! Απο μενα μια μεγαλη αγκαλια.. Και πολλη αναπαυση μη σηκωνεσαι :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Που βρίσκεσαι?Εγώ στην Αθήνα ίσα που τον κατάλαβα, αλλά έφτανε για να τρομάξω.

Αθήνα είμαι κι εγώ αλλά αραζα στον καναπέ και σοκαρίστηκα!!! Δε σταματαγε!!! 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ συσπάσεις δεν έχω... έτσι νομίζω δηλαδή!! Μπορεί να έχω και να μην το καταλαβαίνω κιόλας!! Από κλωτσιές μια χαρά χαχα Ευτυχώς που τα νιώθουμε και ηρεμούμε λίγο!! Σήμερα έκανα γενική στο σπίτι και ξεπατωθηκα... φώναξα και μια γυναίκα βέβαια αλλά και πάλι κουράστηκα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...