Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evoulini24 είπε:

Θα προσέχω πολύ τώρα ναι!! Τον είδαμε σε 3D ήταν τέλειο!!! Μόνο ευχάριστα να έχουμε όλες, κορίτσια!!! Και να προσέχουμε πολύ τον εαυτό μας!!!

Εβουλινι καλησπερα! Με το καλο τα μωρακια μας ❤ πως φαινόταν στο 3D; εχω απορία. Φαινόταν σαν κανονικο μωρακι πλεον; γιατι στην αρχή είναι λίγο σαν εξωγηινακια ολα τα μωρακια χαχα. Θέλω κ εγω να του πω να το δω σε 3D αλλα δεν ξερω αν θα φαίνεται καλά απο τωρα. Ειμαι στη 19η εβδομαδα. Εσυ ποσο εισαι που το ειδες;


TjCZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vaso11.4.11 είπε:

Εβουλινι καλησπερα! Με το καλο τα μωρακια μας ❤ πως φαινόταν στο 3D; εχω απορία. Φαινόταν σαν κανονικο μωρακι πλεον; γιατι στην αρχή είναι λίγο σαν εξωγηινακια ολα τα μωρακια χαχα. Θέλω κ εγω να του πω να το δω σε 3D αλλα δεν ξερω αν θα φαίνεται καλά απο τωρα. Ειμαι στη 19η εβδομαδα. Εσυ ποσο εισαι που το ειδες;

22 εβδομάδων είμαι!! Φαινόταν αρκετά σαν μωράκι ναι...σαν μικρό ανθρωπάκι!! Αλλά ο εμβρυολογος μας είπε ότι δεν έχουν σχηματιστεί ακόμα τα χαρακτηριστικά του.. είναι νωρίς...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@elpida2019 τέλεια κοριτσακι μου!! Να το απολαύσεις ακόμα πιο πολύ τώρα! Χωρίς δεύτερες σκέψεις κ άγχος! 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Μόλις γύρισα από εξετάσεις, περιμένω αποτελέσματα το απόγευμα κ Πέμπτη πάω γιατρό μετά από 1 μήνα γεμάτο! Λογικά θα μου κλείσει κ το ραντεβού για τη Β επιπέδου την επόμενη Τρίτη! Θα είμαι 20 και 5.

Τα φιλιά μου σε όλες τις κοιλίτσες που μεγαλώνουν κ μας χαρίζουν αυτές τις μοναδικές στιγμές :x

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vivi.nik. είπε:

@elpida2019 τέλεια κοριτσακι μου!! Να το απολαύσεις ακόμα πιο πολύ τώρα! Χωρίς δεύτερες σκέψεις κ άγχος! 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Μόλις γύρισα από εξετάσεις, περιμένω αποτελέσματα το απόγευμα κ Πέμπτη πάω γιατρό μετά από 1 μήνα γεμάτο! Λογικά θα μου κλείσει κ το ραντεβού για τη Β επιπέδου την επόμενη Τρίτη! Θα είμαι 20 και 5.

Τα φιλιά μου σε όλες τις κοιλίτσες που μεγαλώνουν κ μας χαρίζουν αυτές τις μοναδικές στιγμές :x

Κι εγώ σε λίγο θα πάω για εξετάσεις! Εν τω μεταξύ μόλις ήπια το φυλικό οξύ, λες να πειράζει; Δεν έχω φάει εννοείται!

Link to comment
Share on other sites

@elpida2019 μπράβο ρε κοριτσι μου πολύ χαίρομαι!!να ησυχάσεις και εσύ τώρα!!

@vivi.nik. καλά αποτελέσματα ! εννοείται ότι θα σου κλεισει και β επιπέδου λογικά στα κοντά!

Μετράω τα λεπτά για την β επιπέδου!1:15 είναι !πονάει το στομάχι μου από το άγχος κυρίως για τον τράχηλο και φυσικά για τις μετρήσεις..όσο ήρεμη πέρασα την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι και τα μισά τόσο θα αρρωστήσω μέχρι να γεννήσω !!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

@elpida2019 μπράβο ρε κοριτσι μου πολύ χαίρομαι!!να ησυχάσεις και εσύ τώρα!!

@vivi.nik. καλά αποτελέσματα ! εννοείται ότι θα σου κλεισει και β επιπέδου λογικά στα κοντά!

Μετράω τα λεπτά για την β επιπέδου!1:15 είναι !πονάει το στομάχι μου από το άγχος κυρίως για τον τράχηλο και φυσικά για τις μετρήσεις..όσο ήρεμη πέρασα την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι και τα μισά τόσο θα αρρωστήσω μέχρι να γεννήσω !!

Καλή επιτυχία κοριτσάκι μου.. ολα θα πανε καλα .. μια μεγάλη αγκαλίτσα σου στέλνω!! ♡♡♡♡


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!! @Evoulini24 και @elpida2019 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα σας!!? @Pepi88μου ηρέμησε όσο μπορείς, τα έχεις καταφέρει τέλεια ως τώρα, να χαρείς το παίδαρο σου όσο μπορείς τώρα στον υπέρηχο.. Και όλα καλά θα πάνε!! Φιλιά σε όλα τα μπεμπακια μας :x

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

@elpida2019 μπράβο ρε κοριτσι μου πολύ χαίρομαι!!να ησυχάσεις και εσύ τώρα!!

@vivi.nik. καλά αποτελέσματα ! εννοείται ότι θα σου κλεισει και β επιπέδου λογικά στα κοντά!

Μετράω τα λεπτά για την β επιπέδου!1:15 είναι !πονάει το στομάχι μου από το άγχος κυρίως για τον τράχηλο και φυσικά για τις μετρήσεις..όσο ήρεμη πέρασα την αρχή της εγκυμοσύνης μέχρι και τα μισά τόσο θα αρρωστήσω μέχρι να γεννήσω !!

Εσένα Πέπη μου στην αυχενική πόσο ήταν το μήκος του τραχήλου;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Aria konstakonsta @giwta_86 ευχαριστω αγάπες μου παλεύω να μείνω ήρεμη!!

@Evoulini24 ήταν 2,8 και έμεινε σταθερός μέχρι πριν δύο βδομάδες που είχα τις συσπάσεις..αλλά δεν υπήρχε το βάρος του μωρού πιο πριν ..τώρα άρχισαν τα όργανα ..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

@Aria konstakonsta @giwta_86 ευχαριστω αγάπες μου παλεύω να μείνω ήρεμη!!

@Evoulini24 ήταν 2,8 και έμεινε σταθερός μέχρι πριν δύο βδομάδες που είχα τις συσπάσεις..αλλά δεν υπήρχε το βάρος του μωρού πιο πριν ..τώρα άρχισαν τα όργανα ..

Εντάξει χαλάρωσε τώρα, εξάλλου δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο... έχεις παλέψει έως τώρα και με το παραπάνω!! Το αγχος μόνο κακό σου κάνει!! Θα πάνε όλα καλά, Πέπη μου!! Περιμένουμε τα νέα σου!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου, εγω συνεχιζω καθε μερα συσπασεις κανονικα, παιρνω ουτροτζεσταν 3 τη μερα κ 2 φορες μαγνησιο. Ειχα κ στο γιι μου βέβαια απο τις ιδιες εβδομαδες, αλλα τοτε σαν ασχετη κ χαρωπη δεν πολυεδινα σημασια.. Σήμερα θα παω να δω τη μπουμπουκα μας, εχω υπερηχο. 19w +1d σημερα κ εχω 28/11 β επιπεδου. Λιγο αργα δεν ειναι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Εντάξει χαλάρωσε τώρα, εξάλλου δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο... έχεις παλέψει έως τώρα και με το παραπάνω!! Το αγχος μόνο κακό σου κάνει!! Θα πάνε όλα καλά, Πέπη μου!! Περιμένουμε τα νέα σου!!! Σου στέλνω θετική ενέργεια!!!

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!μακάρι να έχω καλά νέα!!

Just now, Mareva είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου, εγω συνεχιζω καθε μερα συσπασεις κανονικα, παιρνω ουτροτζεσταν 3 τη μερα κ 2 φορες μαγνησιο. Ειχα κ στο γιι μου βέβαια απο τις ιδιες εβδομαδες, αλλα τοτε σαν ασχετη κ χαρωπη δεν πολυεδινα σημασια.. Σήμερα θα παω να δω τη μπουμπουκα μας, εχω υπερηχο. 19w +1d σημερα κ εχω 28/11 β επιπεδου. Λιγο αργα δεν ειναι; 

Καλημέρα !!α και συ σαν και μένα νωρίς νωρίς με τις συσπάσεις!!άντε να δούμε τι θα σου πει από κοντά!εγώ παίρνω πάντως και τοκολυτικα αλλά ίσως και λογο τραχήλου..όχι ρε καλά είναι για β επιπέδου τόσο είναι τα περιθώρια

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!μακάρι να έχω καλά νέα!!

Καλημέρα !!α και συ σαν και μένα νωρίς νωρίς με τις συσπάσεις!!άντε να δούμε τι θα σου πει από κοντά!εγώ παίρνω πάντως και τοκολυτικα αλλά ίσως και λογο τραχήλου..όχι ρε καλά είναι για β επιπέδου τόσο είναι τα περιθώρια

Vasclor κολπική κρέμα σου έχουν δώσει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...