Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Aria konsta είπε:

Εχω λυσσάξει να πιω χαμομήλι.. δεν διαβάζω και τα καλύτερα στο νετ.. κι απο την αλλη δε θελω να ενοχλήσω το γιατρό γι αυτο . 

Εσείς πίνετε;; 

Κ γω τα ιδια, δεν πινω καφε κ εν τελει εχω ακουσει οτι πειραζει.. Κ εχω ακουσει κ οτι δεν πειράζει. Κ μιας κ το ανεφερες, θα το ρωτήσω αυτη τη φορα στη γιατρο, για να λυθεί και η απορία.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα και καλό μήνα να έχουμε!! @Evoulini24και @elpida2019 καλα αποτελέσματα να έχετε!! Να χαρείτε τα μπεμπακια σας!! Περιμένουμε νέα σας!! @Popaki2011 Με το καλό και το 3ο κοριτσάκι σας!! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίνα3 είπε:

Κορίτσια καλημέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει πρηστεί καθόλου το πρόσωπο σας. Εγώ είμαι 19 εβδ και 3 ημ. Και βλέπω αλλαγές. Βέβαια έχω βάλει ήδη 7 κιλά :(

@Μαρίνα3Καλημερα κορίτσι μου και εγώ έχω βάλει 6 7 κιλά και είμαι  20 βδμ. αλλά όχι δεν έχει πρηστεί το πρόσωπο μου απλώς έχει λίγο αγριέψει αλλάξει λόγω εγκυμοσύνης...Μήπως ήσουν ήδη αρκετά κιλά κ έβαλες κ αλλά η μήπως βάζεις αρκετό αλάτι στο φαγητό σου κ κάνεις κατακράτηση? Επίσης παρατήρησε χέρια πόδια αν πρηζονται κ μιλά με τον γιατρό σου...Καλα αποτελέσματα στα κορίτσια με β επιπέδου σήμερα περιμένουμε νέα με κάθε λεπτομέρεια:razz:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Δεν ξερω αν πρέπει να αρχίσω να φοβάμαι η είμαι τοσο αναίσθητη εγώ δεν το νιοθο καθόλου το μωρο . Σήμερα είμαι ακριβώς 22 ευδομαδων .και κάποιες φορές που ίσως ενιοθα κάτι δεν ξερω αν ειταν το μωρο η έντερο 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Μαρίνα3Καλημερα κορίτσι μου και εγώ έχω βάλει 6 7 κιλά και είμαι  20 βδμ. αλλά όχι δεν έχει πρηστεί το πρόσωπο μου απλώς έχει λίγο αγριέψει αλλάξει λόγω εγκυμοσύνης...Μήπως ήσουν ήδη αρκετά κιλά κ έβαλες κ αλλά η μήπως βάζεις αρκετό αλάτι στο φαγητό σου κ κάνεις κατακράτηση? Επίσης παρατήρησε χέρια πόδια αν πρηζονται κ μιλά με τον γιατρό σου...Καλα αποτελέσματα στα κορίτσια με β επιπέδου σήμερα περιμένουμε νέα με κάθε λεπτομέρεια:razz:

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ξεκίνησα 65 κιλά. Δεν έχουν πρηστεί χέρια πόδια. Αλλά το πρόσωπο μου το βλέπω λίγο στρογγυλεμένο και με παραξένεψε επειδή θεωρώ ότι είναι νωρις. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίνα3 είπε:

Ευχαριστώ για την απάντηση σου. Ξεκίνησα 65 κιλά. Δεν έχουν πρηστεί χέρια πόδια. Αλλά το πρόσωπο μου το βλέπω λίγο στρογγυλεμένο και με παραξένεψε επειδή θεωρώ ότι είναι νωρις. 

@Μαρίνα3 παρατήρησε το να δεις γιατί όντως είναι πολύ νωρίς μπορεί να έχεις αλλάξει λίγο οψη και να σου φαίνεται απλά πρησμένο...προσεχε κ τα αλμυρά...


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Μαρίνα3 παρατήρησε το να δεις γιατί όντως είναι πολύ νωρίς μπορεί να έχεις αλλάξει λίγο οψη και να σου φαίνεται απλά πρησμένο...προσεχε κ τα αλμυρά...

Σ´ ευχαριστώ πολύ!! Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! @Evoulini24 @elpida2019 καλή επιτυχία αγάπες μου σήμερα!! περιμένουμε ενημέρωση!και εγώ αύριο το μεσημέρι με το καλό έχω την β επιπέδου!

Καλη επιτυχία και καλα αποτελέσματα για αυριο Πεπη μου και καλη επιτυχία και στα κορίτσια σήμερα!! Αιντε να αρχίσουν οι Β επιπέδου να βλέπουμε φατσουλες!! 

@ba_lily ούτε εγώ έχω νιώσει ακομη κάτι, ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη αργείς να το νιώσεις μου έχουν πει! 

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλη επιτυχία και καλα αποτελέσματα για αυριο Πεπη μου και καλη επιτυχία και στα κορίτσια σήμερα!! Αιντε να αρχίσουν οι Β επιπέδου να βλέπουμε φατσουλες!! 

@ba_lily ούτε εγώ έχω νιώσει ακομη κάτι, ειδικά στην πρώτη εγκυμοσύνη αργείς να το νιώσεις μου έχουν πει! 

Ποσο ευδομαδων είσαι κορίτσι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina είπε:

20.. Και ανυπομονώ να το νιωσω επιτέλους αλλά τι να κάνω.. Υπομονη 

Τι να πω δεν ξέρω εγώ στης 20+3 έκανα β επιπεδου εντάξει με αυτά που μπόρεσε να δει ήταν όλα καλά βέβαια την άλλη ευδομαδα την Τριτη θα κάνω ξανά επιδι ειταν λίγο νορις και δεν μπόρεσε να δει κάποιο πράγματα. Και τοτε αντε είπα νορις είναι να νιοθο κάτι άλλα πλέον είμαι 22 ευδομαδων θα γεννήσω σε λίγο και εγώ δεν το έχω νιώσει δεν ξερω τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pepi88 said:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!! @Evoulini24 @elpida2019 καλή επιτυχία αγάπες μου σήμερα!! περιμένουμε ενημέρωση!και εγώ αύριο το μεσημέρι με το καλό έχω την β επιπέδου!

καλημέρα πέπη μου. ευχαριστώ πολύ. καλή επιτυχία και σε σένα αύριο. Να ναι για όλες μας τέλεια τα νέα :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...