Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , basw2 είπε:

Καλημέρα γλυκο μου κοριτσάκι. Ο Άγιος Νικόλαος ας είναι στο πλευρό σας... Ας βοηθήσει εσένα και την ψυχουλα σου να είστε καλά. Πως είσαι σήμερα??? Έχεις μια τεράστια αγκαλιά από μένα και ένα γλυκο φιλάκι στην κοιλίτσα. Δεν υπάρχει μέρα που να μην σε σκεφτώ. Σας αγαπάμε όλες εδώ μέσα. Με τόση αγάπη και θετική ενέργεια δεν γίνεται να πάει κάτι στραβά... 

Καλημέρα ψυχουλα μου. Πως είσαι σήμερα? 

Καλησπερα καρδούλα μου γλυκια ! 

Μόλις σηκώθηκα να παω στον καναπέ... ειμαι ευτυχώς με καφέοειδη- μπεζ υγρά! Αλλα με προβληματίζει γτ νιωθω κάποια πονακια που δεν ξερω που να τα φορτώσω.. στην αποκόλληση;; σε συσπάσεις;; σε πονους άλλους δεν εχω ιδεα μοιάζουν με περιόδου κια τσιμπήματα.  

Αυριο εχω ραντεβού ευτυχώς, δεν περνούν οι ώρες.. το παρήγορο ειναι οτι ο μπεμπακος μου ειναι υπερκινητικος και παίζουμε ολη μερα ! 

 

20 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

@Aria konsta ξεκουρασου όσο μπορείς... Θύμισε μου τι ηλικία έχει το παιδάκι σου... 

Αφού είναι ροζοκαφε το αίμα, σημαίνει ότι δεν είναι καινούριο. Εύχομαι να ηρεμήσεις τη Δευτέρα. Περιμένουμε νέα σου. 

Το κοριτσάκι μου είναι 7 ετών! Βοηθάει το παιδάκι μου οσο μπορει  !

Τωρα ειναι καφε - μπεζ χχαχα αλλα παντα εχω δε σταματάει και στεναχωριεμαι. 

20 ώρες πρίν, Mareva είπε:

Υπομονη Αρια μου, θελω να ζητήσεις να χεις παντα καποιον για βοηθεια τωρα στο σπιτι, να μην κανεις τίποτα, να ενημερωνεις το γιατρο κ να μη στενοχωριεσαι γιατι κανεις περισσοτερες συσπασεις. Ολα θα πανε καλα γλυκια μου! Και γω απο την πεμπτη που δεν ειμαι καλα την εχω τρελανει τη γιατρο, της στελνω συνέχεια πρωι βραδυ πως ειμαι κ τι να κανω. Για αυτο τους έχουμε κοριτσι μου τους γιατρους μας. 

Μωρε Μαρεβακι μου ,ειμαι χαζη και προσπαθώ να μην ενοχλώ.. το ξερω οτι κανω χαζομάρες και οτι αυτος ειναι ο ρόλος του γιατρού μας .. μου έλεγε και ο αντρας μου παρε και παρε και του λέω διπλα ειναι η Δευτέρα.  Άνθρωποι ειναι κι αυτοί και έχουν και αυτοί ωρες χαλάρωσης.  

Μη με βρίσετε χαχχαχα .

 

4 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!εγώ μπαίνωβγαίνω γενικά αλλά στον μήνα μου για να μπω έχω πολύ δρόμο ίσα ίσα τις βδομάδες θέλω να κερδίζω γιατί είμαι πολύ οριακά..

Ναι μέχρι σήμερα ήταν και ο άντρας μου σήμερα θα φύγει και θα πάω σε δίκλινο γιατί το κόστος ήδη για τρεις μέρες στο μονοκλινο είναι 700 ευρώ και έχω ακόμα μέρες ..εντάξει τουλάχιστον στις πρώτες ζορικες ήταν μαζί μου ευτυχώς ....

Νομίζω είμαι καλύτερα αλλά επειδή έχω σκαμπανεβάσματα θα μείνω μέρες ..εσύ πως είσαι;;;

Δεν ξέρω αλλά υπολογίζω περίπου κιλό αν υποθέσω ότι πριν μιάμιση βδομάδα ήταν 890 γρμ. Αλλά και οι υπέρηχοι δεν πέφτουν ακριβώς μέσα !

Κοριτσάκι μου οτι σου λεμε κάθε μερα θα στο πω και για σήμερα ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

Το πιστεύω ότι θα πάτε μακριά, μεινε όσες μέρες χρειάζονται ξερω οικονομικά ειναι .. τεράστιο θέμα αλλα τουλάχιστον θα εισαι ασφαλείς εσυ και το μπεμπουλακι σου !

  • Μου αρέσει 3

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα καρδούλα μου γλυκια ! 

Μόλις σηκώθηκα να παω στον καναπέ... ειμαι ευτυχώς με καφέοειδη- μπεζ υγρά! Αλλα με προβληματίζει γτ νιωθω κάποια πονακια που δεν ξερω που να τα φορτώσω.. στην αποκόλληση;; σε συσπάσεις;; σε πονους άλλους δεν εχω ιδεα μοιάζουν με περιόδου κια τσιμπήματα.  

Αυριο εχω ραντεβού ευτυχώς, δεν περνούν οι ώρες.. το παρήγορο ειναι οτι ο μπεμπακος μου ειναι υπερκινητικος και παίζουμε ολη μερα ! 

 

Το κοριτσάκι μου είναι 7 ετών! Βοηθάει το παιδάκι μου οσο μπορει  !

Τωρα ειναι καφε - μπεζ χχαχα αλλα παντα εχω δε σταματάει και στεναχωριεμαι. 

Μωρε Μαρεβακι μου ,ειμαι χαζη και προσπαθώ να μην ενοχλώ.. το ξερω οτι κανω χαζομάρες και οτι αυτος ειναι ο ρόλος του γιατρού μας .. μου έλεγε και ο αντρας μου παρε και παρε και του λέω διπλα ειναι η Δευτέρα.  Άνθρωποι ειναι κι αυτοί και έχουν και αυτοί ωρες χαλάρωσης.  

Μη με βρίσετε χαχχαχα .

 

Κοριτσάκι μου οτι σου λεμε κάθε μερα θα στο πω και για σήμερα ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

Το πιστεύω ότι θα πάτε μακριά, μεινε όσες μέρες χρειάζονται ξερω οικονομικά ειναι .. τεράστιο θέμα αλλα τουλάχιστον θα εισαι ασφαλείς εσυ και το μπεμπουλακι σου !

Αφού σταμάτησε το κόκκινο θεωρώ ότι πάμε καλά. Αφού το ακούς και είναι καλά το ζουζουνακι όλα θα γίνουν. Υπομονή μέχρι αύριο να μας πει ο γιατρός το είναι να ηρεμήσουμε βρε παιδί μου.και εγώ εχω γιατρο αύριο να δω πως θα βρούμε τον τράχηλο..ελπίζω αυτή η εβδομάδα να φέρει μόνο ευχάριστα για όλες μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, basw2 είπε:

Αφού σταμάτησε το κόκκινο θεωρώ ότι πάμε καλά. Αφού το ακούς και είναι καλά το ζουζουνακι όλα θα γίνουν. Υπομονή μέχρι αύριο να μας πει ο γιατρός το είναι να ηρεμήσουμε βρε παιδί μου.και εγώ εχω γιατρο αύριο να δω πως θα βρούμε τον τράχηλο..ελπίζω αυτή η εβδομάδα να φέρει μόνο ευχάριστα για όλες μας. 

Απο το στόμα σου και στου Θεού τ αφτί, κοριτσάκι μου! 

Έχουμε και τον τράχηλο.. αλλος απο κει .. ελπιζω αυτο το τσούξιμο που νιώθω που κ που να μην είναι από αυτόν.  

Ποσο ηταν ο τράχηλος σου ;; 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπερα καρδούλα μου γλυκια ! 

Μόλις σηκώθηκα να παω στον καναπέ... ειμαι ευτυχώς με καφέοειδη- μπεζ υγρά! Αλλα με προβληματίζει γτ νιωθω κάποια πονακια που δεν ξερω που να τα φορτώσω.. στην αποκόλληση;; σε συσπάσεις;; σε πονους άλλους δεν εχω ιδεα μοιάζουν με περιόδου κια τσιμπήματα.  

Αυριο εχω ραντεβού ευτυχώς, δεν περνούν οι ώρες.. το παρήγορο ειναι οτι ο μπεμπακος μου ειναι υπερκινητικος και παίζουμε ολη μερα ! 

 

Το κοριτσάκι μου είναι 7 ετών! Βοηθάει το παιδάκι μου οσο μπορει  !

Τωρα ειναι καφε - μπεζ χχαχα αλλα παντα εχω δε σταματάει και στεναχωριεμαι. 

Μωρε Μαρεβακι μου ,ειμαι χαζη και προσπαθώ να μην ενοχλώ.. το ξερω οτι κανω χαζομάρες και οτι αυτος ειναι ο ρόλος του γιατρού μας .. μου έλεγε και ο αντρας μου παρε και παρε και του λέω διπλα ειναι η Δευτέρα.  Άνθρωποι ειναι κι αυτοί και έχουν και αυτοί ωρες χαλάρωσης.  

Μη με βρίσετε χαχχαχα .

 

Κοριτσάκι μου οτι σου λεμε κάθε μερα θα στο πω και για σήμερα ΥΠΟΜΟΝΗ !!!

Το πιστεύω ότι θα πάτε μακριά, μεινε όσες μέρες χρειάζονται ξερω οικονομικά ειναι .. τεράστιο θέμα αλλα τουλάχιστον θα εισαι ασφαλείς εσυ και το μπεμπουλακι σου !

Αρια μου κ γω σαν εσένα δεν ενοχλουσα.. Σε καταλαβαίνω. Ομως ως παθουσα, οταν καποτε μου συνεβη κατι ασχημο, μου ειπε ο γιατρος... Γιατι δε με πηρες; δεν εχει σημασια βέβαια, η Δευτερα ειναι κοντα, με το καλο θα δεις ολα μια χαρα θα πανε! Κ πολλη ξεκουραση, κ θα περάσει ο καιρός κ θα αναπτερωσεις πληρως! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όσες περνούν δυσκολίες. Τα εμποδια είναι για να ξεπερνιουνται και όλα θα πάνε καλά !!!:)

Κάτι άσχετο, το pat pat από ότι έχω καταλάβει δεν είναι απο Αγγλία γιατί όσα πήρα ήρθαν από Κίνα.:huh:

  • Μπερδεμένη/-ος 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Kassandras είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όσες περνούν δυσκολίες. Τα εμποδια είναι για να ξεπερνιουνται και όλα θα πάνε καλά !!!:)

Κάτι άσχετο, το pat pat από ότι έχω καταλάβει δεν είναι απο Αγγλία γιατί όσα πήρα ήρθαν από Κίνα.:huh:

Πώς σου φάνηκαν; Ποιοτικά; Ήρθε γρήγορα το δέμα; Εγώ δεν παρήγγειλα ακόμα..ίσως στις εκπτώσεις του Ιανουαρίου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 said:

Πώς σου φάνηκαν; Ποιοτικά; Ήρθε γρήγορα το δέμα; Εγώ δεν παρήγγειλα ακόμα..ίσως στις εκπτώσεις του Ιανουαρίου!

Ναι, τα υφάσματα είναι ωραία , απαλά βαμβακερα. Να βλέπεις οπωσδήποτε τις φωτογραφίες από τις αξιολογήσεις! ένα θέμα είναι τα νούμερα μόνο.. κάποια πήρα 0-3 και είναι σαν 3-6, κάποια  3-6 έχουν πολύ στενή γραμμή.. αλλά εντάξει θα φορεθούν όλα από λίγο. Τα πήρα πριν το black Friday και ήταν πολύ φθηνά! Φορμακια από 3.5€. έκαναν γύρω στο δεκαήμερο και κάτι! με asc τα φέρνουν

 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Kassandras είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, εύχομαι όλα να πάνε καλά σε όσες περνούν δυσκολίες. Τα εμποδια είναι για να ξεπερνιουνται και όλα θα πάνε καλά !!!:)

Κάτι άσχετο, το pat pat από ότι έχω καταλάβει δεν είναι απο Αγγλία γιατί όσα πήρα ήρθαν από Κίνα.:huh:

Εμένα η παραγγελια μου ήρθε από Βουλγαρία. Όλα τα προϊόντα είναι από Κίνα απλά έχουν αποθήκες σε διάφορες χώρες. Τα ίδια προϊόντα τα έχω βρει και στο wish. Το σημαντικό είναι να είναι καλά τι νομίζεις και στa μαγαζιά σχεδόν όλα είναι κινέζικα . Σε εμένα ήρθαν σε μια ευδομαδα με acs 

Μια ερώτηση τι απόψει έχετε για της πλενομομενες πάνες 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! Μπορει κάποια να μου διευκρίνησει κτ που συνέχεια μπερδεύομαι με τις εβδομάδες κ τους μήνες.. μπαίνουμε στον 7ο στην 27η εβδομάδα. Δηλαδή 26+1 που διανύουμε την 27 ή 27+1 που έχει συμπληρωθεί? Άρα ποτε θα μπω στον 7ο στις 17/12 (26) ή στις 24/12(27)? 


XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Natasapal είπε:

Καλημερα κορίτσια! Μπορει κάποια να μου διευκρίνησει κτ που συνέχεια μπερδεύομαι με τις εβδομάδες κ τους μήνες.. μπαίνουμε στον 7ο στην 27η εβδομάδα. Δηλαδή 26+1 που διανύουμε την 27 ή 27+1 που έχει συμπληρωθεί? Άρα ποτε θα μπω στον 7ο στις 17/12 (26) ή στις 24/12(27)? 

Καλημέρα κορίτσι μου.νομιζω πρέπει να κλείσουμε και την 27η.αρα 27 και μια μπαίνεις στον έβδομο.και εγώ πάνω κάτω στα ίδια είμαι. 24+2 σήμερα.... Κορίτσια μ έχω υπερηχο και έχω άγχος... Καλε ποτέ θα ηρεμήσω εγώ.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, basw2 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου.νομιζω πρέπει να κλείσουμε και την 27η.αρα 27 και μια μπαίνεις στον έβδομο.και εγώ πάνω κάτω στα ίδια είμαι. 24+2 σήμερα.... Κορίτσια μ έχω υπερηχο και έχω άγχος... Καλε ποτέ θα ηρεμήσω εγώ.... 

Έτσι νόμιζα κ εγώ αλλα δεν ήμουν σίγουρη..ναι 2 μέρες διαφορα εχουμε .. γιατί άγχος? Θα δεις το μπεμπακι σου !

Εμενα οι μέρες των υπερήχων είναι οι καλύτερες μου. Τέλος της άλλης βδομάδας έχω εγώ..


XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily said:

Εμένα η παραγγελια μου ήρθε από Βουλγαρία. Όλα τα προϊόντα είναι από Κίνα απλά έχουν αποθήκες σε διάφορες χώρες. Τα ίδια προϊόντα τα έχω βρει και στο wish. Το σημαντικό είναι να είναι καλά τι νομίζεις και στa μαγαζιά σχεδόν όλα είναι κινέζικα . Σε εμένα ήρθαν σε μια ευδομαδα με acs 

Μια ερώτηση τι απόψει έχετε για της πλενομομενες πάνες 

Ναι εννοειται αυτό. Το είπα επειδή είχε αναφερθεί κάποια στιγμή ως αγγλικό site 


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως ειστε ; 

Και εγω εχω υπέρηχο σημερα και δεν περνάει η ώρα!!!! Εν το μεταξύ θελω να ρωτησω .. ειχαμε βαλει απο τον προηγούμενη μηνα το ραντεβού 8 το βράδυ, το βάζω αργα γτ έχουμε 45 χλμ απόσταση.  Τωρα με την απαγόρευση πρεπει να το αλλάξω λετε ;; 

@basw2 τι ώρα θα πας ;;; ολα υπέροχα θα ειναι θα δεις και θα ευχαριστηθείς τι μικρακι σου ! Ανυπομονώ για τις μέρες που θα έχουμε κάθε εβδομάδα υπέρηχο χιχιχι


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως ειστε ; 

Και εγω εχω υπέρηχο σημερα και δεν περνάει η ώρα!!!! Εν το μεταξύ θελω να ρωτησω .. ειχαμε βαλει απο τον προηγούμενη μηνα το ραντεβού 8 το βράδυ, το βάζω αργα γτ έχουμε 45 χλμ απόσταση.  Τωρα με την απαγόρευση πρεπει να το αλλάξω λετε ;; 

@basw2 τι ώρα θα πας ;;; ολα υπέροχα θα ειναι θα δεις και θα ευχαριστηθείς τι μικρακι σου ! Ανυπομονώ για τις μέρες που θα έχουμε κάθε εβδομάδα υπέρηχο χιχιχι

Μπορεί να σου στείλει ένα έγγραφο να εκτυπώσεις ο γιατρός σου ή να το έχεις σε μέιλ ,που να πιστοποιεί ότι ήσουν σε ραντεβού εκει. Για τέτοια θέματα επιτρέπεται μην ανησυχείς:wink:

  • Μου αρέσει 1

rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta said:

Καλημέρα κορίτσια μου!! Πως ειστε ; 

Και εγω εχω υπέρηχο σημερα και δεν περνάει η ώρα!!!! Εν το μεταξύ θελω να ρωτησω .. ειχαμε βαλει απο τον προηγούμενη μηνα το ραντεβού 8 το βράδυ, το βάζω αργα γτ έχουμε 45 χλμ απόσταση.  Τωρα με την απαγόρευση πρεπει να το αλλάξω λετε ;; 

@basw2 τι ώρα θα πας ;;; ολα υπέροχα θα ειναι θα δεις και θα ευχαριστηθείς τι μικρακι σου ! Ανυπομονώ για τις μέρες που θα έχουμε κάθε εβδομάδα υπέρηχο χιχιχι

Άρια μου για λόγους υγείας επιτρέπονται οι μετακινήσεις μετά τις 9..καλα νέα να έχεις!! Θα περιμένουμε νέα σου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...