Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

On 30/12/2020 at 10:27 ΠΜ, Evoulini24 είπε:

Ένιωθες πίεση χαμηλά; 

Οχι, απλώς τον ένιωθα χαμηλά πολλές φορές να κινείται. Δεν το είχα καταλάβει όμως ότι είναι με το κεφάλι κάτω. 

2 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

Κατάλαβα.. Να ρωτήσω κάτι άσχετο.. θα κάνετε φύλαξη βλαστοκυττάρων? Με ρώτησε η γιατρός μου και δεν ήξερα καν ότι γίνεται.. είπα να το ψάξω λίγο αλλά δεν ξέρω κάποιον που να έχει κάνει.

Μπες να μάθεις για τη δωρεά ομφαλοπλακουντιακου αίματος από την Ακαδημία Αθηνών. Εμείς δωρεά είχαμε κάνει κ στο γιο μου κ τωρα το ίδιο θα κάνουμε. 

http://www.bioacademy.gr/health-services/H8KK/hellenic-cord-blood-bank?lang=gr

 

Υοαρχει κ σεμινάριο που μπορείτε να παρακολουθήσετε online. Εξηγεί πολύ καλά γιατί δεν έχει νόημα να το κρατάμε για τον εαυτό μας. Και πόσο σημαντική προσφορά είναι, για όποιον το χρειαστεί. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια.  Με το καλό τα μωράκια  σας.  Εγώ ήμουν μανούλα Μάρτιου  το 2019 κ   τώρα θα γίνω πάλι μανούλα  τον Ιούλιο  του 21. Επίσης μένω Ρόδο.  Δεν ξέρω αν θα γεννήσεις  στην κλινική  Euromedica ή νοσοκομείο...  Πάντως εγώ Μάρτιο  γέννησα 30  Μαρτίου  κ χρειαζόμουν  μακριά πιτζαμα .  Δεν είχε κ τόσο ζέστη μέσα... Με το καλό... @georgia1988

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

@Alex1989 Κ εγώ euromedica θα γεννήσω! 

Με το καλό,  ποιος είναι ο γιατρός  σου  αν επιτρέπεται; ( σε πμ) αν θες να ρωτήσεις  κάτι πολύ ευχαρίστως  να βοηθησω


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κορίτσια!! Ελπίζω να περάσατε υπέροχα αυτές τις γιορτινες μερες...όσο γίνεται βέβαια μέσα σε αυτήν την τρέλα που ζούμε!! Ήθελα να σας ρωτήσω...υπάρχει περίπτωση να ξανακάνουμε καμπύλη σακχάρου στον όγδοο μήνα; Με τόσα γλυκά αυτές τις μέρες, φοβάμαι λίγο..δεν τρώω φυσικά αυτά που θα έτρωγα αν δεν ήμουν έγκυος αλλά μια ανησυχία την έχω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evoulini24 said:

Καλησπέρα, κορίτσια!! Ελπίζω να περάσατε υπέροχα αυτές τις γιορτινες μερες...όσο γίνεται βέβαια μέσα σε αυτήν την τρέλα που ζούμε!! Ήθελα να σας ρωτήσω...υπάρχει περίπτωση να ξανακάνουμε καμπύλη σακχάρου στον όγδοο μήνα; Με τόσα γλυκά αυτές τις μέρες, φοβάμαι λίγο..δεν τρώω φυσικά αυτά που θα έτρωγα αν δεν ήμουν έγκυος αλλά μια ανησυχία την έχω...

Καλή χρονιά κορίτσι μου ! Εγώ επειδή πρόσεξα ότι διψώ υπερβολικά πολύ το ανέφερα στο γιατρό και μου είπε να κάνω τέλος αυτής της βδομάδας. Κι εγώ ανησυχώ είναι η αλήθεια γιατί τρώω γλυκό κάθε μέρα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια!! Ελπίζω να περάσατε υπέροχα αυτές τις γιορτινες μερες...όσο γίνεται βέβαια μέσα σε αυτήν την τρέλα που ζούμε!! Ήθελα να σας ρωτήσω...υπάρχει περίπτωση να ξανακάνουμε καμπύλη σακχάρου στον όγδοο μήνα; Με τόσα γλυκά αυτές τις μέρες, φοβάμαι λίγο..δεν τρώω φυσικά αυτά που θα έτρωγα αν δεν ήμουν έγκυος αλλά μια ανησυχία την έχω...

Χάχα μια απ τα ίδια!! Πήγαν τα μελομακάρονα και οι κουραμπιέδες σύννεφο!!!! :PΕγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη μια φορά την είχα κάνει μόνο. Άμα έχεις ανυσηχια όμως μπορεί να σου πει να την ξανακάνεις να φύγει και το άγχος!! 

Κοριτσια αύριο έχω ντομπλερ!! Η τελευταία μεγάλη εξέταση!! Ας είναι όλα καλά.. 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

@valentina23 ήρθε κιόλας η ώρα για το ντομπλερ! Όλα τέλεια θα ειναι, όπως είναι μέχρι τώρα!!! Θα περιμένουμε νέα σου! 

Αχ σ ευχαριστώ πολύ!! Επειδή είμαι από επαρχία θα κατέβω Αθήνα. Οπωτε το βράδυ θα χω γυρίσει σπίτι. Ναι εννοείται ότι θα σας ενημερώσω!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, valentina23 είπε:

Χάχα μια απ τα ίδια!! Πήγαν τα μελομακάρονα και οι κουραμπιέδες σύννεφο!!!! :PΕγώ στην πρώτη εγκυμοσυνη μια φορά την είχα κάνει μόνο. Άμα έχεις ανυσηχια όμως μπορεί να σου πει να την ξανακάνεις να φύγει και το άγχος!! 

Κοριτσια αύριο έχω ντομπλερ!! Η τελευταία μεγάλη εξέταση!! Ας είναι όλα καλά.. 

Αχ κι εγώ την Τρίτη έχω ραντεβού με τον γιατρό μου και λογικά θα μου πει να κλείσω ραντεβού για ντοπλερ!! Σε ποια εβδομάδα γίνεται; Όλα τέλεια θα είναι!!! Καλή επιτυχία!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...