Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Basiliki92 είπε:

@valentina23 @Haroulita K πω πω μου κάνατε την καρδιά περιβόλι χαχαχαχα τι περνάμε κ εμείς οι γυναίκες...η δυσκοιλιότητα είναι κ από το φαγητό κ από τον θηλασμό διότι με τον θηλασμό αφυδατωνεται  ο οργανισμός κ θέλει συνέχεια νερό...εγω βάζω το βράδυ λίγη παιδική βαζελίνη στο στήθος και γενικά στο σώμα  την βλέπω ότι βοηθάει το δέρμα αρκετά..

Γιατί δεν βάζεις την ενυδατική του μωρού? Η βαζελίνη , ακόμη και η παιδικη είναι παραγωγο του πετρελαίου.

πρίν από 16 λεπτά , Basiliki92 είπε:

@valentina23 @Haroulita K πω πω μου κάνατε την καρδιά περιβόλι χαχαχαχα τι περνάμε κ εμείς οι γυναίκες...η δυσκοιλιότητα είναι κ από το φαγητό κ από τον θηλασμό διότι με τον θηλασμό αφυδατωνεται  ο οργανισμός κ θέλει συνέχεια νερό...εγω βάζω το βράδυ λίγη παιδική βαζελίνη στο στήθος και γενικά στο σώμα  την βλέπω ότι βοηθάει το δέρμα αρκετά..

Πάντως έχεις δίκιο και για την τουαλέτα και για την ξηρότητα στο δέρμα.  

Το δε πρόσωπο έχει γίνει σαν σφουγγαριστρα!

  • Μου αρέσει 1

F5pIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@valentina23 καφές κ τσιγάρο ρε φιλεεεεε....

Από κιλά κεγω σκατα...κ το στόμα δεν το κλείνω τρώω όλο ψωμιά γλυκά.να σας πω κ την αλήθεια κλεισμένη στο σπίτι είμαι μια παρηγοριά είναι κ αυτά.

Πάντως χθες φώναξα μια αισθητικό κ μου έκανε αποτρίχωση φρύδια μουστάκι χέρια ποδια κ πεντικιουρ γιατί σκεφτόμουνα κεγω τα χάλια μου που θα βγω παραλία.κ άσε τα κιλά είμαι κ άσπρη ξεξασπρη πέρσι δεν έκανα ούτε ένα μπανιο

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Haroulita K την έχω δοκιμάσει δεν μου έκανε κ τίποτα.. βάζω κ λίγο baby oil μαζί με την βαζελίνη πφφφ έχω μπερδευτεί πολύ με το τι κάνει κ τι δεν κάνει να σου πω την αλήθεια...

@Mighty86 έκανα κ εγω νύχια για αποτρίχωση κάνω λέιζερ δεν έχω πάει ακόμα.. 

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@Haroulita K την έχω δοκιμάσει δεν μου έκανε κ τίποτα.. βάζω κ λίγο baby oil μαζί με την βαζελίνη πφφφ έχω μπερδευτεί πολύ με το τι κάνει κ τι δεν κάνει να σου πω την αλήθεια...

@Mighty86 έκανα κ εγω νύχια για αποτρίχωση κάνω λέιζερ δεν έχω πάει ακόμα.. 

Κεγω λέιζερ έχω κάνει αλλά είμαι ξανθιά κ έχουν μείνει κάτι χνούδια κ κάτι λίγες τρίχες κ πλέον κάνω κερί μια φορά το χρόνο.μεγαλη ανακάλυψη το λέιζερ.

Εγώ έχω καμιά δεκαριά κρέμες νιπλ Κερ της φρεζιντερμ από διαφημιστικά που μου έδωσε ο γιατρός κ το μαιευτήριο.αυτες απλώνω παντού στο στήθος στην κοιλιά κτλ. Εν τω μεταξύ είχα παραγγείλει κ μια μόνη μου πριν γεννήσω 18€ .πεταμένα λεφτά.

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

@valentina23 καφές κ τσιγάρο ρε φιλεεεεε....

Από κιλά κεγω σκατα...κ το στόμα δεν το κλείνω τρώω όλο ψωμιά γλυκά.να σας πω κ την αλήθεια κλεισμένη στο σπίτι είμαι μια παρηγοριά είναι κ αυτά.

Πάντως χθες φώναξα μια αισθητικό κ μου έκανε αποτρίχωση φρύδια μουστάκι χέρια ποδια κ πεντικιουρ γιατί σκεφτόμουνα κεγω τα χάλια μου που θα βγω παραλία.κ άσε τα κιλά είμαι κ άσπρη ξεξασπρη πέρσι δεν έκανα ούτε ένα μπανιο

Μαλλάκια βάφουμε η όχι ακόμη? Οι φυτικές βαφές που λένε ότι επιτρέπεται καλύπτουν τα λευκά? Εσείς τι κάνατε?

  • Μου αρέσει 1

F5pIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Haroulita K βαφή με τίποτα όσο θηλάζετε...οι φυτικές κάτι πρέπει να κάνουν...κ εγώ θέλω ανταύγειες αλλά όσο θηλάζω δεν κάνω τίποτα στα μαλλιά γιατί περνάνε όλα...εδω νύχια που έφτιαξα κ το σκεφτόμουν.. :?

@georgia1988 δεν έχεις κανέναν? την μαμά σου ? Εγώ της αφήνω γάλα οπότε φεύγω κ μου την κρατάει δουλεύει βέβαια κ αυτή αλλά τα βολευούμε κ η μικρη κάθεται  ευχάριστα μαζί της...

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

@georgia1988 Κατάλαβα πρέπει να τον αφήνεις λίγο λίγο την φορά για να συνηθίζει κ αλλά άτομα ξεκινά με 10 λεπτά για αρχή...εμενα η μικρή κάθεται με την μάνα μ σαν να ειμαι εγώ μπορεί βέβαια να έχουμε κ την ίδια μυρωδιά γιατί κάνει κ κίνηση να θηλάσει όταν την έχει αγκαλιά :-P

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Haroulita K είπε:

Μαλλάκια βάφουμε η όχι ακόμη? Οι φυτικές βαφές που λένε ότι επιτρέπεται καλύπτουν τα λευκά? Εσείς τι κάνατε?

Εγώ δεν έχω βάψει ούτε κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης αλλά έχω λίγες τριχουλες άσπρες...νομίζω ότι επιτρέπεται η βαφή γιατί οι δύο κολλητές μου που έκαναν αποκλειστικό δεν άφηναν ρίζα ούτε για πλάκα.οποτε σίγουρα υπάρχουν βαφές καταλληλες

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βαφή ε;; εγώ κάνω, μάλλον έκανα κάποτε ανταύγειες :P, οι οποίες τείνουν να εξαφανιστούν πλέον!! Έχει μείνει φυσικό το μαλλάκι το οποίο είναι και χάλια.. Μ ένα κοτσίδι όλη μερα, μπερδεμένα με ψαλίδα κι αχτενιστα :confused:.. Χάλια μαύρα.. Όλη μέρα σπίτι με 2 παιδιά πλέον, να πασχιζω να φτιάξω ένα φαΐ, να σιδερωσω κάνα ρούχο ποια νύχια και ποια μαλλια:shock:σαν τη θείτσα είμαι... Χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , valentina23 είπε:

Βαφή ε;; εγώ κάνω, μάλλον έκανα κάποτε ανταύγειες :P, οι οποίες τείνουν να εξαφανιστούν πλέον!! Έχει μείνει φυσικό το μαλλάκι το οποίο είναι και χάλια.. Μ ένα κοτσίδι όλη μερα, μπερδεμένα με ψαλίδα κι αχτενιστα :confused:.. Χάλια μαύρα.. Όλη μέρα σπίτι με 2 παιδιά πλέον, να πασχιζω να φτιάξω ένα φαΐ, να σιδερωσω κάνα ρούχο ποια νύχια και ποια μαλλια:shock:σαν τη θείτσα είμαι... Χαχαχα

Έτσι είμαι κι εγώ. Ένα κοτσιδι μόνιμο και μαλλί, σαν σφουγγριστρα, μπερδεμένο,  θέλω και  κούρεμα, άστα. Και με ένα μωρακι, όχι δύο όπως εσύ. Απλά έλεγα να τα βάψω, όχι άμεσα,  αλλά σίγουρα μέσα στο καλοκαίρι γιατί θα τον βαφτισουμε μάλλον το Σεπτέμβριο. Εσείς κορίτσια θα βαφτισετε τα νινακια σας αυτό το καλοκαίρι? 

  • Μου αρέσει 1

F5pIp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Haroulita K και @valentina23οντως το μαλλί Τζίβα κ θέλω κομμωτήριο επειγόντως. Σκέφτομαι πάλι να καλέσω σπίτι κάποια κοπέλα αν κ η κομμώτρια μου μαρεσει πολύ ρε γαμωτο..μάλλον το μαλλί θα το αφήσω για την ώρα τζιβε κ βλέπουμε. Βάφτιση κ εμείς λέμε σεπτεμβριο-οκτωβριο αν και βαριέμαι τόσο τώρα αυτήν την διαδικασία. Θα το κάνω όσο πιο απλά γίνεται...με λίγο κόσμο κ όχι πολλά πολλά. Ε στην βάφτιση από την στιγμή που θα πάρουμε φωτογράφο ,θα κάνω κ μαλλί κ βάψιμο λογικά...αλλά κάτι απλό φυσικά...

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κορίτσια δεν νομίζω φέτος βάφτιση... Λέμε να την κάνουμε Αθήνα γτ είναι ο άντρας μου από εκεί οπότε είναι λίγο δύσκολο να ανέβουμε και να τα οργανώσουμε μέσα στον κορονοιο.. λογικά του χρόνου την άνοιξη

  • Μου αρέσει 3

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και μεις του χρόνου πρώτα ο Θεός.. Ακόμα δεν έχουμε συνειδητοποιήσει ότι έχουμε και δεύτερο παιδάκι:-Pαφήστε που νομίζω ότι τα πράγματα θα είναι και λίγο καλύτερα από άποψη κορονοιου.. Έτσι θέλω να πιστεύω... 

Κοριτσια από μάρσιπος ποιον έχετε; είχα πάρει έναν φτηνό 15 ευρώ αλλά μαπα το καρπούζι,, δεν μας βόλεψε καθόλου. Σκέφτομαι να πάρω έναν δεύτερο αλλά φοβάμαι μην πάνε πάλι τσάμπα τα λεφτα:confused:

Ομπρελίτσα στο καροτσι έχετε;; πήγα σήμερα βόλτα το πρωί με την μπέμπα και η καημένη έκλεινε τα ματάκια της.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...