Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια,εμείς που από τις πέντε βλαστοκυστες,βάλαμε τις 4 και έδωσαν οι 3 θετική χοριακη,όμως μόνο το ένα προχώρησε και γεννήθηκε,θεωρείται ας πούμε πρόβλημα στην ποιότητα των εμβρύων η πιθανόν να εχω κάποιο θέμα στη μήτρα?Το πρώτο δεν εμφυτεύτηκε καν,το δεύτερο παλινδρομησε γύρω στην 8η εβδομάδα και τώρα αυτό εμφυτεύτηκε,αλλά δεν προχώρησε

      Τίποτα δεν έχεις τυχαία γεγονότα. Έτσι Κ αλλιώς μην ξεχνάς ότι Κ φυσιολογικά να έμενες έγκυος ατυχίες με παλλινδρομες θα είχες επίσης στην εξωσωματική γίνετε γονιμοποίηση τεχνητά οπότε είναι αδύνατο να είναι όλα τα έμβρυα .

      Υγιη

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

@Marevaο παιδίατρος τι σου λέει;; μημπως θέλει το χρόνο του να συνιθισει;; μημπως πρέπει να αλλάζεις γάλατα να δεις ποιο θα του αρέσει;; αλήθεια το ρυζάλευρο σου πήζει;; εγώ παίρνω το ανθός ορυζης της Γιωτης το σκέτο και τι φτιάχνω με το γάλα μου αλλά δεν πήζει καθόλου η πήζει στην αρχή και μετά νερουλιαζει...

@georgia1988έτσι την έβγαλα και γω το μεσημέρι ξαπλωμένη και η μπέμπα να κοιμάται, να ξυπνάει, να τρώει.. Κάνω πολύ ελαφρύ ύπνο, με το ένα μάτι ανοιχτό κοιμάμαι γι αυτό το λόγο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω αρχίσει το μεσημέρι και είμαι ξαπλωμένη και αυτός είναι στο στήθος.. αλλά αγχονομαι.. πόσο ασφαλές είναι αυτό? Από την άλλη δεν την παλεύω γιατί τις τελευταίες μέρες η αυπνοια έχει χτυπήσει κόκκινο..τώρα πχ είμαστε ετσι 3 ώρες εγώ κοιμόμουνα και ο μικρός μια έτρωγε μια κοιμόταν

Γιατί να μην είναι ασφαλές;απλά σηκωνε τον που κ που λίγο να κατέβει το γάλα στο στομάχι. 

@Mareva τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς. Κ εμένα πίνει με το ζόρι το γάλα του. Εγώ σκοπεύω να αλλάξω γάλα στο εξάμηνο που μάλλον θα αποθηλασω κιόλας. Λέω να πάω για φρεζιλακ. Τώρα πίνει χουμανα αλλά στο δύο θα αλλαξω.να δω τι θα μου πει κ η παιδιατρος...Ξέρω κεγω...

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

@Basiliki92έτσι ακριβώς κάνει και η δική μου. Με το που την αφήνω στο κρεβάτι της τιναζεται η μετά από λίγο κλαίει.. Στην αρχή καθόταν πιο πολύ τώρα όχι. Θέλει στο κρεβάτι μας.. Το μεσημέρι δεν το συζητώ. Δεν θα κοιμηθεί καθόλου αν την αφήσω στο δικό της. Επειδή θέλω να κοιμηθώ εγώ την έχω στο κρεβάτι της δίνω στήθος ξαπλωτη και κοιμάται. Ποιο έχεις της Avent το 2 σε 1 η το 4 σε 1;;στην αρχή θέλει λίγο να συνιθισει το κουταλάκι. 2κγ την επόμενη μέρα 4κγ μέχρι τα 120 μλ. Νερό της έδωσες μετά;; έχεις ποτηράκι;; 

Το 4 σε 1 έχω! Πήρα ποτηράκι της munchin 360 και αυτή το έπαιρνε κ έξυνε τα δόντια της δεν μπορούσε να πιει καλά νόμιζε είναι μασητικο χαχαχα οπότε της δίνω με μπιμπερό πλαστικό κ πίνει πολύ νερό τρελαίνεται...στον 5 θα βγάλω από το ποτήρι...

3 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

Κορίτσια κι εγώ έχω αρχίσει το μεσημέρι και είμαι ξαπλωμένη και αυτός είναι στο στήθος.. αλλά αγχονομαι.. πόσο ασφαλές είναι αυτό? Από την άλλη δεν την παλεύω γιατί τις τελευταίες μέρες η αυπνοια έχει χτυπήσει κόκκινο..τώρα πχ είμαστε ετσι 3 ώρες εγώ κοιμόμουνα και ο μικρός μια έτρωγε μια κοιμόταν

Γιατί να μην είναι ασφαλές εγώ βάζω κ μαξιλάρια κ μια χαρά βέβαια προσέχω μην την πλακώσω...να σου πω ξάπλα που θηλάζει δεν μου έχει πνιγεί ούτε μια φορά σε αντίθεση με καθιστή...εμενα σήμερα κ χθες χτύπησε 3ωρο μεσημεριανό ύπνο γιατί κ εγω την προηγούμενη βδομάδα τα είδα όλα...αλλα μόλις την βλέπω κ ξυπνάει την βάζω απευθείας στήθος κ κοιμάται πάλι...

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην τα πλακωσουμε γι'αυτό το λέω μήπως δεν είναι ασφαλές.. βέβαια κιεγω ελαφριά κοιμάμαι επειδή φοβάμαι και το βράδυ δεν τον βάζω έτσι..αλλά μπορεί να ναι στο μυαλό μου. Όντως κι εμένα στην ξαπλωτη στάση δεν μου έχει πνίγει ποτε περιέργως!

Μπιμπερο ποια έχετε? Δοκίμασα ένα της Dr Brown και δεν αρέσει στον μικρό.. ένα της νυκ τον βολεύει προς το παρόν που μπροστά μοιάζει με το στήθος κάπως.. 

 

  • Μου αρέσει 2

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει tommee tippee δεν τα χρησιμοποίησα πολύ κ avent τώρα δεν ξέρω τι να σου πω...απο το μαιευτήριο μου είχα δώσει nuk το χρησιμοποιήσα πολύ λίγο αλλά μου φάνηκε πολύ καλό κ μια πιπίλα nuk που μου είχαν δώσει κ αυτή καλή την βολεψε την μικρή...

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, Mighty86 είπε:

Γιατί να μην είναι ασφαλές;απλά σηκωνε τον που κ που λίγο να κατέβει το γάλα στο στομάχι. 

@Mareva τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς. Κ εμένα πίνει με το ζόρι το γάλα του. Εγώ σκοπεύω να αλλάξω γάλα στο εξάμηνο που μάλλον θα αποθηλασω κιόλας. Λέω να πάω για φρεζιλακ. Τώρα πίνει χουμανα αλλά στο δύο θα αλλαξω.να δω τι θα μου πει κ η παιδιατρος...Ξέρω κεγω...

Τι να πω ότι δε σε καταλαβαίνω;; σε καταλαβαίνω! Τουλάχιστον τρώει η μικρή μου,  κάτι είναι και αυτό!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, georgia1988 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε? Πως πάτε? 

Έχει πέσει σιγή ασυρμάτου... Εμείς καλά. Ακόμα ένα δεκαπενθήμερο άδειας που αντί να ξεκουραστώ κουράζομαι παραπάνω ,που δεν απολαμβάνω τίποτα και που νιώθω τελείως στα χαμένα κ ότι δεν μου αρέσει καθόλου το λάιφ σταιλ μου. Δυστυχώς το να έχεις δικο σου μαγαζί είναι παααρα πολύ ψυχοφθόρο κ κουραστικό πόσο μάλλον να έχεις κ ένα παιδί η παραπανω. Εν πάση περιπτώσει υπάρχουν στιγμές χαράς κ ευτυχίας χάρη στη μικρή οικογενειουλα μας κ το χαριτωμένο μου αγοράκι. Αρκετά με τα δικά μου στα του μωρού τώρα ο μικρός δείχνει να ανταποκρίνεται μια χαρά με τα φρούτα κ τα λαχανικά. Δεν έχω βάλει ακόμα κρέας το καθηστερω τουλάχιστον να τελειώσουν οι διακοπές μας κ βλέπουμε. Δεν ξέρω αν κάνω καλά βέβαια. Θα φανεί. Ο μικρός εξακολουθεί το ίδιο προγραμματακι ανά 3-4 ώρες τρώει παίζει θηλάζει κοιμάται. Δεν ξέρω πως θα του ταιζουμε στέρεες στην δουλειά έχω προβληματιστεί. Θα δουλεύω η θα ταιζω;τεσπα βλέποντας κ κάνοντας. Επίσης έχουμε να οργανώσουμε κ μια βάφτιση για την οποία δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα...

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mighty86 πότε θ κάνετε τι βάφτιση? Έχετε κλείσει ημερομηνία?

Εμείς ακόμα δεν έχουμε κανένα πρόγραμμα και με τ δόντια μου χάλασε κ τον ύπνο! Κατά τα άλλα ο μικρός καλά, οπότε βλέπει κάποιον καινούριο ξεσπά σε κλαμματα! Είχαμε πάει στην μητέρα Μ που γιόρταζε κ ήταν κ ο αδερφός μου εκεί κ με το που τους ειδε έβαλε τα κλαμματα.. άσε που το ανηψακι μου πήγαινε να τον κάνει πω πω κ ο δικός μου έκλαιγε! Κατά τα άλλα ξεκινάω Σάββατο δουλειά κ ο προϊστάμενος δεν θέλει να μου δώσει το μειωμένο ωράριο όπως το δικαιούμαι αλλά μου κάνει καψονια κ ψάχνω τι μπορώ να κάνω γτ βλέπω ότι θα μου κάνει τη ζωή δύσκολη επειδή του πήγα κόντρα.

  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , georgia1988 είπε:

@Mighty86 πότε θ κάνετε τι βάφτιση? Έχετε κλείσει ημερομηνία?

Εμείς ακόμα δεν έχουμε κανένα πρόγραμμα και με τ δόντια μου χάλασε κ τον ύπνο! Κατά τα άλλα ο μικρός καλά, οπότε βλέπει κάποιον καινούριο ξεσπά σε κλαμματα! Είχαμε πάει στην μητέρα Μ που γιόρταζε κ ήταν κ ο αδερφός μου εκεί κ με το που τους ειδε έβαλε τα κλαμματα.. άσε που το ανηψακι μου πήγαινε να τον κάνει πω πω κ ο δικός μου έκλαιγε! Κατά τα άλλα ξεκινάω Σάββατο δουλειά κ ο προϊστάμενος δεν θέλει να μου δώσει το μειωμένο ωράριο όπως το δικαιούμαι αλλά μου κάνει καψονια κ ψάχνω τι μπορώ να κάνω γτ βλέπω ότι θα μου κάνει τη ζωή δύσκολη επειδή του πήγα κόντρα.

Ποπό τι εργοδοσία είναι αυτη; Εγώ δύο άτομα έχω προσωπικό κ δεν τολμαω ούτε παρατήρηση να τους κάνω...

Όχι ο δικός μου είναι κοινωνικός αρκετά βέβαια από τότε που άρχισα να τον βγάζω έξω με φίλους κτλ κ να πηγαίνουμε κ στην δουλειά έχει αρχίσει κ γίνεται άλλο παιδί.κοιμαται πια με φασαρία, κάθεται κ παρακολουθεί τις συζητήσεις μας όταν είμαστε έξω μη χάσει κ καμία οξεία...χαμογελακια κ τσαχπινιες στον κάθε έναν που θα του μιλήσει...ίσως κ εσύ πρέπει να τον εκθέσεις σε περισσότερο κόσμο..χθες κοιμήθηκε στην θάλασσα δίπλα με παιδάκια να τσιριζουν. 

Το πρόβλημα μου για την ώρα είναι ότι δεν πίνει το γάλα του με ευκολία λόγω της σύγχυσης με σκάει αυτό το παιδί. Κ επίσης το να το κοίμησω.πολυ ταλαιπωρία.κ ας κοιμάται μετά κ ώρα κ με φασαρία κ όπου τον αφήσω...

Το κεφάλαιο δόντια...εμένα δεν έχει βγάλει αλλά όλο κάνει μορφασμούς κ βάζει τα χειλάκια του προς τα μέσα...κ είναι πρισμενα τα ούλα του

  • Μου αρέσει 3

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια εμείς τρώμε μεσημεριανό πια σήμερα κιόλας το έφαγε όλο...βεβαια τρώει κ η μύτη μας κ τα μάγουλα μας χάλια γινόμαστε αλλά χαλάλι...μεθαυριο αφού τρώει λέω να βάλω κ κοτόπουλο μέσα κ την άλλη βδομάδα θα βάλω μοσχάρι!!! Εμείς κάπως ηρεμησαμε με τα δόντια δεν τσιρίζει στον ύπνο πια αλλά τα χέρια συνέχεια μέσα κ σάλια φουλ..αυτο που κάνει είναι μόλις ξυπνάει κ δεν μας βλέπει κλαίει...επισης μόλις δεν της δίνουμε σημασία η θα βηξει η θα κλαψουρισει κ το κάνει κ με τις παρέες μας έξω αν βρούμε κανέναν θέλει να ασχολούνται μαζί της χαχαχα η αλήθεια είναι ότι @Mighty86 έχεις δίκιο σε αυτό που λες όσο περισσότερο έξω κ όσο περισσότερο κόσμο βλέπει τόσο καλύτερα γιατί κ εμένα ήταν πολύ μαζεμένη με τον κόσμο αλλά τώρα την βλέπω έχει χαλαρώσει αρκετά κ το χαίρεται να της μιλανε.. @georgia1988 δεν σκασανε τα δόντια? Πονάνε ακόμα? Ο ύπνος θα φτιάξει εμένα αυτή την βδομάδα κοιμάται από τις 10 10.30 μέχρι 6.30 θηλάζει κ κοιμάται μέχρι 9.30 ενώ την προηγούμενη μου έβγαλε το λάδι...για τον ύπνο μου λένε όλοι ότι θα αλλάζει συνέχεια σε αυτό το κομμάτι όσο είναι μωρό...κ εμένα κοιμάται δύσκολα πολύ κ μόνο στήθος...

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mighty86  εσείς βλέπω τρώτε απ όλα ε;; εμείς μόνο φρούτο και ρυζάλευρο το απόγευμα. Τώρα θα πάω στη παιδίατρο και θα μου πει και το επόμενο μενού.. Λογικά πατάτα καρότα, κρεας.. Έχεις τον ατμογειρα της αβεντ ε;; καλά τα κάνει τα λαχανικά;; πόση ώρα βράζουν;; το μπλέντερ κόβει καλά;; σκέφτομαι να το πάρω αλλά κολονω την τελευταία στιγμή.. Με βλέπω θα το πάρω αργότερα όταν κόβει τα αλεσμένα και θα μου μείνει στο ράφι.. Αναποφασιστη στο φουλ!! Δόντια έχετε βγάλει;; πόσα;; εμείς τίποτα ακόμα αλλά βλέπω από κάτω έχει πρηστεί και συνέχεια σάλια και χέρια μέσα.. Το βράδυ συνεχίζει και μου ξυπνάει!! Το στο καλό.. Μεγάλωσε και θέλει πιο πολύ να πίνει γάλα;;

@georgia1988βάστα γερά!! Στραβό ξύλο ο εργοδότης ε;; υπάρχουν και αυτοί τι να κάνεις;; με τα τσισα του μπέμπη εντάξει;;

Κορίτσια από κιλά πως πάτε;; εγώ κάθε μήνα παίρνω και κιλό!!! Δεν ξέρω που θα φτάσω!! Μου λένε ότι λόγω του θηλασμου

@Basiliki92τόσο νωρίς και κρέας;; νόμιζα απ τον 6ο και μετά.. Αλλά τώρα απ τον 4ο ξεκινάνε τα γεύματα.. Για πες και συ για τον ατμομμαγειρας που τον έχεις;; πόση ώρα τα βράζεις;; αξίζει να τον πάρω η κατσαρόλα κι;; 

Επίσης αναρωτιέμαι όπως λες άμα από θηλάσω πως θα κοιμάται... Μόνο στήθος κοιμάται.. Θα πάρω ψεύτικα βυζια για νανι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , valentina23 είπε:

@Mighty86  εσείς βλέπω τρώτε απ όλα ε;; εμείς μόνο φρούτο και ρυζάλευρο το απόγευμα. Τώρα θα πάω στη παιδίατρο και θα μου πει και το επόμενο μενού.. Λογικά πατάτα καρότα, κρεας.. Έχεις τον ατμογειρα της αβεντ ε;; καλά τα κάνει τα λαχανικά;; πόση ώρα βράζουν;; το μπλέντερ κόβει καλά;; σκέφτομαι να το πάρω αλλά κολονω την τελευταία στιγμή.. Με βλέπω θα το πάρω αργότερα όταν κόβει τα αλεσμένα και θα μου μείνει στο ράφι.. Αναποφασιστη στο φουλ!! Δόντια έχετε βγάλει;; πόσα;; εμείς τίποτα ακόμα αλλά βλέπω από κάτω έχει πρηστεί και συνέχεια σάλια και χέρια μέσα.. Το βράδυ συνεχίζει και μου ξυπνάει!! Το στο καλό.. Μεγάλωσε και θέλει πιο πολύ να πίνει γάλα;;

@georgia1988βάστα γερά!! Στραβό ξύλο ο εργοδότης ε;; υπάρχουν και αυτοί τι να κάνεις;; με τα τσισα του μπέμπη εντάξει;;

Κορίτσια από κιλά πως πάτε;; εγώ κάθε μήνα παίρνω και κιλό!!! Δεν ξέρω που θα φτάσω!! Μου λένε ότι λόγω του θηλασμου

@Basiliki92τόσο νωρίς και κρέας;; νόμιζα απ τον 6ο και μετά.. Αλλά τώρα απ τον 4ο ξεκινάνε τα γεύματα.. Για πες και συ για τον ατμομμαγειρας που τον έχεις;; πόση ώρα τα βράζεις;; αξίζει να τον πάρω η κατσαρόλα κι;; 

Επίσης αναρωτιέμαι όπως λες άμα από θηλάσω πως θα κοιμάται... Μόνο στήθος κοιμάται.. Θα πάρω ψεύτικα βυζια για νανι

Ναι ο ατμομαγειρας τα σπάει.σε είκοσι λεπτά έτοιμα κ το μπλέντερ μια χαρά. Για τις στερεές δεν τρώμε ακόμα κρέας κ τρίτο γεύμα.θα το πάω αφού κλείσει το εξάμηνο. 

Από κιλά τα πάω σκατα φυσικά γιατί δεν μου έχει έρθει περίοδος κ εγώ χωρίς ρυθμισμένα τα ορμονικά μου δεν μπορώ ούτε δίαιτα να κάνω ουτε να περιορίσω την όρεξη μου.

Λογικά θα το κοιμηζεις σε κάνα μάρσιπο να σε μυρίζει να σε νιώθει...

@georgia1988 με ρώτησες για την βάφτιση κ ξέχασα να σου πω. Κλείσαμε 3/10 εκκλησία φωτογράφο κ έχω μιλήσει κ με μια κοπέλα για προσκλησεις κ στολισμό αλλά μου είπε τώρα με κοβιντ από Σεπτέμβρη θα ασχοληθούμε. Για κέντρο η αν θα κάνω στην εκκλησία κάποιο Κάντι μπαρ κτλ πάλι θα εξαρτηθεί από τον κοβιντ.παντως δεν αλλάζω ημερομηνία κ χέστηκα αν θα είμαστε μόνο οι τρεις μας κ η νονά.

@Basiliki92 φτου φτου σου κάνει πολύ καλούς ύπνους να μη το ματιαξω!!!

  • Μου αρέσει 3

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Mighty86 σε ευχαριστώ γενικά βράδυ πάντα μου κοιμόταν εκτός κ αν κάτι την ενοχλεί...να σε ρωτήσω  εγώ βραζω τα λαχανικά κ όταν γυρνάω να τα κόψω θέλει να πιέζω λίγο την λαβή αλλιώς δεν κόβει ο σαν  να ασφαλίζει κάπως ενώ όταν είναι κρυος που δοκίμασα μια χαρά κόβει χωρίς να το πιέζω από πάνω η στην λαβή... @valentina23 Ναι καλός είναι ξεμπερδεύεις κ καθαρίζει εύκολα μισή ώρα εγώ τα βραζω τα λαχανικά...δεν ξέρω αυτή μου είπε μόλις τρώει καλά βάζεις κ κρέας κ αν πάει καλά ξεκινάς κ φρούτα τώρα τι να πω ...σημερα πάντως η μπέμπα ξετρελαθηκε με το φαγητό της...προσπαθω να μειώσω κ λιγο το γάλα γιατι το στήθος τούμπανο κ η μπέμπα δεν μπορεί να το αδειάσει...ποσο να πιει... κορίτσια εγώ από κιλά έχω λιώσει πιο αδύνατη από πριν μόνο βυζι έχει μείνει ειδικά από μέση κ κάτω άστα παρααδυνατισα...νομιζω εμένα λόγω θηλασμού κ λόγω ότι τρέχω όλη μέρα σαν την τρελή μόνη μου επίσης τρώω υγιεινά επειδή θηλάζω...

  • Μου αρέσει 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@Mighty86 σε ευχαριστώ γενικά βράδυ πάντα μου κοιμόταν εκτός κ αν κάτι την ενοχλεί...να σε ρωτήσω  εγώ βραζω τα λαχανικά κ όταν γυρνάω να τα κόψω θέλει να πιέζω λίγο την λαβή αλλιώς δεν κόβει ο σαν  να ασφαλίζει κάπως ενώ όταν είναι κρυος που δοκίμασα μια χαρά κόβει χωρίς να το πιέζω από πάνω η στην λαβή... @valentina23 Ναι καλός είναι ξεμπερδεύεις κ καθαρίζει εύκολα μισή ώρα εγώ τα βραζω τα λαχανικά...δεν ξέρω αυτή μου είπε μόλις τρώει καλά βάζεις κ κρέας κ αν πάει καλά ξεκινάς κ φρούτα τώρα τι να πω ...σημερα πάντως η μπέμπα ξετρελαθηκε με το φαγητό της...προσπαθω να μειώσω κ λιγο το γάλα γιατι το στήθος τούμπανο κ η μπέμπα δεν μπορεί να το αδειάσει...ποσο να πιει... κορίτσια εγώ από κιλά έχω λιώσει πιο αδύνατη από πριν μόνο βυζι έχει μείνει ειδικά από μέση κ κάτω άστα παρααδυνατισα...νομιζω εμένα λόγω θηλασμού κ λόγω ότι τρέχω όλη μέρα σαν την τρελή μόνη μου επίσης τρώω υγιεινά επειδή θηλάζω...

Εγώ μονίμως πατάω το κουμπί.αυτό εννοείς;


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...