Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

22 ώρες πρίν, Αυρα87 είπε:

Και εγώ έχω καούρες και μου έχει πει ο γιατρός να πίνω μια κουταλιά γκαβισκον και με ανακουφίζει πολυ

Κορίτσια τις τελευταίες μέρες νομίζω έχω μια δυσοσμία εκεί κάτω. Δεν έχω όμως φαγούρα, περίεργα υγρά ή άλλα συμπτώματα. Επίσης να προσθέσω ότι δεν είχαμε επαφή με τον άντρα μου από τότε που μάθαμε για την εγκυμοσύνη, σύμφωνα με την συμβουλή του γιατρού. Είχε κάποια παρόμοια εμπειρία. Λέω να πάρω τον γιατρό μεθαύριο λόγω των ημερών

Σε βρήκα είμαστε στα ίδια μια περίεργη μυρωδιά χωρίς άλλα συμπτώματα άσχημη μυρωδιά θα έλεγα έστειλα στον γιατρό και μου είπε θα το δούμε οπωσδήποτε στις 18 που έχουμε ραντεβού....αγχώθηκα λιγακιιιι


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Σε βρήκα είμαστε στα ίδια μια περίεργη μυρωδιά χωρίς άλλα συμπτώματα άσχημη μυρωδιά θα έλεγα έστειλα στον γιατρό και μου είπε θα το δούμε οπωσδήποτε στις 18 που έχουμε ραντεβού....αγχώθηκα λιγακιιιι

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Επειδή έχει αυξηθεί η οσφρησή μας, μήπως έφαγες κατι αυτες τις μέρες που αρωματίζει τα ούρα; Μπορεί να είναι και φαγητα με σκόρδο ή κρεμμύδι. Δεν μου έρχεται κατι τώρα απο φαγητα που προκαλούν οσμές για να σου φέρω παράδειγμα, έχω διαβάσει όμως ότι συμβαίνει.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Επειδή έχει αυξηθεί η οσφρησή μας, μήπως έφαγες κατι αυτες τις μέρες που αρωματίζει τα ούρα; Μπορεί να είναι και φαγητα με σκόρδο ή κρεμμύδι. Δεν μου έρχεται κατι τώρα απο φαγητα που προκαλούν οσμές για να σου φέρω παράδειγμα, έχω διαβάσει όμως ότι συμβαίνει.

Όχι δεν έφαγα κάτι με σκόρδο κρεμμύδι δεν ξέρω θα δείξει....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , ΒαλεντιναΧ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα....χρόνια πολλά και πάλι.....αχ δεν βρίσκω πιο κορίτσι είπε για δυσοσμία από κάτω έχει κάνα δυο μέρες που έχω και εγώ το ίδιο χωρίς φαγούρα και υγρά παράξενα αλλά μια μυρωδιά κάπως...έστειλα και ενημέρωσα τώρα στον γιατρό μου στις 18 που έχουμε ραντεβού να το δούμε.....

Εγώ το ανέφερα, στις 18 έχουμε και εμείς το επόμενο ραντεβού


LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αυρα87 είπε:

Εγώ το ανέφερα, στις 18 έχουμε και εμείς το επόμενο ραντεβού

Του ξαναεστειλα αν υπάρχει λόγος ανησυχίας να με δει πριν τις 18 γιατί αγχώθηκα.....περιμενω απαντηση


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧ είπε:

Του ξαναεστειλα αν υπάρχει λόγος ανησυχίας να με δει πριν τις 18 γιατί αγχώθηκα.....περιμενω απαντηση

Μην ανησυχείς αφού δεν έχεις και άλλες ενδείξεις δεν θα είναι κατι σοβαρό. 

Καλημερα κορίτσια!!! Την Δευτέρα εχω ραντεβου και πάλι βρηκα λόγο να αγχώνομαι!!! Αυτες τις μέρες δεν νιώθω τίποτα και ανησύχησα... Χα χα!!! Άντε να παω να την δω να αλαφρώσει η καρδιά μου!!!

  • Μου αρέσει 4

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια μου!!! Εγώ καλωσορίζω πάλι τις ημικρανίες!! Από χθες δεν λεω να συνέλθω!!!!!!!!! Αντε να δουμε ποσο θα πάει! 

Εντωμεταξύ έχω κατααγχωθεί... Γιατί οι γονεις της κουνιαδας μου είναι με κορονοιο. Εγώ χθες έφαγα μαζί της! Και τώρα ειμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Λέω την Δευτέρα να κάνω ένα τεστ προληπτικά.... 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Μην ανησυχείς αφού δεν έχεις και άλλες ενδείξεις δεν θα είναι κατι σοβαρό. 

Καλημερα κορίτσια!!! Την Δευτέρα εχω ραντεβου και πάλι βρηκα λόγο να αγχώνομαι!!! Αυτες τις μέρες δεν νιώθω τίποτα και ανησύχησα... Χα χα!!! Άντε να παω να την δω να αλαφρώσει η καρδιά μου!!!

Μίλησα με τον γιατρό πριν λίγο είπε να πάω την Δευτέρα για καλλιέργεια κολπικού είδα και λίγη πράσινωπη  βλέννη στο σκούπισμα...εντάξει αγχώθηκα 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Μίλησα με τον γιατρό πριν λίγο είπε να πάω την Δευτέρα για καλλιέργεια κολπικού είδα και λίγη πράσινωπη  βλέννη στο σκούπισμα...εντάξει αγχώθηκα 

Οχι μην αγχώνεσαι! Εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα μυρωδιά στα υγρά. Και είχα ecοli αφου έκανα καλλιέργεια! Έβαλα Υποθετα και μια χαρά! Κατα το σκουπισμα πολλες φορες μεταφέρονται μικρόβια χωρίς να το καταλάβουμε. 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φώφη1990 είπε:

Οχι μην αγχώνεσαι! Εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης είχα μυρωδιά στα υγρά. Και είχα ecοli αφου έκανα καλλιέργεια! Έβαλα Υποθετα και μια χαρά! Κατα το σκουπισμα πολλες φορες μεταφέρονται μικρόβια χωρίς να το καταλάβουμε. 

Το ξέρω απλά δεν ξέρω πόσο καιρό μπορεί να υπάρχει και να μην πήρα πρέφα....δεν ξέρω αν το έχει καποιος καιρό αν επηρεάζει το έμβρυο εμείς κολπικό δεν κάναμε καθόλου....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φώφη1990 είπε:

Καλημερα κορίτσια μου!!! Εγώ καλωσορίζω πάλι τις ημικρανίες!! Από χθες δεν λεω να συνέλθω!!!!!!!!! Αντε να δουμε ποσο θα πάει! 

Εντωμεταξύ έχω κατααγχωθεί... Γιατί οι γονεις της κουνιαδας μου είναι με κορονοιο. Εγώ χθες έφαγα μαζί της! Και τώρα ειμαι σε αναμμένα κάρβουνα. Λέω την Δευτέρα να κάνω ένα τεστ προληπτικά.... 

Τι πράγμα και αυτο να φοβάσαι να δεις κόσμο μην κολλήσεις!!! Και μεις εξαιτίας αυτού δεν είδαμε κανένα.... Μακάρι να μην πρόλαβες να κολλήσεις!!! Και γω στην θέση σου νομίζω θα έκανα ενα τεστ να μου φύγει η ανησυχία, δεν θέλει αμέσως όμως πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες απο την επαφή για να δείξει σωστά αποτελέσματα.

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Το ξέρω απλά δεν ξέρω πόσο καιρό μπορεί να υπάρχει και να μην πήρα πρέφα....δεν ξέρω αν το έχει καποιος καιρό αν επηρεάζει το έμβρυο εμείς κολπικό δεν κάναμε καθόλου....

Μην στεναχωριεσαι άδικα!!!! Και κατι να είναι θα κάνεις θεραπεία και θα περάσει!!! Δεν νομίζω ότι παθαίνει κάτι ειναι προστατευμένο. Πιο ανησυχητικό ειναι νομίζω στην γέννα να υπάρχει κάτι γιατί τοτε έρχεται σε επαφη με το περιβάλλον.

  • Μου αρέσει 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Τι πράγμα και αυτο να φοβάσαι να δεις κόσμο μην κολλήσεις!!! Και μεις εξαιτίας αυτού δεν είδαμε κανένα.... Μακάρι να μην πρόλαβες να κολλήσεις!!! Και γω στην θέση σου νομίζω θα έκανα ενα τεστ να μου φύγει η ανησυχία, δεν θέλει αμέσως όμως πρέπει να περάσουν κάποιες μέρες απο την επαφή για να δείξει σωστά αποτελέσματα.

Μην στεναχωριεσαι άδικα!!!! Και κατι να είναι θα κάνεις θεραπεία και θα περάσει!!! Δεν νομίζω ότι παθαίνει κάτι ειναι προστατευμένο. Πιο ανησυχητικό ειναι νομίζω στην γέννα να υπάρχει κάτι γιατί τοτε έρχεται σε επαφη με το περιβάλλον.

Το ελπίζω... Άντε να περάσει η αυριανή μέρα να πάω....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...