Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, Eva1986 είπε:

Τσιμπήματα έχω κ γω. Προσπαθώ να μην σκέφτομαι αρνητικά. Όσο γίνεται βέβαια. Αν κ από διάθεση δεν είμαι στα καλύτερα μ με όλα αυτά που Μ τυχαν

Καμμία φορά λέω ότι είναι να γίνει ας γίνει. Δεν μπορώ να το αλλάξω αν είναι οργανικό

 

Το ίδιο λέω και εγώ γι'αυτό δεν καίγομαι να πάω στο γιατρό.....η ψυχολογία μου και εμένα είναι στα κατώτερα προχθές έβαλα τα κλάματα για πολλούς λόγους όμως γιατί στερω από την κόρη μου βόλτες ακόμα και παιχνίδι μέσα στο δωμάτιο της της στερω αγγαλιες νιώθω να χάνω στιγμές....

  • Λυπημένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Το ίδιο λέω και εγώ γι'αυτό δεν καίγομαι να πάω στο γιατρό.....η ψυχολογία μου και εμένα είναι στα κατώτερα προχθές έβαλα τα κλάματα για πολλούς λόγους όμως γιατί στερω από την κόρη μου βόλτες ακόμα και παιχνίδι μέσα στο δωμάτιο της της στερω αγγαλιες νιώθω να χάνω στιγμές....

Αυτό με τα παιδιά μας είναι μεγάλο θέμα. 

Άστο...πήγα το παιδί στους γονείς Μ. Δεν γινόταν αλλιώς.  Το παιδί δεν έχει όρεξη καν να Μ μιλήσει. Έχει ξεχάσει την ύπαρξη Μ. 

Δεν ξέρω πως θα βρούμε τις ισορροπίες

Κ εδώ όταν έρχεται όλο μη έρχεσαι με δύναμη πάνω Μ. Μην Μ αγκαλιάζεις έτσι απότομα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Αυτό με τα παιδιά μας είναι μεγάλο θέμα. 

Άστο...πήγα το παιδί στους γονείς Μ. Δεν γινόταν αλλιώς.  Το παιδί δεν έχει όρεξη καν να Μ μιλήσει. Έχει ξεχάσει την ύπαρξη Μ. 

Δεν ξέρω πως θα βρούμε τις ισορροπίες

Κ εδώ όταν έρχεται όλο μη έρχεσαι με δύναμη πάνω Μ. Μην Μ αγκαλιάζεις έτσι απότομα. 

Εγώ την έχω εδώ δεν θα άντεχα με τίποτα να είμαι σπίτι και να μην είναι η μικρή εδώ....άλλο να ήμουν στο νοσοκομείο....και ούτε της λέω μη ότι αφορά την κοιλιά δεν το αντέχω να κόψω και αυτό η κοιλιά μου έχει γίνει ένα ωραιότατο στήριγμα για την κόρη μου έρχεται κάνει κόλα πέντε στο μπέμπη τον φυλάει κάνει σσσσσ ότι κοιμάται καμιά φορά δίνει και καμιά και τον φωνάζει κάνει ότι τον γαργαλαει γενικά τον περιμένει πώς και πώς ας πάνε όλα καλά να γεννηθεί γερό Παναγίτσα μου.....

Όλα τα μωρά μας κορίτσια μας εύχομαι τελειομηνα υγιέστατα παιδάκια.....

75 και σήμερα να μπω στον μήνα μου! Σαν τους φαντάρους ένα πράγμα

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , BILLE είπε:

Καλησπέρα και από μένα!

Φωφάκι μην στεναχωριέσαι για τον μπαμπά σου, /Όλα καλά θα πάνε θα το δεις! Μπράβο @jellyfishchγια τον γύψο, ένα πρόβλημα λιγότερο!

Και στις υπόλοιπες χ'ιλια μπράβο για την υπομονή που δείχνουν. Εγώ πήρα το μαξιλάρι της εγκυμοσύνης τότε που το είχε βάλει το λιντλ και κάτι κάνει!

Χθες πήγα στη γυναικολόγο( την εξωτερική μου). όλα καλά, ο μπέμπης 1120, έπαιζε με τον ομφάλιο λώρο, χασμουριόταν, πιπιλούσε το δάχτυλο!Ωραίος!

Το μόνο ότι με έπιασαν τα υπαρξιακά μου!!!Σήμερα έγινα 44!!!44!Πώς πέρασαν τα χρόνια...και ακόμα νομίζω ότι είμαι 30! εεε και σκέφτομαι διάφορα, για τη μεγάλη διαφορά ηλικίας με ό,τι αυτό συνεπάγεται και άλλα πολλά...Το μοιράστηκα χθες με τη γυναικολόγο κ τι μου είπε ρε κορίτσια ''Αυτό ας το σκεφτόσουν νωρίτερα, πριν πας στα Γιάννενα, τώρα το σκέφτηκες;''Ε με ισοπέδωσε...

Σας φιλώ όλες πολύ, πολύ!

Μια χαρά ο μικρουλης σας μεγαλώνει! Τι ωραία! Χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου! Σου εύχομαι ότι επιθυμείς! Όσο για την ηλικία, είναι απλά ένας αριθμός. Έχω φίλες πολύ νεότερες που περνούν την ζωή τους σαν γιαγιάδες. Όλα είναι θέμα επιλογής!

 

  • Μου αρέσει 2

LhJOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2021 at 11:37 ΜΜ, HopeMe είπε:

Καλησπέρα και καλή Σαρακοστή!

Επέστρεψα ως κύρια Κοκοβικου :lol: Παρόλη την κούραση, όλα πήγαν τέλεια! Το ευχαριστήθηκαμε πολύ και συγκινήθηκαμε πολύ! Περιμένω με ανυπομονησία τις φωτογραφίες την Τετάρτη-Πεμπτη. Αυτές τις 2 μέρες ξεκουράζομαι και σιγά σιγά θα βάλουμε πλώρη για τις προετοιμασίες της μικρής μας! Όλες με το καλό κορίτσια μου! Να φτάσουμε όλες έως τέλους :wub::wub:! Σας φιλώ

Να ζήσετε κορίτσι μου !! ❤❤❤

 

17 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!! 

Χάθηκα λίγο γιατί έχω τον μπαμπά μου στο νοσοκομείο. Αυριο θα χειρουργηθεί και όπως καταλαβαίνετε η ψυχολογία μου είναι πολυ χάλια γιατί έχω χάσει την μαμά μου και ο μπαμπάς μου είναι τα πάντα για μένα. Με αυτήν την κατάσταση δεν με αφήνουν να τον δω και η ψυχολογία μου είναι πολυ άσχημη. 

Με την μπεμπα είχα χθες ραντεβού. Περίπου 850 γραμμάρια. Και εγώ νιώθω λίγα πονακια σήμερα αλλά νομίζω είναι και από το άγχος μου για το χειρουργείο αυριο του μπαμπά μου. 

Η κοιλιά μου μεγάλωσε. Περισσότερο με ενοχλεί στον υπνο και γενικά τρακάρω συνέχεια σε οτιδήποτε γυρω μου! Επίσης ποναει ο αφαλος μου. 

Τελος η Φεριτινη μου επεσε στα πατωματα παρολο που παιρνω 2 δόσεις σιδήρου τη μέρα. Θ αλλάξω συμπλήρωμα μήπως και έχει καλυτερα αποτελέσματα. 

Αυτάαα τα δικά μου νέα..... 

Καλή επιτυχία στο χειρουργείο του μπαμπά φωφη μου! Όλα καλά θα πάνε!!!❤

3 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

@Φραουλίτσα* ο μικρός γύρισε εγκάρσιος. Στείλε μου αν θέλεις κανένα βίντεο, συνεχίζω τις ασκήσεις..

@Eva1986 όλα καλά όπως συνήθως. Είχε πολύ κόσμο που εκανε εμβόλια. Πολλές ελλειψεις βέβαια σε προσωπικό, αλλά όλα λειτουργούν οκ. Σου μετράνε θερμοκρασία στην είσοδο αυτή είναι η διαφορά.εμεις ήμασταν εγώ ο γιος μου και η μαμά μου , δε μας είπαν κάτι. Ούτε στη μαιευτική. Η μαιευτική/γυναικολογικη δέχεται κάθε μέρα 10 με 12 το πρωί, εκτός εάν είναι κάτι απρόοπτο.

Ευχαριστούμε πολύ κορίτσια, τον βγάλαμε το γύψο σήμερα. Πάει και αυτό.

Περαστικά σας!! Σιδερένιος!! 

Υπάρχουν ασκήσεις που βοηθάνε να γυρίσουν τα μωράκια μας;! Ίδεα δεν είχα! Εγώ την μπέμπα πάντως την νιώθω κάθε μέρα και σε διαφορετική θέση!! Στον τελευταίο υπέρηχο ήταν με το κεφαλάκι κάτω ,από τότε όμως νιώθω ότι έχει αλλάξει θέση πάρα πολλές φορές! 

2 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Καλησπέρα και από μένα!

Φωφάκι μην στεναχωριέσαι για τον μπαμπά σου, /Όλα καλά θα πάνε θα το δεις! Μπράβο @jellyfishchγια τον γύψο, ένα πρόβλημα λιγότερο!

Και στις υπόλοιπες χ'ιλια μπράβο για την υπομονή που δείχνουν. Εγώ πήρα το μαξιλάρι της εγκυμοσύνης τότε που το είχε βάλει το λιντλ και κάτι κάνει!

Χθες πήγα στη γυναικολόγο( την εξωτερική μου). όλα καλά, ο μπέμπης 1120, έπαιζε με τον ομφάλιο λώρο, χασμουριόταν, πιπιλούσε το δάχτυλο!Ωραίος!

Το μόνο ότι με έπιασαν τα υπαρξιακά μου!!!Σήμερα έγινα 44!!!44!Πώς πέρασαν τα χρόνια...και ακόμα νομίζω ότι είμαι 30! εεε και σκέφτομαι διάφορα, για τη μεγάλη διαφορά ηλικίας με ό,τι αυτό συνεπάγεται και άλλα πολλά...Το μοιράστηκα χθες με τη γυναικολόγο κ τι μου είπε ρε κορίτσια ''Αυτό ας το σκεφτόσουν νωρίτερα, πριν πας στα Γιάννενα, τώρα το σκέφτηκες;''Ε με ισοπέδωσε...

Σας φιλώ όλες πολύ, πολύ!

Χρόνια σου πολλά κοπελα μουύυυ!!! Δεν έχει καμία σημασία η ηλικία, ένας αριθμός είναι μόνο! Σημασία έχει πως νιώθεις!! Θα τρελαθώ μεγάλωσε πολύ ο μπέμπης σας!!! Τέλεια νέα!!! ❤❤

Καλά απαράδεκτη η γυναικολόγος όντως! Δε το λες αυτό σε μια γυναίκα που μοιράζεται το άγχος της μαζί σου! Αυτό είναι απλά κακία! Που είναι το κακό στο ότι έζησες τη ζωή σου;  μην το σκέφτεσαι καθόλου έτσι,  όλα για κάποιο λόγο γίνονται στη ζωή μας!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, BILLE είπε:

Καλησπέρα και από μένα!

Φωφάκι μην στεναχωριέσαι για τον μπαμπά σου, /Όλα καλά θα πάνε θα το δεις! Μπράβο @jellyfishchγια τον γύψο, ένα πρόβλημα λιγότερο!

Και στις υπόλοιπες χ'ιλια μπράβο για την υπομονή που δείχνουν. Εγώ πήρα το μαξιλάρι της εγκυμοσύνης τότε που το είχε βάλει το λιντλ και κάτι κάνει!

Χθες πήγα στη γυναικολόγο( την εξωτερική μου). όλα καλά, ο μπέμπης 1120, έπαιζε με τον ομφάλιο λώρο, χασμουριόταν, πιπιλούσε το δάχτυλο!Ωραίος!

Το μόνο ότι με έπιασαν τα υπαρξιακά μου!!!Σήμερα έγινα 44!!!44!Πώς πέρασαν τα χρόνια...και ακόμα νομίζω ότι είμαι 30! εεε και σκέφτομαι διάφορα, για τη μεγάλη διαφορά ηλικίας με ό,τι αυτό συνεπάγεται και άλλα πολλά...Το μοιράστηκα χθες με τη γυναικολόγο κ τι μου είπε ρε κορίτσια ''Αυτό ας το σκεφτόσουν νωρίτερα, πριν πας στα Γιάννενα, τώρα το σκέφτηκες;''Ε με ισοπέδωσε...

Σας φιλώ όλες πολύ, πολύ!

φιλενάδα εγω εκλεισα τα 41 και μετα συγχωρησεως χεσ...κα για την γνωμη του καθενος....αν εσυ εισαι διατεθημενη να κανεις τα παντα για το παιδι σου, τοτε μη σε νοιαζει. Τι σκεφτηκες και τι σκεφτεσαι εσυ το ξερεις καλυτερα απο ολους 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Φραουλίτσα ναι βοηθάει γιατί κάνει χώρο χαμηλά στη λεκάνη που θέλουμε να πάει το κεφάλι τους. Επίσης βοηθάει να μην καθόμαστε με σταυρωμένα πόδια για το ίδιο λογο, τουλάχιστον σύμφωνα με το spinning babies . Έκανα και καυτό νερό χαμηλά , πάγο ψηλά στην κοιλιά, κάτι μπουσουληματα και τεντώματα στο χαλί, ξάπλωσα ανάσκελα σε ανάποδη ανάκληση με μαξιλάρια στον πωπο, έκλεισα τα φώτα και έβαλα το φακό με μουσική ταυτόχρονα στη βάση της κοιλιάς μου, έκατσα στα τέσσερα με τον πωπο ψηλά και το κεφάλι χαμηλά για κανένα 20λεπτο.. Περπάτησα και δύο δυόμισι χλμ. Δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά με το μαξιλάρι αλλά σήμερα νιώθω έναν όγκο μεν ψηλά αλλά τις κλωτσιές περίπου στον αφαλό. Θα δείξει το απόγευμα. Ελπίζω ο όγκος να είναι κωλι και όχι κεφάλι. Δεν ξέρω αν κάνει ecv ο γιατρός , άσε που έχει 50% πιθανότητες να πετύχει μόνο..και αρκετές επιπλοκές. Τεσπά θα δείξει.

Φώφη, καλή επιτυχία στον μπαμπά σου. Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τον έχετε σύντομα και πάλι κοντά σας.:)

Κι εμείς τρέχουμε γενικώς με την υγεία μας... Ο γιος μου έπαθε κάκωση στο πόδι και το έχει στο γύψο εδώ και 15 ημέρες. Εγώ άρχισα να βλέπω κάτι λάμψεις και κάτι σκοτοδινες, και φοβηθηκαμε για αποκόλληση. Ξανά μάνα στο νοσοκομείο, ο γιατρός δε βρήκε τίποτα εκτός από μυωπία που μου είπε να μετρήσω μόλις γεννήσω, και θα μείνω με την απορία τι είναι αυτό.. διαβάζω και στο google διάφορα ακραία.. 

 

Γιατί να πας όταν γεννήσεις; εγώ πήγα κανονικά και μού είπε ότι μπορώ να κάνω και βυθοσκόπηση αν θέλω. Περαστικά και για το γιο σου. Και σε εσένα @Φώφη1990για το μπαμπά σου!!! (δε θυμάμαι αν σού είπα) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@BILLEπολύχρονη να είσαι και ευτυχισμένη και με το καλό το μωρό σας!!! Τώρα για το γιατρό, ο, τι τι; τι ήθελε να πει; ποιο το νόημα να πει κάτι τέτοιο;; ο, τι να 'ναι... 

@Eva1986 εγώ από τον μεγάλο δεν έχω πρόβλημα, καταλαβαίνει και δεν έρχεται στην κοιλιά μου και δε με ζοριζει. Η μικρή όμως στην κοσμαρα της, δεν καταλαβαίνρι τίποτα, όλο θέλει αγκαλιά κι όλο να χοροπηδάει στην κοιλιά μου... 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

@BILLEπολύχρονη να είσαι και ευτυχισμένη και με το καλό το μωρό σας!!! Τώρα για το γιατρό, ο, τι τι; τι ήθελε να πει; ποιο το νόημα να πει κάτι τέτοιο;; ο, τι να 'ναι... 

@Eva1986 εγώ από τον μεγάλο δεν έχω πρόβλημα, καταλαβαίνει και δεν έρχεται στην κοιλιά μου και δε με ζοριζει. Η μικρή όμως στην κοσμαρα της, δεν καταλαβαίνρι τίποτα, όλο θέλει αγκαλιά κι όλο να χοροπηδάει στην κοιλιά μου... 

 

 

Αν είχα καλή εγκυμοσυνη όλα θα ήταν πολυ διαφορετικα. 

Εννοείται πως θέλω το παιδί μ ,αλλά έχω μια ευθύνη κ για ένα παιδί που έρχεται. Ο μικρός Μ είναι πάρα πολύ ζωηρός.  Εδώ ο αδερφός Μ μια ώρα να κάτσει μαζί του δεν την παλεύει.  Αν ήταν λίγο πιο συνεργάσιμος όλα θα ήταν διαφορετικά 

Αν δεν είχα κάνει περίδεση κ δε ζούσα κάθε μέρα με το φόβο του πρόωρου τοκετού εννοείται θα τον είχα κάθε μέρα μαζί Μ.  

Θα περάσει κ αυτό που θα πάει. 

Θέλω από μεριάς Μ ακόμα κ κατι να πάει στραβά να ξερω ότι έκανα τα πάντα.  

Link to comment
Share on other sites

@Αυρα87 @ΧρυσαΜ@Φραουλίτσα*@maroullaki@Eva1986@Evouska@ΒαλεντιναΧ Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τις ευχές σας και για όλα αυτά που γράψατε!Το είχα πραγματικά ανάγκη. Είστε κορίτσια-μαλάματα!Με το καλό, υγιή μωρά στον μήνα τους!!Τίποτα περισσότερο!Καλημέρες! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Αν είχα καλή εγκυμοσυνη όλα θα ήταν πολυ διαφορετικα. 

Εννοείται πως θέλω το παιδί μ ,αλλά έχω μια ευθύνη κ για ένα παιδί που έρχεται. Ο μικρός Μ είναι πάρα πολύ ζωηρός.  Εδώ ο αδερφός Μ μια ώρα να κάτσει μαζί του δεν την παλεύει.  Αν ήταν λίγο πιο συνεργάσιμος όλα θα ήταν διαφορετικά 

Αν δεν είχα κάνει περίδεση κ δε ζούσα κάθε μέρα με το φόβο του πρόωρου τοκετού εννοείται θα τον είχα κάθε μέρα μαζί Μ.  

Θα περάσει κ αυτό που θα πάει. 

Θέλω από μεριάς Μ ακόμα κ κατι να πάει στραβά να ξερω ότι έκανα τα πάντα.  

Αλίμονο ποια μαμά θέλει να είναι μακριά από το παιδί της; καλά έκανες αφού έχεις τη δυνατότητα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Μ καλημέρα. 

Θέλω να ρωτήσω έχετε τσιμπήματα που κ που στον κόλπο;

Τις συσπάσεις πως τις αναγνωρίζουμε;ξέχασα κ αυτα που ξέρω. 

Όταν μαζεύεται σε ένα μέρος η κοιλιά εγώ νομίζω είναι το μωρό. Μήπως ειναι σύσπαση ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, διακρίνω νταουνιες στη διάθεσή μας. Κ εγώ έχω δύο τρεις μέρες έντονο τεντωμα στην κοιλιά σχεδον ολη μερα κ δεν τολμάω να κάνω δύο βήματα. Αισθάνομαι αρκετό βάρος στην κοιλιά σε φαση που θέλω να την κρατάω όταν σηκώνομαι για να νιώθω ασφάλεια.  Η μαία μου είπε όσο μπορώ ξεκούραση γιατί ακόμα φυσικά είναι νωρίς. Φοβήθηκα αρκετά,  αφού πρώτη φορά μου λέει κατι τέτοιο, έχω χεστει πάνω μου είναι η φράση που περιγράφει την διάθεση μου.... 

Τι να πω , υπομονή κ ψυχραιμία κ ολα να πανε καλα σε ολες μας.

  • Μου αρέσει 3

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, phal είπε:

Κορίτσια, διακρίνω νταουνιες στη διάθεσή μας. Κ εγώ έχω δύο τρεις μέρες έντονο τεντωμα στην κοιλιά σχεδον ολη μερα κ δεν τολμάω να κάνω δύο βήματα. Αισθάνομαι αρκετό βάρος στην κοιλιά σε φαση που θέλω να την κρατάω όταν σηκώνομαι για να νιώθω ασφάλεια.  Η μαία μου είπε όσο μπορώ ξεκούραση γιατί ακόμα φυσικά είναι νωρίς. Φοβήθηκα αρκετά,  αφού πρώτη φορά μου λέει κατι τέτοιο, έχω χεστει πάνω μου είναι η φράση που περιγράφει την διάθεση μου.... 

Τι να πω , υπομονή κ ψυχραιμία κ ολα να πανε καλα σε ολες μας.

Κ γω τα ίδια. Κ σκέψου όλη μέρα ξαπλωμένη είμαι

Γενικά η ψυχολογία δεν είναι στα καλύτερα της 

Κ γω όταν πάω τουαλέτα την κρατάω. Μπορεί να ακούγεται χαζο αλλά Μ βγαίνει αυθόρμητα

Λέω να το δω λίγο το σκ πως πάει κ αν κάτι με προβληματίσει έντονα να πάρω ένα τηλ τον γιατρό. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ χάλια κορίτσια.. νιώθω τις κλωτσιές τέρμα κάτω.. έχω δοκιμάσει ό, τι έχω βρει στο ιντερνετ και τίποτα. ΝΙώθω ότι το βασανίζω κιόλας το έρμο. ένα όνειρο είχα κι εγώ, από το γιο μου κιόλας ακόμη, και δε γίνεται.. όσο και αν το κυνηγάω. λες και γίνεται επίτηδες. 

Σήμερα γεννήθηκε το ανηψούδι μου, ο γιατρός την περίμενε δύο ημέρες την κοπέλα . οχι όπως εμένα στο νοσοκομείο

  • Μου αρέσει 4

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...