Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

prp ωοθηκών. Εμπειρίες!


Recommended Posts

Το έχετε κάνει? Είχε αποτέλεσμα? Ας πούμε εδώ τις εμπειρίες της όσες το δοκίμασαν, μιας που είναι καινούρια μέθοδος. Εγώ είμαι 45 στα 46 και μου το πρότεινε ο Π., αυτός που το εφηύρε δηλαδή, αν θέλω να το κυνηγήσω περαιτέρω με δικά μου ωάρια.   

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Το έχετε κάνει? Είχε αποτέλεσμα? Ας πούμε εδώ τις εμπειρίες της όσες το δοκίμασαν, μιας που είναι καινούρια μέθοδος. Εγώ είμαι 45 στα 46 και μου το πρότεινε ο Π., αυτός που το εφηύρε δηλαδή, αν θέλω να το κυνηγήσω περαιτέρω με δικά μου ωάρια.   

Καλησπέρα. Έχουμε  την ίδια ηλικία. Έχω κάνει τα πάντα. Και έχω κάνει και αυτό. Πριν κανένα χρόνο αν θυμάμαι καλά.Εγω δεν είδα ιδιαίτερη διαφορά.Ισως μια πολύ μικρή διαφορά στις ορμόνες αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.. Δηλαδή πρακτικα στις ωοληψιες δεν με βοήθησε. Αυτό δε συμβαίνει βέβαια σε όλες. Απλά η δική μου εμπειρία είναι αυτή.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 10/20/2020 at 2:00 AM, anoulious said:

Καλησπέρα. Έχουμε  την ίδια ηλικία. Έχω κάνει τα πάντα. Και έχω κάνει και αυτό. Πριν κανένα χρόνο αν θυμάμαι καλά.Εγω δεν είδα ιδιαίτερη διαφορά.Ισως μια πολύ μικρή διαφορά στις ορμόνες αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.. Δηλαδή πρακτικα στις ωοληψιες δεν με βοήθησε. Αυτό δε συμβαίνει βέβαια σε όλες. Απλά η δική μου εμπειρία είναι αυτή.. 

Και μόλις μπήκα εδώ να δω εμπειρίες για prp βλέπω εσένα χάχα 

Δεν έχω βρει καμία να έχει πει ότι έχει κάνει παιδί μετά από prp και αναρωτιεμαι αν τελικά βοηθάει... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Arriel_83 είπε:

Και μόλις μπήκα εδώ να δω εμπειρίες για prp βλέπω εσένα χάχα 

Δεν έχω βρει καμία να έχει πει ότι έχει κάνει παιδί μετά από prp και αναρωτιεμαι αν τελικά βοηθάει... 

Χα! Χα! Οποία πέτρα και να σηκώσεις θα με βρεις από κάτω.. Έχω κάνει τα πάντα.. Και εγω δεν έχω ακούσει για παιδιά που γεννήθηκαν μετά από prp... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious said:

Χα! Χα! Οποία πέτρα και να σηκώσεις θα με βρεις από κάτω.. Έχω κάνει τα πάντα.. Και εγω δεν έχω ακούσει για παιδιά που γεννήθηκαν μετά από prp... 

Μου είπε ενας γιατρος ότι ναι μεν μπορεί να βελτίωση αμη και αποθεμα αλλά δεν έχει βρεθεί να δίνει ωαρια που να δίνουν τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Έκτοτε το ψάχνω μόνη να δω αν κάποια κοπέλα έχει καταφέρει κάτι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 2 χρόνια μετά...
On 8/1/2021 at 7:47 ΜΜ, Arriel_83 είπε:

Μου είπε ενας γιατρος ότι ναι μεν μπορεί να βελτίωση αμη και αποθεμα αλλά δεν έχει βρεθεί να δίνει ωαρια που να δίνουν τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Έκτοτε το ψάχνω μόνη να δω αν κάποια κοπέλα έχει καταφέρει κάτι.. 

Καλημέρα σε όλες και χρόνια πολλά!

Αν και πάνε τρία χρόνια από την τελευταία δημοσίευση, κάπου διάβασα ότι τουλάχιστον 100 γυναίκες έμειναν έγκυες με δικά τους ωαρια ύστερα από prp.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Καλημέρα σε όλες και χρόνια πολλά!

Αν και πάνε τρία χρόνια από την τελευταία δημοσίευση, κάπου διάβασα ότι τουλάχιστον 100 γυναίκες έμειναν έγκυες με δικά τους ωαρια ύστερα από prp.

Χρόνια πολλά!

Εγώ έμεινα έγκυος ύστερα από prp απλά δεν ξέρω κατά πόσο βοήθησε αυτό η ήταν τυχαίο γεγονός διότι όταν το έκανα περίπου στον μήνα έμεινα έγκυος.ο γιατρός μου είπες ότι μετά το δίμηνο θ μας δείξει . όπως κ να έχει ενδεχομένως να βοηθησε σε συνδυασμό με πολλές βιταμίνες που έπαιρνα.

Link to comment
Share on other sites

On 8/1/2021 at 7:47 ΜΜ, Arriel_83 είπε:

Μου είπε ενας γιατρος ότι ναι μεν μπορεί να βελτίωση αμη και αποθεμα αλλά δεν έχει βρεθεί να δίνει ωαρια που να δίνουν τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Έκτοτε το ψάχνω μόνη να δω αν κάποια κοπέλα έχει καταφέρει κάτι.. 

Το θέμα είναι να είναι ποιοτικά τα ωαρια.Δηλαδη να δίνει και να βελτιώνει. Κι εγώ το ψάχνω το θέμα.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...