Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μανούλες Ιουλίου 2021


Recommended Posts

Just now, Bbboob said:

Εγώ πάντως για ενυδάτωση πήρα το bio oil, ενδυκνεται για εγκυμοσύνη. Έχω πρηστεί πάρα πολύ, ειδικά στο στήθος. Αύριο το πρωί θα κάνω τις κλασσικες εξετάσεις αίματος. Κορίτσια έχω τρομερό ανχος εγω&ωρες ώρες δυσκολεύομαι να το διαχειριστώ.. Είχα και 2 αποβολες 1ου τριμήνου και είμαι στα σχοινιά.. Εσείς πως νιώθετε? 

Τρομερό άγχος και εγώ... με δύο βιοχημικές φέτος. Είμαι ασταθής ψυχολογικά και κλαίω λίγο κάθε μέρα.

Επίσης ήμουν και καπνίστρια οπότε αυτό από μόνο του είναι θέμα... και χωρίς τις ορμόνες χάλια θα ήμουν και το ξέρω.


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι να πω?!?! Θα ήθελα να πέσω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω κατευθείαν στην αυχενική!!!! Πηγαίνω όλη την ώρα στην τουαλέτα να ελενξω μηπως έχω αίμα.. Τραυματική εμπειρία η αποβολή, που δυστυχώς δεν την βγάζεις απτό μυαλό σου.. 

Μακάρι να πάνε για όλες μας τα πράγματα τέλεια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bbboob είπε:

Τι να πω?!?! Θα ήθελα να πέσω να κοιμηθώ και να ξυπνήσω κατευθείαν στην αυχενική!!!! Πηγαίνω όλη την ώρα στην τουαλέτα να ελενξω μηπως έχω αίμα.. Τραυματική εμπειρία η αποβολή, που δυστυχώς δεν την βγάζεις απτό μυαλό σου.. 

Μακάρι να πάνε για όλες μας τα πράγματα τέλεια! 

Κάπως έτσι αισθάνεσαι κ εγώ.και δώστου κλάμα.η ψυχολογία με τις ορμόνες είναι περίεργος συνδιασμός.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bbboob είπε:

Εγώ πάντως για ενυδάτωση πήρα το bio oil, ενδυκνεται για εγκυμοσύνη. Έχω πρηστεί πάρα πολύ, ειδικά στο στήθος. Αύριο το πρωί θα κάνω τις κλασσικες εξετάσεις αίματος. Κορίτσια έχω τρομερό ανχος εγω&ωρες ώρες δυσκολεύομαι να το διαχειριστώ.. Είχα και 2 αποβολες 1ου τριμήνου και είμαι στα σχοινιά.. Εσείς πως νιώθετε? 

Και εγώ έχω πολύ άγχος κ συνήθως το νιώθω πιο έντονα το πρωί που ξυπνάω τρέμει η κοιλίτσα μου κ χτυπάει έντονα η καρδιά μου κ δεν θέλω να νιώθω έτσι γιατί δε θέλω να κάνω κακό στο μικρουλι.αγχωνομαι που βλέπω ότι υπήρχαν και κοπέλες με αποβολές(που εύχομαι σε καμία σας να μην ξανά συμβεί) κ  περνάνε γενικά διαφορά από το μυαλό μου κ δεν θέλω καθολου.προσπαθω να το διαχειριστώ κ ακόμα ψάχνω το τροπο καμία φορά ζητάω από τον άντρα μου να με αγκαλιάσει  αλλά πιάνω τον ευατο μου κάποιες στιγμές να με κατακλύει ένα αδιορατο σφίξιμο άθελά μου στο άκυρο.θα προσπαθήσω όμως να σκέφτομαι όσο πιο θετικά μπορώ κ να κάνω πραμγστα να ξεχνιέμαι δε βοηθά κ πολύ κ αυτή η καραντίνα που πρέπει να μαστε μεσα.εχω κ το εξτρα άγχος μη κολήσω κ γω κ οι δικοί μου ,τελευταία έμαθα ότι άνθρωποι στο φιλικό μας περιβάλλον κολησαν κ όταν το νιώθεις κοντά σου σε αγχωνει ένα παραπανω.ευτυχως είχαμε πολύ καιρό να τους δούμε.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

τα υποθετα τα παίρνω γιατι ειχα δει 1 με 2 τριχουλες αιμα ροζ απλα ηταν κ η εμφύτευση εκει κοντά γιαυτο αλλα προληπτικά επειδη έβλεπα κ στις 2 τελευταίες μου έπαιρνα υποθετα.καποιες φορες κ εγω εχω ρίγος αν κ πιο πολυ ζεσταινομαι κ αυτο μου κάνει εντύπωση, ρίγος δεν ειχα ποτε..

και εγώ έχω οπίσθια κλίση μήτρας στο 2ο παιδι ειχα κσι οπίσθιο πλακούντα κ ήταν πραγματικά πολύ επώδυνο μετα στις κλωτσιές, μουδιαζε ολη η μέση μου κ το πόδι μου

Αααχχχ δίνε μου κουράγιο!!!!:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Feniamam είπε:

Αν επιτρέπεται στις προηγούμενες εγκυμοσύνες είχες παρόμοια συμπτωματα η τώρα νιωθεις κάτι διαφορετικό;

Επίσης κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω απευθύνθηκα κ στην άλλη ομάδα γνωρίζει κάποια καμία φιλική ενυδατικη κρεμουλα σώματος κ αφρουλοτρο .νιώθω λίγο ξηρό το δέρμα μου κ κάπου κάπου φαγούρα ,έβαζα μπεπανθολ αλλά κάπου διάβασα να μη τη προτιμαμαι

Εγώ αύριο κορίτσια θ πάω για το πρώτο μου υπέρηχο.ειμαι περίεργη να δω τι θα αντικρισω:rolleyes:...μακάρι όλα να ναι καλά. Για όλες μας

αχ τι ωραία τελεια!!! καλημέρα, τελικά εκανα την χοριακή...ελπίζω να έχει διπλασιαστεί καλα ,γιατί τουλάχιστον συμπτωματα εχω εντονα αναγουλας το πρωί κ για εμετο.

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marialena86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Με το καλό @*ζουζουνα*!!! Περιμένουμε νέα!!

ναιιιι,εννοείται!!!θα σας πω όταν τα πάρω!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alex1989 είπε:

Καλήμερα κορίτσια.  Κ γω επέστρεψα  από μικροβιολογικο.  Κατά τις 12μιση θα βγουν αποτέλεσματα..  Καλή τύχη σε όλες μας! 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου!! 

Οπότε περιμένουμε δύο χοριακές και νομίζω και ένα υπέρηχο σήμερα. Αν δεν κάνω λάθος η @Feniamam.

Όλα να πάνε καλά!!:wub:

  • Μου αρέσει 2

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Καλημέρα κορίτσια .οχτώ το βράδυ έχω ραντεβού και έχω τρομερή αγωνία πονάω κιολας κάτω χαμηλά κ αγχώνομαι πιο πολύ.αντε με το καλό όλες μας.

Όλα καλά θα πάνε... Ποια μέρα είσαι του κύκλου συνολικά;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...