Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Μανούλες Ιουλίου 2021


Recommended Posts

Just now, Angelina95 είπε:

Τι ωραια βρε κοριτσια με το καλο !!! Σας εύχομαι καθε καλο και να σκεφτεστε θετικα !! 

Με το καλό κ ο δικός σου υπέρηχος αυριο, που εχεις το πρωτο ραντεβού!! 

Οι υπόλοιπες πως είστε?? Πολλη ησυχία εχει πέσει κ εχω αρχισει να ανησυχώ! 

 


TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ καλύτερα σήμερα από χθες.γενικα έχω μια ανησυχία ακούω κ ότι ο θυρεοειδής πρπεει να ναι μέχρι 2,5 το πολύ κ μένα βγηκε 3 ενώ πέρσυ ήταν 1,6.δεν ξέρω αν ευθύνονταν κ κτ αντισηληπτικα π επερνα.βεβαοα ο γιατρός δεν είπε κάτι εκτός αν επειδή έκανα και ft4 ,anti tro ,anti tg και ήταν πολύ καλές αυτές συνδιαστκκα δεν τον παρεξενεψε.θ τον ρωτήσω καλού κακού όταν πάω.αφηστσ που φοβάμαι μην έχω κ κάνα τοξόπλασμα γιατί πριν μαθω για την εγκυμοσύνη ετρωγα μισοψημενα κρέατα. Ξέρω πως ίσως είμαι λίγο υπερβολική κ περνάν όλο κακά από το μυαλό μου.ισως επηρεάζομαι από τις διάφορες εμπειρίες που διαβάζω κ δυστυχώς αυτές που μου μένουν δεν είναι οι καλές.με το καλό σε όλες ο επόμενος υπέρηχος.

Γενικά λόγω καραντίνας έχω μπουχτισει μέσα στο σπίτι κ περνάω πιο πολύ χρόνο στο να ψαχουλευω στο κινητό θελωντας κ μη.κ διαβάζω διαφορα.πραγμα που πιστεύω ότι αυτό δεν μου κάνει καλό γιατί η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική κ ότι δεν πρπεει να παιρνω σαν κανόνα ότι διαβάζω.αλλα να εμπιστευομαι το γιατρό κ να χω κ λίγη πίστη.φανταζομαι ούτε η πρώτη είμαι ούτε η τελευταία που βρίσκεται σε εγκυμοσύνη χωρίς να ναι όλα απόλυτα ιδανικά.πιο πολύ τα λέω για να τα ακούω εγώ μη μου δίνετε σημασια:lol:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Εγώ καλύτερα σήμερα από χθες.γενικα έχω μια ανησυχία ακούω κ ότι ο θυρεοειδής πρπεει να ναι μέχρι 2,5 το πολύ κ μένα βγηκε 3 ενώ πέρσυ ήταν 1,6.δεν ξέρω αν ευθύνονταν κ κτ αντισηληπτικα π επερνα.βεβαοα ο γιατρός δεν είπε κάτι εκτός αν επειδή έκανα και ft4 ,anti tro ,anti tg και ήταν πολύ καλές αυτές συνδιαστκκα δεν τον παρεξενεψε.θ τον ρωτήσω καλού κακού όταν πάω.αφηστσ που φοβάμαι μην έχω κ κάνα τοξόπλασμα γιατί πριν μαθω για την εγκυμοσύνη ετρωγα μισοψημενα κρέατα. Ξέρω πως ίσως είμαι λίγο υπερβολική κ περνάν όλο κακά από το μυαλό μου.ισως επηρεάζομαι από τις διάφορες εμπειρίες που διαβάζω κ δυστυχώς αυτές που μου μένουν δεν είναι οι καλές.με το καλό σε όλες ο επόμενος υπέρηχος.

Αν σε κανει να νιώθεις καλυτερα, θα σου πω πως δεν εισαι η μονη που σκέφτεται τετοια πράγματα.. πιστεύω πως σε ολες περνανε απο το μυαλο μας. Κ εγώ ειχα φαει κρεας που δεν ηταν καλοψημένο πριν το μάθω κ αμεσως μετα το μυαλό μου πηγε εκεί! Κ αυγα ποσε μια μερα πριν κ σαλατα απ'εξω κ αρχικα επαθα πανικό! Χαχα! Νομίζω πρέπει να διώχνουμε τις σκεψεις αυτες γρήγορα. Αυτό το στάδιο που ότι κακο διαβαζεις φοβασαι μην το παθεις, το ειχα περασει κ εγω. Μετά ξεκινησα να διαβαζω κ τις ομάδες που οι κοπελες εχουν γεννησει τα μωρακια τους κ ολα ειναι καλά κ επικεντρωθηκα εκεί! 

Σχετικά με το θυροειδη πιστευω πως ο γιατρος σου θα σου ειχε πει κατι αν υπηρχε θέμα. Δεν ξερω αν ισχυει αυτο για το 1,5 , να τον ρωτησεις. Αλλα δεν θα σε αφηνε έτσι.

  • Μου αρέσει 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marialena86 είπε:

Αν σε κανει να νιώθεις καλυτερα, θα σου πω πως δεν εισαι η μονη που σκέφτεται τετοια πράγματα.. πιστεύω πως σε ολες περνανε απο το μυαλο μας. Κ εγώ ειχα φαει κρεας που δεν ηταν καλοψημένο πριν το μάθω κ αμεσως μετα το μυαλό μου πηγε εκεί! Κ αυγα ποσε μια μερα πριν κ σαλατα απ'εξω κ αρχικα επαθα πανικό! Χαχα! Νομίζω πρέπει να διώχνουμε τις σκεψεις αυτες γρήγορα. Αυτό το στάδιο που ότι κακο διαβαζεις φοβασαι μην το παθεις, το ειχα περασει κ εγω. Μετά ξεκινησα να διαβαζω κ τις ομάδες που οι κοπελες εχουν γεννησει τα μωρακια τους κ ολα ειναι καλά κ επικεντρωθηκα εκεί! 

Σχετικά με το θυροειδη πιστευω πως ο γιατρος σου θα σου ειχε πει κατι αν υπηρχε θέμα. Δεν ξερω αν ισχυει αυτο για το 1,5 , να τον ρωτησεις. Αλλα δεν θα σε αφηνε έτσι.

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου για αυτά που μου είπες.γενικα εγώ παραδέχομαι πως είμαι λίγο αγχωδης μέχρι που κ σήμερα που δεν νυστάζω τόσο όσο χθες λέω από μέσα μου α δε μου αρέσει αυτό:lol:λες κ πρέπει κάθε μέρα να μαστε λιώμα για να πούμε ότι πάει καλά η εγκυμοσύνη.

προτιμω όμως να προσπαθω να μην αφήνω να με κατακλύσει το άγχος και εκεί που λέω τι ευχαριστο να κανουμε να περάσει η ώρα και σκέφτομαι να παραγγελναμε κανένα πυτογυρο λέω άσε καλύτερα πρεπει να προσεχουμε και κόβετε η χαρα:lol:

Link to comment
Share on other sites

On 12/11/2020 at 2:01 ΜΜ, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλα ΤΕΠ εχω 6/10 αλλα επειδη εκανα 2πλη ωορρηξία κ δεν ξερω ποια πιάνεται ξερω μόνο ότι θα ειναι μαλλον μεχρι 20 Ιουλίου η ΠΗΤ μου ισως...κάτσε να παμε στο γιατρό να δω ότι όλα είναι καλά γιατί μεχρι να ακούσω το τουκου τουκου, κανει εμενα ετσι...Χαχαχαχα 

Συγνώμη που πετιέμαι αλλά θα ήθελα να μάθω πως ξέρεις ότι έκανες διπλή ωορρηξία.και πόσες μέρες διάφορα είχαν οι 2 ωορρηξίες;καλή εγκυμοσύνη εύχομαι κ με το καλό το μωρακι σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.ευχαριστα νέα γενικότερα.εγω έχω ραντεβού την Δευτέρα και ελπίζω για πρώτη φορά να ακούσω καρδούλα κ εγώ.απλα είμαι λίγο απαισιόδοξη και για αυτό δεν έγραψα και καθόλου.δεν ξέρω.ειχα αρκετούς πόνους χθες στην μέση και έκλαιγα όλη μέρα.χαχαχα.το άγχος με έχει κατακλύσει.ποια υπνηλία εγώ με το ζόρι κοιμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Συγνώμη που πετιέμαι αλλά θα ήθελα να μάθω πως ξέρεις ότι έκανες διπλή ωορρηξία.και πόσες μέρες διάφορα είχαν οι 2 ωορρηξίες;καλή εγκυμοσύνη εύχομαι κ με το καλό το μωρακι σου!

υποθέτω απο το τεστ ωορρηξιας κ απο την θερμοκρασία μου ειχα κανει 18η ηταν θετικο 19η ηταν αρνητικο οποτε λεω οκ θα γίνει κ οντως τοτε ειχα 36,2 κ την 19η 36,2 κ μετα την 20η 36,5 όπου ειχα υγρα πολλα κ πονακια οκ λεω γινεται η ωορρηξία την επόμενη 21η ειχα 36,7 ωραια λεω εγινε η ωορρηξια με πονους πιο έντονους κ υγρα μετα 22η το ιδιο με υγρα κ πονους αλλα επεσε ξαφνικα η θερμοκρασία στο 36,2  απλα ειχα ξανα κανει τεστ κ αρχιζε κ ανεβαινε η ορμονη παλι,απλα δεν εκανα τοτε το απογευμα να δω εκανα την επόμενη όπου ήταν παρα πολυ αχνό με της προηγούμενης μερας.23η το ιδιο 36,2 κ πονους κ υγρα ,24η 36,4 με υγρα κ λιγο πονο ,25η 36,4 με ελάχιστο πονο αλλα υγρα  ακομα ,26η 36,3 με καθολου πονο κ υγρα πολλα 

27η 36,4 καθολου υγρα μονο τσιμπηματα 

28η 36,5 καθολου υγρα

29η 36,6 πολλα άφθονα υγρα ωορρηξιας 

30η 36,8 καθολου υγρα 

31η 36,8 

32η 36,9 

33η 36,7 εμφυτευση ισως 

34η 36,8 κ παει ετσι ανεβασμένη μετα όπου τωρα ειναι 37 πλεον 

επίσης τοτε την 22η με 23η πονεσα εντονα και δεξια και αριστερα στις ωοθήκες 

γιαυτο υποθετο στην διπλή ωορρηξια.

Just now, Nicole.natasa είπε:

Καλημέρα.ευχαριστα νέα γενικότερα.εγω έχω ραντεβού την Δευτέρα και ελπίζω για πρώτη φορά να ακούσω καρδούλα κ εγώ.απλα είμαι λίγο απαισιόδοξη και για αυτό δεν έγραψα και καθόλου.δεν ξέρω.ειχα αρκετούς πόνους χθες στην μέση και έκλαιγα όλη μέρα.χαχαχα.το άγχος με έχει κατακλύσει.ποια υπνηλία εγώ με το ζόρι κοιμάμαι.

καλημερα με το καλο!!! μην ανησυχείς ολα θα ειναι σουπερ!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα για υπέρηχο την Πέμπτη.. ακούσαμε καρδιά!! 114 παλμούς.. το θέμα είναι ότι το αιμάτωμα μεγάλωσε κ αγκαλιάζει κατά 3/4 το έμβρυο.. ευτυχώς η μεριά που έχει κολλήσει το έμβρυο στην μήτρα δεν έχει αιμάτωμα!!! Αλλά πρέπει να προσέχουμε για να μην μεγαλώσει κ άλλο κ τραβήξει το έμβρυο!! Οπότε ξαπλα-ξαπλα κ ξεκούραση... Στεναχωρήθηκα πολύ γ αυτό δεν έγραψα αμέσως..

Μου είπε τα ουτρο να τα παίρνω από το στόμα γτ μάλλον μου έκαναν ερεθησμο. Ένα το πρωί κ ένα το βράδυ.. συν άλλη μια προγεστερόνη σε μορφή τζελ από κάτω κάθε πρωί!!!

Αυτά τα λίγα.. αν έχει περάσει κάποια κοπέλα κάτι αντίστοιχο θα ήθελα να ξέρω την εμπειρία της!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα για υπέρηχο την Πέμπτη.. ακούσαμε καρδιά!! 114 παλμούς.. το θέμα είναι ότι το αιμάτωμα μεγάλωσε κ αγκαλιάζει κατά 3/4 το έμβρυο.. ευτυχώς η μεριά που έχει κολλήσει το έμβρυο στην μήτρα δεν έχει αιμάτωμα!!! Αλλά πρέπει να προσέχουμε για να μην μεγαλώσει κ άλλο κ τραβήξει το έμβρυο!! Οπότε ξαπλα-ξαπλα κ ξεκούραση... Στεναχωρήθηκα πολύ γ αυτό δεν έγραψα αμέσως..

Μου είπε τα ουτρο να τα παίρνω από το στόμα γτ μάλλον μου έκαναν ερεθησμο. Ένα το πρωί κ ένα το βράδυ.. συν άλλη μια προγεστερόνη σε μορφή τζελ από κάτω κάθε πρωί!!!

Αυτά τα λίγα.. αν έχει περάσει κάποια κοπέλα κάτι αντίστοιχο θα ήθελα να ξέρω την εμπειρία της!!

Εγώ κοριτσι μου προς το παρόν δεν έχω δική μου εμπειρία είχα όμως γνωστές μου που είχαν αιμάτωμα λόγω αποκόλλησης όπως κ φίλη που είχε ολόκληρη κύστη που πίεζε το σάκο κ ήταν δύσκολα τ πρσγματα.κ τελικά λίγο με προσοχή κ με τη βοήθεια του γιατρού όλα πηγαν καλά και στις δύο.καταλαβαινω ότι νιώθεις ανησυχία απολυτότατα.ειναι θετικό π το έμβρυο έκατσε από την άλλη μεριά κ που ακούσατε κ καρδουλιτσα.σου προτείνω να μη μπαίνεις κ διαβάζεις παρόμοιες περιπτώσεις π μπορεί να μην είχαν καλή έκβαση κ γενικά μη διαβάζεις τίποτα πάνω στο θέμα που μπορεί να σ προκαλεί περαιτέρω άγχος. Έχε πίστη και υπομονή κ σου εύχομαι όλα να πάνε καλά.κ οτιδηποτε θες να στείλεις να τα βγάλεις από μέσα σου εδώ ειμαστε.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Wannabemama said:

Καλημέρα κορίτσια. Πήγα για υπέρηχο την Πέμπτη.. ακούσαμε καρδιά!! 114 παλμούς.. το θέμα είναι ότι το αιμάτωμα μεγάλωσε κ αγκαλιάζει κατά 3/4 το έμβρυο.. ευτυχώς η μεριά που έχει κολλήσει το έμβρυο στην μήτρα δεν έχει αιμάτωμα!!! Αλλά πρέπει να προσέχουμε για να μην μεγαλώσει κ άλλο κ τραβήξει το έμβρυο!! Οπότε ξαπλα-ξαπλα κ ξεκούραση... Στεναχωρήθηκα πολύ γ αυτό δεν έγραψα αμέσως..

Μου είπε τα ουτρο να τα παίρνω από το στόμα γτ μάλλον μου έκαναν ερεθησμο. Ένα το πρωί κ ένα το βράδυ.. συν άλλη μια προγεστερόνη σε μορφή τζελ από κάτω κάθε πρωί!!!

Αυτά τα λίγα.. αν έχει περάσει κάποια κοπέλα κάτι αντίστοιχο θα ήθελα να ξέρω την εμπειρία της!!

Κορίτσι μου κουράγιο στην φάση της ξάπλας... Αλήθεια είναι κάτι που βδομάδα τη βδομάδα με ξεκούραση φεύγει και σχετικά γρήγορα!

Είχες καθόλου σημάδια ή τίποτα;

Εγώ δεν νιώθω να ξεκουράζομαι και έχω που και που ακόμη πονακια για 1-5 δευτερολεπτα. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω φοβάμαι τί θα ακούσω...


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

Κορίτσι μου κουράγιο στην φάση της ξάπλας... Αλήθεια είναι κάτι που βδομάδα τη βδομάδα με ξεκούραση φεύγει και σχετικά γρήγορα!

Είχες καθόλου σημάδια ή τίποτα;

Εγώ δεν νιώθω να ξεκουράζομαι και έχω που και που ακόμη πονακια για 1-5 δευτερολεπτα. Μέχρι την Δευτέρα που θα πάω φοβάμαι τί θα ακούσω...

Δεν αισθανομουν κάτι. Κ ευτυχώς δεν έχω και αιμορραγία... Το μόνο που νιώθω είναι το έντερο μου που έχει δέσει κ με τσιγκλαει.. κ ώρες ώρες φοβάμαι μην είναι κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!

@Feniamam Αυτό με το φαγητό.. ποσο δικιο έχεις.. κ εγω γενικά ειμαι του φαγητού κ τα ΣΚ πάντα τρώμε μια "βλακεία" απ'εξω κ την περιμένω πως κ πως.. τωρα φυσικά ολα κομμένα! Κ λεω του δικού μου, παρήγγειλε εσυ δεν πειράζει! Κ εντάξει τωρα τρωει την μπεργκεραρα διπλα κ τουλάχιστον μυριζει τέλεια! Κατι ειναι κ αυτο! Χαχαχα!

@Nicole.natasa Ολα θα πάνε καλα!! 

@*ζουζουνα*!!! Εντάξει εχεις κανει διδακτορικό στη μετρηση θερμοκρασίας κ στα σημαδια ωορρηξίας!

@Wannabemama Υπομονή κορίτσι μου! Ξαπλα κ ξεκουραση κ θα περάσει! Κ εγω δεν εχω εμπειρια αλλα συμφωνω με όσα σου ειπε η Feniamam.

@Kelly_V Κ εγω οταν κουραστω λιγο παραπανω εχω πονακια κ ξαπλώνω. Κ μην φανταστεις οτι κανω κάτι φοβερό, αντε να πλυνω κανα πιατο ή να μαγειρεψω κάτι. Γενικά αν ειμαι αρκετή ωρα όρθια το νιώθω πρεπει να ξαπλώσω!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

υποθέτω απο το τεστ ωορρηξιας κ απο την θερμοκρασία μου ειχα κανει 18η ηταν θετικο 19η ηταν αρνητικο οποτε λεω οκ θα γίνει κ οντως τοτε ειχα 36,2 κ την 19η 36,2 κ μετα την 20η 36,5 όπου ειχα υγρα πολλα κ πονακια οκ λεω γινεται η ωορρηξία την επόμενη 21η ειχα 36,7 ωραια λεω εγινε η ωορρηξια με πονους πιο έντονους κ υγρα μετα 22η το ιδιο με υγρα κ πονους αλλα επεσε ξαφνικα η θερμοκρασία στο 36,2  απλα ειχα ξανα κανει τεστ κ αρχιζε κ ανεβαινε η ορμονη παλι,απλα δεν εκανα τοτε το απογευμα να δω εκανα την επόμενη όπου ήταν παρα πολυ αχνό με της προηγούμενης μερας.23η το ιδιο 36,2 κ πονους κ υγρα ,24η 36,4 με υγρα κ λιγο πονο ,25η 36,4 με ελάχιστο πονο αλλα υγρα  ακομα ,26η 36,3 με καθολου πονο κ υγρα πολλα 

27η 36,4 καθολου υγρα μονο τσιμπηματα 

28η 36,5 καθολου υγρα

29η 36,6 πολλα άφθονα υγρα ωορρηξιας 

30η 36,8 καθολου υγρα 

31η 36,8 

32η 36,9 

33η 36,7 εμφυτευση ισως 

34η 36,8 κ παει ετσι ανεβασμένη μετα όπου τωρα ειναι 37 πλεον 

επίσης τοτε την 22η με 23η πονεσα εντονα και δεξια και αριστερα στις ωοθήκες 

γιαυτο υποθετο στην διπλή ωορρηξια.

καλημερα με το καλο!!! μην ανησυχείς ολα θα ειναι σουπερ!!

Θύμησε μου λίγο,η θερμοκρασία ανεβαίνει τη μέρα της ωορρηξίας κ μένει ανεβασμένη μέχρι να έρθει περίοδος αν έρθει;; Δηλαδή εσύ ποτε υποθέτεις ότι έγινε η ωορρηξία με αυτά τα δεδομενα; Ρωτάω γιατί αυτό το μήνα βλέπω 2 μέρες θετικό τεστ ωορρηξίας κ ενδιάμεσα είχε πέσει η ορμόνη.αρα μήπως κάτι τέτοιο δείχνει 2η ωορρηξία; Εσένα οι 2 υποτιθέμενες ωορρηξίες πόσες μέρες απέχουν για να καταλαβω

6 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

υποθέτω απο το τεστ ωορρηξιας κ απο την θερμοκρασία μου ειχα κανει 18η ηταν θετικο 19η ηταν αρνητικο οποτε λεω οκ θα γίνει κ οντως τοτε ειχα 36,2 κ την 19η 36,2 κ μετα την 20η 36,5 όπου ειχα υγρα πολλα κ πονακια οκ λεω γινεται η ωορρηξία την επόμενη 21η ειχα 36,7 ωραια λεω εγινε η ωορρηξια με πονους πιο έντονους κ υγρα μετα 22η το ιδιο με υγρα κ πονους αλλα επεσε ξαφνικα η θερμοκρασία στο 36,2  απλα ειχα ξανα κανει τεστ κ αρχιζε κ ανεβαινε η ορμονη παλι,απλα δεν εκανα τοτε το απογευμα να δω εκανα την επόμενη όπου ήταν παρα πολυ αχνό με της προηγούμενης μερας.23η το ιδιο 36,2 κ πονους κ υγρα ,24η 36,4 με υγρα κ λιγο πονο ,25η 36,4 με ελάχιστο πονο αλλα υγρα  ακομα ,26η 36,3 με καθολου πονο κ υγρα πολλα 

27η 36,4 καθολου υγρα μονο τσιμπηματα 

28η 36,5 καθολου υγρα

29η 36,6 πολλα άφθονα υγρα ωορρηξιας 

30η 36,8 καθολου υγρα 

31η 36,8 

32η 36,9 

33η 36,7 εμφυτευση ισως 

34η 36,8 κ παει ετσι ανεβασμένη μετα όπου τωρα ειναι 37 πλεον 

επίσης τοτε την 22η με 23η πονεσα εντονα και δεξια και αριστερα στις ωοθήκες 

γιαυτο υποθετο στην διπλή ωορρηξια.

καλημερα με το καλο!!! μην ανησυχείς ολα θα ειναι σουπερ!!

Ααα καταλαβα νομιζω.18η και 22η ήταν θετικά τα τεστ κ υποθέτεις ωορρηξίες την 19η και την 23η-24η.ειχες επαφες κ στα 2 γόνιμα παράθυρα;

Link to comment
Share on other sites

@Marialena86 ακριβώς το ίδιο κανένα φαγητό και κανέναν πιάτο.οταν σηκώνομαι αρχίζει πάλι η μέση η άμα ξάπλωσω πολύ ώρα σε καμία περίεργη στάση.χαχαχαχα.σημερα λίγο καλύτερα ,υπομονή! εντωμεταξυ και εμείς κάθε Τρίτη τρώγαμε πίτσα και κάθε Κυριακή έξω και τώρα τίποτα.ευτυχως ο δικός μου δεν παραγγέλνει γιατί θα του τα έφερνα στο κεφάλι;-)

@Wannabemama πολλές κοπέλες που είχαν αιμάτωμα με ξεκούραση και προγεστερόνη έφυγε.οσο μπορείτε ξάπλα μέχρι να ξανά πας 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...