Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πιο χρόνο στους 6 μήνες  άντε 7 το πολύ αν είναι μικροκαμωμένο το μωρό δεν χωράει στο λίκνο Κ εκεί αρχίζει να γίνετε Κ επικίνδυνο γιατί ξεκινάει το παιδί να σηκώνετε μόνο του στον κωλο του κ να καθετε οπότε θέλει ψηλά κάγκελα . 

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , evaki23 είπε:

Αααα τα στέλνεις τωρα; εσεις δλδ για που ειστε; 

Δεν σκέφτομαι για δημόσιό στην πραγματικότητα απλά θα ήθελα να έχω εικόνα για όλα ελπίζοντας ότι με την 1η θα τα καταφέρουμε!

Όπου και να πάτε το παν είναι να χαλαρώσετε! 

αυτο εχω σκοπο...να χαλαρωσουμε και να παρουμε δυναμεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, konik είπε:

Γεια σου κορίτσι μου.....Εγώ είμαι πολύ καλά έχω ξεκινήσει διέγερση από Κυριακή αφού πρώτα έλεγξα οιστροδιολη και όλα ήταν καλά...Αύριο πρωί έχω τον πρώτο υπέρηχο...εσύ σε τι φαση είσαι????

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα! 

@konik εύχομαι καλή επιτυχία και όλα να πάνε κατευχην! 

Εγώ το Σάββατο έχω ραντεβού με τον εξωσωματιστη και ανυπομονώ! Θα κάνουμε την πρώτη μας κουβέντα. Θα μας πει και τι εξετάσεις να κάνουμε ώστε στον επόμενο κύκλο ελπίζω να ξεκινήσουμε! 

4 ώρες πρίν, Sofia-Lilian είπε:

Κορίτσι μου αυτόν τον μήνα με έχει πολύ στενή παρακολούθηση..αλλά δεν πάνε τα πράγματα όπως στον προηγούμενο κύκλο..έχουμε τέλειο ενδομήτριο..αλλά δεν μεγαλώνουν όσο θέλουμε..μόνο ένα είναι σε καλό μέγεθος.. τώρα αυξήσαμε τη δόση των ενέσεων και βλέπουμε...

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ! Εύχομαι να πάνε όλα κατευχην και για εσένα ! 

4 ώρες πρίν, nina21 είπε:

θελαμε να παμε εξωτερικο για ταξιδι του μελιτος αλλα οπως ειναι η κατασταση φοβαμαι! και κλεισαμε στην κερκυρα ενα ξενοδοχειο γνωστου ομιλου με lux all inclusive...οποτε χαλαρωση φουλ!!! Πιο πολυ ανυπομονω για το ταξιδι παρα για τον γαμο! 

@nina21 η ώρα η καλή κορίτσι μου και πάντα ευτυχισμένοι! Τα καλύτερα έρχονται γενικά ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα! 

@konik εύχομαι καλή επιτυχία και όλα να πάνε κατευχην! 

Εγώ το Σάββατο έχω ραντεβού με τον εξωσωματιστη και ανυπομονώ! Θα κάνουμε την πρώτη μας κουβέντα. Θα μας πει και τι εξετάσεις να κάνουμε ώστε στον επόμενο κύκλο ελπίζω να ξεκινήσουμε! 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου ! Εύχομαι να πάνε όλα κατευχην και για εσένα ! 

@nina21 η ώρα η καλή κορίτσι μου και πάντα ευτυχισμένοι! Τα καλύτερα έρχονται γενικά ! 

ευχαριστω πολυ <3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! έκανα και εγω το ραντεβού μου και περιμένω να με πάρουν για το ραντεβού με την επιτροπή....υπάρχει πιθανότητα και Ιούλιο εάν βρούνε....θέλω να περάσω επιτροπή και να ξεκινήσω Σεπτέμβριο. Μου είπε λόγω πολυκυστικών θα χρειαστώ μικρή διέργεση...το ελπίζει δλδ. Ο άντρας μου θα ήθελα να πιάσουμε δίδυμα με την μία να τελειώνουμε εγω πάλι ένα να είναι και ας είναι καλά και ας μην ξαναδοκιμάσω ποτέ. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evaki23 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! έκανα και εγω το ραντεβού μου και περιμένω να με πάρουν για το ραντεβού με την επιτροπή....υπάρχει πιθανότητα και Ιούλιο εάν βρούνε....θέλω να περάσω επιτροπή και να ξεκινήσω Σεπτέμβριο. Μου είπε λόγω πολυκυστικών θα χρειαστώ μικρή διέργεση...το ελπίζει δλδ. Ο άντρας μου θα ήθελα να πιάσουμε δίδυμα με την μία να τελειώνουμε εγω πάλι ένα να είναι και ας είναι καλά και ας μην ξαναδοκιμάσω ποτέ. 

Μπραβο κορίτσι μου ωραία..... όντως θα χρειαστείς μικρή δόση και συχνή παρακολούθηση λόγω πολυκυστικων και φόβου υπερδιέγερσης....εγώ σήμερα ξεκίνησα και τις ενέσεις ανταγωνιστών.... Δευτέρα πάω πάλι για υπέρηχο να δω τι αυγά πιάσαμε προς στιγμήν έχω δύο που είναι οκ και 3-4 που πιστεύουμε ότι θα πάρουν μπρος.... δυστυχώς λόγω  χαμηλής ΑΜΗ ήταν αναμενόμενο ότι δεν θα ανταποκριθώ ικανοποιητικά.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , konik είπε:

Μπραβο κορίτσι μου ωραία..... όντως θα χρειαστείς μικρή δόση και συχνή παρακολούθηση λόγω πολυκυστικων και φόβου υπερδιέγερσης....εγώ σήμερα ξεκίνησα και τις ενέσεις ανταγωνιστών.... Δευτέρα πάω πάλι για υπέρηχο να δω τι αυγά πιάσαμε προς στιγμήν έχω δύο που είναι οκ και 3-4 που πιστεύουμε ότι θα πάρουν μπρος.... δυστυχώς λόγω  χαμηλής ΑΜΗ ήταν αναμενόμενο ότι δεν θα ανταποκριθώ ικανοποιητικά.....

Μακάρι να πάρουν μπρος όλα!! ναι λόγω υπερδιέργεσης μου είπε ότι μπορεί να πάρουμε τα ωαρια και να τα γονιμοποιήσουμε αλλά να μην τα μεταφέρουμε άμεσα να περιμένουμε 1-2 μήνες να σταματήσει η υπερδιέργεση. Αναμένουμε νέα σου....έχεις κάποια ενόχληση?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , evaki23 είπε:

Μακάρι να πάρουν μπρος όλα!! ναι λόγω υπερδιέργεσης μου είπε ότι μπορεί να πάρουμε τα ωαρια και να τα γονιμοποιήσουμε αλλά να μην τα μεταφέρουμε άμεσα να περιμένουμε 1-2 μήνες να σταματήσει η υπερδιέργεση. Αναμένουμε νέα σου....έχεις κάποια ενόχληση?

Σου εύχομαι να μην συμβεί το παραμικρό και να πάνε όλα καλά.....όχι εκτός από κάτι τσιμπήματα στις ωοθήκες τίποτα άλλο.....οι ενέσεις είναι οκκκκκ, ελάχιστα τσούζει το υγρό αλλά οκ.....έκανα τον άντρα μου νοσηλευτή όπως λέει και αυτός.....αλλά ευτυχώς δεν έχω άλλο σύμπτωμα.....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/5/2021 at 12:32 ΜΜ, konik είπε:

Μπραβο κορίτσι μου ωραία..... όντως θα χρειαστείς μικρή δόση και συχνή παρακολούθηση λόγω πολυκυστικων και φόβου υπερδιέγερσης....εγώ σήμερα ξεκίνησα και τις ενέσεις ανταγωνιστών.... Δευτέρα πάω πάλι για υπέρηχο να δω τι αυγά πιάσαμε προς στιγμήν έχω δύο που είναι οκ και 3-4 που πιστεύουμε ότι θα πάρουν μπρος.... δυστυχώς λόγω  χαμηλής ΑΜΗ ήταν αναμενόμενο ότι δεν θα ανταποκριθώ ικανοποιητικά.....

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια ! Εμείς γυρίσαμε σήμερα από το ραντεβού με τον εξωσωματιστη και ήταν και ο γυναικολόγος μου μαζί μας. Λόγω πολυκυστικων θα πάμε και εμείς με βραχυ πρωτόκολλο μας είπε. Έκανα σήμερα τις ορμονικές εξετάσεις και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο σύζυγος θα κάνει το Σάββατο που μας έρχεται ένα πλήρες σπερμοδιαγραμμα και βάση των αποτελεσμάτων προχωράμε. Ελπίζω να ξεκινήσουμε στον επόμενο κύκλο! Μόλις έχω τα αποτελέσματα μου θα σας ενημερώσω ! 

@konik ένα και καλό αρκεί για να γίνει τι θαύμα ! Και 5 να έχεις τέλεια είναι το θέμα είναι να είναι ένα ποιοτικό. Καλή συνέχεια και θετικές σκέψεις όλα καλά πάνε και θα πάνε ! 

@evaki23 τέλεια μια χαρά, πλησιάζει ο καιρός !

Α εμάς κορίτσια, μας είπαν να περνούμε τη d3fix των 2000 ένα χαπακι την ημέρα, και εγώ και ο σύζυγος. Η βιταμίνη d είναι πολύ σημαντική για τη γονιμότητα μας είπε και βοηθάει το σπέρμα αλλά και την ποιότητα των ωαρίων, οπότε αν δεν την λαμβάνετε ήδη δείτε αν πρέπει να την πάρετε. Εμείς είχαμε έλλειψη και οι δύο. Πέρα από αυτό μας είπε να παίρνω εγώ φυλλικό οξύ παρόλο που δεν έχω έλλειψη να συνεχίσω να το παιρνω. Αυτά ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Eva92 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια ! Εμείς γυρίσαμε σήμερα από το ραντεβού με τον εξωσωματιστη και ήταν και ο γυναικολόγος μου μαζί μας. Λόγω πολυκυστικων θα πάμε και εμείς με βραχυ πρωτόκολλο μας είπε. Έκανα σήμερα τις ορμονικές εξετάσεις και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο σύζυγος θα κάνει το Σάββατο που μας έρχεται ένα πλήρες σπερμοδιαγραμμα και βάση των αποτελεσμάτων προχωράμε. Ελπίζω να ξεκινήσουμε στον επόμενο κύκλο! Μόλις έχω τα αποτελέσματα μου θα σας ενημερώσω ! 

@konik ένα και καλό αρκεί για να γίνει τι θαύμα ! Και 5 να έχεις τέλεια είναι το θέμα είναι να είναι ένα ποιοτικό. Καλή συνέχεια και θετικές σκέψεις όλα καλά πάνε και θα πάνε ! 

@evaki23 τέλεια μια χαρά, πλησιάζει ο καιρός !

Α εμάς κορίτσια, μας είπαν να περνούμε τη d3fix των 2000 ένα χαπακι την ημέρα, και εγώ και ο σύζυγος. Η βιταμίνη d είναι πολύ σημαντική για τη γονιμότητα μας είπε και βοηθάει το σπέρμα αλλά και την ποιότητα των ωαρίων, οπότε αν δεν την λαμβάνετε ήδη δείτε αν πρέπει να την πάρετε. Εμείς είχαμε έλλειψη και οι δύο. Πέρα από αυτό μας είπε να παίρνω εγώ φυλλικό οξύ παρόλο που δεν έχω έλλειψη να συνεχίσω να το παιρνω. Αυτά ! 

Μπράβο κορίτσι μου τέλεια.....όλα να πάνε καλά...... βιταμίνη d παίρνω και εγώ σε συνεννόηση με την ενδοκρινολόγο γιατί αν δεν παίρνεις την σωστή δόση και ανέβει γίνεται τοξική..... ότι θες άλλο να συζητήσουμε είμαι εδώ.... καλά αποτελέσματα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/5/2021 at 9:39 ΜΜ, evaki23 είπε:

Αααα τα στέλνεις τωρα; εσεις δλδ για που ειστε; 

Δεν σκέφτομαι για δημόσιό στην πραγματικότητα απλά θα ήθελα να έχω εικόνα για όλα ελπίζοντας ότι με την 1η θα τα καταφέρουμε!

Όπου και να πάτε το παν είναι να χαλαρώσετε! 

Εγώ θα κάνω σπερματεγχυση αυτόν τον μήνα.. είμαι 13η μερα και με την αύξηση της δόσης έχω 5 καλά! Σταματήσαμε για 2 μέρες τις ενέσεις..μην έχουμε υπερδιέγερση και συνεχίζω σήμερα με 1 ένεση.. αύριο πάω για υπέρηχο και εξέταση ορμονών.. και βλέπουμε... 

@evaki23Να προσέξεις πολύ με τις πολυκυστικες... Εγώ σκέψου με 75ml.. την μικρότερη δόση έκανα 5 τον προηγούμενο μήνα.. και αυτόν τον μήνα έκανα 4 φορές 150ml και πήραν φόρα..από εκεί που είχα 1 έγιναν πάλι 5 αβγά!! Μου είπε ότι σε περίπτωση που αυξηθούν επικίνδυνα αναγκαστικά από εκεί που πηγαίναμε για σπερματεγχυση πάμε για εξωσωματική... Γτ υπάρχει ο φόβος υπερδιέγερσης.. και εγώ το βραχυ πρωτόκολλο ακολουθώ λόγω πολυκυστικων.. ακόμη και αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση.. όταν πάμε για εξωσωματική.. μου είπε ότι θα χρειαστώ ελάχιστη δόση παραπάνω.. γτ ανταποκρίνομαι πολύ καλά σε αυτήν!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Πίεσε λίγο την κατάσταση στην επιτροπή.. και θα βρουν ραντεβού νωρίτερα..αρκεί να χετε σπερμοδιαγραμμα.!

@konik σου εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!! Σε τι στάδιο είστε?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Sofia-Lilian είπε:

Εγώ θα κάνω σπερματεγχυση αυτόν τον μήνα.. είμαι 13η μερα και με την αύξηση της δόσης έχω 5 καλά! Σταματήσαμε για 2 μέρες τις ενέσεις..μην έχουμε υπερδιέγερση και συνεχίζω σήμερα με 1 ένεση.. αύριο πάω για υπέρηχο και εξέταση ορμονών.. και βλέπουμε... 

@evaki23Να προσέξεις πολύ με τις πολυκυστικες... Εγώ σκέψου με 75ml.. την μικρότερη δόση έκανα 5 τον προηγούμενο μήνα.. και αυτόν τον μήνα έκανα 4 φορές 150ml και πήραν φόρα..από εκεί που είχα 1 έγιναν πάλι 5 αβγά!! Μου είπε ότι σε περίπτωση που αυξηθούν επικίνδυνα αναγκαστικά από εκεί που πηγαίναμε για σπερματεγχυση πάμε για εξωσωματική... Γτ υπάρχει ο φόβος υπερδιέγερσης.. και εγώ το βραχυ πρωτόκολλο ακολουθώ λόγω πολυκυστικων.. ακόμη και αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση.. όταν πάμε για εξωσωματική.. μου είπε ότι θα χρειαστώ ελάχιστη δόση παραπάνω.. γτ ανταποκρίνομαι πολύ καλά σε αυτήν!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Πίεσε λίγο την κατάσταση στην επιτροπή.. και θα βρουν ραντεβού νωρίτερα..αρκεί να χετε σπερμοδιαγραμμα.!

@konik σου εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!! Σε τι στάδιο είστε?? 

Καλή επιτυχία! Εύχομαι σε λίγες ημέρες να έχεις ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου !!

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofia-Lilian είπε:

Εγώ θα κάνω σπερματεγχυση αυτόν τον μήνα.. είμαι 13η μερα και με την αύξηση της δόσης έχω 5 καλά! Σταματήσαμε για 2 μέρες τις ενέσεις..μην έχουμε υπερδιέγερση και συνεχίζω σήμερα με 1 ένεση.. αύριο πάω για υπέρηχο και εξέταση ορμονών.. και βλέπουμε... 

@evaki23Να προσέξεις πολύ με τις πολυκυστικες... Εγώ σκέψου με 75ml.. την μικρότερη δόση έκανα 5 τον προηγούμενο μήνα.. και αυτόν τον μήνα έκανα 4 φορές 150ml και πήραν φόρα..από εκεί που είχα 1 έγιναν πάλι 5 αβγά!! Μου είπε ότι σε περίπτωση που αυξηθούν επικίνδυνα αναγκαστικά από εκεί που πηγαίναμε για σπερματεγχυση πάμε για εξωσωματική... Γτ υπάρχει ο φόβος υπερδιέγερσης.. και εγώ το βραχυ πρωτόκολλο ακολουθώ λόγω πολυκυστικων.. ακόμη και αν δεν πετύχει η σπερματεγχυση.. όταν πάμε για εξωσωματική.. μου είπε ότι θα χρειαστώ ελάχιστη δόση παραπάνω.. γτ ανταποκρίνομαι πολύ καλά σε αυτήν!!εύχομαι να πάνε όλα καλά!! 

Πίεσε λίγο την κατάσταση στην επιτροπή.. και θα βρουν ραντεβού νωρίτερα..αρκεί να χετε σπερμοδιαγραμμα.!

@konik σου εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!! Σε τι στάδιο είστε?? 

Σε ευχαριστώ! Και εμένα αυτα που έλεγε ότι σε περίπτωση που κάτι γίνει και θα γίνει η μεταφορά τον ίδιο μήνα αλλά μολίς ηρεμήσουν όλα...

Μακάρι να πάνε όλα καλά! στο έυχομαι ότι και να ακολουθήσεις το θέμα είναι να έχεις αποτέλεσμα!

 

On 22/5/2021 at 3:16 ΜΜ, Eva92 είπε:

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια ! Εμείς γυρίσαμε σήμερα από το ραντεβού με τον εξωσωματιστη και ήταν και ο γυναικολόγος μου μαζί μας. Λόγω πολυκυστικων θα πάμε και εμείς με βραχυ πρωτόκολλο μας είπε. Έκανα σήμερα τις ορμονικές εξετάσεις και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο σύζυγος θα κάνει το Σάββατο που μας έρχεται ένα πλήρες σπερμοδιαγραμμα και βάση των αποτελεσμάτων προχωράμε. Ελπίζω να ξεκινήσουμε στον επόμενο κύκλο! Μόλις έχω τα αποτελέσματα μου θα σας ενημερώσω ! 

@konik ένα και καλό αρκεί για να γίνει τι θαύμα ! Και 5 να έχεις τέλεια είναι το θέμα είναι να είναι ένα ποιοτικό. Καλή συνέχεια και θετικές σκέψεις όλα καλά πάνε και θα πάνε ! 

@evaki23 τέλεια μια χαρά, πλησιάζει ο καιρός !

Α εμάς κορίτσια, μας είπαν να περνούμε τη d3fix των 2000 ένα χαπακι την ημέρα, και εγώ και ο σύζυγος. Η βιταμίνη d είναι πολύ σημαντική για τη γονιμότητα μας είπε και βοηθάει το σπέρμα αλλά και την ποιότητα των ωαρίων, οπότε αν δεν την λαμβάνετε ήδη δείτε αν πρέπει να την πάρετε. Εμείς είχαμε έλλειψη και οι δύο. Πέρα από αυτό μας είπε να παίρνω εγώ φυλλικό οξύ παρόλο που δεν έχω έλλειψη να συνεχίσω να το παιρνω. Αυτά ! 

Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες! έυχομαι και σε εσένα τα καλύτερα! φυλλικο παίρνω αν και δεν είχα ελλειψη τώρα για d δεν είχα ποτέ θέμα αλλά με τον κορονοιο πήρα προληπτικά αρκετά... θα δείξει

Καλη επιτυχία σε όλες μας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2021 at 11:05 ΠΜ, evaki23 είπε:

Σε ευχαριστώ! Και εμένα αυτα που έλεγε ότι σε περίπτωση που κάτι γίνει και θα γίνει η μεταφορά τον ίδιο μήνα αλλά μολίς ηρεμήσουν όλα...

Μακάρι να πάνε όλα καλά! στο έυχομαι ότι και να ακολουθήσεις το θέμα είναι να έχεις αποτέλεσμα!

 

Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες! έυχομαι και σε εσένα τα καλύτερα! φυλλικο παίρνω αν και δεν είχα ελλειψη τώρα για d δεν είχα ποτέ θέμα αλλά με τον κορονοιο πήρα προληπτικά αρκετά... θα δείξει

Καλη επιτυχία σε όλες μας

Τι λέγαμε ρε κορίτσια?? Δεν λέγαμε κάτι άλλο??στον σημερινό υπέρηχο είχα γύρω στα 10 όλα γύρω στο 12 -13-14.. μου είπε 1 ένεση για 2 μέρες και ξαναπάω.. τελικά μεγάλο πρόβλημα οι πολυκυστικες... Μου λέει αν πηγαίναμε για εξωσωματική σε αυτόν τον κύκλο θα κάναμε πάρτυ... Αλλά τώρα δεν θέλουμε τόσο πολλά!! Δεν ξέρω πραγματικά τι θα γίνει...  

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλησπέρα! Αύριο πάω για σπερματέγχυση!!! Είναι η πρώτη κ ελπίζω κ τελευταία... είμαι χαλαρή χωρίς άγχος κ ότι είναι να γίνει θα γίνει... πήρα κλομιφεν 5 μερες 100mg... έκανα χθες τα μεσάνυχτα ovidrelle κ τώρα νιώθω ότι θα κάνει μπαμ η κοιλιά μου... στον χθεσινό υπέρηχο είδαμε δυο μεγάλα αυγουλακια 22 κ 25 χιλιοστά στην αριστερή ωοθηκη...είχα κ στην δεξιά τρία αλλά ήταν μικρά οποτε δεν δώσαμε πολύ σημασία σαυτα...βέβαια εγώ δεξιά πονάω τώρα κ αναρωτιέμαι μήπως με την ένεση ξύπνησαν κ αυτά σήμερα :D

οπως κ να χει, θα δείξει αύριο... μακάρι να πετύχει κ να πάει καλά! 


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Patataki83 είπε:

Κοριτσια μου καλησπέρα! Αύριο πάω για σπερματέγχυση!!! Είναι η πρώτη κ ελπίζω κ τελευταία... είμαι χαλαρή χωρίς άγχος κ ότι είναι να γίνει θα γίνει... πήρα κλομιφεν 5 μερες 100mg... έκανα χθες τα μεσάνυχτα ovidrelle κ τώρα νιώθω ότι θα κάνει μπαμ η κοιλιά μου... στον χθεσινό υπέρηχο είδαμε δυο μεγάλα αυγουλακια 22 κ 25 χιλιοστά στην αριστερή ωοθηκη...είχα κ στην δεξιά τρία αλλά ήταν μικρά οποτε δεν δώσαμε πολύ σημασία σαυτα...βέβαια εγώ δεξιά πονάω τώρα κ αναρωτιέμαι μήπως με την ένεση ξύπνησαν κ αυτά σήμερα :D

οπως κ να χει, θα δείξει αύριο... μακάρι να πετύχει κ να πάει καλά! 

Me to kalo!! Afou htan exthes toso megala pos k den kanate simera spermatenxisi den fobithikate mipos skasoun apo exthes? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...