Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Σπερματεγχυση με κλομιφαινη


Alinaz

Recommended Posts

11 ώρες πρίν, Enik είπε:

Καλημέρα! Κι εμένα ο γιατρός μου είπε μετά από 15 μέρες χοριακη, αλλά επειδή πολλά κορίτσια λένε ότι κάτι μπορεί να δείξει για αυτό εκανα, και είδαμε τα αποτελέσματα. Παίρνω κι εγώ φυλλικό οξύ, και ουτροτζεσταν ένα την ημέρα από το στόμα όμως, βράδυ πριν κοιμηθώ, γιατί την πρώτη φορά το πήρα απόγευμα κ με έπιασε νυστα. Από συμπτώματα δεν μπορώ να πω ότι έχω κάτι το ιδιαίτερο γιατί και όταν περιμένω περίοδο γενικα δεν έχω ποτέ συμπτώματα. Αν δεν έχει γίνει κάτι θα ξαναπροσπαθήσω αμέσως στον επόμενο κύκλο. Υπομονή και θα δούμε.

Κ εγώ το ίδιο σκέφτομαι... αν όχι στον επόμενο τότε στον μεθεπόμενο... αν κ σκέφτομαι ότι θα πέσει μέσα στον Αύγουστο που θα λείπουν όλοι κ μαζί κ εμείς... άρα μάλλον στον επόμενο... ας ελπίσουμε βέβαια ότι δεν θα χρειαστεί... υπομονή μέχρι τη χοριακη :wub:


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 771
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • konik

    konik 207 δημοσιεύσεις

  • nina21

    nina21 154 δημοσιεύσεις

  • evaki23

    evaki23 91 δημοσιεύσεις

  • Eva92

    Eva92 54 δημοσιεύσεις

On 3/6/2021 at 3:40 ΜΜ, evaki23 είπε:

καλυτερα να μην έχεις κάποιο σημάδι γιατι δεν είναι πάντα για καλό.... σχεδόν τα μάζεψα....ευτυχως!την άλλη εβδομάδα θα πάω στο γιατρό να τα δει και 13/7 περνάω....μετά χαλαρωση διακοπές και από Σεπτέμβριο πάλι στον αγώνα!Μεχρι τοτε θα λέμε τα ωραία νέα σου και ευχομαι όλες να έχουν καλά νέα φέτος!

 

On 5/6/2021 at 10:12 ΠΜ, konik είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου....Ναι μεν ήταν νωρίς όταν έκανες την χοριακη αλλά αφού ήσουν τόσο κοντά στην ημερομηνία περιόδου αν ήταν θα είχε δείξει παραπάνω....το 2,3 είναι από την ovitrelle...μην στεναχωριέσαι.....θα τα καταφέρεις την επόμενη φορά.....

Καλημέρα πως παέι κορίτσι μου?

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2021 at 12:39 ΜΜ, konik είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου...εδώ στην αναμονή.......

Έκανες χοριακη; Εγώ θα κάνω αύριο, αν κ δεν βλέπω να έχει γίνει τπτ... έκανα το πρωί ένα τεστ clearblue πρόωρης ανίχνευσης κ έχω την εντύπωση πως είχε μια πολύ πολύ πολύ αχνη γραμμή... σε βαθμό να νομιζω πως την φαντάζομαι. Οποτε δεν νομιζω ότι θα έχω καλά νέα γτ ακόμα κ αν έχει όντως γραμμή κ δεν είναι της φαντασίας μου, τόσο αχνη που είναι δεν το κόβω για καλό σημάδι... στην καλύτερη να είναι βιοχημική...


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Patataki83 είπε:

Έκανες χοριακη; Εγώ θα κάνω αύριο, αν κ δεν βλέπω να έχει γίνει τπτ... έκανα το πρωί ένα τεστ clearblue πρόωρης ανίχνευσης κ έχω την εντύπωση πως είχε μια πολύ πολύ πολύ αχνη γραμμή... σε βαθμό να νομιζω πως την φαντάζομαι. Οποτε δεν νομιζω ότι θα έχω καλά νέα γτ ακόμα κ αν έχει όντως γραμμή κ δεν είναι της φαντασίας μου, τόσο αχνη που είναι δεν το κόβω για καλό σημάδι... στην καλύτερη να είναι βιοχημική...

Αύριο το πρωί θα πάω και εγώ.....αν βλέπεις άχνη γραμμή αυτό είναι πολύ θετικό......και αρνητικό βέβαια να ήταν δεν σημαίνει απολύτως τίποτα....κάνε υπομονή μέχρι αύριο λίγες βασανιστικές ώρες έμειναν......έχεις κάποιο άλλο σύμπτωμα????καλή επιτυχία σου εύχομαι από καρδιάς.....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , konik είπε:

Αύριο το πρωί θα πάω και εγώ.....αν βλέπεις άχνη γραμμή αυτό είναι πολύ θετικό......και αρνητικό βέβαια να ήταν δεν σημαίνει απολύτως τίποτα....κάνε υπομονή μέχρι αύριο λίγες βασανιστικές ώρες έμειναν......έχεις κάποιο άλλο σύμπτωμα????καλή επιτυχία σου εύχομαι από καρδιάς.....

Τπτ απολύτως... έναν πονοκέφαλο είχα χθες ξαφνικά κ σήμερα που ξυπνησα δεν με πονούσε καθόλου το στήθος μου... ενώ τόσες μέρες όταν το ακουμπούσα ένιωθα λες κ ακουμπάω σημείο που έχει μελανιές. Μακάρι να υπάρχει κάτι αλλά πάω χωρίς να περιμένω τπτ... καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου! Αύριο μόλις έχεις αποτελέσματα περιμένω νέα σου... κ εγώ θα γράψω εδώ μόλις μάθω 

  • Ευχαριστώ 1

CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας εύχομαι τα καλύτερα νέα αύριο ! Μια τεράστια χοριακη !!! Τελικά περιμένουμε πολλά νέα αύριο ! Όλα Τετάρτη !!! Θα προσευχηθώ για εσάς κορίτσια μου !! Υπομονή λίγες ωρίτσες έμειναν !!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , evaki23 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια μας! Αναμένουμε τα νέα σας λοιπόν! χαμόγελα και ότι είναι να γίνει θα γίνει θα το δείτε! σας σκεφτόμαστε!

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Σας ευχαριστώ πολύ!!!! Έχω πάει από τις 8 για αίμα αλλά οι δικοί μου εδώ στην γειτονιά αργούν μετά τις 5 το αποτέλεσμα....μόλις έχω νεα θα σας γράψω.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις πήρα τα αποτελέσματα. Αρνητική η χοριακη μου <1... πάμε για επόμενη προσπάθεια.

@konik τώρα περιμένουμε τα δικά σου! Ας ελπίσουμε ότι θα είναι ευχάριστα!


CATwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , Patataki83 είπε:

Εγώ μόλις πήρα τα αποτελέσματα. Αρνητική η χοριακη μου <1... πάμε για επόμενη προσπάθεια.

@konik τώρα περιμένουμε τα δικά σου! Ας ελπίσουμε ότι θα είναι ευχάριστα!

Λυπάμαι κορίτσι μου.......Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου.......θα σας γράψω μόλις με πάρουν.....που κοντεύουν να με σκάσουν σήμερα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Patataki83 είπε:

Εγώ μόλις πήρα τα αποτελέσματα. Αρνητική η χοριακη μου <1... πάμε για επόμενη προσπάθεια.

@konik τώρα περιμένουμε τα δικά σου! Ας ελπίσουμε ότι θα είναι ευχάριστα!

Λυπάμαι πολυ ! Η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή ! Αισιόδοξα να σκέφτεσαι ! 

@konik έχεις κανένα σύμπτωμα; Η τίποτα απολύτως;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Eva92 είπε:

Λυπάμαι πολυ ! Η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή ! Αισιόδοξα να σκέφτεσαι ! 

@konik έχεις κανένα σύμπτωμα; Η τίποτα απολύτως;

όλο το σκ  και μέχρι χθές είχα έντονους πόνους περιόδου...σήμερα απολύτως τίποτα.......το πρήξιμο στην κοιλιά και στο στήθος παραμένει αλλά δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία.....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , konik είπε:

όλο το σκ  και μέχρι χθές είχα έντονους πόνους περιόδου...σήμερα απολύτως τίποτα.......το πρήξιμο στην κοιλιά και στο στήθος παραμένει αλλά δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία.....

Η αλήθεια είναι ότι με συμπτώματα δεν βγάζεις άκρη... Μοιάζουν πολύ με τις περιόδου... Οπότε υπομονή λίγες ώρες ακόμα... Έχεις βάλει άριστα έμβρυα λογικά θα είναι θετικό ! Έχω αγχωθει και εγώ πολύ μαζί σου ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Eva92 είπε:

Η αλήθεια είναι ότι με συμπτώματα δεν βγάζεις άκρη... Μοιάζουν πολύ με τις περιόδου... Οπότε υπομονή λίγες ώρες ακόμα... Έχεις βάλει άριστα έμβρυα λογικά θα είναι θετικό ! Έχω αγχωθει και εγώ πολύ μαζί σου ! 

Ναι ακριβώς αυτό.........άστα έχω φάει τα χέρια μου.... προσπαθώ να δουλέψω και πραγματικά μου είναι αδύνατον........

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...