Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 hours ago, Maroxmarox said:

      Για καλύτερα ωάρια ,αύξηση πιθανοτήτων ,πόση coq10 είναι ασφαλής να παίρνουμε; Επίσης τι άλλες βιταμίνες προτείνεται να πάρω; Βιτ Ε; Κάνει τίποτα;

      Εμένα η γιατρός μου έδωσε τρία χάπια ημερησίως δηλαδή 600mg σύνολο φολικο οξυ και βιταμίνη d στην οποια παρουσίασα ανεπάρκεια μ έδωσε 4000 αρχικά κ μετά 2.000… βοήθησε η όχι δεν το γνωρίζω ακόμα κοπελα Μου … πάντως  η coq10 με πάχυνε ρε γαμωτο …

Μανούλες Μαΐου 2022


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας! Με το τρέξιμο της δουλειάς δεν είχα προλάβει να μπω καθόλου! Χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά και τα μωράκια σας! Εμείς μάλλον περιμένουμε κοριτσάκι με ΠΗΤ 22/5! Το είπε η γιατρός στην αυχενικη και συμφώνησε 3 εβδομάδες αργότερα και ο γιατρός μου! Έχω ενθουσιαστεί, σκέφτομαι συνέχεια κορδέλες, τούλια κλπ!!! Νομίζω πως προχθές το ένιωσα και πρώτη φορά! Κάτι σαν γαργαλητο χαμηλά στην κοιλιά, σαν φτερουγισμα μικρό! Λέτε να είναι το μπεμπίνι?!?! 

Ένα μόνο πράγμα με ανησυχεί, εχω κάτω και πρόσθιο πλακούντα και έχω συνεχώς αιμορραγιες που δεν με αφήνουν να χαρώ την εγκυμοσύνη μου. Ξέρετε τι είναι να πηγαίνεις τουαλέτα και να το βλέπεις? Σκέφτομαι "άραγε αυτή τη φορά θα σταματήσει πάλι ή χάνω το μωράκι μου "? Μου εξήγησε ότι μάλλον θα ανέβει καθώς είναι πολύ νωρίς, αλλά αν δεν ανέβει παμε δίχως άλλη επιλογή για καισαρική... Και ήθελα τόσο πολύ να ζήσω την εμπειρία του φυσιολογικου... Τέλος πάντων, σας ζάλισα κορίτσια! Καλή συνέχεια σε όλες σας και στα μωράκια σας! 

Θυμισε μ ποσο εβδ εισαι.σε ρωταω γτ αν ειναι το πρωτο σου κ εισια κατω απο 19 εβδ συσκολο να ναι το μωρο το πιο πιθανον ειναι το εντερο σου.εγω στην κορή μ σκεψου την ενιωσα 19η κ αυτο επειδη ειμαι αδυνατη κ δ ειχα κ δ εχω λιπος στην κοιλια μ ειπε ο γιατρος αλλιως δ υπηρχε περιπτωση να την καταλαβω πριν την 21η.η πλειοψηφια δηλ τα νιωθει απο 21η κ μετα.τα πρωτα λεμε ετσι τα δευτερα τα νιωθεις πιο νωρις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 607
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

8 ώρες πρίν, foroulina είπε:

Καλημέρα!τώρα ξαναμπηκα και είδα το μνμ σου!Θα το νιώσεις χαμηλα-χαμηλα...σαν ένα χτυπηματακι θα αναρωτιέσαι βέβαια αν είναι η δεν είναι!και ναι το μπεμπινι θα είναι!!

Εύχομαι να το νιώσεις σύντομα!

Να ξερεις ότι πιο πολύ θα το νιώθεις όταν ξαπλωνεις ανάσκελα.

@Suzukaki και εμενα επεσε στο 32...του λέω να πάρω 2 σιδήρους...μου λέει αν το αντέχεις πάρε...όλο θα πέφτει μου λέει τωρα:-?

Ναι οταν γενναμε στο μαιευτηριο σκεψου θα εχουμε max 27 αλλα αμα ειναι να μας πεσει απο τωρα τοσο δεν μας βλεπω καλα.2 σιδηρους χαπια πινω  κ φαντασου παλι χαμηλο εχω..

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

Καλημέρα !! Εγώ έχω και πρόσθιο πλακούντα οπότε για να δούμε πότε θα το νιώσω... Λένε πως αργείς όταν έχεις πρόσθιο πλακούντα. 

Έχω ραντεβού με τον γυναικολόγο αύριο το απόγευμα για να δούμε αν θα μας πει φύλο ! Στην αυχενική μας είπαν μάλλον κορίτσι αλλά δεν ήταν καθόλου σιγουρος! 

@Suzukaki εγώ μια φορά έχω μετρήσει αιματοκρίτη, στην αρχή της εγκυμοσύνης και ήταν 36. Τώρα για να δούμε... Βέβαια κόκκινο κρέας τρώω μόνο σε κιμά... Τα αλλά δεν τα μπορώ αλλά τον κιμά μπορώ ! Μπιφτέκια, μακαρόνια με κιμά κλπ...

 

 

6 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλημέρα σε όλες σας! Με το τρέξιμο της δουλειάς δεν είχα προλάβει να μπω καθόλου! Χαίρομαι πολύ που είστε όλες καλά και τα μωράκια σας! Εμείς μάλλον περιμένουμε κοριτσάκι με ΠΗΤ 22/5! Το είπε η γιατρός στην αυχενικη και συμφώνησε 3 εβδομάδες αργότερα και ο γιατρός μου! Έχω ενθουσιαστεί, σκέφτομαι συνέχεια κορδέλες, τούλια κλπ!!! Νομίζω πως προχθές το ένιωσα και πρώτη φορά! Κάτι σαν γαργαλητο χαμηλά στην κοιλιά, σαν φτερουγισμα μικρό! Λέτε να είναι το μπεμπίνι?!?! 

Ένα μόνο πράγμα με ανησυχεί, εχω κάτω και πρόσθιο πλακούντα και έχω συνεχώς αιμορραγιες που δεν με αφήνουν να χαρώ την εγκυμοσύνη μου. Ξέρετε τι είναι να πηγαίνεις τουαλέτα και να το βλέπεις? Σκέφτομαι "άραγε αυτή τη φορά θα σταματήσει πάλι ή χάνω το μωράκι μου "? Μου εξήγησε ότι μάλλον θα ανέβει καθώς είναι πολύ νωρίς, αλλά αν δεν ανέβει παμε δίχως άλλη επιλογή για καισαρική... Και ήθελα τόσο πολύ να ζήσω την εμπειρία του φυσιολογικου... Τέλος πάντων, σας ζάλισα κορίτσια! Καλή συνέχεια σε όλες σας και στα μωράκια σας! 

Γεια σου κορίτσι μου !! Τι τέλεια μια μπέμπα ! Με το καλό να την κρατήσετε αγκαλιά σας! Και εμάς μαλλον κοριτσάκι μας είπαν στην αυχενική αλλά δεν ήταν σίγουρος κ γιατρός, αύριο έχω ραντεβού στον γυναικολόγο 2 εβδομάδες βέβαια μετά την αυχενική. Για να δούμε τι θα πει και ο γιατρός μου για το φύλο. 

Για το αίμα σε καταλαβαίνω, η εγκυμοσύνη μου ξεκίνησε με αίμα επειδή είχα μια αποκόλληση και ένα αιματωμα. Μέχρι τώρα πάω συχνά τουαλέτα απλά για να δω αν έχω αίμα.... Μου έχει γίνει εμμονή φοβάμαι παρά πολύ.... 

Πρόσθιο πλακούντα έχω και εγώ αλλά δεν μου είπαν για το αν είναι χαμηλός.... 

Σημασία έχει ότι τα μωράκια μας είναι καλά και όλα τα άλλα βήμα βήμα θα τα δούμε στην ώρα τους ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Eva92 είπε:

 

Γεια σου κορίτσι μου !! Τι τέλεια μια μπέμπα ! Με το καλό να την κρατήσετε αγκαλιά σας! Και εμάς μαλλον κοριτσάκι μας είπαν στην αυχενική αλλά δεν ήταν σίγουρος κ γιατρός, αύριο έχω ραντεβού στον γυναικολόγο 2 εβδομάδες βέβαια μετά την αυχενική. Για να δούμε τι θα πει και ο γιατρός μου για το φύλο. 

Για το αίμα σε καταλαβαίνω, η εγκυμοσύνη μου ξεκίνησε με αίμα επειδή είχα μια αποκόλληση και ένα αιματωμα. Μέχρι τώρα πάω συχνά τουαλέτα απλά για να δω αν έχω αίμα.... Μου έχει γίνει εμμονή φοβάμαι παρά πολύ.... 

Πρόσθιο πλακούντα έχω και εγώ αλλά δεν μου είπαν για το αν είναι χαμηλός.... 

Σημασία έχει ότι τα μωράκια μας είναι καλά και όλα τα άλλα βήμα βήμα θα τα δούμε στην ώρα τους ! 

Με είδαν 3 άτομα γιατί χωρίς την παραμικρή αποκόλληση και αιμάτωμα, ταλαιπωρουμαι με αίμα από την 7η εβδομάδα... τίποτα το παθολογικο, το μωράκι μεγαλώνει όπως πρέπει και αποφάνθηκαν πως είναι επειδή έχω πρόσθιο κάτω πλακούντα που γενικά σαν όργανο είναι αγγειοβριθές και πετάει αίμα... παίρνω και προγεστερονη και ξεκίνησα και μαγνήσιο για να χαλαρώσω τη μήτρα... αν βγάλω έτσι άλλους 5 μήνες θα λαλησω! Κι εγώ τρέχω στο μπάνιο κάθε 10 λεπτά. Στις 16 εβδομάδες που είμαι τώρα μου εξήγησε πως έχουμε ξεπεράσει τον κίνδυνο για αποβολή αλλά εγώ αγχώνομαι, δεν γίνεται αλλιώς...

7 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Θυμισε μ ποσο εβδ εισαι.σε ρωταω γτ αν ειναι το πρωτο σου κ εισια κατω απο 19 εβδ συσκολο να ναι το μωρο το πιο πιθανον ειναι το εντερο σου.εγω στην κορή μ σκεψου την ενιωσα 19η κ αυτο επειδη ειμαι αδυνατη κ δ ειχα κ δ εχω λιπος στην κοιλια μ ειπε ο γιατρος αλλιως δ υπηρχε περιπτωση να την καταλαβω πριν την 21η.η πλειοψηφια δηλ τα νιωθει απο 21η κ μετα.τα πρωτα λεμε ετσι τα δευτερα τα νιωθεις πιο νωρις.

Καλησπέρα! Είμαι 16 εβδομάδων, κι εμένα πολύ νωρίς μου φαίνεται, αλλα έχω συνέχεια το νου μου στην κοιλίτσα μήπως νιώσω κάτι! Ίσως και να παραλογιζομαι από την αγωνία μου να τη νιώσω!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , marpi91 είπε:

Με είδαν 3 άτομα γιατί χωρίς την παραμικρή αποκόλληση και αιμάτωμα, ταλαιπωρουμαι με αίμα από την 7η εβδομάδα... τίποτα το παθολογικο, το μωράκι μεγαλώνει όπως πρέπει και αποφάνθηκαν πως είναι επειδή έχω πρόσθιο κάτω πλακούντα που γενικά σαν όργανο είναι αγγειοβριθές και πετάει αίμα... παίρνω και προγεστερονη και ξεκίνησα και μαγνήσιο για να χαλαρώσω τη μήτρα... αν βγάλω έτσι άλλους 5 μήνες θα λαλησω! Κι εγώ τρέχω στο μπάνιο κάθε 10 λεπτά. Στις 16 εβδομάδες που είμαι τώρα μου εξήγησε πως έχουμε ξεπεράσει τον κίνδυνο για αποβολή αλλά εγώ αγχώνομαι, δεν γίνεται αλλιώς...

Καλησπέρα! Είμαι 16 εβδομάδων, κι εμένα πολύ νωρίς μου φαίνεται, αλλα έχω συνέχεια το νου μου στην κοιλίτσα μήπως νιώσω κάτι! Ίσως και να παραλογιζομαι από την αγωνία μου να τη νιώσω!!!

Ειναι το εντερο κοριτσι μου μοιαζει πολυ με το.πρωτο σκιρτημα.θα την καταλαβεις την.μπεμπα οταν ρθει η ωρα θα ναι αλλιωτικο.κ εγω 16η ειμαι.προσπαθησε να μην αγχωνεσαι σκεψου οτι περασες τα δυσκολα κ τον φοβο για αποβολη.το αιμα ξερω μαλλον δ ξερω φανταζομαι οτι ειναι φουλ αγχος αλλα εφοσον ξερεις απο τι προερχεται πρεπει να εισαι ψυχραιμη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Με είδαν 3 άτομα γιατί χωρίς την παραμικρή αποκόλληση και αιμάτωμα, ταλαιπωρουμαι με αίμα από την 7η εβδομάδα... τίποτα το παθολογικο, το μωράκι μεγαλώνει όπως πρέπει και αποφάνθηκαν πως είναι επειδή έχω πρόσθιο κάτω πλακούντα που γενικά σαν όργανο είναι αγγειοβριθές και πετάει αίμα... παίρνω και προγεστερονη και ξεκίνησα και μαγνήσιο για να χαλαρώσω τη μήτρα... αν βγάλω έτσι άλλους 5 μήνες θα λαλησω! Κι εγώ τρέχω στο μπάνιο κάθε 10 λεπτά. Στις 16 εβδομάδες που είμαι τώρα μου εξήγησε πως έχουμε ξεπεράσει τον κίνδυνο για αποβολή αλλά εγώ αγχώνομαι, δεν γίνεται αλλιώς...

Καλησπέρα! Είμαι 16 εβδομάδων, κι εμένα πολύ νωρίς μου φαίνεται, αλλα έχω συνέχεια το νου μου στην κοιλίτσα μήπως νιώσω κάτι! Ίσως και να παραλογιζομαι από την αγωνία μου να τη νιώσω!!!

Κάνε υπομονή και προσπάθησε να σκέφτεσαι πως είσαι ήδη 16 η εβδομάδα αποβολή δεν θα έχεις... Όλα θα πάνε καλά.. όπως είπαν και οι γιατροί λόγω του χαμηλού πλακούντα είναι το αίμα... Λογικό μου ακούγεται.. δύσκολο αλλά δυστυχώς θα πρέπει να το συνηθίσεις γιατί 5 μήνες έτσι ακόμα θα τρελαθείς έχεις δίκιο... 

Όλα καλά θα πάνε !! Αν αγχώνεσαι πολυ κανόνισε να πηγαίνεις στον γυναικολόγο πιο σύντομα... Εγώ αυτό κάνω... Βέβαια αν όλα πάνε καλά αύριο θα αρχίσω να το αραιωνω γιατί πάμε κάθε 2 εβδομάδες.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια... εγώ τελικά μετά από μια φρικτή νύχτα με συσπάσεις σαν τοκετου και αίμα μπαίνω αύριο ξημερώματα για χειρουργείο, περιδεση τραχήλου... πριν 5 μέρες ήταν σφιχτός, 35 χιλιοστά, άψογος.  Σήμερα μολις στα 10 χιλιοστά, το μωράκι μου κρατιέται με νύχια και με δόντια να βγάλουμε το βράδυ... στείλτε μια θετική σκέψη σε εμένα και το μωράκι μου, έχω απελπιστεί, δεν ξέρω από που να πάρω δύναμη... 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... εγώ τελικά μετά από μια φρικτή νύχτα με συσπάσεις σαν τοκετου και αίμα μπαίνω αύριο ξημερώματα για χειρουργείο, περιδεση τραχήλου... πριν 5 μέρες ήταν σφιχτός, 35 χιλιοστά, άψογος.  Σήμερα μολις στα 10 χιλιοστά, το μωράκι μου κρατιέται με νύχια και με δόντια να βγάλουμε το βράδυ... στείλτε μια θετική σκέψη σε εμένα και το μωράκι μου, έχω απελπιστεί, δεν ξέρω από που να πάρω δύναμη... 

Ωχ βρε κοριτσι μ ποσο λυπηρο αλλα ολα θα πανε καλα αφου ια το κανεις αυριο κανε υπομονη λιγες ωρες μειναν κ ξαπλα μεχρι τοτε φαντσζομαι στο ειπε ο γιατρος.το εχουν κανει πολλες γνωστες μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Suzukaki είπε:

Ωχ βρε κοριτσι μ ποσο λυπηρο αλλα ολα θα πανε καλα αφου ια το κανεις αυριο κανε υπομονη λιγες ωρες μειναν κ ξαπλα μεχρι τοτε φαντσζομαι στο ειπε ο γιατρος.το εχουν κανει πολλες γνωστες μου.

Ναι, είμαι τέζα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι... οι γνωστές σου είχαν τα επιθυμητά αποτελέσματα? Είχαν τελειομηνη εγκυμοσύνη ή έστω κατάφεραν να φτάσουν στον 7ο με 8ο μήνα? Εμένα μου είπε θα κανουμε την επέμβαση και μετά με την ψυχή στο στόμα, και μιλάμε γενικά για τον πιο ήρεμο άνθρωπο, σήμερα έπαθε σοκ,  μέσα σε 5 μέρες να δει τέτοια αλλαγή χωρίς λόγο κιόλας...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , marpi91 είπε:

Ναι, είμαι τέζα μόνο για τουαλέτα σηκώνομαι... οι γνωστές σου είχαν τα επιθυμητά αποτελέσματα? Είχαν τελειομηνη εγκυμοσύνη ή έστω κατάφεραν να φτάσουν στον 7ο με 8ο μήνα? Εμένα μου είπε θα κανουμε την επέμβαση και μετά με την ψυχή στο στόμα, και μιλάμε γενικά για τον πιο ήρεμο άνθρωπο, σήμερα έπαθε σοκ,  μέσα σε 5 μέρες να δει τέτοια αλλαγή χωρίς λόγο κιόλας...

Nαι μια χαρα τα μωρακια τους απλα εκατσαν στο κρεββατι αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο.σ ειπε δηλ οτι μπορει μετα την περιδεση να μην παει καλα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... εγώ τελικά μετά από μια φρικτή νύχτα με συσπάσεις σαν τοκετου και αίμα μπαίνω αύριο ξημερώματα για χειρουργείο, περιδεση τραχήλου... πριν 5 μέρες ήταν σφιχτός, 35 χιλιοστά, άψογος.  Σήμερα μολις στα 10 χιλιοστά, το μωράκι μου κρατιέται με νύχια και με δόντια να βγάλουμε το βράδυ... στείλτε μια θετική σκέψη σε εμένα και το μωράκι μου, έχω απελπιστεί, δεν ξέρω από που να πάρω δύναμη... 

 

2 ώρες πρίν, marpi91 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια... εγώ τελικά μετά από μια φρικτή νύχτα με συσπάσεις σαν τοκετου και αίμα μπαίνω αύριο ξημερώματα για χειρουργείο, περιδεση τραχήλου... πριν 5 μέρες ήταν σφιχτός, 35 χιλιοστά, άψογος.  Σήμερα μολις στα 10 χιλιοστά, το μωράκι μου κρατιέται με νύχια και με δόντια να βγάλουμε το βράδυ... στείλτε μια θετική σκέψη σε εμένα και το μωράκι μου, έχω απελπιστεί, δεν ξέρω από που να πάρω δύναμη... 

Κοριτσάκι μου καλησπέρα ! 

Η ξαδέρφη μου είχε στις 21 εβδομάδες από 2.9 τράχηλο σε 2 εβδομάδες 1.5 της κάνανε περίδεση , και τώρα είναι 28 εβδομάδες όλα καλά πάνε. Στόχος τους είναι να φτάσουν 32 αλλά εγώ το βλέπω παραπάνω να φτάνουν. Δεν είναι ξάπλα όλη μέρα περπατάει στο σπίτι και πηγαίνει και στη μητέρα της που είναι κοντά και όλα καλά είναι... Μην ανησυχείς... Καμιά φορά και οι γιατροί πανικοβάλλονται και εμένα ο δικός μου ενώ είναι τερρας ψυχραιμίας όταν είχα πολύ αιμορραγία λόγω του αιματώματος μέχρι να δούμε ότι είναι καλά τα μωρά με είχε κάνει να πιστέψω από τη φάτσα του και τις εκφράσεις του ότι πάει αυτό ήταν !! 

Όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς να είσαι ψύχραιμη για το μωράκι σου μη το στρεσαρεις... Πάρε βαθιές ανάσες και χαλάρωσε... Θα κάνεις την περίδεση και όλα θα πάνε καλά !!! Έχω ακούσει πολλές πολλές ιστορίες που κάνανε προσευχή να φτάσουν τις 30 εβδομάδες λόγω αυτού και τελικά γεννησανε τελειομηνα μωράκια !! Θα το δεις και εσένα έτσι θα είναι γιατί είναι πολύ δυνατο το μωράκι σου ! Έχε πίστη ! Ενημέρωσε μας για ότι νεότερο!! 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Nαι μια χαρα τα μωρακια τους απλα εκατσαν στο κρεββατι αλλα αυτο ειναι το λιγοτερο.σ ειπε δηλ οτι μπορει μετα την περιδεση να μην παει καλα;;

Αχ ωραία, να παίρνω δύναμη πως όλα θα πάνε καλά. Νομίζω πως εννοούσε ότι αν σηκωθώ πάλι θα είμαστε σε επιφυλακή. Αλλά που να σηκωθώ εγώ τώρα μετά από αυτό που με βρήκε... πουθενά δεν πάω!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γύρισα από το ραντεβού με τον γυναικολόγο. Μας είπε να πάω σε 2 εβδομάδες να μου μετρήσει τον τράχηλο και πως δεν ανησυχούμε όλα καλά το 31 δεν του φάνηκε ανησυχητικό. 

@foroulina κοριτσάκι είναι το μωράκι μας !! Αν θες να ενημερώσεις το πινακακι μας !!! Η μπέμπα μας είναι 95 γραμμάρια και όλα φαίνονται σούπερ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Εγώ έχω ΠΗΤ 1 Μαίου και μου το άλλαξε μετά την αυχενική ο γιατρός σε 28 Απριλίου οπότε γράφω και στα δύο!

Εγώ είμαι στην 20 εβδομάδα( 19+2) και έχει δύο εβδομάδες που νιώθω το μωράκι κάθε μέρα!!(μικρά φτερουγίσματα κάτι σαν χτύποι καρδιάς κάτω χαμηλά).

Φύλο δεν ξέρω ακόμα γιατί στην αυχενική ο γιατρός μου είπε με σιγουριά 100% αγόρι αλλά ο δικός μου γυναικολόγος την 17 βδομάδα είπε μάλλον κορίτσι(το έψαχνε μια ώρα να δει γιατί ο αλλος γιατρός είπε αγόρι αλλά δεν έβρισκε τίποτα!)

Έχω αύριο ξανά απλό υπέρηχο και 27 Δεκεμβρίου Β επιπέδου!

Να είστε όλες καλά και να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@foroulina 8/5 - Αγόρι 

@Eva92 1/6 - Κορίτσι 

@K@trina 12/5 -  Κορίτσι

@Argy_91 3/5 - Αγόρι 

@marpi91 22/5 - 

@MariaPan1988 28/4 - 

 

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Συγχωρέστε με αν έχω ξεχάσει καμία.Να μου γραψετε να σας προσθέσω!

Ελάτε να γεμίσουμε μπεμπινια!

@MariaPan1988 καλώς ήρθες!Δεν πειράζει ας το έχεις δίπορτο...χαχα.Με το καλό το μωράκι μου!Μαζί έχουμε την β επιπεδου!

@marpi91 πολυ λυπαμαι...να μας στειλεις νεα σου.

@Eva92 τελεια κοριτσι μου!μπραβο!και εμενα μου ειχε πει οτι ηταν χαμηλα...και μαλιστα ειχα και πονακια...αλλα μου ειπε οτι ειναι μυϊκά και την επομενη φορα που ειχαμε ραντεβου ειχε ανεβει.

@Suzukaki καλημερα διδυμομανουλα μας!

 

  • Μου αρέσει 4

5iXPp3.pngLnKZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...