Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μανούλες Μαρτίου 2022


alexia92

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα για το ντοπλερ που ακυρώθηκε την προηγούμενη εβδομάδα. 33+3 σήμερα, καλά μας είπε ότι είναι το μωρό αλλά έχουμε σοβαρό πρόβλημα με τον τράχηλο! Είναι 1,6εκ. με μικρό χοανοειδες άνοιγμα, οπότε αυστηρή κατάκλιση, κολπική κρέμα κ ενέσεις κορτιζόνης. Δε βλέπω να φτάνω στον Μάρτιο... Πιο πολύ με πονάει που θα ξαναπεράσω την πόρτα της ΜΕΝΝ αλλά πρέπει να το αποδεχτώ. Ελπίζω να είστε όλες καλά κορίτσια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 373
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Clairie είπε:

Είχα κι εγώ καισαρική στη προηγούμενη γεννα ,θα γεννήσω και τώρα με καισαρική..

Εντάξει ,τα περίμενα δυσκολότερα τα πράγματα.. σηκώθηκα το ίδιο απόγευμα με τη βοήθεια μαίας.. το άλλο πρωί μου έβγαλαν καθετήρα ,επισκληριδιο και πεταλούδα και κυκλοφορούσα κανονικά παντού, μου είπαν ότι έπρεπε να περπατάω και αυτό έκανα ! Τουαλέτα ναι καλό είναι να πας . Ράμματα δεν είχα , δεν ξέρω τι έκαναν ακριβώς πάντως ράμματα δεν είχα! Έκανα μπάνιο από τη μέρα που σηκώθηκα στο μαιευτήριο , κάλυψαν τη τομή με κάτι αδιάβροχο, θήλαζα το μωρό κανονικά από τη πρώτη στιγμή .. πόνους επίσης δεν είχα κάτι ιδιαίτερο, με Ντεπον δηλαδή ήμουν οκ .. κ όταν γύρισα σπίτι μια δυο μέρες πήρα Ντεπον ... 

Το βασικό μου προβλημα ήταν ότι πεινούσα και επειδή η καισαρική είναι χειρουργείο το φαγητό τις πρώτες ήταν λίγο νερόβραστό και δεν χορταινα ...:-P

Πονούσες οταν σηκώθηκες; επισκληριδιο στην μέση κάνεις πάλι; με κάλυψες πάντως σε ευχαριστω πολύ. 

πρίν από 32 λεπτά , Νεκταρινακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα για το ντοπλερ που ακυρώθηκε την προηγούμενη εβδομάδα. 33+3 σήμερα, καλά μας είπε ότι είναι το μωρό αλλά έχουμε σοβαρό πρόβλημα με τον τράχηλο! Είναι 1,6εκ. με μικρό χοανοειδες άνοιγμα, οπότε αυστηρή κατάκλιση, κολπική κρέμα κ ενέσεις κορτιζόνης. Δε βλέπω να φτάνω στον Μάρτιο... Πιο πολύ με πονάει που θα ξαναπεράσω την πόρτα της ΜΕΝΝ αλλά πρέπει να το αποδεχτώ. Ελπίζω να είστε όλες καλά κορίτσια!!

Αυτό στο είπε ο. Γιατρός κοριτσι μου ότι δεν θα φτάσεις Μάρτιο; ειναι ήδη Φλεβάρης και σε 3 εβδομάδες μπαίνεις στον μηνα σου. Με την κατακλυση και τα φάρμακα δεν θα φτάσεις έστω άλλες 3 εβδομάδες; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Katerina96 είπε:

Πονούσες οταν σηκώθηκες; επισκληριδιο στην μέση κάνεις πάλι; με κάλυψες πάντως σε ευχαριστω πολύ. 

Αυτό στο είπε ο. Γιατρός κοριτσι μου ότι δεν θα φτάσεις Μάρτιο; ειναι ήδη Φλεβάρης και σε 3 εβδομάδες μπαίνεις στον μηνα σου. Με την κατακλυση και τα φάρμακα δεν θα φτάσεις έστω άλλες 3 εβδομάδες; 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου Κατερίνα μου! Αυτό που μου είπε ότι τουλάχιστον άλλες δέκα μέρες αν κρατηθούμε έτσι ώστε να κλείσω τις 35 βδομάδες, θα είναι ευχαριστημένος. Άρα υποθέτω ότι δε θα φτάσω το Μάρτιο, τι να πω... Εντωμεταξύ έχω τόσες εκκρεμότητες να κλείσω πριν τον τοκετό, που δεν ξέρω τι να κάνω! Εννοώ με δουλειά, σπίτι, μετακόμιση κλπ... Μάλλον όλα θα αναβληθούν, προέχει να είμαι ξαπλωμένη τώρα. 

Εσύ κορίτσι μου πως τα πας?? Όλα καλά??

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Νεκταρινακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα για το ντοπλερ που ακυρώθηκε την προηγούμενη εβδομάδα. 33+3 σήμερα, καλά μας είπε ότι είναι το μωρό αλλά έχουμε σοβαρό πρόβλημα με τον τράχηλο! Είναι 1,6εκ. με μικρό χοανοειδες άνοιγμα, οπότε αυστηρή κατάκλιση, κολπική κρέμα κ ενέσεις κορτιζόνης. Δε βλέπω να φτάνω στον Μάρτιο... Πιο πολύ με πονάει που θα ξαναπεράσω την πόρτα της ΜΕΝΝ αλλά πρέπει να το αποδεχτώ. Ελπίζω να είστε όλες καλά κορίτσια!!

Τι εννοείς;;; Τι ακριβώς έχει ο τράχηλος;;; Και γιατί να μπει το μωρό στη μενν;;;

πρίν από 6 λεπτά , Despoula είπε:
πρίν από 48 λεπτά , Νεκταρινακι είπε:

Αυτό που μου είπε ότι τουλάχιστον άλλες δέκα μέρες αν κρατηθούμε έτσι ώστε να κλείσω τις 35 βδομάδες, θα είναι ευχαριστημένος.

 

Αυτό στο είπε ο δικός σου ο γιατρός;;;;; Σου έκανε αυτός το ντοπλερ ή πήγες κάπου αλλού;;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Despoula είπε:

Τι εννοείς;;; Τι ακριβώς έχει ο τράχηλος;;; Και γιατί να μπει το μωρό στη μενν;;;

Αυτό στο είπε ο δικός σου ο γιατρός;;;;; Σου έκανε αυτός το ντοπλερ ή πήγες κάπου αλλού;;;;

Το ντοπλερ το έκανε ο συνεργάτης του που μου κάνει τους μεγάλους υπερήχους, αυτό με τις δέκα μέρες το είπε ο γιατρός μου τηλεφωνικά. Ο τράχηλος είναι πολύ μικρότερος από ότι θα έπρεπε μου είπε...

Λέω πως αν γεννηθεί τόσο νωρίτερα σίγουρα θα το κρατήσουν στη μενν. Αύριο πάω για ενεσεις κορτιζόνης, εύχομαι το ζάχαρο να μην ανέβει 300 γιατί αυτές οι ενέσεις το ανεβάζουν πολύ.. 

Βλέποντας και κάνοντας κορίτσια, δυστυχώς δε μπορώ να κάνω κ πολλά πράγματα στη φάση που είμαστε, απλά ελπίζω να περάσουν οι μέρες. Κ να είναι όλα τα μωράκια μας καλά :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Νεκταρινακι είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου Κατερίνα μου! Αυτό που μου είπε ότι τουλάχιστον άλλες δέκα μέρες αν κρατηθούμε έτσι ώστε να κλείσω τις 35 βδομάδες, θα είναι ευχαριστημένος. Άρα υποθέτω ότι δε θα φτάσω το Μάρτιο, τι να πω... Εντωμεταξύ έχω τόσες εκκρεμότητες να κλείσω πριν τον τοκετό, που δεν ξέρω τι να κάνω! Εννοώ με δουλειά, σπίτι, μετακόμιση κλπ... Μάλλον όλα θα αναβληθούν, προέχει να είμαι ξαπλωμένη τώρα. 

Εσύ κορίτσι μου πως τα πας?? Όλα καλά??

Εννοείται να αναβληθουν κορίτσι μου. Και τα υπόλοιπα θα τα ρυθμίσεις όσο αφορά την δουλειά. Μην αγχώνεσαι για τέτοια θέματα. Σου εύχομαι να μπεις και στις 37 εβδομάδες.

Εγω καλά είμαι σχετικά..απο εγκυμοσύνη μια χαρά αλλά ψυχολογία 0. Έχω κάποιες διαφορές κόντρες διαφωνιες παράπονα.. Από την οικογένεια μου και τσακωμούς και με έχουν ρίξει πολύ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Νεκταρινακι είπε:

 

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι να κρατήσει όσο περισσότερο μπορεί ώστε να μην έχει θέμα ούτε το παιδί ούτε εσύ... Εννοείται ξάπλα και ότι άλλο χρειαστεί για να τραβήξει παραπάνω... Ας κλείσουν άλλοι τις εκρεμοτητες που έχεις αφήσει αλλιώς αστες για αργότερα....

Κορίτσια σορρυ για τα μπερδέματα αλλά δεν έχω μάθει ακόμα καλά να το χειριζομαι αυτό φόρουμ είναι πολύ καινούριο για μένα...

πρίν από 20 λεπτά , Katerina96 είπε:

Εγω καλά είμαι σχετικά..απο εγκυμοσύνη μια χαρά αλλά ψυχολογία 0. Έχω κάποιες διαφορές κόντρες διαφωνιες παράπονα.. Από την οικογένεια μου και τσακωμούς και με έχουν ρίξει πολύ 

Εσύ κανόνισε να ανεβάσεις πίεση με όλα αυτά και να έχεις κι άλλα... Δεν είναι καιρός για τσακωμούς και διαφωνίες... Πάρε ένα μπλοκακι και γράφε να τους τα πεις μαζεμένα στο τέλος...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Despoula είπε:

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι να κρατήσει όσο περισσότερο μπορεί ώστε να μην έχει θέμα ούτε το παιδί ούτε εσύ... Εννοείται ξάπλα και ότι άλλο χρειαστεί για να τραβήξει παραπάνω... Ας κλείσουν άλλοι τις εκρεμοτητες που έχεις αφήσει αλλιώς αστες για αργότερα....

Κορίτσια σορρυ για τα μπερδέματα αλλά δεν έχω μάθει ακόμα καλά να το χειριζομαι αυτό φόρουμ είναι πολύ καινούριο για μένα...

Εσύ κανόνισε να ανεβάσεις πίεση με όλα αυτά και να έχεις κι άλλα... Δεν είναι καιρός για τσακωμούς και διαφωνίες... Πάρε ένα μπλοκακι και γράφε να τους τα πεις μαζεμένα στο τέλος...

Αχ ούτε εμένα με βολεύει αυτό το φόρουμ τόσο. Προτιμώ ινσταγραμ και βαιμπερ. Αχ κορίτσι μου γλυκό ποιος το σκέφτεται αυτό όμως; κανένας. Κανένας δεν σκέφτεται και δεν σέβεται την κατάσταση μου. Έχω κλάψει πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Despoula είπε:

Κοριτσάκι μου σου εύχομαι να κρατήσει όσο περισσότερο μπορεί ώστε να μην έχει θέμα ούτε το παιδί ούτε εσύ... Εννοείται ξάπλα και ότι άλλο χρειαστεί για να τραβήξει παραπάνω... Ας κλείσουν άλλοι τις εκρεμοτητες που έχεις αφήσει αλλιώς αστες για αργότερα....

Κορίτσια σορρυ για τα μπερδέματα αλλά δεν έχω μάθει ακόμα καλά να το χειριζομαι αυτό φόρουμ είναι πολύ καινούριο για μένα...

Εσύ κανόνισε να ανεβάσεις πίεση με όλα αυτά και να έχεις κι άλλα... Δεν είναι καιρός για τσακωμούς και διαφωνίες... Πάρε ένα μπλοκακι και γράφε να τους τα πεις μαζεμένα στο τέλος...

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσια!!! Θα σας κρατώ ενήμερες αν συμβεί κάτι! 

Κατερίνα έχει δίκιο η κοπέλα, να προσέχεις τον εαυτό σου κ όσο μπορείς ηρεμία...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 31/1/2022 at 11:00 ΜΜ, Katerina96 είπε:

Ποια η εμπειρία από την καισαρική; 

Πονάς; πως σηκώνεσαι; υπάρχει μου είπαν και Θέμα με τα έντερα και πρέπει να πας τουαλέτα πριν το εξιτήριο; 

Τα ράμματα ενοχλούν; πονάνε για, μέρες;. Συγνώμη για όλες αυτές τις ερωτήσεις. Φυσικά αν θες μου απαντάς

Για εμενα η πρωτη καισαρικη ηταν παιχνιδι σηκωθηκα αμεσως 3 ωρες μετα την ανάνηψη , δεν ειχα πονους ιδιαιτερα περπατουσα απο την πρωτη στιγμή μονη μου αψογα δηλαδη πηγαινοντας σπιτι μου ηταν σαν να μην ειχα καισαρικη. Ράμματα δεν ειχα συνηθως οταν γεννας ιδιωτικα ο γιατρος σου σε κανει πλαστικη. Τη δεύτερη φορα τα ιδια δεν καταλαβα απολυτως τιποτα σηκώθηκα αμεσως αλλα ειχα πονους μετα στο σπιτι ηθελα οπωσδήποτε παυσίπονα. Βεβαια στο ποδι 10000% εξ αρχης. Αυτο ειναι το πιο βασικο με την καισαρικη. Την τριτη φορα ιδια ολα. Ομως επειδη ηταν τελη Αυγούστου η γη εβραζε κιλα πολλα αν και ψηλη τα κιλα ειναι βαρος δυσχέρεια μεγαλη. Οποτε απο τον ιδρωτα και τους θηλασμους που ημουν διπλωμενη παθαινω σοβαροτατη επιμολυνση στην τομη 28 αλλαγες σχεδον 2 μηνες κρατησε με τρομερη αντιβιωση. Τωρα ελπιζω να μη ξανα συμβει. Ειναι η τέταρτη καισαρικη θα εχει κρυο 15 βαθμούς σιγουρα. Βεβαια εγω με την καθημερινη κουραση που τραβαω και τα βαρη που σηκωνω δεν ειναι κι οτι καλύτερο. Για τα εντερα οπως καθε χριρουργειο στην κοιλια τις πρώτες 48 ωρες περιμενουν να εχεις αερια οπωσδήποτε και να πας τουαλετα. Ειναι απαραιτητο. Αυτα νομιζω περι καισαρικης οτι θες στειλε μου και pm. 

15 ώρες πρίν, Despoula είπε:

Να τα χαίρεσαι τα αγόρια σου... Εγώ έχω ένα κι ένα και ειμασταν ισοπαλία... Τώρα με την μπέμπα θα τους περασουμε... Χιχιχι... το τέταρτο τι είναι;;; Με το καλό να δεχτείς και το μικρακι σας... Όσον αφορά τον διαβήτη είχε και η μητέρα μου στην τελευταία της τουλάχιστον εγκυμοσύνη που το γνωρίζαμε γιατί στις άλλες τρεις δεν τα ψάχνανε τόσο αυτά τα πράγματα... Άλλες εποχές βλέπεις...

Επιτέλους κορη ♡♡♡

4 ώρες πρίν, Νεκταρινακι είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σήμερα πήγα για το ντοπλερ που ακυρώθηκε την προηγούμενη εβδομάδα. 33+3 σήμερα, καλά μας είπε ότι είναι το μωρό αλλά έχουμε σοβαρό πρόβλημα με τον τράχηλο! Είναι 1,6εκ. με μικρό χοανοειδες άνοιγμα, οπότε αυστηρή κατάκλιση, κολπική κρέμα κ ενέσεις κορτιζόνης. Δε βλέπω να φτάνω στον Μάρτιο... Πιο πολύ με πονάει που θα ξαναπεράσω την πόρτα της ΜΕΝΝ αλλά πρέπει να το αποδεχτώ. Ελπίζω να είστε όλες καλά κορίτσια!!

Απολυτη ακινησία σου συστηνω παντως το 1.6 δεν ειναι τραγικο. Το αλλο που αναφερεις για τον τραχηλο δε το ξερω. Φιλη με 2.2 τραχηλο απο τις 32 εβδομαδες γεννησε στις 38κ3. Να προσεχεις και με κορτιζονες και αν φτασεις 35 36 δε νομιζω να μπει μεν το παιδι και το εύχομαι. Μακαρι να φτασετε οσο πιο πολυ γινεται. 

  • Μου αρέσει 1

PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 ώρες πρίν, Katerina96 είπε:

Πονούσες οταν σηκώθηκες; επισκληριδιο στην μέση κάνεις πάλι; με κάλυψες πάντως σε ευχαριστω πολύ. 

Αυτό στο είπε ο. Γιατρός κοριτσι μου ότι δεν θα φτάσεις Μάρτιο; ειναι ήδη Φλεβάρης και σε 3 εβδομάδες μπαίνεις στον μηνα σου. Με την κατακλυση και τα φάρμακα δεν θα φτάσεις έστω άλλες 3 εβδομάδες; 

Στην αρχή που σηκώθηκα πονουσα λίγο , αλλά κάθε μέρα ήμουν κ πολύ καλύτερα.. όταν βγήκα από μαιευτήριο δεν πονουσα καθόλου, βέβαια πρόσεχα να μη σηκωνω βάρη κλπ ,αλλά επανήλθα πολύ γρήγορα. 

Τώρα για τη επισκληριδιο.. κρατάνε τον καθετήρα που βάζουν από την αρχή μέχρι το άλλο πρωί και βάζουν κάποιες πολύ μικρές δόσεις για να μην πονάς τις πρώτες ώρες μετά τη καισαρική..

Η διπλανή μου που έκανε τη τεταρτη καισαρική,σηκώθηκε μόνη της το ίδιο απόγευμα, δεν χρειάστηκε καν μαία να τη βοηθήσει ! 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, alexia92 είπε:

Για εμενα η πρωτη καισαρικη ηταν παιχνιδι σηκωθηκα αμεσως 3 ωρες μετα την ανάνηψη , δεν ειχα πονους ιδιαιτερα περπατουσα απο την πρωτη στιγμή μονη μου αψογα δηλαδη πηγαινοντας σπιτι μου ηταν σαν να μην ειχα καισαρικη. Ράμματα δεν ειχα συνηθως οταν γεννας ιδιωτικα ο γιατρος σου σε κανει πλαστικη. Τη δεύτερη φορα τα ιδια δεν καταλαβα απολυτως τιποτα σηκώθηκα αμεσως αλλα ειχα πονους μετα στο σπιτι ηθελα οπωσδήποτε παυσίπονα. Βεβαια στο ποδι 10000% εξ αρχης. Αυτο ειναι το πιο βασικο με την καισαρικη. Την τριτη φορα ιδια ολα. Ομως επειδη ηταν τελη Αυγούστου η γη εβραζε κιλα πολλα αν και ψηλη τα κιλα ειναι βαρος δυσχέρεια μεγαλη. Οποτε απο τον ιδρωτα και τους θηλασμους που ημουν διπλωμενη παθαινω σοβαροτατη επιμολυνση στην τομη 28 αλλαγες σχεδον 2 μηνες κρατησε με τρομερη αντιβιωση. Τωρα ελπιζω να μη ξανα συμβει. Ειναι η τέταρτη καισαρικη θα εχει κρυο 15 βαθμούς σιγουρα. Βεβαια εγω με την καθημερινη κουραση που τραβαω και τα βαρη που σηκωνω δεν ειναι κι οτι καλύτερο. Για τα εντερα οπως καθε χριρουργειο στην κοιλια τις πρώτες 48 ωρες περιμενουν να εχεις αερια οπωσδήποτε και να πας τουαλετα. Ειναι απαραιτητο. Αυτα νομιζω περι καισαρικης οτι θες στειλε μου και pm. 

Επιτέλους κορη ♡♡♡

Απολυτη ακινησία σου συστηνω παντως το 1.6 δεν ειναι τραγικο. Το αλλο που αναφερεις για τον τραχηλο δε το ξερω. Φιλη με 2.2 τραχηλο απο τις 32 εβδομαδες γεννησε στις 38κ3. Να προσεχεις και με κορτιζονες και αν φτασεις 35 36 δε νομιζω να μπει μεν το παιδι και το εύχομαι. Μακαρι να φτασετε οσο πιο πολυ γινεται. 

Σε ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο!! Με το καλό το μωράκι σου, όλα να πάνε όμορφα :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Νεκταρινακι είπε:

Το ντοπλερ το έκανε ο συνεργάτης του που μου κάνει τους μεγάλους υπερήχους, αυτό με τις δέκα μέρες το είπε ο γιατρός μου τηλεφωνικά. Ο τράχηλος είναι πολύ μικρότερος από ότι θα έπρεπε μου είπε...

Λέω πως αν γεννηθεί τόσο νωρίτερα σίγουρα θα το κρατήσουν στη μενν. Αύριο πάω για ενεσεις κορτιζόνης, εύχομαι το ζάχαρο να μην ανέβει 300 γιατί αυτές οι ενέσεις το ανεβάζουν πολύ.. 

Βλέποντας και κάνοντας κορίτσια, δυστυχώς δε μπορώ να κάνω κ πολλά πράγματα στη φάση που είμαστε, απλά ελπίζω να περάσουν οι μέρες. Κ να είναι όλα τα μωράκια μας καλά :)

Νεκταρια μου όλα καλά θα πάνε. Κάνε ότι σου είπε ο γιατρός ξάπλωσε δες ταινίες, διάβασε όμορφα πράγματα που σου φτιάχνουν το κέφι. Θα περασουν οι μέρες θα καταφέρεις να μπεις στο μήνα σου, μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα. Λίγος καιρός έχει μείνει. Υπομονή και ξεκούραση και άσε τις εκκρεμότητες για τους υπόλοιπους, αν δεν μπορεί κανείς να τα κάνει άστα έτσι όπως είναι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα πήρα τις εξετασεις και κάποια ήταν ανεβασμένα. 

D DIMERS 413 

ΙΝΩΔΟΓΟΝΟ 515 
Χρινοσ θρομβοπλαστινης 30.2
 
Χρόνος ασθενούς 11.6
Δραστικότητα 92
Ιnr  1.06 
 
Έχω αγχωθεί αρκετά είναι η αλήθεια αλλά η μικρόβιολογος είπε ότι στην εγκυμοσύνη είναι πάντα ανεβασμένα. To d dimers k ινωδογονο
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Sofia090322 είπε:

Νεκταρια μου όλα καλά θα πάνε. Κάνε ότι σου είπε ο γιατρός ξάπλωσε δες ταινίες, διάβασε όμορφα πράγματα που σου φτιάχνουν το κέφι. Θα περασουν οι μέρες θα καταφέρεις να μπεις στο μήνα σου, μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα. Λίγος καιρός έχει μείνει. Υπομονή και ξεκούραση και άσε τις εκκρεμότητες για τους υπόλοιπους, αν δεν μπορεί κανείς να τα κάνει άστα έτσι όπως είναι. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!! Μακάρι να περάσουν οι μέρες, τη Δευτέρα έχω πάλι ραντεβού! Όλα να πάνε καλά κ σε εσένα κ στο κοριτσάκι σου!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...