Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουνίου 2022


Recommended Posts

On 2/6/2022 at 6:23 ΜΜ, athinaida είπε:

Εγώ μάλλον θα μπω Τετάρτη στο Ιασώ,  αλλά αύριο έχουμε το τελευταίο ραντεβού με τον γιατρό και θα το σιγουρέψουμε.... που γεννας είπαμε??

Έλα, κουράγιο,  αντε Δευτέρα απόγευμα θα έχεις το μωρουλι σου αγκαλιά,  αυτό να σκέφτεσαι και να παίρνεις θάρρος!!

Έφτασε η ώρα της ανταμοιβής!! Enjoy!! Καλή λευτεριά!!

Ιασώ γεννάω!!! Να είσαι καλά σε ευχαριατω πολυ’!!! Τα συναισθήματα μου είναι περίεργα πάντως!!! Έχω αγχωθεί για τα πάντα…. Για την μικρή που αφήνω πίσω…. Για το χειρουργείο….για το ακυλακι μου που αφήνω …. Ακομα και για το ψαράκι μου!!!!:shock:

6 ώρες πρίν, im_leela είπε:

Κορίτσια μου, ευχαριστώ όλες μια μια.... Έσπρωξα 5 φορές κ βγήκε.... Όταν τελείωνε η δόση επισκληριδιου τραβούσα τα μαλλιά μου! θήλασε κ αμέσως ο γλυκός μου....τώρα είμαι ένα πτώμα, θα σας πω αναλυτικά μόλις συνέλθω..... Με το καλό όλα τα μωράκια μας!!!!

Αχ να σου ζήσει ο μπεμπουλης!!! Να είστε όλοι καλά!!! Εγώ αύριο προγραμματισμένα το μεσημέρι 1:30!!!!

On 2/6/2022 at 6:23 ΜΜ, athinaida είπε:

Εγώ μάλλον θα μπω Τετάρτη στο Ιασώ,  αλλά αύριο έχουμε το τελευταίο ραντεβού με τον γιατρό και θα το σιγουρέψουμε.... που γεννας είπαμε??

Έλα, κουράγιο,  αντε Δευτέρα απόγευμα θα έχεις το μωρουλι σου αγκαλιά,  αυτό να σκέφτεσαι και να παίρνεις θάρρος!!

Έφτασε η ώρα της ανταμοιβής!! Enjoy!! Καλή λευτεριά!!

Άντε με το καλό και σε εσένα!!! Κορίτσια γεννάμε όλες τωραΑααααα…. Χαμός !!!!!η μια μπαίνει και εκεί που βγαίνει έρχεται η άλλη !!!!! Χαχαχχαχχαψα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 565
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@im_leela συγχαρητήρια και καλή ανατροφή!!!!! Να τον δεις όπως αυτός επιθυμεί και πάντα με υγεία!! Κορίτσια τι χαμός γίνεται..μόνη μου θα μείνω στο τέλος να περιμένω να σκάσει μύτη ο μπέμπης!!!!! :D!!!!! Με το καλό όλες μας, και με έναν πόνο!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, im_leela είπε:

Κορίτσια μου, ευχαριστώ όλες μια μια.... Έσπρωξα 5 φορές κ βγήκε.... Όταν τελείωνε η δόση επισκληριδιου τραβούσα τα μαλλιά μου! θήλασε κ αμέσως ο γλυκός μου....τώρα είμαι ένα πτώμα, θα σας πω αναλυτικά μόλις συνέλθω..... Με το καλό όλα τα μωράκια μας!!!!

Να σας ζήσεις ο μπεμπουλης σας να είναι γερός και τυχερός!! Όλα τα καλά εύχομαι ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααα μου έσπασαν τα νερά, είμαι στον έλεγχο πριν το χειρουργριοοοο !!! Έχω αγχωθεί!!! Ακούω μωράκια και μαμάδες που γεννάνε !!!!θα σας ενημερώσω όταν τελειώσει αυτό!!! Με υο καλό σε όλες!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Lelaki83 είπε:

Κοριτσιααα μου έσπασαν τα νερά, είμαι στον έλεγχο πριν το χειρουργριοοοο !!! Έχω αγχωθεί!!! Ακούω μωράκια και μαμάδες που γεννάνε !!!!θα σας ενημερώσω όταν τελειώσει αυτό!!! Με υο καλό σε όλες!!!!

Με το καλό, όλα καλά θα πάνε!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Lelaki83 είπε:

Κοριτσιααα μου έσπασαν τα νερά, είμαι στον έλεγχο πριν το χειρουργριοοοο !!! Έχω αγχωθεί!!! Ακούω μωράκια και μαμάδες που γεννάνε !!!!θα σας ενημερώσω όταν τελειώσει αυτό!!! Με υο καλό σε όλες!!!!

Με το καλό κούκλα μου !!

Με έναν πόνο!!

Καλή λευτεριά!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Lelaki83 είπε:

Κοριτσιααα μου έσπασαν τα νερά, είμαι στον έλεγχο πριν το χειρουργριοοοο !!! Έχω αγχωθεί!!! Ακούω μωράκια και μαμάδες που γεννάνε !!!!θα σας ενημερώσω όταν τελειώσει αυτό!!! Με υο καλό σε όλες!!!!

Αναμένουμε :wub:

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, im_leela είπε:

Όλα μια χαρά κορίτσια!!! Πήγαν όλα όπως τα ήθελα!!! Έχω την ζουζουνιτσα μου αγκαλιά!! Θηλάζουμε μια χαρά… σας ευχαριατω όλες !!!! Με το καλό τα παιδάκια σας!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Lelaki83 είπε:
17 ώρες πρίν, im_leela είπε:

Όλα μια χαρά κορίτσια!!! Πήγαν όλα όπως τα ήθελα!!! Έχω την ζουζουνιτσα μου αγκαλιά!! Θηλάζουμε μια χαρά… σας ευχαριατω όλες !!!! Με το καλό τα παιδάκια σας!!!!

Φτου, φτου, φτου!!

Δόξα τω θεώ!

Όλα καλά!!

Να χαίρεσαι την κάθε μία στιγμή με την μικρή σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! @Lelaki83 συγχαρητήρια!! Πάντα γερή και ευτυχισμένη!! Εγώ πήγα γιατρό εχθές, όλα μια χαρά, και αν δεν αποφασίσει ο μπέμπης, την άλλη Τετάρτη μπαίνω για πρόκληση. Με έβαλε και καρδιοτοκογραφο, κάνω συσπάσεις..για να δούμε!! Από βάρος είμαστε λέει γύρω στα 3.140.Οποτε τώρα αναμονή!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γεννησα κ εγωχθες βραδυ! Ξεκινησα με δικους μου πονους, την Κυριακη στις 11 το βραδυ μπηκα μαιευτηριο.. Δευτερα στις 8 εβαλα ορο για να επισπευσουμε τη διαδικασια, μεσημερακι στις 4 ειχα διαστολη 5, η μπεμπουλα χαμηλα... 9 η ωρα το βραδυ με διαστολη 8 προς 9 η μπεμπα ξαφνικα ψηλα.. δεν καταφεραμε ποτε να την κατεβασουμε ξανα κατω.. μπηκα χειρουργειο κ γεννησα 10.15 την πανεμορφη μου πριγκιπισσα, ειναι ιδια εγω!!!!!!!!!! Σημερα ειναι δυσκολη μερα γτ τραβανε απιστευτα τα ραμματα της καισαρικης κ πραγματικα υποφερω απο τραβηγματα κ πονους... 

Ειμαι τρισετυχισμενη που κραταω στα χερια μου αυτο το πλασματακι.. ευχομαι σε ολες καλη λευτερια και να πανε ολα κατ ευχην...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Annoula1990 είπε:

Κοριτσια μου γεννησα κ εγωχθες βραδυ! Ξεκινησα με δικους μου πονους, την Κυριακη στις 11 το βραδυ μπηκα μαιευτηριο.. Δευτερα στις 8 εβαλα ορο για να επισπευσουμε τη διαδικασια, μεσημερακι στις 4 ειχα διαστολη 5, η μπεμπουλα χαμηλα... 9 η ωρα το βραδυ με διαστολη 8 προς 9 η μπεμπα ξαφνικα ψηλα.. δεν καταφεραμε ποτε να την κατεβασουμε ξανα κατω.. μπηκα χειρουργειο κ γεννησα 10.15 την πανεμορφη μου πριγκιπισσα, ειναι ιδια εγω!!!!!!!!!! Σημερα ειναι δυσκολη μερα γτ τραβανε απιστευτα τα ραμματα της καισαρικης κ πραγματικα υποφερω απο τραβηγματα κ πονους... 

Ειμαι τρισετυχισμενη που κραταω στα χερια μου αυτο το πλασματακι.. ευχομαι σε ολες καλη λευτερια και να πανε ολα κατ ευχην...

Μπράβο κορίτσι μου!

Οι πόνοι θα είναι παροδικοι,  οι αγκαλιές όμως με το μωρουλι σου θα είναι ατελειωτες από εδώ κσι πέρα!

Να σου ζήσει και καλη λοχεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πωπωπω... Γεννήσατε τόσες!!!! Σοκ! 

Τα διαβάζω και τρέχουν δάκρυα από τα μάτια μου.... Μονο εγώ κλαίω τόσο πολύ σ αυτήν την εγκυμοσύνη?? Πιστεύω θα γένναω και θα κλαίω αντί να σπρώχνω! Μπας σε καλό σας!!!! Με συγκινησατε!!! 

Να σας ζήσουν τα μωράκια!!! Να είναι υγιή και γερά! 

Εμένα ο ιατρός την Παρασκευή μου είπε ότι δεν θα πάρω όλο τον μήνα μου γιατί είναι ήδη πολύ έτοιμος ο μικρός.. Είναι ακόμα 2500 βέβαια και είμαι ακόμα στην 37... Έχω αρκετές συσπάσεις οπότε το νιώθω πλησιάζει! 

Με το καλό και οι υπόλοιπες κορίτσια μου! Πάμε δυνατά!!!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...