Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουνίου 2022


Recommended Posts

On 1/6/2022 at 12:23 ΠΜ, Annoula1990 είπε:

Καλο μηνα κοριτσια.. με το καλο τα μωρα μας και με ενα πονο!!!!!!

Καλό μήνα κοριτσιααα!!! Δευτέρα μπαίνωωωωωω!!!εγω αγχωθεί πόλυυυυ!!! Ειναι κάποια που το πάει για Δευτέρα;;;:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 565
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Lelaki83 είπε:

Καλό μήνα κοριτσιααα!!! Δευτέρα μπαίνωωωωωω!!!εγω αγχωθεί πόλυυυυ!!! Ειναι κάποια που το πάει για Δευτέρα;;;:wub:

Εγώ μάλλον θα μπω Τετάρτη στο Ιασώ,  αλλά αύριο έχουμε το τελευταίο ραντεβού με τον γιατρό και θα το σιγουρέψουμε.... που γεννας είπαμε??

Έλα, κουράγιο,  αντε Δευτέρα απόγευμα θα έχεις το μωρουλι σου αγκαλιά,  αυτό να σκέφτεσαι και να παίρνεις θάρρος!!

Έφτασε η ώρα της ανταμοιβής!! Enjoy!! Καλή λευτεριά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγω Τεταρτη μπαινω πρωι, αν δεν εχει δωσει καποιο σημαδι μεχρι τοτε.. προς το παρον κατι ψιλο συσπασουλες τις νιωθω... πετρωνει κ η κοιλια.. αλλα σημερα με ειδε κολπικα κ ο τραχηλος ειναι κλειστος μαλακος κ πισω κ η μικρη ψηλα!! Περπαταω καθε μερα 50-60' και ακομα δεν εχει κατεβει το σκατο... δεν θελω να μπω με προκληση αλλα κ δεν αντεχω αλλο, θελω να γεννησω!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Annoula1990 είπε:

Και εγω Τεταρτη μπαινω πρωι, αν δεν εχει δωσει καποιο σημαδι μεχρι τοτε.. προς το παρον κατι ψιλο συσπασουλες τις νιωθω... πετρωνει κ η κοιλια.. αλλα σημερα με ειδε κολπικα κ ο τραχηλος ειναι κλειστος μαλακος κ πισω κ η μικρη ψηλα!! Περπαταω καθε μερα 50-60' και ακομα δεν εχει κατεβει το σκατο... δεν θελω να μπω με προκληση αλλα κ δεν αντεχω αλλο, θελω να γεννησω!!!!!

Εγώ δεν νιώθω τίποτα ούτε συσπάσεις ούτε να πετρώνει η κοιλιά...πφφφ έχω αύριο ραντεβού να δω τι θα μου πει. 

Έχω αγχωθει λίγο είναι η αλήθεια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Βλέπω με τις αϋπνίες, καλά πάμε όλες !!.....

Χαχαχα.. εγω εχω περιπου 4-5 μερες που κοιμαμαι ΣΥΝΕΧΕΙΑ, σαν το 1ο 3μηνο! Την εχω καταβρει με το αιρ κοντισιον ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Σας γράφω από την παιδική χαρά!! Αρχικά εύχομαι με το καλό σε όσες πλησιάζουν και καλό κουράγιο στις υπόλοιπες:rolleyes:!! Εγώ ξύπνησα από κάτι πονακια το βράδυ, αλλά έφυγαν γρήγορα..μετα ξύπνησε και ο μικρός 05:30, οπότε και πονακια να είχα, ούτε που το κατάλαβα πια..εμένα θα με δει Δευτέρα, και ελπίζω να ετοιμάζομαι σιγά σιγά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Klaral είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Σας γράφω από την παιδική χαρά!! Αρχικά εύχομαι με το καλό σε όσες πλησιάζουν και καλό κουράγιο στις υπόλοιπες:rolleyes:!! Εγώ ξύπνησα από κάτι πονακια το βράδυ, αλλά έφυγαν γρήγορα..μετα ξύπνησε και ο μικρός 05:30, οπότε και πονακια να είχα, ούτε που το κατάλαβα πια..εμένα θα με δει Δευτέρα, και ελπίζω να ετοιμάζομαι σιγά σιγά. 

Πότε έχεις ΠΗΤ?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evdoksia28 είπε:

Πότε έχεις ΠΗΤ?

ΠΗΤ έχω 17 Ιουνίου, αλλά με βλέπω για νωρίτερα..κάτι το τρεξιμο, κάτι που και τον γιο μου στις 39 ακριβώς τον γέννησα δεν με βλέπω να φτάνω μέχρι εκεί. Προς το παρών, παλεύω με την ζέστη. Σήμερα νομίζω έχουν πρηστεί και λίγο παραπάνω τα πόδια μου. Θα δείξει!!

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι με το καλό όλες!! Εγώ σήμερα 39+0 και πέρα από κάτι αμυδρές ενοχλήσεις τύπου μου έρχεται περίοδος δεν έχω κάτι άλλο και απορώ πότε θα μας κάνει την τιμή ο κύριος!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα στις τουρλωτές κοιλίτσες!

Εμείς πηγαμε γιατρό και τελικά θα μπούμε την Παρασκευή  10/6 προγραμματισμενα.... εκτός αν τα μωρά αποφασίσουν να σκάσουν μύτη νωρίτερα...

Από την μία χάρηκα που πάμε πιο πίσω δύο μέρες από το ότι μας είχε πει αρχικά, απο την άλλη σκέφτομαι πως τις παλέψω τις μέρες μέχρι τότε!....

Υπομονή...

@Lelaki83 και @Annoula1990 αντε με το καλό να δεχτείτε τα μωράκια σας!!

Με έναν πόνο!!

Να μας γράψετε δύο λόγια,  οπότε μπορέσετε!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Νομίζω μας το παίζουν λίγο δύσκολα τα μωράκια μας :wub: δεν θέλουν να βγουν!! Εγώ σήμερα 39+3 μόνο λίγο πέτρωμα στην κοιλιά νιώθω και αν δεν εμφανιστεί μόνη της μέχρι την Τετάρτη που έχω ΠΗΤ θα μπω το βράδυ της Τετάρτης με πρόκληση. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Evdoksia28 είπε:

Καλησπέρα!! Νομίζω μας το παίζουν λίγο δύσκολα τα μωράκια μας :wub: δεν θέλουν να βγουν!! Εγώ σήμερα 39+3 μόνο λίγο πέτρωμα στην κοιλιά νιώθω και αν δεν εμφανιστεί μόνη της μέχρι την Τετάρτη που έχω ΠΗΤ θα μπω το βράδυ της Τετάρτης με πρόκληση. 

Αντε με το καλό!!

Όντως δεν βιάζεται να βγει η μπέμπα...

Θέλει να εξαντλήσει ολα τα περιθώρια,  δεν ξεβολευεται!!

Χαχαχα!

Η ώρα η καλή και με έναν πόνο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Evdoksia28 είπε:

Καλησπέρα!! Νομίζω μας το παίζουν λίγο δύσκολα τα μωράκια μας :wub: δεν θέλουν να βγουν!! Εγώ σήμερα 39+3 μόνο λίγο πέτρωμα στην κοιλιά νιώθω και αν δεν εμφανιστεί μόνη της μέχρι την Τετάρτη που έχω ΠΗΤ θα μπω το βράδυ της Τετάρτης με πρόκληση. 

Με το πάσο της η μπουμπού!! Σου εύχομαι να πάρει την μεγάλη απόφαση πριν την Τετάρτη και να είναι με ένα πόνο!! Εγώ έχω μουρλαθει στην σύσπαση, έχω και μερικές επώδυνες. Αλλά όλες ασυντόνιστες, οπότε δεν γεννάω ακόμα..υποθέτω....:)

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααααα.... Πήγα πριν λίγο να κατουρήσω και είχα ΛΙΓΗ καφέ βλέννα, πήρα τον γιατρό μου και μου είπε είναι προπαρασκευαστικά, και ότι ίσως γεννησουμε σε λίγες ώρες/μέρες, αν αρχίσουν τα πονάκια πάμε κλινικη! Μετά από λίγο ένιωσα σαν να τρέχει βρύση (όπως όταν έχουμε περίοδο) και είδα είχα αρκετή καφέ βλέννα στο σερβιετακι μου.....

Από πονάκια δεν έχω κάτι , πέρα από τα κλασικά, τα καθημερινά μου....

Λέτε να πλησιάζει η ώρα ή μου κάνει τσαλιμακια ο μικρός;:lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...