Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

1 ώρα πρίν, marilia35 είπε:

Ωραία ναι μας στείλεις!

Εγώ κορίτσια έχω αύριο υπέρηχο αναμονή αποτελέσματος αιματοκρίτη γτ είχα 31 κ δν το έπινα πάλι κ θα πήγε τίποτα 29!κ Τετάρτη πάω για καμπύλη!θα δείξει κατά πόσο θα μπορώ να φάω τσουρέκια κ κουλούρια χαχαχα

Καλά αποτελέσματα! Εγώ κορίτσια είχα τα πάντα από ρούχα κτλ που μου έχουν δώσει. Κτ σελτεδακια πετσέτες κτλ πήρα σήμερα.. το καρότσι το έχουμε κάνει παραγγελία κ θα βάλω μπρος να βαφτεί το παιδικό. Δεν θα αφήσω και πολλά για αργότερα γιατί ήδη βλέπω ότι δεν έχω πολλά κουράγια οπότε λίγα λίγα να γίνονται! Κούνια θα πάρω από τα ΙΚΕΑ.. έχει καμία γνώμη για τα στρώματα τους;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Vasso87 είπε:

Καλά αποτελέσματα! Εγώ κορίτσια είχα τα πάντα από ρούχα κτλ που μου έχουν δώσει. Κτ σελτεδακια πετσέτες κτλ πήρα σήμερα.. το καρότσι το έχουμε κάνει παραγγελία κ θα βάλω μπρος να βαφτεί το παιδικό. Δεν θα αφήσω και πολλά για αργότερα γιατί ήδη βλέπω ότι δεν έχω πολλά κουράγια οπότε λίγα λίγα να γίνονται! Κούνια θα πάρω από τα ΙΚΕΑ.. έχει καμία γνώμη για τα στρώματα τους;

Σ ευχαριστώ πολύ!από τέτοιες δουλειές έχω κ γω να βγουν χαλιά να φτιαχτεί το δωμάτια!με το καλό τα ψώνια σας

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! 
κι εγώ από ψυχολογία μέτρια.. έχουμε πάρει ένα σπίτι και θα μετακομίσουμε αρχές Ιουλίου και υπέχει μια τρέλα με όλα αυτά που χρειάζεται να διαλέξουμε για το σπίτι… παρα πολλά έξοδα από τη μια είναι τόσο ευχάριστο από την άλλη τρέχω τόσο πολύ με αυτό το θέμα και δεν απολαμβάνω την εγξυμοσυνη. Αφού λέω θα μετακομίσουμε και θα γεννήσω την ίδια μέρα… 

 

Κατα τα αλλα χθες το βράδυ είχα τρελαθεί δε μπορούσα με τίποτα να αισθανθώ το μωρό ότι και να έκανα και μου πέρασαν όλες οι άσχημες σκέψεις…εν τελη μετά από ένα 3ωρο εμφανίστηκε ο μικρός και ησύχασα… έκανε υπνάρα ο κύριος!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Martinaa είπε:

Γεια σας κορίτσια! 
κι εγώ από ψυχολογία μέτρια.. έχουμε πάρει ένα σπίτι και θα μετακομίσουμε αρχές Ιουλίου και υπέχει μια τρέλα με όλα αυτά που χρειάζεται να διαλέξουμε για το σπίτι… παρα πολλά έξοδα από τη μια είναι τόσο ευχάριστο από την άλλη τρέχω τόσο πολύ με αυτό το θέμα και δεν απολαμβάνω την εγξυμοσυνη. Αφού λέω θα μετακομίσουμε και θα γεννήσω την ίδια μέρα… 

 

Κατα τα αλλα χθες το βράδυ είχα τρελαθεί δε μπορούσα με τίποτα να αισθανθώ το μωρό ότι και να έκανα και μου πέρασαν όλες οι άσχημες σκέψεις…εν τελη μετά από ένα 3ωρο εμφανίστηκε ο μικρός και ησύχασα… έκανε υπνάρα ο κύριος!

Και εγώ το ίδια έπαθα σήμερα, την ένιωσα αναπαισθητα όλη μέρα και με ζωσαν τα φίδια, ότι και εάν έκανα!! Το απόγευμα αργά που χαλάρωσα την ένιωσα κανονικά..

Δεν θα ηρεμήσουμε ποτέ, είναι γεγονός.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Emmi@ είπε:

Και εγώ το ίδια έπαθα σήμερα, την ένιωσα αναπαισθητα όλη μέρα και με ζωσαν τα φίδια, ότι και εάν έκανα!! Το απόγευμα αργά που χαλάρωσα την ένιωσα κανονικά..

Δεν θα ηρεμήσουμε ποτέ, είναι γεγονός.

Πολύ φίλη είσαι εσύ.

Έστω το έχεις καταλάβει...

Λοιπόν κόρες, βρήκα καρπούζι...και έφαγα κιόλας.

Σήμερα πάλι κρυωμενη...λαιμός και αφτιά. Πάω να κοιμηθώ μπας και σταματήσω να γκρινιάζω...

Καλό βράδυ σε όλες ❤️

  • Μου αρέσει 2

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , iwanna24 είπε:

Πολύ φίλη είσαι εσύ.

Έστω το έχεις καταλάβει...

Λοιπόν κόρες, βρήκα καρπούζι...και έφαγα κιόλας.

Σήμερα πάλι κρυωμενη...λαιμός και αφτιά. Πάω να κοιμηθώ μπας και σταματήσω να γκρινιάζω...

Καλό βράδυ σε όλες ❤️

Αχαχαχαχαχαχαχα είσαι μια θεότητα!!

Πολλά περαστικά, πολλά φιλια!

Καλό βράδυ ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Έχετε δίκιο βρε κορίτσια..όταν λέω έφυγε, εννοώ ότι πέθανε...απλά δεν μου ταιριάζει να πω αυτό που συνήθως λένε για τα ζώα, οπότε προτιμώ το "έφυγε".

εν τω μεταξύ σήμερα την μπέμπα την νιώθω και λίγο και έχω φρικαρει.. τι την πειράζω, τι πάω και ξαπλώνω δεν μου κάνει την τιμή. Την νιώθω πολύ αναπαισθητα.

ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας, να είστε όλες καλά!!! 

Αχ  κουράγιο!!! Δεν είχα ποτέ κατοικίδιο αλλά τα αγαπάω τόσο πολύ ειδικά τα σκυλιά που σε καταλαβαίνω! Και εγώ χάλια θα ήμουν είναι σαν να χάνεις έναν δικό σου άνθρωπο! 

Απλά προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι τόσο πολύ γιατί όντως το αισθάνονται τα μικρούλια.. 

Και εγώ αυτές τις μέρες έχω τα ψυχολογικά μου χωρίς λόγο... Εμένα το ανάποδο όταν δν είμαι καλά κουνιέται πολύ η μαζεύεται σε ένα σημείο το νιώθω... Και μετα προσπαθώ να ηρεμήσω για να ηρεμήσει και αυτό γιατί νιώθω τύψεις... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Vasso87 said:

Καλά αποτελέσματα! Εγώ κορίτσια είχα τα πάντα από ρούχα κτλ που μου έχουν δώσει. Κτ σελτεδακια πετσέτες κτλ πήρα σήμερα.. το καρότσι το έχουμε κάνει παραγγελία κ θα βάλω μπρος να βαφτεί το παιδικό. Δεν θα αφήσω και πολλά για αργότερα γιατί ήδη βλέπω ότι δεν έχω πολλά κουράγια οπότε λίγα λίγα να γίνονται! Κούνια θα πάρω από τα ΙΚΕΑ.. έχει καμία γνώμη για τα στρώματα τους;

Εγώ έχω πάρει για τον γιό μου κούνια και στρώμα ικεα, και μάλιστα όχι από τα πιο ακριβά τους μοντέλα, μια χαρά είναι. Μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις από την αρχή, αν και μεγάλη, μπορείς να βάλεις τη φωλιά εκεί πχ. Εμείς είχαμε βγάλει το ένα πλαϊνό κάγκελο και ενωσαμε την κούνια με το κρεβάτι μας, ακόμα σε αυτή τη φάση είμαστε και δε νομίζω να έχουμε αλλάξει μέχρι να γεννηθεί η μπέμπα. Να δω που θα χωράμε όλοι μετά! :oops:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Emmi@ είπε:

Και εγώ το ίδια έπαθα σήμερα, την ένιωσα αναπαισθητα όλη μέρα και με ζωσαν τα φίδια, ότι και εάν έκανα!! Το απόγευμα αργά που χαλάρωσα την ένιωσα κανονικά..

Δεν θα ηρεμήσουμε ποτέ, είναι γεγονός.

Τι έγινε συννενοουνται όλα. Μαζί να μας πεθανουν θέλουν? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dimi84 είπε:

Τι έγινε συννενοουνται όλα. Μαζί να μας πεθανουν θέλουν? 

Αχαχαχαχαχαχαχα..λες από τώρα; Ποιος μας σώζει...

Καλημέρα κορίτσια!!!

8 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Αχ  κουράγιο!!! Δεν είχα ποτέ κατοικίδιο αλλά τα αγαπάω τόσο πολύ ειδικά τα σκυλιά που σε καταλαβαίνω! Και εγώ χάλια θα ήμουν είναι σαν να χάνεις έναν δικό σου άνθρωπο! 

Απλά προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι τόσο πολύ γιατί όντως το αισθάνονται τα μικρούλια.. 

Και εγώ αυτές τις μέρες έχω τα ψυχολογικά μου χωρίς λόγο... Εμένα το ανάποδο όταν δν είμαι καλά κουνιέται πολύ η μαζεύεται σε ένα σημείο το νιώθω... Και μετα προσπαθώ να ηρεμήσω για να ηρεμήσει και αυτό γιατί νιώθω τύψεις... 

Το ξέρω μωρέ, και αλήθεια θεωρώ ότι το διαχειριστηκα καλά, εάν σκεφτείς ότι πεθαίνω για τα σκυλάκια και πόσο μάλλον για τα δικά μου...

Τουλάχιστον με παρηγορεί είναι ότι ήταν πλήρης ημερών και έζησε καλά...

Ναι μωρέ τα νιώθουν και αυτά, αλλά εντάξει όσο και να θες να είσαι ήρεμη οι καταστάσεις και η καθημερινότητα δεν σε αφήνουν πάντα ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Καμπύλη ζαχάρου για μένα σήμερα και β επιπέδου στις 12. Wish me luck! Εν τω μεταξύ χθες στον οδοντίατρο βρήκαμε 3 χαλασμένα δόντια, γαμωτο, και πρέπει να ξαναπάω 3 φορές δηλαδή... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , electra2021 είπε:

Καλημέρα! Καμπύλη ζαχάρου για μένα σήμερα και β επιπέδου στις 12. Wish me luck! Εν τω μεταξύ χθες στον οδοντίατρο βρήκαμε 3 χαλασμένα δόντια, γαμωτο, και πρέπει να ξαναπάω 3 φορές δηλαδή... 

Καλημέρα!! Όλα καλά!!!Περιμένουμε νέα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, electra2021 είπε:

Καλημέρα! Καμπύλη ζαχάρου για μένα σήμερα και β επιπέδου στις 12. Wish me luck! Εν τω μεταξύ χθες στον οδοντίατρο βρήκαμε 3 χαλασμένα δόντια, γαμωτο, και πρέπει να ξαναπάω 3 φορές δηλαδή... 

Αντε με το καλοοοοοοο. Και με τα δοντάκια μη τα αφήσεις 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, electra2021 είπε:

Καλημέρα! Καμπύλη ζαχάρου για μένα σήμερα και β επιπέδου στις 12. Wish me luck! Εν τω μεταξύ χθες στον οδοντίατρο βρήκαμε 3 χαλασμένα δόντια, γαμωτο, και πρέπει να ξαναπάω 3 φορές δηλαδή... 

Καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...