Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , Emmi@ είπε:

Έχετε δίκιο βρε κορίτσια..όταν λέω έφυγε, εννοώ ότι πέθανε...απλά δεν μου ταιριάζει να πω αυτό που συνήθως λένε για τα ζώα, οπότε προτιμώ το "έφυγε".

εν τω μεταξύ σήμερα την μπέμπα την νιώθω και λίγο και έχω φρικαρει.. τι την πειράζω, τι πάω και ξαπλώνω δεν μου κάνει την τιμή. Την νιώθω πολύ αναπαισθητα.

ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας, να είστε όλες καλά!!! 

Αχ γλυκιά μου. Λυπάμαι...νόμιζα το έσκασε...

Δεν το κατάλαβα....

Η μπέμπα νιώθει ότι δεν είσαι καλά...και εγώ όταν έχω άγχος ή κάτι δεν τη νιώθω τόσο...

Γενικά, παρόλο που είναι ένα φουλ κινητικό παιδί μπορεί να υπάρξει μέρα χαλαρή...

Μην τρελαίνεσαι καλή μου...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, iwanna24 είπε:

Τελικά , πήρα μια οικονομική, σε ουδέτερα χρώματα. Μόλις έρθει, αν είναι καλή, θα ρίξω ενημέρωση σε όλες...

Θα σου πω μόλις έρθει, αν αξίζει...

Θηρίο είσαι μωρέ...μέχρι πότε θα συνεχίσεις;

Και μετά έχεις βρει κάποιον ;

Ελπίζω όταν γεννήσω να ξαναπάω τον Σεπτέμβρη στο μαγαζί . Ο μπεμπης μαζί μου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Dimi84 είπε:

Ελπίζω όταν γεννήσω να ξαναπάω τον Σεπτέμβρη στο μαγαζί . Ο μπεμπης μαζί μου 

Ναι οκ...μετά οκ...αλλά μέχρι να γεννήσεις;

Εγώ σταμάτησα ...κάνω ελάχιστα διαδικτυακά και θα γυρίσω Νοέμβριο ξανά. 

 

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , iwanna24 είπε:

Αχ γλυκιά μου. Λυπάμαι...νόμιζα το έσκασε...

Δεν το κατάλαβα....

Η μπέμπα νιώθει ότι δεν είσαι καλά...και εγώ όταν έχω άγχος ή κάτι δεν τη νιώθω τόσο...

Γενικά, παρόλο που είναι ένα φουλ κινητικό παιδί μπορεί να υπάρξει μέρα χαλαρή...

Μην τρελαίνεσαι καλή μου...

Ναι το καταλαβα, ο γραπτός λόγος είναι ότι να ναι κάποιες φορές και δεν ήμουν σαφής και εγώ...

Αυτό ακριβώς προσπαθώ να εκλογίκευσω γιατί φαντάζεσαι τι σκέφτομαι, νομίζω ότι δεν χρειαζεται να ειπωθεί καν...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Emmi@ είπε:

Ναι το καταλαβα, ο γραπτός λόγος είναι ότι να ναι κάποιες φορές και δεν ήμουν σαφής και εγώ...

Αυτό ακριβώς προσπαθώ να εκλογίκευσω γιατί φαντάζεσαι τι σκέφτομαι, νομίζω ότι δεν χρειαζεται να ειπωθεί καν...

Άστα και ξέρω καλέ ήδη...

Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι και όλες γενικά.

Όμως δεν συμβαίνει απολύτως τίποτα...αρχικά, δεν θα ένιωθες τίποτα...

Εγώ στην πρώτη μου κόρη ξέρεις πόσες φορές πήγα στον γιατρό γιατί δεν ένιωθα το μωρό;

Όμως κυρίως μετά την 28η μου έλεγε να πηγαίνω , πριν μου έλεγε ότι είναι φυσιολογικό...όμως εμένα έτσι ήταν ανά περιόδους μεχρι τέλους...δεν την ένιωθα ρε παιδί μου , αν την έπιανε...

Πέρασα άγχος. 

Τέλος πάντων...δεν χρειάζεται να κάνεις τέτοιες σκέψεις. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , iwanna24 είπε:

Άστα και ξέρω καλέ ήδη...

Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι και όλες γενικά.

Όμως δεν συμβαίνει απολύτως τίποτα...αρχικά, δεν θα ένιωθες τίποτα...

Εγώ στην πρώτη μου κόρη ξέρεις πόσες φορές πήγα στον γιατρό γιατί δεν ένιωθα το μωρό;

Όμως κυρίως μετά την 28η μου έλεγε να πηγαίνω , πριν μου έλεγε ότι είναι φυσιολογικό...όμως εμένα έτσι ήταν ανά περιόδους μεχρι τέλους...δεν την ένιωθα ρε παιδί μου , αν την έπιανε...

Πέρασα άγχος. 

Τέλος πάντων...δεν χρειάζεται να κάνεις τέτοιες σκέψεις. 

 

Αυτό ακριβώς το αν την πιάσει...τι πείραγμα της έχω κάνει σήμερα..ενώ σχεδόν πάντα ανταποκρίνεται, σήμερα ούτε κάν..κάτι αναπαισθητα μόνο. 

Ξέρεις τι; Φοβήθηκα γιατί από όταν την ένιωσα, την νιώθω δυνατά κάθε μέρα...και σήμερα λογικά λόγω στεναχώριας πολύ ωραία και φρικαρω. 

Ας είναι όλα καλά για όλες μας.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ναι οκ...μετά οκ...αλλά μέχρι να γεννήσεις;

Εγώ σταμάτησα ...κάνω ελάχιστα διαδικτυακά και θα γυρίσω Νοέμβριο ξανά. 

 

 

 

Μέχρι να γεννήσω τι εννοείς δεν έχω καταλάβει αγάπη . Εννοείς ποιος θα είναι στο μαγαζί? Ο κουνιάδος μου με τον άντρα μου 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Dimi84 είπε:

Μέχρι να γεννήσω τι εννοείς δεν έχω καταλάβει αγάπη . Εννοείς ποιος θα είναι στο μαγαζί? Ο κουνιάδος μου με τον άντρα μου 

Ναι ναι... εννοούσα μόλις σταματήσεις βρε...

Οκ...έχεις αντικαταστάτες. 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , iwanna24 είπε:

Ναι ναι... εννοούσα μόλις σταματήσεις βρε...

Οκ...έχεις αντικαταστάτες. 

Έχω δεν το λες ακριβώς ο κουνιάδος μου είναι έτσι και αλλιώς κ άντρας μου είναι παντου και στο άλλο μαγαζί μας και στην εταιρεία θα φάει ζόρι αλλά τι να κάνουμε παιδι δεν ήθελε χαχαχαχα τι να του κάνω 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Dimi84 είπε:

Έχω δεν το λες ακριβώς ο κουνιάδος μου είναι έτσι και αλλιώς κ άντρας μου είναι παντου και στο άλλο μαγαζί μας και στην εταιρεία θα φάει ζόρι αλλά τι να κάνουμε παιδι δεν ήθελε χαχαχαχα τι να του κάνω 

Έτσι έτσι είναι ;-)


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Τελικά , πήρα μια οικονομική, σε ουδέτερα χρώματα. Μόλις έρθει, αν είναι καλή, θα ρίξω ενημέρωση σε όλες...

Θα σου πω μόλις έρθει, αν αξίζει...

Θηρίο είσαι μωρέ...μέχρι πότε θα συνεχίσεις;

Και μετά έχεις βρει κάποιον ;

Ωραία ναι μας στείλεις!

Εγώ κορίτσια έχω αύριο υπέρηχο αναμονή αποτελέσματος αιματοκρίτη γτ είχα 31 κ δν το έπινα πάλι κ θα πήγε τίποτα 29!κ Τετάρτη πάω για καμπύλη!θα δείξει κατά πόσο θα μπορώ να φάω τσουρέκια κ κουλούρια χαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , marilia35 είπε:

Ωραία ναι μας στείλεις!

Εγώ κορίτσια έχω αύριο υπέρηχο αναμονή αποτελέσματος αιματοκρίτη γτ είχα 31 κ δν το έπινα πάλι κ θα πήγε τίποτα 29!κ Τετάρτη πάω για καμπύλη!θα δείξει κατά πόσο θα μπορώ να φάω τσουρέκια κ κουλούρια χαχαχα

Είχες στην πρώτη κύηση;


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , iwanna24 είπε:

Είχες στην πρώτη κύηση;

Ναι είχα για αυτό λέω μήπως έχω κ τώρα!γτ κ θυροειδή ποτέ δν είχα στην ζωή μου κ έκανα στην πρώτη κυηση κ τώρα στην δεθτερη

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , marilia35 είπε:

Ναι είχα για αυτό λέω μήπως έχω κ τώρα!γτ κ θυροειδή ποτέ δν είχα στην ζωή μου κ έκανα στην πρώτη κυηση κ τώρα στην δεθτερη

Οφου καημένη...εγώ εύχομαι να μην έχεις τίποτα!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...