Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2022


enjoy

Recommended Posts

πρίν από 49 λεπτά , marilia35 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!δν ισχύει αυτό με τους χτύπους!εμένα ο γιος μου πρώτους χτύπους 160 κ έφτανε ως 175!η μαία μου μου είχε πει είναι μύθος αυτό!τώρα είχα 120 κ δεύτερη φορά 165!με το καλό δειλούς εύχομαι ότι επιθυμειτε 

Α ναι;

Δεν ξέρω...

Θα δούμε...

Καλά δεν με νοιάζει καθόλου αλλά να χουμε να λέμε.

 

 

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , iwanna24 είπε:

Α ναι;

Δεν ξέρω...

Θα δούμε...

Καλά δεν με νοιάζει καθόλου αλλά να χουμε να λέμε.

 

 

 

 

Εννοείτε ναι!εγώ λέω απ' το μυαλό  μου επειδή θέλω να τρώω ξινά κ ήθελα κ στον γιο έχω πάλι αγόρι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα.... Ευχαριστώ για τις απαντησειςςςςςςςς....

Εγώ λίγο που το έψαξα στο ιντερνετ... απο εμπειριες μαμαδων οπως λετε... 

Διαπίστωσα το εξης:

Άμα είναι χαμηλοί είναι αγόρι 

Και άμα είναι υψηλοί παίζεται ανάμεσα αγορι κ κορίτσι 

Δεν διάβασα καμία να εχει χαμηλούς και κορίτσι...

Εγώ είχα 160 και 2 αγόρια... 

Οπότε μέχρι την Αυχενική μουσική αγωνίας.... αχαχαχαα 

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , enjoy είπε:

Καλημεραααααααα.... Ευχαριστώ για τις απαντησειςςςςςςςς....

Εγώ λίγο που το έψαξα στο ιντερνετ... απο εμπειριες μαμαδων οπως λετε... 

Διαπίστωσα το εξης:

Άμα είναι χαμηλοί είναι αγόρι 

Και άμα είναι υψηλοί παίζεται ανάμεσα αγορι κ κορίτσι 

Δεν διάβασα καμία να εχει χαμηλούς και κορίτσι...

Εγώ είχα 160 και 2 αγόρια... 

Οπότε μέχρι την Αυχενική μουσική αγωνίας.... αχαχαχαα 

 

Χαχαχαχχαχ....

Γλυκούλα...

Εγώ σου εύχομαι να είναι γερό και να κατουράει καθιστό...

Έτσι για να μπει και πολυυυυυυ πολυυυυυ ροζ σπίτι σου ❤️❤️❤️

Έχουμε ακόμα καιρό...πιστεύω στην αυχενική, ίσως μάθουμε.

Εγώ λογικά θα κάνω κάπου στις 10 Γενάρη;

Άντε καλέ...λιγότερο από μήνα...τέλειο ❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Τι μαθαίνει κανείς σε αυτό το φόρουμ!! Πρώτη φορά το ακούω αυτό ότι ανάλογα με τους χτύπους φαίνεται άμα είναι κορίτσι η αγόρι... Πλάκα έχει... 

Εγω ήμουν χθες 6+4 (νωρίς σε σχέση με τα δικά σας) και είχε 120  χτύπους αν θυμάμαι καλά... 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, marilia35 είπε:

Εννοείτε ναι!εγώ λέω απ' το μυαλό  μου επειδή θέλω να τρώω ξινά κ ήθελα κ στον γιο έχω πάλι αγόρι!

Και η μαμά αυτό μου λέει επειδή Θέλω γλυκα και στις άλλες εγκυμοσύνες ετρωγα γλυκα αγορι προβλεπει... αχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, enjoy είπε:

Και η μαμά αυτό μου λέει επειδή Θέλω γλυκα και στις άλλες εγκυμοσύνες ετρωγα γλυκα αγορι προβλεπει... αχαχαχα

Και εγώ πολύ φίλη σου είμαι....γλυκά σε όλες τις φάσεις της ζωής μου 8)

4 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!!Τι μαθαίνει κανείς σε αυτό το φόρουμ!! Πρώτη φορά το ακούω αυτό ότι ανάλογα με τους χτύπους φαίνεται άμα είναι κορίτσι η αγόρι... Πλάκα έχει... 

Εγω ήμουν χθες 6+4 (νωρίς σε σχέση με τα δικά σας) και είχε 120  χτύπους αν θυμάμαι καλά... 

Νωρίς ακόμα αλλά ίσως αγόρι;

Γιααααα να δούμε...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και από εμένα 10εβδομαδων εγώ και πεμπτη έχω υπέρηχο και θα δρομολογήσουμε και την αυχενικη νεχρινστιγμης όλα πανε καλα και οι εξετάσεις μου όλες άριστες και η κυστική ίνωση και η λυστερια τρίτη εγκυμοσύνη τελείως αναπάντεχη έχω δυο αγοράκια 13 και 9 ετών. Ετών 37

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Για πείτε βρε κορίτσια και για μένα! Πρώτος υπέρηχος 6 εβδομάδων 107 παλμοί, δεύτερος 9 εβδομάδων 170 ακριβώς!! Βάλτε στοιχήματα! Εγώ θέλω και αγοράκι και κοριτσάκι δεν έχω πρόβλημα! 

Και δεύτερο κοριτσάκι δηλαδή θα τρελαίνομουν! Ονειρεύτηκα βέβαια αγοράκι μετά την αποβολή μου και ντυμένο στα κόκκινα που σημαίνει γρήγορα! Και λίγες μέρες μετά έμαθα ότι είμαι εγκυος! 

 

Για να δούμε!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Evaki19 είπε:

Για πείτε βρε κορίτσια και για μένα! Πρώτος υπέρηχος 6 εβδομάδων 107 παλμοί, δεύτερος 9 εβδομάδων 170 ακριβώς!! Βάλτε στοιχήματα! Εγώ θέλω και αγοράκι και κοριτσάκι δεν έχω πρόβλημα! 

Και δεύτερο κοριτσάκι δηλαδή θα τρελαίνομουν! Ονειρεύτηκα βέβαια αγοράκι μετά την αποβολή μου και ντυμένο στα κόκκινα που σημαίνει γρήγορα! Και λίγες μέρες μετά έμαθα ότι είμαι εγκυος! 

 

Για να δούμε!! 

Άγνωστο...μάλλον κορίτσι;

  • Μου αρέσει 1

fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Elenaki30 είπε:

Καλημέρα!!Τι μαθαίνει κανείς σε αυτό το φόρουμ!! Πρώτη φορά το ακούω αυτό ότι ανάλογα με τους χτύπους φαίνεται άμα είναι κορίτσι η αγόρι... Πλάκα έχει... 

Εγω ήμουν χθες 6+4 (νωρίς σε σχέση με τα δικά σας) και είχε 120  χτύπους αν θυμάμαι καλά... 

Αχαχα και εγώ ακριβώς με σένα.. πήγα για πρώτο υπέρηχο και είχε 122 παλμούς ..πότε έχεις Πητ? Εγώ 4/8... Εύχομαι να έχουμε τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη όλες μας...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Xrisaaaaaa είπε:

Αχαχα και εγώ ακριβώς με σένα.. πήγα για πρώτο υπέρηχο και είχε 122 παλμούς ..πότε έχεις Πητ? Εγώ 4/8... Εύχομαι να έχουμε τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη όλες μας...

Και εγώ 4/8!!!τελεια!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Elenaki30 είπε:

Και εγώ 4/8!!!τελεια!!! 

Εγώ τώρα θα ξαναπάω στις 10 του μήνα... ποιος περιμένει μέχρι τότε.. βασικά μου έγραψε πολλές εξετάσεις αλλά επειδή το σύστημα δεν την άφηνε να τις γράψει όλες γιατί είναι πολλές, τις άλλες θα μου τις στείλει σε 5 μέρες μου είπε..και μου είπε να τις κάνω όλες μαζί για να μην με τρυπάνε συνέχεια..εσύ έκανες εξετάσεις? Λες να τις κάνω αυτές που έχω?? Η να περιμένω?? Έχω πολύ άγχος

11 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλημέρα κούκλα μου....

Εγώ είμαι 7+6...

Ναιιιι αγόρι έχεις...χαμηλοί χτύποι για κοριτσάκι...

Στα κορίτσια είναι πάνω από 170...

Άντε με το καλο...είσαι αγορομανα...❤️❤️❤️

Όλα να μας πάνε καλά φυσικά...

Τώρα θα κάνω τρεις εβδομάδες να το δω...θα σκάσω!

Έβγαλα και μια κύστη 3-4 εκατοστά αλλά είπε ο γιατρός ότι φεύγουν μόνες τους...

Είναι από την εγκυμοσύνη...

Κάναμε και κοιλιακό υπέρηχο...τι ωραία...τις άλλες ήταν κολπικός :???:

 

Και εγώ είχα μια κύστη που πήγα χτες και μου είπε είναι γιατί έκανα αργά ωορρηξία και θα απορροφηθεί μόνη της..το ελπίζω την άλλη φορά να Μν υπάρχει γιατί αγχώθηκα λίγο

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσια!! Το αγαπημένο μου θέμα πιάσατε!! Εμένα  το πρώτο είχε 156 παλμούς και κορίτσι. Τώρα η αλήθεια είναι δε ρώτησα!! Τον κινέζικο πίνακα τον έχετε δει; Ψιλοβγαινει κι αυτός αν και λένε ότι στην ηλικία σύλληψης βάζουμε τη σεληνιακή ηλικία που είναι ένας χρόνος πιο μετά από την κανονική! Επίσης σόδα με ουρα! Αν αφρίζουν αγόρι,αν όχι κοριτσι

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Xrisaaaaaa είπε:

Εγώ τώρα θα ξαναπάω στις 10 του μήνα... ποιος περιμένει μέχρι τότε.. βασικά μου έγραψε πολλές εξετάσεις αλλά επειδή το σύστημα δεν την άφηνε να τις γράψει όλες γιατί είναι πολλές, τις άλλες θα μου τις στείλει σε 5 μέρες μου είπε..και μου είπε να τις κάνω όλες μαζί για να μην με τρυπάνε συνέχεια..εσύ έκανες εξετάσεις? Λες να τις κάνω αυτές που έχω?? Η να περιμένω?? Έχω πολύ άγχος

Και εγώ είχα μια κύστη που πήγα χτες και μου είπε είναι γιατί έκανα αργά ωορρηξία και θα απορροφηθεί μόνη της..το ελπίζω την άλλη φορά να Μν υπάρχει γιατί αγχώθηκα λίγο

Και εμένα δεν μπορουσε να τις γράψει όλες μαζί τις έκαναν όλες μαζί δεν έρθουν τα αποτελέσματα εκτός της κυστικής που κάνει ένα μήνα περιπου εργάσιμες μέρες και η λυστερια τρεις μερες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...