Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Καλο σημαδι ειναη αυτο…κ εγω ειμαι σταγονες κάποιες φορες..7μερες ακριβως μετα την ετ κ  ηταν να κανω χοριακη την 9η μερα με βλαστοκυστες ..κ την 7η μολις έκοψε τ αίμα εκανε ενα τεστ δεν αντεξα κ βγήκε θετικό.Ευχομαι κ σε σενα να ισχύει τ ιδιο!

Μακάρι άλλη μια ώρα έμεινε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , DoraR είπε:

Αυτή η εξωσωματική με πάει πολύ στραβά από την αρχή.. Μακάρι να άξιζαν όλα αυτα

Θα έρθει η στιγμή που θα πεις ότι άξιζαν! Εύχομαι η στιγμή αυτή να είναι μέσα στην επόμενη ώρα! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , DoraR είπε:

3,5 πάλι αρνητικό, ε ήμουν σιγουρη

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μ! Μην τ βαζεισ Κατω ομως…Ποια ετ ηταν αυτη; Επισης εχεις παει σ καποιον εξειδικευμένο αιματολόγο; Να ψαχτείτε να δείτε τι φταιει; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Πολυ λυπαμαι κοριτσι μ! Μην τ βαζεισ Κατω ομως…Ποια ετ ηταν αυτη; Επισης εχεις παει σ καποιον εξειδικευμένο αιματολόγο; Να ψαχτείτε να δείτε τι φταιει; 

2η εξωσωματική έχω κάνει και κάτι άλλα.. Σε αιματολόγο όχι είχα κλείσει ραντεβού αλλά μου έτυχαν διαφορά και δεν πηγα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , DoraR είπε:

2η εξωσωματική έχω κάνει και κάτι άλλα.. Σε αιματολόγο όχι είχα κλείσει ραντεβού αλλά μου έτυχαν διαφορά και δεν πηγα

Να πατε κοριτσι μου..θα σ βοηθήσει..εγω μ την 3η έμεινα εγκυος.Στο ευχομαι κ σενα να ειναι ν η 3η κ τυχερη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , DoraR είπε:

Μου είπε ο γιατρός με 3,5 και όλα αυτά που είχα μπορεί κάτι να πήγε να γίνει.. Ισχύει;; 

Για να το λέει κάτι θα ξέρει.  Ευχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σου.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , DoraR είπε:

Μου είπε ο γιατρός με 3,5 και όλα αυτά που είχα μπορεί κάτι να πήγε να γίνει.. Ισχύει;; 

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου... Μη το βάζεις κάτω, θα έρθει το μωράκι, εύχομαι σύντομα! Για να στο λέει ο γιατρός είναι πολύ πιθανό, αλλά αν θέλεις να το επιβεβαιώσεις κάνε επανάληψη χοριακής στο ίδιο εργαστήριο σε 2 μέρες, να δεις αν έχει μηδενίσει (που σ' αυτή την περίπτωση θα επιβεβαιωθεί ότι πράγματι έγινε εμφύτευση) ή αν παραμένει στα ίδια. Κι εγώ πιστεύω ότι ένα ραντεβού με αιματολόγο θα βοηθήσει. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , happiness79 είπε:

Λυπάμαι βρε κορίτσι μου... Μη το βάζεις κάτω, θα έρθει το μωράκι, εύχομαι σύντομα! Για να στο λέει ο γιατρός είναι πολύ πιθανό, αλλά αν θέλεις να το επιβεβαιώσεις κάνε επανάληψη χοριακής στο ίδιο εργαστήριο σε 2 μέρες, να δεις αν έχει μηδενίσει (που σ' αυτή την περίπτωση θα επιβεβαιωθεί ότι πράγματι έγινε εμφύτευση) ή αν παραμένει στα ίδια. Κι εγώ πιστεύω ότι ένα ραντεβού με αιματολόγο θα βοηθήσει. 

Κατακερματισμο δεν έχουμε κάνει γαμωτο μπορεί ναχει γιατί τα σπερμοδιαγραμματα έχουν κάτι σκαμπανεβασματα

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Troia said:

Πάντως αν το θέλεις, το ζητάς και αν θέλει ο γιατρός σου σου το κάνει. Είναι περισσότερος κόπος γι᾽ αυτόν, αλλά για μένα αξίζει!

Εννοείς να ζητήσω να γίνει η ετ χωρίς να πάρω cyclacur? Εσύ το ζήτησες επιτούτου για κάποιο λόγο;

53 minutes ago, DoraR said:

3,5 πάλι αρνητικό, ε ήμουν σιγουρη

Λυπάμαι κορίτσι μου. Το ίδιο νούμερο είχα κι εγώ :( Επανέλαβα μετά από 2 24ωρα και ήταν στο 1,8 άρα είχε γίνει εμφύτευση που κράτησε λίγο. Αν θες κάνε κι εσύ να δεις. Για μένα ήταν κάπως παρήγορο αυτό.  


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...