Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Σε νιώθω...και ειλικρινά στεναχωρεθηκα πάρα πολύ...ήμουν τόσο σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά...εύχομαι τουλάχιστον να πεσει γρήγορα η χοριακη όσο γίνεται να μπεις ξανά στην κανονικοτητα σου.... μεγάλο βάλσαμο που έχεις το παιδάκι σου! Πάρε όσο χρόνο χρειαστείς και να ξέρεις θα τα καταφέρεις συντομα! 🥰Το σώμα έχει μνήμη..όσες έχουν γίνει ήδη μανούλες συχνά είναι πιο εύκολο.

      2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      Τι πέρασες......😔 Πολλες φορες σκέφτομαι γιατί πρέπει να τα περνάμε όλα αυτά...πόση αναμονή,  πόσα φάρμακα, πόσος πονος, πόση απογοήτευση...μετά σκέφτομαι ότι ο κάθε άνθρωπος έχει κάτι που το περνάει δύσκολα...Θα χαρούμε όλες πολύ στη θετική χοριακη σου!!!

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ηρθε και η δικη μου ωρα!! Σε λιγο θα κανω τη δευτερη ωοληψια! Μακαρι να παει καλυτερα σε αριθμο απ την πρωτη φορα!

Καλημερα κοριτσι, καλη επιτυχια. Όσα κ να ναι, ας είναι ντουρασελ! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

44 minutes ago, Στελλα33 said:

Καλημερα κοριτσια!!! Ηρθε και η δικη μου ωρα!! Σε λιγο θα κανω τη δευτερη ωοληψια! Μακαρι να παει καλυτερα σε αριθμο απ την πρωτη φορα!

Καλή επιτυχία! Όλα καλά θα πάνε!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ηρθε και η δικη μου ωρα!! Σε λιγο θα κανω τη δευτερη ωοληψια! Μακαρι να παει καλυτερα σε αριθμο απ την πρωτη φορα!

Καλη επιτυχία κορίτσι μου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Στελλα33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ηρθε και η δικη μου ωρα!! Σε λιγο θα κανω τη δευτερη ωοληψια! Μακαρι να παει καλυτερα σε αριθμο απ την πρωτη φορα!

Καλη επιτυχία να έχεις!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Στελλα33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ηρθε και η δικη μου ωρα!! Σε λιγο θα κανω τη δευτερη ωοληψια! Μακαρι να παει καλυτερα σε αριθμο απ την πρωτη φορα!

Καλή επιτυχία να πάνε όλα τέλεια 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μια διαφορετική μέρα ξεκίνησε... Ας ξεκινήσουμε με θετικά συναισθήματα!!! 

Καλημερα στις κοπέλες που σήμερα έχουν την ωοληψια τους ή την έμβρυο μεταφορά τους η Παναγία μαζί τους!!! Καλημερα και σε μας που είμαστε σε αναμονή του αποτελέσματος Η Αγία Ειρήνη Χρυσοβαλαντου να μας έχει κάτω από την σκεπη της !!! Καλημερα λοιπόν σ όλες μας σκεφτόμαστε θετικά και χαμογελάμε!!! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Kallo είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όταν σας ήρθε η περιοδος και θα ξεκιναγατε θεραπεία για την ετ πήγατε στο κέντρο να σας δουν? Επίσης κάνατε τίποτα εξετάσεις? 

Παρακολουθουν ενδομήτριο και προγεστερονη αλλά αυτά θα σου τα πουν αναλυτικά αυτοί από το κέντρο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Kallo είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Όταν σας ήρθε η περιοδος και θα ξεκιναγατε θεραπεία για την ετ πήγατε στο κέντρο να σας δουν? Επίσης κάνατε τίποτα εξετάσεις? 

Εμενα με είδαν 2η μερα περιοδου και νομίζω έκανα και e2   δύο φορές! Πρίν την ωοληψια 1 μερα  ήταν η πρώτη και δεν θυμάμαι την αλλη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 ώρες πρίν, Marina21 είπε:

Σ ευχαριστώ μεσα απο την καρδια μου. Να εισαι καλα. Για ολες εύχομαι καλα αποτελέσματα. Να πραγματοποιηθεί το ονειρο σας κορίτσια μου. 

Μακαρι!!! 

Μακαρι!!! 

Μακαρι!!! 

 

Ευχαριστώ παρα πολυ!!! 

Μακαρι!!! 

 

Ευχαριστώ παρα πολυ!!! 

Μακαρι!!! 

 

Ευχαριστώ παρα πολυ!!! 

Σ ευχαριστώ παρα πολυ κοριτσάκι μου!! 

Σου ευχομαι απο καρδιάς να ειναι η 3η κ η τυχερη!!!! Κ εγω μ την 3η ειμαι εγκυουλα :wub: σου στελνω μπεμπεδοσκονη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Ηρθε και η δικη μου ωρα!! Σε λιγο θα κανω τη δευτερη ωοληψια! Μακαρι να παει καλυτερα σε αριθμο απ την πρωτη φορα!

Καλη επιτυχία κοριτσι μ!!!!!

πρίν από 6 λεπτά , Kallo είπε:

Ρε κορίτσια έχετε βάλει τα άσπρα Cyclacur κολπικά? Την 5η μέρα της θεραπείας λέει ότι ξεκιναω το βράδυ 2 ασπρα Cyclacur κολπικά 

Ναι ειχα βαλει στην προηγ ετ ..αλλα δεν μ έπιασαν..κ μετα μ ειχαν προτείνει αυτοκόλλητα dermestil 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Μπισκοτακι27 είπε:

Καλη επιτυχία κοριτσι μ!!!!!

Ναι ειχα βαλει στην προηγ ετ ..αλλα δεν μ έπιασαν..κ μετα μ ειχαν προτείνει αυτοκόλλητα dermestil 

Αυτά τα χαπάκια μπαίνουν και κολπικά? Περίεργο μου φαίνεται. Μου έχει γράψει και dermestril αλλά μάλλον είναι για πιο μετά. Δεν μου τα έχει κάπου στο πλάνο τώρα. Μου ήρθε η περίοδος σήμερα. Οπότε αύριο ξεκινάω την θεραπεία 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Kallo είπε:

Αυτά τα χαπάκια μπαίνουν και κολπικά? Περίεργο μου φαίνεται. Μου έχει γράψει και dermestril αλλά μάλλον είναι για πιο μετά. Δεν μου τα έχει κάπου στο πλάνο τώρα. Μου ήρθε η περίοδος σήμερα. Οπότε αύριο ξεκινάω την θεραπεία 

Κανονικα δεν μπαίνουν κ κολπικα..αλλα κάποιοι τα δίνουν..γτ δεν σ τα δίνει απο τ στόμα κανονικα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...