Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα και εγώ από την ωοληψια όλα πήγαν πολύ καλά ,πήραμε 34!!!! Σοκ 

Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ αισιόδοξος και ότι πήγαμε πάρα πολύ και στην ανταπόκριση και στην διαδικασία της ωοληψιας . 

Είχα ένα θέμα έκανα εμετο όταν ξύπνησα σηκώθηκα και ηταν να ντυθώ να φύγω αλλά μου είπε φυσιολογικό γιατί έδωσαν λίγο παραπάνω μέθη και τώρα πονάω αρκετά το οποίο και αυτό φυσιολογικο είναι μου είπε ! 

Καλή επιτυχία στα εμβρυακια σας!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 9 λεπτά , Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !!! Αγωνία τώρα μέχρι αύριο να δούμε ποσα θα γονιμοποιηθούν! 

Και εγώ τον Ιούλιο σε ωοληψια πήραμε 29!!! Κάναμε 16 βλαστοκύστες!! Έχεις πολυκυστικες ωοθήκες?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Marlina είπε:

Και εγώ τον Ιούλιο σε ωοληψια πήραμε 29!!! Κάναμε 16 βλαστοκύστες!! Έχεις πολυκυστικες ωοθήκες?

Πωπω και εσύ πάρα πολλά ! Υπέροχα πολύ καλός αριθμός . Ναι ναι και εσύ ? Και σε τη φάση βρίσκεσαι τώρα ,εισια έγκυος είδα καλά ? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Maria.28 είπε:

Οχι δεν ειναι περιοδος το λιγο ροζ.. Θα σου ερθει λογικα. Μην αγχώνεσαι καλε για μια περιοδο, έρχονται πιο δύσκολες φασεις... Τι εννοείς να χασεις το μήνα? Δεν εχεις καθε μηνα περίοδο? Αν ειναι κατι τετοιο γιατι δεν ξερω κ το ιστορικο σου εννοειται να παρεις τον γιατρο σου.

Αγχώνομαι γιατί θέλω να έρθει να ξεκινήσω ! Όχι κάτι άλλο..κ επειδή δεν μου έχει συμβεί ξανά να έχω 2-3 μέρες ροζ με ανησυχεί … κάθε μήνα έχω περίοδο κανονικά .. με κύκλο 32-35 ημερών! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , minnie26 είπε:

Αγχώνομαι γιατί θέλω να έρθει να ξεκινήσω ! Όχι κάτι άλλο..κ επειδή δεν μου έχει συμβεί ξανά να έχω 2-3 μέρες ροζ με ανησυχεί … κάθε μήνα έχω περίοδο κανονικά .. με κύκλο 32-35 ημερών! 

Ωραια τοτε αφου δεν εχεις καποιο αλλο θεμα που να σχετίζεται, μην ανησυχείς, σε εχει πιασει ανυπομονησία σε καταλαβαινω.. Θα ερθει περίμενε λιγο ακομα, κάνε πράγματα να μην έχεις το μυαλο σου εκει καθε μερα. Καλη αρχη θα πω εγω απο τωρα για την διέγερση σου ευχομαι να πας τελεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα και εγώ από την ωοληψια όλα πήγαν πολύ καλά ,πήραμε 34!!!! Σοκ 

Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ αισιόδοξος και ότι πήγαμε πάρα πολύ και στην ανταπόκριση και στην διαδικασία της ωοληψιας . 

Είχα ένα θέμα έκανα εμετο όταν ξύπνησα σηκώθηκα και ηταν να ντυθώ να φύγω αλλά μου είπε φυσιολογικό γιατί έδωσαν λίγο παραπάνω μέθη και τώρα πονάω αρκετά το οποίο και αυτό φυσιολογικο είναι μου είπε ! 

Συγχαρητήρια! Πολύ καλά! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι και γερά μωράκια! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Ria_ είπε:

Πωπω και εσύ πάρα πολλά ! Υπέροχα πολύ καλός αριθμός . Ναι ναι και εσύ ? Και σε τη φάση βρίσκεσαι τώρα ,εισια έγκυος είδα καλά ? 

Και εγώ πολυκυστικές. Σήμερα ειμαι 5 εβδομάδων και πρώτο υπέρηχο εχουμε την Δευτέρα.. μεγάλο άγχος για το αν θα είναι όλα καλά! Καλή επιτυχία σου εύχομαι πολλές βλαστοκυστες!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Καλά αποτελέσματα κ στις δυο μας! 

Πιθανόν να μπορείς, αν θες επικοινώνησε μαζί τους να ρωτήσεις, τα μαθήματα γίνονται διαδικτυακά ούτως ή άλλως οπότε φαντάζομαι δεν θα υπάρχει θέμα.

Εμένα μου εστάλησαν ήδη τ´αποτελέσματα και μου έστειλαν και άμεσα απ την κλινική. Έκανα της μίας ώρας μόνο, (ήπια την αηδία και περίμενα μια ώρα) και βγήκε 137. Το ανώτατο όριο μου είπε η νοσοκόμα είναι 130 και θα πρέπει να κανω την τρίωρη καμπύλη. Δεν ξέρω αν πρέπει ν ανησυχώ ή όχι.. 
ελπίζω τα δικά σου να είναι τα επιθυμητά καλή μου ♥️

9 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Καλημέρα παρολίγον συμπεθέρα! Μπορείς 100%! Έχω ξεκινήσει κι εγώ μαθήματα εκεί και συμμετέχουν κι άλλες κοπέλες που ζουν εξωτερικό! Βέβαια απ' όσο θυμάμαι ζουν εντός Ευρώπης. Εσένα δεν ξέρω κατά πόσο θα σε βολέψουν τα ωράρια τους σε σχέση με τα δικά σου! Κάνε μια επαφή μαζί τους και θα σε κατατοπίσουν! Καλά αποτελέσματα στην καμπύλη σου!!!

Χμμμμ... Περίεργα πράγματα! Και δε σου συμβαίνει γενικά να υποθέσω. Μήπως να κάνεις ένα τεστ?

Αγαπημένη μου ♥️ Θα ρωτήσω, ναι! Υπάρχει περίπτωση να δω καμία σας στα μαθήματα δλδ;; WOW!! Γι αυτό και μόνο θα τα παρακολουθήσω, στην ανάγκη θα ξυπνάω τ αξημέρωτα :P

Εσυ τι έκανες με το ζάχαρό σου; Τι σου πρότεινε ο γιατρός;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα και εγώ από την ωοληψια όλα πήγαν πολύ καλά ,πήραμε 34!!!! Σοκ 

Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ αισιόδοξος και ότι πήγαμε πάρα πολύ και στην ανταπόκριση και στην διαδικασία της ωοληψιας . 

Είχα ένα θέμα έκανα εμετο όταν ξύπνησα σηκώθηκα και ηταν να ντυθώ να φύγω αλλά μου είπε φυσιολογικό γιατί έδωσαν λίγο παραπάνω μέθη και τώρα πονάω αρκετά το οποίο και αυτό φυσιολογικο είναι μου είπε ! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, εκπληκτικό νούμερα. Απορώ πως δεν έπαθες υπερδιέγερση. Καλές γονιμοποιησεις να έχεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μόλις γύρισα και εγώ από την ωοληψια όλα πήγαν πολύ καλά ,πήραμε 34!!!! Σοκ 

Ο γιατρός μου είπε είναι πολύ αισιόδοξος και ότι πήγαμε πάρα πολύ και στην ανταπόκριση και στην διαδικασία της ωοληψιας . 

Είχα ένα θέμα έκανα εμετο όταν ξύπνησα σηκώθηκα και ηταν να ντυθώ να φύγω αλλά μου είπε φυσιολογικό γιατί έδωσαν λίγο παραπάνω μέθη και τώρα πονάω αρκετά το οποίο και αυτό φυσιολογικο είναι μου είπε ! 

Κοριτσια??? Μήπως πατατε λαθος νουμερα στο πληκτρολόγιο καποιες???! :P Κοπελα μου αυτο δεν το λεμε ετσι "ολα πηγαν καλα". Αυτο το λεμε εχω ωαρια κ για την επομενη ζωη μου. Χαχαχαχ Μπραβο κοριτσι καταπληκτικά καλες κ πολλες γονιμοποιησεις ευχομαι! Να μας ενημερωσεις κ για τα εμβρυα μετά αν θελεις... 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

Συγχαρητήρια! Πολύ καλά! Καλές γονιμοποιήσεις εύχομαι και γερά μωράκια! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! 

1 ώρα πρίν, Marlina είπε:

Και εγώ πολυκυστικές. Σήμερα ειμαι 5 εβδομάδων και πρώτο υπέρηχο εχουμε την Δευτέρα.. μεγάλο άγχος για το αν θα είναι όλα καλά! Καλή επιτυχία σου εύχομαι πολλές βλαστοκυστες!!

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Συγχαρητήρια όλα θα είναι καλά το πιστεύω . Η πρώτη σου έμβρυομεταφορα είναι ? 

πρίν από 50 λεπτά , Σποράκι είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, εκπληκτικό νούμερα. Απορώ πως δεν έπαθες υπερδιέγερση. Καλές γονιμοποιησεις να έχεις!

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! Τι συμπτώματα ακριβώς έχει η υπερδιέγερσης,ξέρεις ? Είναι κάτι που το φοβάμαι η αλήθεια να σου πω εδώ πριν δε μπορούσα να σηκωθώ να πάω τουαλέτα τόσο πονούσα να κουνηθώ ενοιωθα ότι δε μπορώ και ακόμα ,πήρα ένα παυσίπονο βέβαια τώρα . Μου είπε σήμερα και αύριο να κάνω και από μια olgalutran 

πρίν από 43 λεπτά , Maria.28 είπε:

Κοριτσια??? Μήπως πατατε λαθος νουμερα στο πληκτρολόγιο καποιες???! :P Κοπελα μου αυτο δεν το λεμε ετσι "ολα πηγαν καλα". Αυτο το λεμε εχω ωαρια κ για την επομενη ζωη μου. Χαχαχαχ Μπραβο κοριτσι καταπληκτικά καλες κ πολλες γονιμοποιησεις ευχομαι! Να μας ενημερωσεις κ για τα εμβρυα μετά αν θελεις... 

Χαχχαχαχα σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου !!! Ναι θα σας ενημερώσω εννοείται :):)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Ria_ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !! 

Σε ευχαριστώ πολύ !!! Συγχαρητήρια όλα θα είναι καλά το πιστεύω . Η πρώτη σου έμβρυομεταφορα είναι ? 

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! Τι συμπτώματα ακριβώς έχει η υπερδιέγερσης,ξέρεις ? Είναι κάτι που το φοβάμαι η αλήθεια να σου πω εδώ πριν δε μπορούσα να σηκωθώ να πάω τουαλέτα τόσο πονούσα να κουνηθώ ενοιωθα ότι δε μπορώ και ακόμα ,πήρα ένα παυσίπονο βέβαια τώρα . Μου είπε σήμερα και αύριο να κάνω και από μια olgalutran 

Χαχχαχαχα σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου !!! Ναι θα σας ενημερώσω εννοείται :):)

Κοριτσι συγχαρητήρια!!! Όλα καλά θα πάνε ηταν μέχρι να το πάρεις απόφαση. Γενικα επειδή έβγαλες παρα πολλά ωαρια να πας να σε ξαναδεί ο γιατρος πιεσε τους μην καθεσε κ πονάς να είσαι σε συχνή επικοινωνία.  Κ μην δεχθείς εμβρυομεταφορα στον ίδιο κυκλο μετα απο τοσα πολλά ωαρια όσο κ να βιαζεσε μην δεχθείς εκτός από επικίνδυνο ειναι κ πιθανο για αποτυχία επειδή ο οργανισμός ειναι εξαντλημένος.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , linaa είπε:

Κοριτσι συγχαρητήρια!!! Όλα καλά θα πάνε ηταν μέχρι να το πάρεις απόφαση. Γενικα επειδή έβγαλες παρα πολλά ωαρια να πας να σε ξαναδεί ο γιατρος πιεσε τους μην καθεσε κ πονάς να είσαι σε συχνή επικοινωνία.  Κ μην δεχθείς εμβρυομεταφορα στον ίδιο κυκλο μετα απο τοσα πολλά ωαρια όσο κ να βιαζεσε μην δεχθείς εκτός από επικίνδυνο ειναι κ πιθανο για αποτυχία επειδή ο οργανισμός ειναι εξαντλημένος.  

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !!!! 

Ναι αν δω και αύριο ότι είμαι έτσι κ δε μπορώ να πολύ κουνηθώ θα το πάρω και να δω τι θα μου πει μήπως πάω εδώ και με δει ο γυναικολόγος μου . Ευτυχώς είναι πολύ καλός μου είπε οπότε θες ότι θες πάρε με τηλέφωνο στο κινητό. 

Όχι όχι και αυτός είναι αντίθετος ,θα πάμε για κατάψυξη και τον επόμενο μήνα η έμβρυομεταφορα ούτε ο ίδιος το συστήνει στον ίδιο κύκλο ευτυχώς .! 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Ria_ said:

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου!! Τι συμπτώματα ακριβώς έχει η υπερδιέγερσης,ξέρεις ? Είναι κάτι που το φοβάμαι η αλήθεια να σου πω εδώ πριν δε μπορούσα να σηκωθώ να πάω τουαλέτα τόσο πονούσα να κουνηθώ ενοιωθα ότι δε μπορώ και ακόμα ,πήρα ένα παυσίπονο βέβαια τώρα . Μου είπε σήμερα και αύριο να κάνω και από μια olgalutran 

Συγχαρητήρια! Τα πήγατε εξαιρετικά. Πόσες μονάδες έκανες στην διέγερση αλήθεια; Είχα κι εγώ πολλά ωάρια, είχαμε πάρει 26 ώριμα και γονιμοποιήθηκαν τα 20. Ελπίζω κι εσύ να έχεις ένα πολύ καλό ποσοστό.

Όσον αφορά την υπερδιέγερση, εγώ να σου πω την αλήθεια μου δεν πονούσα πολύ, ήμουν καλύτερα απ ότι περίμενα. Πρέπει να προσέχεις πολύ, καθόλου αλάτι και ζάχαρη στο φαΐ και πίνε ηλεκτρολύτες. Επίσης να ζυγίζεσαι να δεις μήπως πάρεις απότομα βάρος και αν πονάς πολύ να το πεις στον γιατρό σου άμεσα. 

Καλή επιτυχία!

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...