Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , silvy22 είπε:

συγχαρητηρια χαμος!!!! δεχομαστε το κερασμα!!! αντε αλλη μια θα κανεις κ τελος με τις χοριακες
εεε προσπαθουν να φωλιασουν και για αυτο το αιματακι !!!

αντε αντε περιμένουμε και σένα τώρα. θα το κάψουμε σήμερα λέμε 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , silvy22 είπε:

συγχαρητηρια χαμος!!!! δεχομαστε το κερασμα!!! αντε αλλη μια θα κανεις κ τελος με τις χοριακες
εεε προσπαθουν να φωλιασουν και για αυτο το αιματακι !!!

Σειρά σου τώρα 😁

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

εγω παω για απογευμα...μετα τις 4 μου ειπαν οι γλυκουλες..

Δεν πειράζει να χαρούμε τώρα με την Αγάπ να ευχηθούμε όλες και μετά να έρθουν και τα δικά σου νέα τα ευχάριστα!!! όλη μέρα χαρά θα έχουμε σήμερα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Μπράβο ρε κορίτσι!! Συγχαρητήρια! Τέλειο το νούμερο και για τόσο νωρίς! 
 

(Που την έκανες και βγήκε τόσο γρήγορα;;;)

 

Ευχαριστω πάρα πολύ!!! Και στα δικά σου τώρα....αυτη η εβδομάδα ξεκίνησε καλά και θα τελειώσει ακόμα καλύτερα!!

Στο μικροβιολογικο της γειτονιάς, δεν εχει ο τόσο κόσμο όσο τα μεγάλα και με πήραν κατευθείαν τηλέφωνο.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , silvy22 είπε:

εγω παω για απογευμα...μετα τις 4 μου ειπαν οι γλυκουλες..

Τι γλυκουλες καλέ; Ξινουλες..άκου μετά τις 4. Άντε στρασενια μου περιμένω και δεν έχω μυαλό να δουλέψω. Ούτε δική μου χοριακη να περίμενα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγάπ είπε:

Κορίτσια ποια έλεγε για κέρασμα με ανθρακουχο νερο???

Ε λοιπόν σας κερνάω όλες...βγήκε...910!! Απίστευτο????

Συγχαρητήρια, τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Ευχομαι να εξελιχθούν όλα καλά!! Πως και βγήκαν τόσο νωρίς τα αποτελέσματα, που πήγες να την κάνεις; Έτσι να συνεχίσουμε όλοι αυτήν την εβδομάδα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Συγχαρητήρια, τι υπέροχα νέα είναι αυτά!!! Ευχομαι να εξελιχθούν όλα καλά!! Πως και βγήκαν τόσο νωρίς τα αποτελέσματα, που πήγες να την κάνεις; Έτσι να συνεχίσουμε όλοι αυτήν την εβδομάδα!!!

Ευχαριστώ πολύυυυ! Και στα δικά σου με το καλό! Στο μικροβιολογικο της γειτονιάς, στις 7 ήμουν ήδη εκεί :):):)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγάπ είπε:

Κορίτσια ποια έλεγε για κέρασμα με ανθρακουχο νερο???

Ε λοιπόν σας κερνάω όλες...βγήκε...910!! Απίστευτο????

Συγχαρητήριααα μια καλή και τελειομηνη εγκύμοσυνη σου εύχομαι ,όλα να πάνε τέλεια !!! 

@silvy22 Καλά αποτέλεσματα με μια τεράστια χοριακη και εσύ. :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 1/20/2023 at 2:13 PM, Troia said:

Χαχαχαχαχα!!!!! Αγάπη μου, εσύ! Φαίνεται ότι είμαι καλή στα σχέδια, αλλά έχω ένα θέμα στην υλοποίηση. Το άλλο με το μέσο κοινωνικής δικτύωσης πιο εύκολα υλοποιήσιμο πάντως...

Σημασία έχει να γίνει κάπως η αρχή. Και τα social media είναι όντως πιο εύκολα να ξεκινήσεις. Και σιγά το επεκτείνεις. :) 

1 hour ago, Αγάπ said:

Κορίτσια ποια έλεγε για κέρασμα με ανθρακουχο νερο???

Ε λοιπόν σας κερνάω όλες...βγήκε...910!! Απίστευτο????

Η καλύτερη ημέρα ever! Και διάβαζα παραπάνω ότι είχε λίγο αίμα και θυμόμουν εμένα που κι εγώ είχα και ήμουν σίγουρη ότι ερχόταν η περίοδος. Όλα να πάνε καλά εύχομαι και να έχεις σύντομα στην αγκαλιά τα μωράκια σου! (γιατί είναι και μάλλον δίδυμα :) ) 

On 1/21/2023 at 12:48 AM, anoulious said:

Τώρα διάβασα την ανάρτηση σου!Χάρηκα πάρα πολύ!Εύχομαι με ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου!

Εκανες πολύ καλά και έγραψες την εμπειρία σου,γιατί είμαι σίγουρη ότι θα βοηθήσει και άλλα κορίτσια 

❤️ 

On 1/21/2023 at 5:05 AM, Αγγελική2021 said:

Συγχαρητήρια για την αίσια έκβαση !!!

Με το καλό το μωράκι σας !!!!

Οταν λέτε σας έβαλε να κανετε 3 εξετασεις όχι ΑΜΗ ή FSH, σε ποιες εξετασεις εδωσε βάση ο γιατρος  σας; 

Καλημέρα! Έδωσε βάση σε παράγοντες που μπορεί να επηρεάσουν την ωορηξία και φαινομενικά την ποιότητα. Ήτοι: αντισώματα θυρεοειδή, αντισώματα επινεφριδίων, καμπύλη ζαχάρου και εύθραυστο Χ. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αγάπ είπε:

Κορίτσια ποια έλεγε για κέρασμα με ανθρακουχο νερο???

Ε λοιπόν σας κερνάω όλες...βγήκε...910!! Απίστευτο????

Μπράβοοοοοο!!!! Γιουπι!!!! Να το το πρώτο το καλό!!! Ναι, κεράσματα στην κατάσταση σας δεχόμαστε μόνο με ανθρακούχο χεχεχε

  • Ευχαριστώ 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 1/21/2023 at 7:35 PM, Visit a vis said:

Να προχωρήσουν όλα καταπληκτικά!!! Πολύ αισιόδοξη η ιστορία σου!! Ευχαριστούμε που την κατέθεσες…

Ο γιατρός σου; Εξαιρετική η προσέγγισή του. Γνώστης και ανθρώπινος…

Ποια βιταμίνη έπαιρνες για dhea; Τα lifefertil που μου πρότειναν περιέχουν αλλά δεν ξέρω αν είναι αρκετό. 

Γνώστης γιατί είναι νεαρός και όλη του η ειδίκευση είναι πάνω σε αυτό! 

Έπαιρνε το BIO-DH της Nature Plus. 

On 1/21/2023 at 9:12 PM, Nana13 said:

Καλησπέρα!!με το καλο το μωρακι σας!!🥰

θα ήθελα κ εγώ να μάθω ποιες ήταν αυτές οι τρεις εξετάσεις!

Καλημέρα! Ήταν αντισώματα θυρεοειδή, αντισώματα επινεφριδίων, καμπύλη ζαχάρου (μέτρηση σε 4 χρόνους και όχι σε 3 που συνηθίζεται) και εύθραυστο Χ. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Αγάπ είπε:

Ευχαριστώ πολύυυυ! Και στα δικά σου με το καλό! Στο μικροβιολογικο της γειτονιάς, στις 7 ήμουν ήδη εκεί :):):)

Σ' ευχαριστώ πολύ!! ❤ Ευχομαι σε μερικές μέρες να δεις δύο πανέμορφους σάκους με δύο υπέροχες καρδιές😉 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μεθαύριο ωοληψια. Κορίτσια οι σύζυγοι σας πάνε το δείγμα από το σπίτι; Καμία σχέση με της Αθήνας. Εδώ επαρχία έχουν ένα δωμάτιο και απέξω ακριβώς η αίθουσα αναμονής...τραγικοί....


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...