Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ´Ισιδα είπε:

Κορίτσια καλησπέρα και από εμένα ! Με ευχάριστα νέα για όλες σύντομα εύχομαι ! Εμένα ο γιατρός μου μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο να κάτσω ξάπλα , αντιθέτως οι νέες έρευνες δείχνουν ότι δε κάνει καλό η α παρατεταμένη ξάπλα στην ετ . Τρίτη έκανα ετ και πεμπτη πήγα κανονικά στη δουλειά ( καθιστή δουλειά βέβαια ) και γύρισα σε όλες μου τις  ασχολίες . Έμεινα έγκυος . Προσωπικά θεωρώ ότι οι στερήσεις και η ξάπλα και όλα αυτά δεν βοηθανε αλλά βάζουν τον οργανισμό σε κατάσταση άγχους και  και αυτό δεν είναι καλό …

Σύμφωνώ, ούτε εγώ έμεινα ξάπλα. Οδηγία του γιατρού μου να κάνω κανονικά τη ζωή μου. Η μόνη διαφορά ήταν η ντάγκλα από τα ουτροζεστάν...

πρίν από 9 λεπτά , silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

Συγχαρητήρια!!!! Πολύ χαίρομαι! Περιμένουμε να μάθουμε την εξέλιξη! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!Εύχομαι να έχεις μια ανεφελη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!!!Καλούς διπλασιασμους τώρα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Μεθαύριο ωοληψια. Κορίτσια οι σύζυγοι σας πάνε το δείγμα από το σπίτι; Καμία σχέση με της Αθήνας. Εδώ επαρχία έχουν ένα δωμάτιο και απέξω ακριβώς η αίθουσα αναμονής...τραγικοί....

Ναι, ναι, ο δικός μου έφερε από το σπίτι, γιατί η απόσταση από το σπίτι μας μέχρι το κέντρο ήταν γύρω στο μισάωρο την εποχή της καραντίνας που κάναμε την ωοληψία.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήριαααααααααααα @Αγάπκαι @silvy22!!!
Με το καλό να έχετε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες
και @kateriiina25 και @EvgeniaCher να ακολουθήσετε στο δρόμο που χάραξαν σήμερα τα κορίτσια

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Καλη και τελειομανή εγκυμοσύνη να έχεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 49 λεπτά , silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

Τέλεια!!! Τι τιμές είναι αυτές από το πρωί, θα τρελαθώ!!! Πολλά συγχαρητήρια, ειλικρινά εύχομαι να εξελιχθούν τα πάντα όμορφα και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! 😀😍

πρίν από 43 λεπτά , marmaki είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα @Αγάπκαι @silvy22!!!
Με το καλό να έχετε καλές και τελειόμηνες εγκυμοσύνες
και @kateriiina25 και @EvgeniaCher να ακολουθήσετε στο δρόμο που χάραξαν σήμερα τα κορίτσια

Πραγματικά το εύχομαι!!! Η θετική διάθεση που έχετε μεταφέρει μέσα στην σελίδα με αυτά τα θετικά αποτελέσματα είναι απερίγραπτη!! ❤️

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

2/2 σήμερα!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Καλή και τελειομανή εγκυμοσύνη να έχεις!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

Συγχαρητήρια κορίτσι μου ,με το καλό . Μια όμορφη και τελειομηνη εγκύμοσυνη! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, silvy22 είπε:

Και έχουμε τη χοριακη … επιτέλους 474 !!! 
🎉🎉🎉🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿❤️💙💚

Μα τι ωραία μέρα ξημέρωσε σήμερα!Με το καλό κορίτσι μου!!!!Η Παναγία και ο Άγιος Εφραίμ που τόσο αγαπώ να σου δώσουν το ή τα παιδάκια σου!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , EvgeniaCher είπε:

Τέλεια!!! Τι τιμές είναι αυτές από το πρωί, θα τρελαθώ!!! Πολλά συγχαρητήρια, ειλικρινά εύχομαι να εξελιχθούν τα πάντα όμορφα και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! 😀😍

Πραγματικά το εύχομαι!!! Η θετική διάθεση που έχετε μεταφέρει μέσα στην σελίδα με αυτά τα θετικά αποτελέσματα είναι απερίγραπτη!! ❤️

Ευχαριστώ Ελα και στα δικά σας να φτιάξουμε σύσσωμες ομάδα μανούλες 2023 

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...