Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

22 minutes ago, Iraki2022 said:

Καλησπέρα! 

1. Ντουζ φυσικά κ μπορείς να κανεις τοπικά, οχι εσωτερική πλυση φυσικά. Η vasclor δε φευγει τόσο ευκολα, μη φοβάσαι. 

2. Νομίζω ότι δεν υπάρχει ευγενικός κ μη ευγενικός τρόπος. Ζητάς αυτό που θελεις και τέλος. Απλά πράγματα. Το θέμα είναι να μπορουν να την τυπωσουν.

3. Δεν γνωρίζω για τα κατεψυγμένα που απομένουν, όμως στην περιπτωση μου, μου έδωσαν εκτυπωση με τα έμβρυα που μου τοποθέτησαν. Ήταν 3ης μέρας. 

Καλή Επιτυχία!!!! 

Ουφ τι πάθαμε.... Σε ευχαριστώ που μου το είπες. 

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον να βελτιωθεί η κατάσταση με τις βιταμίνες. Ο γιατρός  τι σας προτεινε? Νομίζω τον ίδιο έχουμε ή κάνω λάθος? 

Στον Μακαρ είσαι? Και σε μας βιταμίνες έδωσε, δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο δυστυχώς. Πάντως έμαθα ότι αυτό το ποσοστό δεν είναι απαγορευτικό. Ο Σφακ υποστηρίζει ότι με τόσο καλό ποσοστό βλαστοκύστης που είχαμε, δεν χρειάζεται να μας απασχολεί. Ο Μακαρ από την άλλη λέει ότι ακόμα και μετά την βλαστοκύστη μπορεί να πεθάνει το έμβρυο λόγω κατακερματισμού. Τώρα τι ισχύει... δεν ξέρω. 

  • Ευχαριστώ 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Kallo είπε:

Τι κάνατε για την αζωοσπερμία? Πήρε κάποια αγωγή? Γιατί και ο δικός μου αζωοσπερμία έχει? Κάνατε βιοψία? 

Καλησπέρα θα μπορούσες να μου πεις τι αγωγή σας πρότειναν? Και ο σύντροφος μου αζωοσπερμία έχει και φοβάμαι πολύ 

Έχετε πάει σε εξειδικευμένο ουρολόγο? Το έχετε ψάξει με καρυότυπο και κυστική ίνωση και ορμονικό έλεγχο? Γιατί ανάλογα με τα αποτελέσματα αυτών των εξετάσεων οι ανδρολόγοι προτείνουν κάποια ενδεδειγμένη θεραπεία.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Zenia82 said:

Κορίτσια έκλεισα ένα ραντεβού με τον σφ ομολογουμένως είναι φωτιά στα σαββατόβραδα χαχα. Αναρωτιέμαι πόσο στοιχίζει το πακέτο με 3 ή 4 ωοληψίες αν είναι εύκολο κάποια κοπέλα να μου πει εδώ ή με μήνυμα θα το εκτιμούσα.  Έτσι για να ξέρουμε λίγο που βαδίζουμε. 

Το κόστος του ραντεβού εννοείς ήταν φωτιά? Εγώ είχα δώσει 100€ το 18. Τώρα πόσα παίρνει? δεν ξέρω. 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

Οοο έφτασε η ώρα, ολα καλα να πανε κοπέλα μου. Σύντομα να μετράς θετικές χοριακες! 

1. Πάρε τηλ το γιατρό σου, ορισμένοι γιατροί συστήνουν να μη μπει κολπική κρέμα πριν την εμβρυομεταφορα αλλά εναλλακτικά λήψη χαπιού προγεστερονης. Άλλοι λένε ότι αφού ο κόλπος καθαρίζεται πριν την εμβρυομεταφορα δεν πειράζει και να βάλεις.

2. Φωτογραφία δίνουν κατευθείαν μετά την εμβρυομεταφορα, ζήτησε τους την αν δεις οτι την αργούν, δε θα σε παρεξηγήσει κανεις, τοσα λεφτά τους δινουμε. Αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται και κάπου αφού την ώρα της εμβρυομεταφορας παρακολουθείς σε μόνιτορ τη διαδικασια,  εξαλλου αν δεν είναι καλή καλή ανάλυση του υπερηχου δε φαίνονται καν τα εμβρυα πάρα μόνο μια λευκή σκιά εκεί που τοποθετούνται. 

3. Να ζητήσεις να στη δώσουν, αλλιώς την έχουν κρατημενη στο αρχείο σου. 

Εύχομαι να είναι η τυχερή σου μερα αύριο, καλή επιτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ksvolimi είπε:

Καλησπερα!!! Περιμεναμε νεα σουυυ φυσικα και θα σου δωσουν χωρις να ζητήσεις εμενα μου έδωσαν κ τις δυο φορες και πληρη αναφορα! Ντους κανονικα κανεις πολυ καλη επιτυχια περιμενουμε τα νεα σου το πρωι❤️

Σ ευχαριστωωω!! Εννοειται θα σας ενημερωσω! Μαλλον θα σας στειλω μολις παω να περιμενω το κτελ για να επιστρεψω σπιτι μου. Με αγχωνει λιγο η διαδρομη.. αλλα τι να κανουμε..!

πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

Οοο έφτασε η ώρα, ολα καλα να πανε κοπέλα μου. Σύντομα να μετράς θετικές χοριακες! 

Μακαριιι.. σ ευχαριστωω.. να εισαι καλα κοπελα μου! Ποτε θα πας εσυ για επαναληπτικη;?;

πρίν από 14 λεπτά , winspert είπε:

Με το καλο κοριτσάκι μου να πάρεις τα εμβρυακια σου σπιτι!!!! 

Ευχαριστωωω!! Θα τα παω και ταξιδι με το κτελ..!χαχ Πότε θα κανεις ρην Σ ευχαριστωωω!! Εννοειται θα σας ενημερωσω! Μαλλον θα σας στειλω μολις παω να περιμενω το κτελ για να επιστρεψω σπιτι μου. Με αγχωνει λιγο η διαδρομη.. αλλα τι να κανουμε..!χοριακη σου εσυ κοριτσι μου;?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Makelen είπε:

Σ ευχαριστωωω!! Εννοειται θα σας ενημερωσω! Μαλλον θα σας στειλω μολις παω να περιμενω το κτελ για να επιστρεψω σπιτι μου. Με αγχωνει λιγο η διαδρομη.. αλλα τι να κανουμε..!

Μακαριιι.. σ ευχαριστωω.. να εισαι καλα κοπελα μου! Ποτε θα πας εσυ για επαναληπτικη;?;

Περιμένω να βγει η απαντηση.. Τρομερό άγχος, την πρώτη φορά καμία σχέση! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Makelen είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα..! Ειμαι ηδη Αθηνα και περιμενω αυριο να κανω την ετ. Θελω να σας ρωτησω μερικα πραγματα..

1. Το πρωι πρωι στις 8.30 βαζω την vasclor. Κατα τις 10.00 θα φυγω σιγα σιγα για Ιασ@. Να κανω κανονικα ντουζ λιγο νωριτερα κ να πλυθω απο κατω ενω εχω βαλει την κρεμα;?

2. Αν δεν μου δωσουν 'φωτογραφια' με την τοποθετηση των εμβρυων.. μπορω να την ζητησω; δεν ξερω πως να το χειριστω ευγενικα...! 

3. Θα μου δωσουν γραμμενα αναλυτικα την ποιοτητα των κατεψυγμενων εμβρυων που απομενουν ή πρεπει να πω κατι εγω;?

Έφτασε η ώρα!! Με το καλό κορίτσι μου να πας να συναντήσεις τα μωράκια σου! Όλα καλά να πάνε και να φωλιάσουν 9μηνες!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Nels είπε:

1. Πάρε τηλ το γιατρό σου, ορισμένοι γιατροί συστήνουν να μη μπει κολπική κρέμα πριν την εμβρυομεταφορα αλλά εναλλακτικά λήψη χαπιού προγεστερονης. Άλλοι λένε ότι αφού ο κόλπος καθαρίζεται πριν την εμβρυομεταφορα δεν πειράζει και να βάλεις.

2. Φωτογραφία δίνουν κατευθείαν μετά την εμβρυομεταφορα, ζήτησε τους την αν δεις οτι την αργούν, δε θα σε παρεξηγήσει κανεις, τοσα λεφτά τους δινουμε. Αλλά δε νομίζω ότι χρειάζεται και κάπου αφού την ώρα της εμβρυομεταφορας παρακολουθείς σε μόνιτορ τη διαδικασια,  εξαλλου αν δεν είναι καλή καλή ανάλυση του υπερηχου δε φαίνονται καν τα εμβρυα πάρα μόνο μια λευκή σκιά εκεί που τοποθετούνται. 

3. Να ζητήσεις να στη δώσουν, αλλιώς την έχουν κρατημενη στο αρχείο σου. 

Εύχομαι να είναι η τυχερή σου μερα αύριο, καλή επιτυχία!!!

Σ ευχαριστω παρα πολυ! Την φωτογραφια την θελει ο αντρας μου.. επειδη δεν ειναι μαζι μου στην Αθηνα. 

πρίν από 10 λεπτά , Kate92 είπε:

Έφτασε η ώρα!! Με το καλό κορίτσι μου να πας να συναντήσεις τα μωράκια σου! Όλα καλά να πάνε και να φωλιάσουν 9μηνες!!!

Μακαρι μακαρι..! Για ολες μας το καλυτεροο!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Makelen είπε:

Ευχαριστωωω!! Θα τα παω και ταξιδι με το κτελ..!χαχ Πότε θα κανεις ρην Σ ευχαριστωωω!! Εννοειται θα σας ενημερωσω! Μαλλον θα σας στειλω μολις παω να περιμενω το κτελ για να επιστρεψω σπιτι μου. Με αγχωνει λιγο η διαδρομη.. αλλα τι να κανουμε..!χοριακη σου εσυ κοριτσι μου;?

Η πρωτη τους βολτα... τέλεια...Να μην αγχωνεσαι...Αφου φτασεις σπιτι ξεκουραση...Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα... Υπάρχει περίπτωση να θελουν καποιο χαρτι απο το σύζυγο που δεν θα ειναι μαζι; Εχεις ενημερωσει οτι θα πας μονη,ετσι;Το Σάββατο πάω για χοριακη... Θα περιμένουμε νεα σου...Φιλια πολλα...


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Περιμένω να βγει η απαντηση.. Τρομερό άγχος, την πρώτη φορά καμία σχέση! 

Λοιπόν θα κάνω πρόβλεψη 7.500

πρίν από 15 λεπτά , Makelen είπε:

Σ ευχαριστω παρα πολυ! Την φωτογραφια την θελει ο αντρας μου.. επειδη δεν ειναι μαζι μου στην Αθηνα. 

Μακαρι μακαρι..! Για ολες μας το καλυτεροο!❤

Με το καλό να πας τα μωρά σου σπίτι σου... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Ellidr είπε:

Λοιπόν θα κάνω πρόβλεψη 7.500

Με το καλό να πας τα μωρά σου σπίτι σου... 

Τόσο πρρεπει να ναι; 

πρίν από 8 λεπτά , winspert είπε:

Καλα αποτελέσματα!!! Περιμένουμε τον αριθμο!!!!

Και γωωω, εγκεφαλικό θα παθω! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

Τόσο πρρεπει να ναι; 

Κοίτα η προηγούμενη ήταν 3.137 

Και κανείς τώρα επανάληψη μετά από δυο μέρες ή τρείς ;;

Κάπου εκεί υπολογίζω λίγο παραπανω λίγο λιγότερο 

Θαυμάσια θα είναι

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ellidr είπε:

Κοίτα η προηγούμενη ήταν 3.137 

Και κανείς τώρα επανάληψη μετά από δυο μέρες ή τρείς ;;

Κάπου εκεί υπολογίζω λίγο παραπανω λίγο λιγότερο 

Θαυμάσια θα είναι

2 ημέρες είναι! Αλλα δεν έχω συμπτωματα ακόμα τπτ! Πέρα από πονακια και μέση 

3.073 ηταν

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Angot είπε:

2 ημέρες είναι! Αλλα δεν έχω συμπτωματα ακόμα τπτ! Πέρα από πονακια και μέση 

3.073 ηταν

Καλέεεε έχω κάνει ήδη και τον υπέρηχο 

Και συμπτώματα δεν έχω 

Το στήθος μου μόνο από χθες 

Είναι νωρίς ακόμα και εγώ αυτά περιμένω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...