Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , winspert είπε:

Η πρωτη τους βολτα... τέλεια...Να μην αγχωνεσαι...Αφου φτασεις σπιτι ξεκουραση...Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα... Υπάρχει περίπτωση να θελουν καποιο χαρτι απο το σύζυγο που δεν θα ειναι μαζι; Εχεις ενημερωσει οτι θα πας μονη,ετσι;Το Σάββατο πάω για χοριακη... Θα περιμένουμε νεα σου...Φιλια πολλα...

Σωστα εμενα που ναι ναυτικός και ελειπε και Θε λειπει παλι μου ζητησαν υπευθυνη δηλωση για την μεταφορα κτλ κτλ γενετικού υλικού του

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλέεεε έχω κάνει ήδη και τον υπέρηχο 

Και συμπτώματα δεν έχω 

Το στήθος μου μόνο από χθες 

Είναι νωρίς ακόμα και εγώ αυτά περιμένω

Θέλω έναν εμετούλη να χαρώ! 

πρίν από 8 λεπτά , ksvolimi είπε:

Σωστα εμενα που ναι ναυτικός και ελειπε και Θε λειπει παλι μου ζητησαν υπευθυνη δηλωση για την μεταφορα κτλ κτλ γενετικού υλικού του

Κ μενα τα ίδια! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

Θέλω έναν εμετούλη να χαρώ! 

ΧΑΧΑΧΑ το ίδιο είπα στο γιατρό 

Μα ούτε ένας εμετουλης , έτσι να το καταλάβω 

Μπας και χάσω και κάνα κιλό που είμαι σαν το μπαλόνι 

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ellidr είπε:

ΧΑΧΑΧΑ το ίδιο είπα στο γιατρό 

Μα ούτε ένας εμετουλης , έτσι να το καταλάβω 

Μπας και χάσω και κάνα κιλό που είμαι σαν το μπαλόνι 

Αυτό που το πας. Και μετα θα κάνουμε εμετο και θα λέμε μηοως κάναμε κακό που ζορίστηκαμε κλπ

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

Αυτό που το πας. Και μετα θα κάνουμε εμετο και θα λέμε μηοως κάναμε κακό που ζορίστηκαμε κλπ

Κλπ κλπ κλπ 

Να έχουμε να λέμε 

Για κάτι θα κλαφτουμε μην αγχώνεσαι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Makelen είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα..! Ειμαι ηδη Αθηνα και περιμενω αυριο να κανω την ετ. Θελω να σας ρωτησω μερικα πραγματα..

1. Το πρωι πρωι στις 8.30 βαζω την vasclor. Κατα τις 10.00 θα φυγω σιγα σιγα για Ιασ@. Να κανω κανονικα ντουζ λιγο νωριτερα κ να πλυθω απο κατω ενω εχω βαλει την κρεμα;?

2. Αν δεν μου δωσουν 'φωτογραφια' με την τοποθετηση των εμβρυων.. μπορω να την ζητησω; δεν ξερω πως να το χειριστω ευγενικα...! 

3. Θα μου δωσουν γραμμενα αναλυτικα την ποιοτητα των κατεψυγμενων εμβρυων που απομενουν ή πρεπει να πω κατι εγω;?

Καλησπέρα! Δεν ξέρω να σου απαντήσω σε κάτι από αυτά αλλά θα σου ευχηθώ με το καλό να υποδεχτεις τα εμβρυακια-παιδακια σας!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ellidr είπε:

Κλπ κλπ κλπ 

Να έχουμε να λέμε 

Για κάτι θα κλαφτουμε μην αγχώνεσαι

 

Χαχαχαχα σίγουρα, αμα διαβάσει άντρας. Το φόρουμ θα πέσει από το μπαλκόνι 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kallo είπε:

Τι κάνατε για την αζωοσπερμία? Πήρε κάποια αγωγή? Γιατί και ο δικός μου αζωοσπερμία έχει? Κάνατε βιοψία? 

Καλησπέρα θα μπορούσες να μου πεις τι αγωγή σας πρότειναν? Και ο σύντροφος μου αζωοσπερμία έχει και φοβάμαι πολύ 

Εννοείται πως έγινε βιοψία, Όχι καμία αγωγή. Εσείς σε τι φάση βρίσκεστε; 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα λέω σε εσάς γιατί η μαία μου μόνο που δεν με έβρισε. Όλη μέρα σήμερα η κοιλιά μου μου ρίχνει τσιμπιές από αριστερά. Είναι περίεργο για μένα γιατί δεν το έχω ξανανιώσει. Επίσης τα υγρά που είχα χτες δεν τα έχω σήμερα. Τώρα πραγματικά αγχώθηκα. Μια βδομάδα ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Μπορεί να μου κάνει κάποια ένα σχόλιο; Κάτι να ξεαγχωθώ κάπως; Είμαι στην τσίτα.. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τεταρτη μέρα με 75μοναδες gonal σήμερα. Είναι φυσιολογικό που δείχνω 3 μηνών έγκυος? Κανονικά η κοιλιά μου είναι πλακα εντελώς. Αύριο έχω υπέρηχο για να δούμε ωάρια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 11 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

κορίτσια τα λέω σε εσάς γιατί η μαία μου μόνο που δεν με έβρισε. Όλη μέρα σήμερα η κοιλιά μου μου ρίχνει τσιμπιές από αριστερά. Είναι περίεργο για μένα γιατί δεν το έχω ξανανιώσει. Επίσης τα υγρά που είχα χτες δεν τα έχω σήμερα. Τώρα πραγματικά αγχώθηκα. Μια βδομάδα ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Μπορεί να μου κάνει κάποια ένα σχόλιο; Κάτι να ξεαγχωθώ κάπως; Είμαι στην τσίτα.. 

Και γω αριστερά είχα τσιμπιες πάντως!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , κοτοπουλάκι είπε:

κορίτσια τα λέω σε εσάς γιατί η μαία μου μόνο που δεν με έβρισε. Όλη μέρα σήμερα η κοιλιά μου μου ρίχνει τσιμπιές από αριστερά. Είναι περίεργο για μένα γιατί δεν το έχω ξανανιώσει. Επίσης τα υγρά που είχα χτες δεν τα έχω σήμερα. Τώρα πραγματικά αγχώθηκα. Μια βδομάδα ακριβώς μετά την εμβρυομεταφορά. Μπορεί να μου κάνει κάποια ένα σχόλιο; Κάτι να ξεαγχωθώ κάπως; Είμαι στην τσίτα.. 

Όλα αυτά είναι φυσιολογικά , απολύτως φυσιολογικά και τσιμπίες θα νιώθεις που και που 

Και υγρά μια θα έχεις μια δε θα έχεις 

Μη το ψάχνεις

Να μην αγχώνεσαι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , winspert είπε:

Η πρωτη τους βολτα... τέλεια...Να μην αγχωνεσαι...Αφου φτασεις σπιτι ξεκουραση...Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα... Υπάρχει περίπτωση να θελουν καποιο χαρτι απο το σύζυγο που δεν θα ειναι μαζι; Εχεις ενημερωσει οτι θα πας μονη,ετσι;Το Σάββατο πάω για χοριακη... Θα περιμένουμε νεα σου...Φιλια πολλα...

Τα ειχαμε κανονισει στην ωοληψια αυτα.. γιατι ουτε εκει ειχε ερθει. Ειχαμε κανει την γονιμοποιηση με κατεψυγμενα φιαλιδια που ειχαμε απο πιο παλιοτερα. Τοτε με ρωτησαν αν θα ερθει στην ετ, κι οταν ειπα πως οχι.., μου εστειλαν ολα μαζι τα εντυπα.. και για την ωοληψια κ για την ετ. Καλη επιτυχια κοριτσακι μου κ καλη υπομονη!!❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ellidr είπε:

Όλα αυτά είναι φυσιολογικά , απολύτως φυσιολογικά και τσιμπίες θα νιώθεις που και που 

Και υγρά μια θα έχεις μια δε θα έχεις 

Μη το ψάχνεις

Να μην αγχώνεσαι 

φυσιολογικά ως προς το καλό ή ως προς το κακό; ή ως προς το τίποτα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...