Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Καρδούλα μου μη στεναχωριέσαι κανε λίγο υπομονη , σε ποια μέρα ήσουν απο ετ σήμερα ; Να δούμε πως προχωράει ❤️❤️❤️ Όλη τη θετική ενέργεια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 11 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Κοριτσι μου το αν ειναι καλο ή κακο νουμερο, θα το μαθεις την Δευτερα. Αν κανει διπλασιασμο, τοτε δεν σε νοιαζει ο αριθμος. Αυτο που χρειαζοσουν για τη σημερινη μερα αλλωστε, ηταν να ειναι πανω απο 50. Οπότε εισαι οκ αυτη τη στιγμη. Μπες κ googlaρε τα αυτα που σου λεω.. δεν ειναι παρηγορια! Λιγο υπομονη μεχρι τη Δευτερα! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Μια χαρά είναι..σημασία έχει να διπλασιαστεί.  Μην προδικαζεις κ μην το συγκρίνεις με την προηγούμενη φορά!!! Υπομονή τώρα μέχρι τη Δευτέρα.  Την ίδια αγωνία θα είχες κ αν ήταν 400. Να διπλασιαστεί θα περιμενες. Να είσαι αισιόδοξη!!❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Kallo είπε:

Κορίτσια έβλεπα τηλεόραση και έπεσα πάνω στο νέο βίντεο κλιπ του ρουβα που λέγεται υπέροχη ζωή. Δείτε το. Και έδειχνε ένα ζευγάρι όπου η κοπέλα έκανε έκπληξη στο αγόρι δύο παπουτσάκια μωρουδιακά και μετά του έβγαλε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Πολυ συγκινητικό. Δεν σταμάτησα να κλαίω. Και σκέφτηκα ότι εμείς πότε δεν θα το έχουμε αυτό. Όταν είχαμε ξεκινήσει τις προσπάθειες πάντα σκεφτόμουν πως θα το πω στον σύντροφο μου. Πως να του το κάνω έκπληξη. Και τώρα απλά είναι όλα προγραμματισμένα

 

1 hour ago, Zenia82 είπε:

Κορίτσι μου καλό το καταλαβαίνω αυτό που λες.  Μακάρι όμως να έχουμε επιτυχία κ ας μην υπάρχει το στοιχείο της έκπληξης.  Στο τέλος το αποτέλεσμα μετράει.  Γενικά έχει χαθεί η χαρά κάτι που αφορά δύο ανθρώπους μέσα από μια πράξη αγάπης, τώρα έχει εμπλακεί ολόκληρο επιτελείο κ πέφτει ανάλυση της ανάλυσης .

 

πρίν από 56 λεπτά , Ria_ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ όταν ξεκινήσαμε της προσπάθειες το σκεφτόμουν πως θα του το πω , μάλιστα πίστευα θα έρθει κ σύντομα και είχα αγοράσει μια πιπίλα και ένα φορμακι με την αγαπημένη του ομάδα για να του κάνω έκπληξη . Δυστυχώς τίποτα από αυτά δεν έγινε , και όταν μάθαμε ότι πλέον ο μόνος δρόμος ειναι η εξωσωματική μπήκα στο πειρασμό από τη στεναχώρια μου εκείνη τη μέρα που δε τα κατάφεραμε και γιατί ήταν κάτι που δε το περίμεναμε του τα έδειξα του είπα γιατί τα είχα πάρει συγκινηθικαμε και οι δύο και είπαμε με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο σημασία έχει ότι αυτό το φορμακι κάποια στιγμή θα το φοράει το παιδάκι μας . Γιατί μπορεί να υπάρχουν στιγμές που απογοητεύομαι αλλά πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα έρθει το παιδάκι μας ! 

Κορίτσια σας διάβαζα και βουρκωσα. Όλες τα ίδια νιώθουμε. Κι εγώ έχω εδώ και δύο χρόνια σχεδόν κρυμμένο ένα μπλουζάκι που λέει ότι θα γίνει μπαμπάς..δεν αντεχω ούτε να το κοιταξω..θα τα καταφέρουμε όμως κι εμείς και τότε δε θα έχει σημασία τίποτα απ' όλα αυτά!

πρίν από 33 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Καλή μου δεν έχει σημασία το νούμερο. Τα τεστ πλέον έτσι κι αλλιώς είναι πολύ ευαίσθητα και ανιχνεύουν από πολύ νωρίς την ορμόνη. Ίσως ήταν δύο για αρχή και προχώρησε το ένα μόνο. Μη χάνεις το κουράγιο σου. Ξέρω ότι ως τη Δευτέρα δε θα ηρεμήσει η καρδούλα σου καθόλου. Αλλά δείξε λίγη δύναμη ακόμα. Θα δεις όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Υπομονή μέχρι την Δευτέρα, δεν εχεις άλλη επιλογή. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Zenia82 είπε:

Κορίτσι μου καλό το καταλαβαίνω αυτό που λες.  Μακάρι όμως να έχουμε επιτυχία κ ας μην υπάρχει το στοιχείο της έκπληξης.  Στο τέλος το αποτέλεσμα μετράει.  Γενικά έχει χαθεί η χαρά κάτι που αφορά δύο ανθρώπους μέσα από μια πράξη αγάπης, τώρα έχει εμπλακεί ολόκληρο επιτελείο κ πέφτει ανάλυση της ανάλυσης .

Ναι ναι μακάρι να πάνε όλα καλά και δεν πειράζει τίποτα πραγματικά. Τι να κάνουμε. Αυτα τα δεδομένα έχουμε με αυτά θα κινηθούμε. 

1 hour ago, Ria_ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ όταν ξεκινήσαμε της προσπάθειες το σκεφτόμουν πως θα του το πω , μάλιστα πίστευα θα έρθει κ σύντομα και είχα αγοράσει μια πιπίλα και ένα φορμακι με την αγαπημένη του ομάδα για να του κάνω έκπληξη . Δυστυχώς τίποτα από αυτά δεν έγινε , και όταν μάθαμε ότι πλέον ο μόνος δρόμος ειναι η εξωσωματική μπήκα στο πειρασμό από τη στεναχώρια μου εκείνη τη μέρα που δε τα κατάφεραμε και γιατί ήταν κάτι που δε το περίμεναμε του τα έδειξα του είπα γιατί τα είχα πάρει συγκινηθικαμε και οι δύο και είπαμε με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο σημασία έχει ότι αυτό το φορμακι κάποια στιγμή θα το φοράει το παιδάκι μας . Γιατί μπορεί να υπάρχουν στιγμές που απογοητεύομαι αλλά πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα έρθει το παιδάκι μας ! 

Αχ πολύ συγκινητικό! Ναι κορίτσι μου έτσι είναι όπως τα λες. Ή με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο σημασία έχει να γίνουμε μανούλες. Αργά ή γρήγορα θα γίνει. Ελπίζω γρήγορα για όλες μας. 

πρίν από 6 λεπτά , Kate92 είπε:

 

 

Κορίτσια σας διάβαζα και βουρκωσα. Όλες τα ίδια νιώθουμε. Κι εγώ έχω εδώ και δύο χρόνια σχεδόν κρυμμένο ένα μπλουζάκι που λέει ότι θα γίνει μπαμπάς..δεν αντεχω ούτε να το κοιταξω..θα τα καταφέρουμε όμως κι εμείς και τότε δε θα έχει σημασία τίποτα απ' όλα αυτά!

Ευτυχώς που δίνει κουράγιο η μία στην άλλη και περνάμε καλύτερα αυτήν την δύσκολη διαδικασία της εξωσωματικης. 

πρίν από 45 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Μην απελπίζεσαι. Αφού σου είπε ο γιατρός όλα καλά έτσι θα είναι. Είναι λογικό να έχεις δεύτερες σκέψεις αλλά κάνε λίγο υπομονή ακόμα. Σημασία έχει ότι το εμβρυακι έχει εμφυτευθει και κάνει και αυτό την προσπάθεια του να γαντζωθει καλά. Βοήθησε το και εσύ λίγο με την ψυχολογία σου. Μην προδικαζεις κάτι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες μα ολες τοσο πολυ μου δίνετε κουράγιο ομως έχω περασει απο εδω ξανα.. Ουκ ολίγες φορες και ειμαι ρεαλίστρια μακαρι να μπορουσα να τα δω τα πραγματα αλλιως ισως αν ηταν η πρωτη φορα ναι! Τωρα ομως δεν ειναι και παρολο που ξερω οτι ναι ολα μπορει να πανε καλα ξερω τα ποσοστά των χαμηλών τιμών και τα χω βιώσει ηδη.. με συγχωρειτε πολυ αλλα δε μπορω να συγκρατήσω Τα δάκρυα μου και ειναι οι σκεψεις μου αχταρμάς.. θα επανελθω! Σας φιλω❤️

  • Λυπημένη/-ος 14
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ Equality!!! Ήταν ανέλπιστο αυτό που συνέβη! Έκανα πρώτο υπέρηχο τη Δευτέρα που μας πέρασε, είδαμε σάκο, λεκίθιο και εμβυικά στοιχεία! Την ερχόμενη Πέμπτη θα πάω πάλι και αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα! Εσύ τι κάνεις? Πώς τα πας με την εγκυμοσύνη σου? Πόσο είσαι τώρα?

Είμαι στην 9η εβδομάδα. Εχουμε ακούσει καρδιά και τον άλλο μήνα θα κάνουμε αυχενική διαφάνεια. Ταλαιπωρούμαι όμως πολύ με τη vasclor η οποια μαζευεται μεσα μου κ φευγει μαζεμενη.Σημερα ειχε μαυρα κομματια αλλα η μαια ειπε να μην ανησυχω.Και τα utrogestan μου κανουν κολικους.Ευχομαι ολα τα καλα!Χαρηκα πολυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, ksvolimi said:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Υπομονή μέχρι την Δευτέρα. σφίξε τα δόντια, ποτέ δεν ξέρεις. Σε είχα στο μυαλό μου όλο έμπαινα δω αν είχες νεότερα. ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες μα ολες τοσο πολυ μου δίνετε κουράγιο ομως έχω περασει απο εδω ξανα.. Ουκ ολίγες φορες και ειμαι ρεαλίστρια μακαρι να μπορουσα να τα δω τα πραγματα αλλιως ισως αν ηταν η πρωτη φορα ναι! Τωρα ομως δεν ειναι και παρολο που ξερω οτι ναι ολα μπορει να πανε καλα ξερω τα ποσοστά των χαμηλών τιμών και τα χω βιώσει ηδη.. με συγχωρειτε πολυ αλλα δε μπορω να συγκρατήσω Τα δάκρυα μου και ειναι οι σκεψεις μου αχταρμάς.. θα επανελθω! Σας φιλω❤️

Είμαστε όλες εδώ οπότε θελήσεις! Στη δική σου γωνία του ρινγκ φαντάσου! ❤️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 47 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες μα ολες τοσο πολυ μου δίνετε κουράγιο ομως έχω περασει απο εδω ξανα.. Ουκ ολίγες φορες και ειμαι ρεαλίστρια μακαρι να μπορουσα να τα δω τα πραγματα αλλιως ισως αν ηταν η πρωτη φορα ναι! Τωρα ομως δεν ειναι και παρολο που ξερω οτι ναι ολα μπορει να πανε καλα ξερω τα ποσοστά των χαμηλών τιμών και τα χω βιώσει ηδη.. με συγχωρειτε πολυ αλλα δε μπορω να συγκρατήσω Τα δάκρυα μου και ειναι οι σκεψεις μου αχταρμάς.. θα επανελθω! Σας φιλω❤️

μην στεναχωριέσαι @ksvolimi, θα δούμε τι θα γίνει.. εύχομαι τη Δευτέρα να γίνει η ανατροπή! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ksvolimi είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω ολες μα ολες τοσο πολυ μου δίνετε κουράγιο ομως έχω περασει απο εδω ξανα.. Ουκ ολίγες φορες και ειμαι ρεαλίστρια μακαρι να μπορουσα να τα δω τα πραγματα αλλιως ισως αν ηταν η πρωτη φορα ναι! Τωρα ομως δεν ειναι και παρολο που ξερω οτι ναι ολα μπορει να πανε καλα ξερω τα ποσοστά των χαμηλών τιμών και τα χω βιώσει ηδη.. με συγχωρειτε πολυ αλλα δε μπορω να συγκρατήσω Τα δάκρυα μου και ειναι οι σκεψεις μου αχταρμάς.. θα επανελθω! Σας φιλω❤️

Λυπάμαι πολύ. Πραγματικά στο λέω. 

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να γίνει η ανατροπή και να είσαι άλλη μια ιστορία χαμηλής χοριακης που απέκτησε ένα υγιέστατο μωράκι.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν ή που έχουν κάποιον δικό τους

. Ευχαριστώ πολύ τα κορίτσια που ανταποκρίθηκαν χθες, μίλησα τελικά με την γιατρό δεν ήταν περίοδος ( είπα και εγώ δεν έχει ξαναγίνει) απλά είχα ένα μεγαλο ωοθυλάκιο το οποίο εσπασε και πιθανών να παρέσυρε και τα υπόλοιπα, έτσι εξηγειται η βλέννη με το αίμα συγνώμη για την περιγραφή. Από Δευτέρα θα συζητήσουμε για την συνέχεια, ευχαριστώ πολύ και πάλι σας διαβάζω χρόνια και την εποχή που επαιρνα τα κουλούρια στην χοριακη και έπαιρνα δύναμη από εσάς χωρίς να το ξέρετε για να συνεχίσω να ελπίζω και δεν το έβαλα κάτω τα κατάφερα τον έχω δίπλα μου και μου λέει ααπω  και τώρα ελπίζω για το δεύτερο θαύμα της ζωής μου. Κουράγιο σε όλες ο επόμενων νικά.

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , nemesiss είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν ή που έχουν κάποιον δικό τους

. Ευχαριστώ πολύ τα κορίτσια που ανταποκρίθηκαν χθες, μίλησα τελικά με την γιατρό δεν ήταν περίοδος ( είπα και εγώ δεν έχει ξαναγίνει) απλά είχα ένα μεγαλο ωοθυλάκιο το οποίο εσπασε και πιθανών να παρέσυρε και τα υπόλοιπα, έτσι εξηγειται η βλέννη με το αίμα συγνώμη για την περιγραφή. Από Δευτέρα θα συζητήσουμε για την συνέχεια, ευχαριστώ πολύ και πάλι σας διαβάζω χρόνια και την εποχή που επαιρνα τα κουλούρια στην χοριακη και έπαιρνα δύναμη από εσάς χωρίς να το ξέρετε για να συνεχίσω να ελπίζω και δεν το έβαλα κάτω τα κατάφερα τον έχω δίπλα μου και μου λέει ααπω  και τώρα ελπίζω για το δεύτερο θαύμα της ζωής μου. Κουράγιο σε όλες ο επόμενων νικά.

Να ξερες πόσο κουράγιο δίνεις κι εσύ σε εμάς που τα έχεις ήδη καταφέρει! Να χαίρεσαι το παλικαρακι σου και με το καλό να του χαρίσεις αδερφακι!

Η προσπάθεια ακυρώνεται τελικά? Δεν υπάρχει περίπτωση να καταφέρετε ν πάρετε τα υπόλοιπα ωάρια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , nemesiss είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, χρόνια πολλά σε οσες γιορτάζουν ή που έχουν κάποιον δικό τους

. Ευχαριστώ πολύ τα κορίτσια που ανταποκρίθηκαν χθες, μίλησα τελικά με την γιατρό δεν ήταν περίοδος ( είπα και εγώ δεν έχει ξαναγίνει) απλά είχα ένα μεγαλο ωοθυλάκιο το οποίο εσπασε και πιθανών να παρέσυρε και τα υπόλοιπα, έτσι εξηγειται η βλέννη με το αίμα συγνώμη για την περιγραφή. Από Δευτέρα θα συζητήσουμε για την συνέχεια, ευχαριστώ πολύ και πάλι σας διαβάζω χρόνια και την εποχή που επαιρνα τα κουλούρια στην χοριακη και έπαιρνα δύναμη από εσάς χωρίς να το ξέρετε για να συνεχίσω να ελπίζω και δεν το έβαλα κάτω τα κατάφερα τον έχω δίπλα μου και μου λέει ααπω  και τώρα ελπίζω για το δεύτερο θαύμα της ζωής μου. Κουράγιο σε όλες ο επόμενων νικά.

Ευχομαι να πανε ολα καλα..! Να μας γραψεις νεα σου αν θελεις.. Καλή συνεχεια!!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...