Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

23 minutes ago, happiness79 said:

Εμένα οι προλουτέξ δε με πονούσαν καθόλου. Ξεκίνησες, ε? Αντε με το καλό! Ψυχολογική λογικά θα ήταν η ζαλάδα!

Μήπως έπαθες καμία αλλεργία??

Ναι ξεκίνησα ευχαριστω , δεν νομίζω ξέρω από αλλεργίες ίσως όντως να ήταν ψυχολογικό , εκτός από το πρήξιμο γύρω γύρω που είναι πραγματικό .. τώρα άρχισε να περνάει το σημείο ενώ την έκανα στις 9:00

4 minutes ago, nemesiss said:

Εγώ οπότε την έκανα πονούσε στο τρύπημα και είχα μια μικρή ερυθρότητα στο σημείο, επίσης δεν μπορούσα για λίγο ν' ακουμπήσω την μπλούζα και πονούσε λίγο όταν το πίεζα.

Ευχαριστω ! παρόμοια νιώθω και εγώ , είναι λίγο υπερβολικό που σας ρωτάω απλά είναι η πρώτη φορά και θέλω να ξέρω τι μου γίνεται 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κορίτσια, εδώ και λίγη ώρα έχω σαν πονάκια περιόδου. Έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα, αλλά μου κάνει λίγο εντύπωση επειδή ως τώρα δεν είχα τίποτα. @Angot αν θυμάμαι καλά κι εσύ δεν είχες, αλλά όχι εξαρχής? Θυμάσαι στο περίπου πότε σου ξεκίνησαν? Είμαι στην 6η βδομάδα, 5w4d τώρα.

πρίν από 23 λεπτά , nemesiss είπε:

Σωστά ναι την Δευτέρα θα γίνει και θα συζητήσουμε για την συνέχεια. Με το καλό το μπεμπακι σου.

Εύχομαι να έχουν μείνει ορισμένα και να αποδώσει η προσπάθεια! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου και σύντομα να είσαι ξανά με φουσκωμένη κοιλίτσα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , happiness79 είπε:

Βρε κορίτσια, εδώ και λίγη ώρα έχω σαν πονάκια περιόδου. Έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα, αλλά μου κάνει λίγο εντύπωση επειδή ως τώρα δεν είχα τίποτα. @Angot αν θυμάμαι καλά κι εσύ δεν είχες, αλλά όχι εξαρχής? Θυμάσαι στο περίπου πότε σου ξεκίνησαν? Είμαι στην 6η βδομάδα, 5w4d τώρα.

Εύχομαι να έχουν μείνει ορισμένα και να αποδώσει η προσπάθεια! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου και σύντομα να είσαι ξανά με φουσκωμένη κοιλίτσα!

Εγω ειχα συνέχεια πονακια περιοδου. Και μέση. Ειδικα 5η εβδομάδα. Τώρα έχω ψίλο ηρεμήσει λίγο και τα έχω αρκετά συχνά μεσα στη μέρα, αλλα οχι συνέχεια! Ρώτησα  15 φορές τον κελ μου είπε είναι φυσιολογικα. Και πήρε και η μαμα μ τον γυναικολογο της γτ γιόρταζε κ τον ρώτησε από περιέργεια, και της είπε κ κεινος είναι φυσιολογικα! Και πολλές φορές μπερδευομαστε με το έντερο! 

Και γω αυτή τη στιγμη έχω πονακια περιοδου! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Makelen είπε:

Λοιπον ακου.. Απο την ωρα που ξεκινησαμε να συζηταμε για εξωσωματικη, ο αντρας μου δεν σταματησε να λεει.. σαν δεδομενο.. οτι θα κανουμε διδυμες κορες!! Αφου, μηνες μετα, φτασαμε στην ετ, 2 μερες μετα, ειδα στον υπνο μου ( το εχω ξανααναφερει) μονό κλειδι αυτοκινητου, το οποιο οδηγησα και πηγα σε δωματιο με γαλαζιο τοιχο. Οποτε θεωρησα οτι θα μπορουσα να ειμαι εγκυος σε ενα μωρο, και μαλιστα αγορι. Εχθες που διαπιστωσαμε οτι ειναι οντως ενα μωρο, κ ακουσαμε κ καρδια.., βγαινοντας απο την γιατρο, του λεω: παρτο αποφαση τωρα.. βασει ονειρου, αφου ειναι ενα.. είναι και αγορι. Το ξερεις ετσι; Ναι μου λεει.., το ξερω.. γιατι ειχα δει κι εγω τις ιδιες μερες ονειρο.. οτι πηγα καπου κ εψαχνα τον γιο μου..! Και γιατι δεν μου το ειπες, του λεω. Γιατι δεν ηθελα να το πιστεψω!(χαχχαχαχα). Περαν της πλακας.. του λεω.. εχεις οντως θεμα με το φυλο;? οχι ρε, μου λεει, πας καλα;?; αλλωστε τοσα εχουμε στην καταψυξη!!!!!! 

Ελα ρε!!! Τρομερό!!! Με το καλό να έρθει, ότι είναι! Ναι μωρέ, ούτε εμείς έχουμε θέμα με το φύλλο, οκ, ο άντρας μου γενικά έχει τις γυναίκες σε μεγάλη εκτίμηση και έχει πολλές φίλες, όμως περισσότερο δικός μου φόβος είναι γιατί με τα κορίτσια αισθάνομαι μεγαλύτερη εξοικείωση και μου φαίνεται πιο απλό! Αλλά όλα μια ιδέα είναι!

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Εγω ειχα συνέχεια πονακια περιοδου. Και μέση. Ειδικα 5η εβδομάδα. Τώρα έχω ψίλο ηρεμήσει λίγο και τα έχω αρκετά συχνά μεσα στη μέρα, αλλα οχι συνέχεια! Ρώτησα  15 φορές τον κελ μου είπε είναι φυσιολογικα. Και πήρε και η μαμα μ τον γυναικολογο της γτ γιόρταζε κ τον ρώτησε από περιέργεια, και της είπε κ κεινος είναι φυσιολογικα! Και πολλές φορές μπερδευομαστε με το έντερο! 

Και γω αυτή τη στιγμη έχω πονακια περιοδου! 

Σ' ευχαριστώ πολύ καλή μου, με καθησυχάζεις φουλ ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , happiness79 είπε:

Ελα ρε!!! Τρομερό!!! Με το καλό να έρθει, ότι είναι! Ναι μωρέ, ούτε εμείς έχουμε θέμα με το φύλλο, οκ, ο άντρας μου γενικά έχει τις γυναίκες σε μεγάλη εκτίμηση και έχει πολλές φίλες, όμως περισσότερο δικός μου φόβος είναι γιατί με τα κορίτσια αισθάνομαι μεγαλύτερη εξοικείωση και μου φαίνεται πιο απλό! Αλλά όλα μια ιδέα είναι!

Σ' ευχαριστώ πολύ καλή μου, με καθησυχάζεις φουλ ❤

Ξαπλωσε λιγάκι, να χαλαρώσει η κοιλιτσα σ. 

Ε και λογικά να το σκεφτείς η μητρα μας μεγαλώνει, τεντώνει, σπρώχνει αλλά όργανα. Λογικό είναι να ενοχλεί λιγάκι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Texas είπε:

Ναι ξεκίνησα ευχαριστω , δεν νομίζω ξέρω από αλλεργίες ίσως όντως να ήταν ψυχολογικό , εκτός από το πρήξιμο γύρω γύρω που είναι πραγματικό .. τώρα άρχισε να περνάει το σημείο ενώ την έκανα στις 9:00

Ευχαριστω ! παρόμοια νιώθω και εγώ , είναι λίγο υπερβολικό που σας ρωτάω απλά είναι η πρώτη φορά και θέλω να ξέρω τι μου γίνεται 

Εμενα την prolutex μου τη βαζει μετα την ετ ..εσενα στην εβαλε απο τωρα ειδα ..οχι δε ποναει εμενα δε με ενοχλησαν ..καλη επιτυχια κοριτσι μ ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Natassou85 said:

Εμενα την prolutex μου τη βαζει μετα την ετ ..εσενα στην εβαλε απο τωρα ειδα ..οχι δε ποναει εμενα δε με ενοχλησαν ..καλη επιτυχια κοριτσι μ ❤️

Ευχαριστω πολύ ! Μα δεν έκανα καθόλου απορρόφηση με τα κολπικά γιαυτο από τώρα , τι έγινε με το ενδομήτριο όλα καλά που αγχωνόσουν ;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happiness79 είπε:

Βρε κορίτσια, εδώ και λίγη ώρα έχω σαν πονάκια περιόδου. Έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα, αλλά μου κάνει λίγο εντύπωση επειδή ως τώρα δεν είχα τίποτα. @Angot αν θυμάμαι καλά κι εσύ δεν είχες, αλλά όχι εξαρχής? Θυμάσαι στο περίπου πότε σου ξεκίνησαν? Είμαι στην 6η βδομάδα, 5w4d τώρα.

Εύχομαι να έχουν μείνει ορισμένα και να αποδώσει η προσπάθεια! Σ' ευχαριστώ για τις ευχές κι εσύ να χαίρεσαι το παιδάκι σου και σύντομα να είσαι ξανά με φουσκωμένη κοιλίτσα!

Κοπέλα μου είναι απόλυτα φυσιολογικά και θα συνεχίσεις λογικά να τα έχεις όσο προχωράει η εγκυμοσύνη σου!!Εμένα η αλήθεια είναι άργησαν να εμφανιστούν, δε θυμάμαι σε ποια εβδομάδα αλλά συνεχίζουν ακόμα και τώρα ακαθεκτα!!!Όσο μεγαλώνει το μωρό θα μεγαλώνει αναγκαστικά και η μήτρα σου για να το χωρέσει!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

ποια μερα απο την ετ εισαι;; γιατι το βλεπεις ως κακο το νουμερο;; η κορη μου μου ειχε φερει πρωτη χοριακη 80 και τελικα οπως καταλαβαινεις, ολα πηγαν καλα. εμενα μια χαρα μου φαινεται το 60κατι. να ηταν κατω απο το 25, οκ να χες φοβο. αλλα τωρα προτεινω να παραμεινεις αισιοδοξη. και στην τελικη η χοριακη απο μονη της δε λεει και τιποτα. εμενα στην πρωτη μου προσπαθεια ηταν 1300κατι και τελικα το εμβρυο παλινδρομησε 12η-13η βδομαδα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happiness79 είπε:

Βρε κορίτσια, εδώ και λίγη ώρα έχω σαν πονάκια περιόδου. Έχω διαβάσει ότι είναι φυσιολογικό επειδή μεγαλώνει η μήτρα, αλλά μου κάνει λίγο εντύπωση επειδή ως τώρα δεν είχα τίποτα

Μην αγχώνεσαι εχω ακριβώς το ίδιο.Έδώ και πολλές εβδομάδες! Φυσικά και δεν είχες τίποτα μέχρι τώρα γιατί ήταν πολύ νωρίς

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , Pagotoula είπε:

ποια μερα απο την ετ εισαι;; γιατι το βλεπεις ως κακο το νουμερο;; η κορη μου μου ειχε φερει πρωτη χοριακη 80 και τελικα οπως καταλαβαινεις, ολα πηγαν καλα. εμενα μια χαρα μου φαινεται το 60κατι. να ηταν κατω απο το 25, οκ να χες φοβο. αλλα τωρα προτεινω να παραμεινεις αισιοδοξη. και στην τελικη η χοριακη απο μονη της δε λεει και τιποτα. εμενα στην πρωτη μου προσπαθεια ηταν 1300κατι και τελικα το εμβρυο παλινδρομησε 12η-13η βδομαδα.

Κοριτσι μου 9η μερα ειναι δε το βλεπω ως κακο.. το ιδιο μου λεει κι ο γιατρος μου ειχα ομως δυο μια βιοχημική μια παλινδρομη προσφατα με χαμηλα νουμερα 80 και με ενα 60 κατι το αλλο και κατευθειαν μου ηρθε ολο αυτο στο μυαλο.. και καπως με επιασε μια απαισιοδοξία  πιστευα οτι θα εβλεπα κατι πιο ενθαρρυντικό ,, ξερω πολυ καλα οτι και τα ψηλα νουμερα παλι μπορει να μην ειναι θετικα στη πορεια.. προσπαθω να μαι αισιόδοξη !! Σε ευχαριστω πολυ μακαρι να μου συμβει το ιδιο❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσι μου 9η μερα ειναι δε το βλεπω ως κακο.. το ιδιο μου λεει κι ο γιατρος μου ειχα ομως δυο μια βιοχημική μια παλινδρομη προσφατα με χαμηλα νουμερα 80 και με ενα 60 κατι το αλλο και κατευθειαν μου ηρθε ολο αυτο στο μυαλο.. και καπως με επιασε μια απαισιοδοξία  πιστευα οτι θα εβλεπα κατι πιο ενθαρρυντικό ,, ξερω πολυ καλα οτι και τα ψηλα νουμερα παλι μπορει να μην ειναι θετικα στη πορεια.. προσπαθω να μαι αισιόδοξη !! Σε ευχαριστω πολυ μακαρι να μου συμβει το ιδιο❤️

Εχεις κ ολα τα κοριτσια εδω που σου στελνουμε θετικη ενεργεια !!
Γιατι εχω καταλαβει πως εδω οτι γραφεται δεν ειναι απλα λογια παρηγοριας...  Μεινε αισιοδοξη!
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , eleonora85 είπε:

Εχεις κ ολα τα κοριτσια εδω που σου στελνουμε θετικη ενεργεια !!
Γιατι εχω καταλαβει πως εδω οτι γραφεται δεν ειναι απλα λογια παρηγοριας...  Μεινε αισιοδοξη!
 

Σε εύχαριστω πολυ!☘️❤️

2 ώρες πρίν, Vxatz είπε:

@ksvolimi κορίτσι μου μην προδικάζεις το αποτέλεσμα είναι νωρίς ακόμα. Ναι είναι χαμηλή η χοριακη σου αυτό δεν σημαίνει οτι δεν είσαι έγκυος κ οτι δεν θα προχωρήσει, με αισιοδοξία κ θετική σκέψη θα περιμένεις μέχρι την Δευτέρα για δεύτερη μέτρηση. Πίστεψε το κ όλα θα πάνε καλα κ αν δεν πάνε καλα δεν ήρθε το τέλος, η επιθυμία σου για παιδί θα σε οδηγήσει σε σωστές αποφάσεις. Στο λέω εγώ που ακριβώς πριν μια εβδομάδα πήρα αρνητική χοριακη μετά από τριτη ετ. Έχεις την αμέριστη συμπαράσταση από όλες μας εδώ μέσα κ την σκέψη μας στο πλευρό σου.❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω παρα πολυ.. ευχομαι να εχεις την επομενη φορα αυτο που επιθυμεις❤️

5 ώρες πρίν, Zenia82 είπε:

Μια χαρά είναι..σημασία έχει να διπλασιαστεί.  Μην προδικαζεις κ μην το συγκρίνεις με την προηγούμενη φορά!!! Υπομονή τώρα μέχρι τη Δευτέρα.  Την ίδια αγωνία θα είχες κ αν ήταν 400. Να διπλασιαστεί θα περιμενες. Να είσαι αισιόδοξη!!❤❤❤

Σε ευχαριστω πολυ❤️

6 ώρες πρίν, silvy22 είπε:

Καρδούλα μου μη στεναχωριέσαι κανε λίγο υπομονη , σε ποια μέρα ήσουν απο ετ σήμερα ; Να δούμε πως προχωράει ❤️❤️❤️ Όλη τη θετική ενέργεια 

9η μερα δε θα παω δευτερα θα παω πιο μετα δεν αντεχω τις χοριακες ετσι κι αλλιως θα με βαλει να κανω κ αλλη ακομη και να παει καλα.. τη δευτερα! Μακαρι να παει καλα σε ευχαριστω πολυ!

5 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

 

 

Κορίτσια σας διάβαζα και βουρκωσα. Όλες τα ίδια νιώθουμε. Κι εγώ έχω εδώ και δύο χρόνια σχεδόν κρυμμένο ένα μπλουζάκι που λέει ότι θα γίνει μπαμπάς..δεν αντεχω ούτε να το κοιταξω..θα τα καταφέρουμε όμως κι εμείς και τότε δε θα έχει σημασία τίποτα απ' όλα αυτά!

Καλή μου δεν έχει σημασία το νούμερο. Τα τεστ πλέον έτσι κι αλλιώς είναι πολύ ευαίσθητα και ανιχνεύουν από πολύ νωρίς την ορμόνη. Ίσως ήταν δύο για αρχή και προχώρησε το ένα μόνο. Μη χάνεις το κουράγιο σου. Ξέρω ότι ως τη Δευτέρα δε θα ηρεμήσει η καρδούλα σου καθόλου. Αλλά δείξε λίγη δύναμη ακόμα. Θα δεις όλα καλά θα πάνε!

❤️❤️❤️σε ευχαριστω! Θα δειξει!

5 ώρες πρίν, Zenia82 είπε:

Μια χαρά είναι..σημασία έχει να διπλασιαστεί.  Μην προδικαζεις κ μην το συγκρίνεις με την προηγούμενη φορά!!! Υπομονή τώρα μέχρι τη Δευτέρα.  Την ίδια αγωνία θα είχες κ αν ήταν 400. Να διπλασιαστεί θα περιμενες. Να είσαι αισιόδοξη!!❤❤❤

Θα προσπαθησω σε ευχαριστω πολυ❤️

6 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Κοριτσι μου το αν ειναι καλο ή κακο νουμερο, θα το μαθεις την Δευτερα. Αν κανει διπλασιασμο, τοτε δεν σε νοιαζει ο αριθμος. Αυτο που χρειαζοσουν για τη σημερινη μερα αλλωστε, ηταν να ειναι πανω απο 50. Οπότε εισαι οκ αυτη τη στιγμη. Μπες κ googlaρε τα αυτα που σου λεω.. δεν ειναι παρηγορια! Λιγο υπομονη μεχρι τη Δευτερα! ❤❤❤

Θα κανω γενικα υπομονη οταν ξεκινας χαμηλα σχετικα υπαρχει πορεια δε θα παω δευτερα να κανω συνεχεια χοριακες τα χω περασει ξανα,  σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, θα δουμε❤️❤️❤️

5 ώρες πρίν, Powerzen είπε:

Υπομονή μέχρι την Δευτέρα. σφίξε τα δόντια, ποτέ δεν ξέρεις. Σε είχα στο μυαλό μου όλο έμπαινα δω αν είχες νεότερα. ❤️

Σε ευχαριστω πολυ που με ειχες εννοια❤️❤️❤️

5 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

Είμαστε όλες εδώ οπότε θελήσεις! Στη δική σου γωνία του ρινγκ φαντάσου! ❤️

Κοριτσι μου γλυκο ❤️❤️❤️❤️

4 ώρες πρίν, κοτοπουλάκι είπε:

μην στεναχωριέσαι @ksvolimi, θα δούμε τι θα γίνει.. εύχομαι τη Δευτέρα να γίνει η ανατροπή! :wub:

Θα φανει σε ευχαριστω γλυκια μου❤️

5 ώρες πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Υπομονή μέχρι την Δευτέρα, δεν εχεις άλλη επιλογή. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.

Θα δουμε εχει μελλον! Σε ευχαριστω μακαρι να παει  καλα❤️

6 ώρες πρίν, Angot είπε:

Μην απαισιόδοξη, σ ειπε να κάνεις πάλι σε 2 μερες;;;;; δεν έχουμε δει και λίγες φορές να πηγαίνει τρένο ο διπλασιασμός και να τρίβουμε τα μάτια μας. Θα το δούμε την επόμενη χοριακη. Προς το παρόν εισια έγκυος κοπέλα μ! 

Προσπαθω να μην ειμαι ο γιατρος μου πε σε 4 γιατι δε θελει να με υποβάλλει συνεχεια σε αυτη τη διαδικασια ! Δε θα παω θα προσπαθησω να παω αργοτερα η θα χει μηδενίσει η θα εχει ανεβει οπως πρεπει , δε ξανα μπαινω στο τριπάκι των χοριακων! ❤️

6 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Έλα ρε κορίτσι, δεν εχει τελειωσει τίποτα ακομα. Μην στεναχωριέσαι. Τόσες φορές έχουμε δει χαμηλά νούμερα που προχωρανε κανονικά 

Θα δουμε γλυκια μου προσπαθω να σκεφτομαι θετικα ομως για αλλη μια φορα κρατω μικρο καλαθι ❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ksvolimi είπε:

Σε εύχαριστω πολυ!☘️❤️

Σε ευχαριστω παρα πολυ.. ευχομαι να εχεις την επομενη φορα αυτο που επιθυμεις❤️

Σε ευχαριστω πολυ❤️

9η μερα δε θα παω δευτερα θα παω πιο μετα δεν αντεχω τις χοριακες ετσι κι αλλιως θα με βαλει να κανω κ αλλη ακομη και να παει καλα.. τη δευτερα! Μακαρι να παει καλα σε ευχαριστω πολυ!

❤️❤️❤️σε ευχαριστω! Θα δειξει!

Θα προσπαθησω σε ευχαριστω πολυ❤️

Θα κανω γενικα υπομονη οταν ξεκινας χαμηλα σχετικα υπαρχει πορεια δε θα παω δευτερα να κανω συνεχεια χοριακες τα χω περασει ξανα,  σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου, θα δουμε❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω πολυ που με ειχες εννοια❤️❤️❤️

Κοριτσι μου γλυκο ❤️❤️❤️❤️

Θα φανει σε ευχαριστω γλυκια μου❤️

Θα δουμε εχει μελλον! Σε ευχαριστω μακαρι να παει  καλα❤️

Προσπαθω να μην ειμαι ο γιατρος μου πε σε 4 γιατι δε θελει να με υποβάλλει συνεχεια σε αυτη τη διαδικασια ! Δε θα παω θα προσπαθησω να παω αργοτερα η θα χει μηδενίσει η θα εχει ανεβει οπως πρεπει , δε ξανα μπαινω στο τριπάκι των χοριακων! ❤️

Θα δουμε γλυκια μου προσπαθω να σκεφτομαι θετικα ομως για αλλη μια φορα κρατω μικρο καλαθι ❤️

Ναι αλλα ρε κορίτσι μ θα πρέπει να σ καθορίσει τα χαπια σ. Μπορεί να ανεβαίνει και να θέλει ένα λιγο μπουσταρισμα ακόμα με προγεστερονη.

Το ξαναείπα ο γιατρός μ, είχε μια πελάτισσα η οποία είχε χοριακη χαμηλή, αιμα τρομερό και ήθελε να τα παρατήσει. Την έπεισε να μην το κάνει. Και τωρα εχει μια κούκλα 2 μηνών ειπε απ οτι θυμάμαι! 

Να πας, να κανεις ότι μπορείς για να κρατηθεί και το δικό σ KFC!  Αυτό μια σταλιτσα και  το προσπαθεί! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Texas είπε:

Ευχαριστω πολύ ! Μα δεν έκανα καθόλου απορρόφηση με τα κολπικά γιαυτο από τώρα , τι έγινε με το ενδομήτριο όλα καλά που αγχωνόσουν ;

Ναι κοριτσι μ ηταν πολυ καλο .. 10 κ τριζωνικο μ ειπε ο γιατρος

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...