Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

Κορίτσια έβλεπα τηλεόραση και έπεσα πάνω στο νέο βίντεο κλιπ του ρουβα που λέγεται υπέροχη ζωή. Δείτε το. Και έδειχνε ένα ζευγάρι όπου η κοπέλα έκανε έκπληξη στο αγόρι δύο παπουτσάκια μωρουδιακά και μετά του έβγαλε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Πολυ συγκινητικό. Δεν σταμάτησα να κλαίω. Και σκέφτηκα ότι εμείς πότε δεν θα το έχουμε αυτό. Όταν είχαμε ξεκινήσει τις προσπάθειες πάντα σκεφτόμουν πως θα το πω στον σύντροφο μου. Πως να του το κάνω έκπληξη. Και τώρα απλά είναι όλα προγραμματισμένα

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια έβλεπα τηλεόραση και έπεσα πάνω στο νέο βίντεο κλιπ του ρουβα που λέγεται υπέροχη ζωή. Δείτε το. Και έδειχνε ένα ζευγάρι όπου η κοπέλα έκανε έκπληξη στο αγόρι δύο παπουτσάκια μωρουδιακά και μετά του έβγαλε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Πολυ συγκινητικό. Δεν σταμάτησα να κλαίω. Και σκέφτηκα ότι εμείς πότε δεν θα το έχουμε αυτό. Όταν είχαμε ξεκινήσει τις προσπάθειες πάντα σκεφτόμουν πως θα το πω στον σύντροφο μου. Πως να του το κάνω έκπληξη. Και τώρα απλά είναι όλα προγραμματισμένα

Πραγματικά. Εμενα παντως μ εβαλε τιε φωνές γτ έκανα τεστ και δεν περίμενα τη χοριακη. Οποτε δεν ήξερε ο άμοιρος αν μπορεί να χαρεί η όχι. Ακόμα τον τρέχω γι αυτό! Χαχαχχχαχχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

Πραγματικά. Εμενα παντως μ εβαλε τιε φωνές γτ έκανα τεστ και δεν περίμενα τη χοριακη. Οποτε δεν ήξερε ο άμοιρος αν μπορεί να χαρεί η όχι. Ακόμα τον τρέχω γι αυτό! Χαχαχχχαχχα

Χα χα δεν ξέρουν τι κάνουν και αυτοί μωρέ. Έχουν μπερδευτεί. Τους έχουμε τρελάνει. Εξετάσεις. Γιατροί. Ψυχολογία μια έτσι μια αλλιώς χα χα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Kallo είπε:

Χα χα δεν ξέρουν τι κάνουν και αυτοί μωρέ. Έχουν μπερδευτεί. Τους έχουμε τρελάνει. Εξετάσεις. Γιατροί. Ψυχολογία μια έτσι μια αλλιώς χα χα

Καλα ναι. Έχουν πέσει στα βαθιά.. Εμάς ο οργανισμος μας έχει φτιαχτεί για τέτοια. Αλλα εκείνοι ούτε καν! Εγω κ ευχαριστημενη είμαι παντως. 

Ρε κορίτσια απο προχθες που είδα τις σταγονιτσες. Και μετα τη χθεσινή κούραση. Δεν θα είχα δει κάτι παλι; 

Δε μ σταματάει τα χαπια μέχρι να με δει είπε. Να ανησυχώ; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Angot είπε:

Καλα ναι. Έχουν πέσει στα βαθιά.. Εμάς ο οργανισμος μας έχει φτιαχτεί για τέτοια. Αλλα εκείνοι ούτε καν! Εγω κ ευχαριστημενη είμαι παντως. 

Ρε κορίτσια απο προχθες που είδα τις σταγονιτσες. Και μετα τη χθεσινή κούραση. Δεν θα είχα δει κάτι παλι; 

Δε μ σταματάει τα χαπια μέχρι να με δει είπε. Να ανησυχώ; 

Να μην ανησυχείς καθόλου. Προληπτικά στα δίνει και θέλει να είναι καλυμμένος, εξάλλου δεν πειράζει να τα πάρεις λίγες μέρες πάραπάνω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , happiness79 είπε:

Να μην ανησυχείς καθόλου. Προληπτικά στα δίνει και θέλει να είναι καλυμμένος, εξάλλου δεν πειράζει να τα πάρεις λίγες μέρες πάραπάνω.

Οχι είπε αν δεν μ φέρνουν παρενέργειες να τα πάρω ακόμα. Εμενα τπτ δεν μ φέρνουν οπότε δεν έχω θεμα από τη ποσότητα. Απλως σκέφτομαι ότι ίσως τους ανησυχεί κάτι κ δεν το λένε.  Την ρώτησα πάντων αν τουε ανησυχεί κάτι και είπαν όχι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια έβλεπα τηλεόραση και έπεσα πάνω στο νέο βίντεο κλιπ του ρουβα που λέγεται υπέροχη ζωή. Δείτε το. Και έδειχνε ένα ζευγάρι όπου η κοπέλα έκανε έκπληξη στο αγόρι δύο παπουτσάκια μωρουδιακά και μετά του έβγαλε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Πολυ συγκινητικό. Δεν σταμάτησα να κλαίω. Και σκέφτηκα ότι εμείς πότε δεν θα το έχουμε αυτό. Όταν είχαμε ξεκινήσει τις προσπάθειες πάντα σκεφτόμουν πως θα το πω στον σύντροφο μου. Πως να του το κάνω έκπληξη. Και τώρα απλά είναι όλα προγραμματισμένα

Κορίτσι μου καλό το καταλαβαίνω αυτό που λες.  Μακάρι όμως να έχουμε επιτυχία κ ας μην υπάρχει το στοιχείο της έκπληξης.  Στο τέλος το αποτέλεσμα μετράει.  Γενικά έχει χαθεί η χαρά κάτι που αφορά δύο ανθρώπους μέσα από μια πράξη αγάπης, τώρα έχει εμπλακεί ολόκληρο επιτελείο κ πέφτει ανάλυση της ανάλυσης .

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Kallo είπε:

Κορίτσια έβλεπα τηλεόραση και έπεσα πάνω στο νέο βίντεο κλιπ του ρουβα που λέγεται υπέροχη ζωή. Δείτε το. Και έδειχνε ένα ζευγάρι όπου η κοπέλα έκανε έκπληξη στο αγόρι δύο παπουτσάκια μωρουδιακά και μετά του έβγαλε το θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Πολυ συγκινητικό. Δεν σταμάτησα να κλαίω. Και σκέφτηκα ότι εμείς πότε δεν θα το έχουμε αυτό. Όταν είχαμε ξεκινήσει τις προσπάθειες πάντα σκεφτόμουν πως θα το πω στον σύντροφο μου. Πως να του το κάνω έκπληξη. Και τώρα απλά είναι όλα προγραμματισμένα

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ όταν ξεκινήσαμε της προσπάθειες το σκεφτόμουν πως θα του το πω , μάλιστα πίστευα θα έρθει κ σύντομα και είχα αγοράσει μια πιπίλα και ένα φορμακι με την αγαπημένη του ομάδα για να του κάνω έκπληξη . Δυστυχώς τίποτα από αυτά δεν έγινε , και όταν μάθαμε ότι πλέον ο μόνος δρόμος ειναι η εξωσωματική μπήκα στο πειρασμό από τη στεναχώρια μου εκείνη τη μέρα που δε τα κατάφεραμε και γιατί ήταν κάτι που δε το περίμεναμε του τα έδειξα του είπα γιατί τα είχα πάρει συγκινηθικαμε και οι δύο και είπαμε με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο σημασία έχει ότι αυτό το φορμακι κάποια στιγμή θα το φοράει το παιδάκι μας . Γιατί μπορεί να υπάρχουν στιγμές που απογοητεύομαι αλλά πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα έρθει το παιδάκι μας ! 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Ria_ είπε:

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ όταν ξεκινήσαμε της προσπάθειες το σκεφτόμουν πως θα του το πω , μάλιστα πίστευα θα έρθει κ σύντομα και είχα αγοράσει μια πιπίλα και ένα φορμακι με την αγαπημένη του ομάδα για να του κάνω έκπληξη . Δυστυχώς τίποτα από αυτά δεν έγινε , και όταν μάθαμε ότι πλέον ο μόνος δρόμος ειναι η εξωσωματική μπήκα στο πειρασμό από τη στεναχώρια μου εκείνη τη μέρα που δε τα κατάφεραμε και γιατί ήταν κάτι που δε το περίμεναμε του τα έδειξα του είπα γιατί τα είχα πάρει συγκινηθικαμε και οι δύο και είπαμε με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο σημασία έχει ότι αυτό το φορμακι κάποια στιγμή θα το φοράει το παιδάκι μας . Γιατί μπορεί να υπάρχουν στιγμές που απογοητεύομαι αλλά πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα έρθει το παιδάκι μας ! 

Γλυκούλα μ :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Angot είπε:

Οχι είπε αν δεν μ φέρνουν παρενέργειες να τα πάρω ακόμα. Εμενα τπτ δεν μ φέρνουν οπότε δεν έχω θεμα από τη ποσότητα. Απλως σκέφτομαι ότι ίσως τους ανησυχεί κάτι κ δεν το λένε.  Την ρώτησα πάντων αν τουε ανησυχεί κάτι και είπαν όχι. 

Αφού σου είπαν ότι δεν ανησυχούν προφανώς έτσι είναι, διαφορετικά δε θα σου έλεγαν να τα σταματήσεις αν έχεις παρενέργεις! Προφανώς σου τα δίνουν για καλύτερη υποστήριξη! Η πεθαρά σου πώς είναι? Συνήλθε από την έκπλήξη? Χαχα, τι πλάκα πρέπει να είχε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happiness79 είπε:

Αφού σου είπαν ότι δεν ανησυχούν προφανώς έτσι είναι, διαφορετικά δε θα σου έλεγαν να τα σταματήσεις αν έχεις παρενέργεις! Προφανώς σου τα δίνουν για καλύτερη υποστήριξη! Η πεθαρά σου πώς είναι? Συνήλθε από την έκπλήξη? Χαχα, τι πλάκα πρέπει να είχε!!

Ναι είπα ότι θα κάτσω κ κρεβάτι. Κ μ πε οχι καλε πηγαινε κ για καφέ δεν έχεις τπτ! 

Η πεθερά μ παίζει να ήθελε αλλαγή βρακιου χθες αλλά ντρεποταν να το πει. Αααα στο σ λεω. Όπου να ναι θα πάρει τηλ  να ρωτήσει τι θα φαω. Είμαι σίγουρη! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ksvolimi said:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Έλα ρε κορίτσι, δεν εχει τελειωσει τίποτα ακομα. Μην στεναχωριέσαι. Τόσες φορές έχουμε δει χαμηλά νούμερα που προχωρανε κανονικά 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Μην απαισιόδοξη, σ ειπε να κάνεις πάλι σε 2 μερες;;;;; δεν έχουμε δει και λίγες φορές να πηγαίνει τρένο ο διπλασιασμός και να τρίβουμε τα μάτια μας. Θα το δούμε την επόμενη χοριακη. Προς το παρόν εισια έγκυος κοπέλα μ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ksvolimi είπε:

Κοριτσια το νουμερο ειναι 64.5 παλι τα ιδια θα εχω οπως τη προηγουμενη φορα.. ενα νουμερο μια φορα να δω πιο ελπιδοφόρο δε γινεται….

ευχαριστω ολες πολυ για το ενδιαφερον αλλα πραγματικα ειμαι χαλια αυτη τη στιγμη ο γιατρος προσπαθει να με καθησυχάσει οτι ειναι μια χαρα και εγω λεω καλα Ενταξει!!! 

Αγάπη μου τι λες??? Μα είναι θετικό!!! Μια χαρά νούμερο είναι!!! Σε παρακαλώ, μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου, είσαι έγκυος!!! Προσπάθησε να μη στεναχωριέσαι, γιατί πραγματικά είναι μια χαρά το 64,5! Καταλαβαίνω ότι ήλπιζες σε μεγαλύτερο νούμερο και ενδεχομένως να επιθυμούσες δύο μωράκια, όμως σε καμία περίπτωση δε σημαίνει ότι δεν είναι καλό νούμερο! Είναι πολύ καλό για ένα και γερό μωράκι που έχεις στην κοιλίτσα σου!!! Πίστεψε το! Σου στέλνω τεράστια αγκαλιά! ❤

πρίν από 2 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Έλα ρε κορίτσι, δεν εχει τελειωσει τίποτα ακομα. Μην στεναχωριέσαι. Τόσες φορές έχουμε δει χαμηλά νούμερα που προχωρανε κανονικά 

Καλά τα λες και μάλιστα δεν είναι τόσο χαμηλό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...