Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

Ναι αλλα ρε κορίτσι μ θα πρέπει να σ καθορίσει τα χαπια σ. Μπορεί να ανεβαίνει και να θέλει ένα λιγο μπουσταρισμα ακόμα με προγεστερονη.

Το ξαναείπα ο γιατρός μ, είχε μια πελάτισσα η οποία είχε χοριακη χαμηλή, αιμα τρομερό και ήθελε να τα παρατήσει. Την έπεισε να μην το κάνει. Και τωρα εχει μια κούκλα 2 μηνών ειπε απ οτι θυμάμαι! 

Να πας, να κανεις ότι μπορείς για να κρατηθεί και το δικό σ KFC!  Αυτό μια σταλιτσα και  το προσπαθεί! 

Ο γιατρος μου τη προηγουμενη φορα επέμενε και το πηγε μεχρι τελους δεν εχω παραπονο αυτος μου πε να μη παω δευτερα να παω αργοτερα ..θα ακουσω αυτο που μου πε..μακαρι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , ksvolimi είπε:

Ο γιατρος μου τη προηγουμενη φορα επέμενε και το πηγε μεχρι τελους δεν εχω παραπονο αυτος μου πε να μη παω δευτερα να παω αργοτερα ..θα ακουσω αυτο που μου πε..μακαρι. 

Να πας όμως όποτε σου ειπε. Μην το αφήσεις και πας ακόμα πιο αργα!  Ευχομαι να σ πανε ολα καλά κοπέλα μ, αλήθεια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angot είπε:

Να πας όμως όποτε σου ειπε. Μην το αφήσεις και πας ακόμα πιο αργα!  Ευχομαι να σ πανε ολα καλά κοπέλα μ, αλήθεια! 

Θα δουμε.. μακαρι μικρο καλαθι κρατω και προχωρώ δε μπορω να κανω και κατι αλλο αλλα ουτε μπορω να σκασω.. αρκετα εσκασα χρονια τωρα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ο γιατρος μου τη προηγουμενη φορα επέμενε και το πηγε μεχρι τελους δεν εχω παραπονο αυτος μου πε να μη παω δευτερα να παω αργοτερα ..θα ακουσω αυτο που μου πε..μακαρι. 

Κοριτσι μ γλυκο μεσα μ πιστευω οτι ολα θα πανε καλα κ στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μ.. να πας σε 4 μερες και να δεις το ωραιοτερο νουμερο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ksvolimi Κατερινάκι αν αντέχεις να περιμένεις μέχρι Τετάρτη τότε κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου. Εγώ δεν νομίζω να άντεχα πάντως. Άμα δεν ήξερα καθόλου ίσως και να περίμενα αλλά να ξέρω ήδη οτι ειναι θετικό και να έχω τον φόβο που έχεις εσύ, δεν θα άντεχα. Ούτε μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου τώρα μετά όσα έχεις περάσει. Κουράγιο. Σου στέλνουμε θετική ενέργεια. 

@silvy22 μου είχες νέα για τις γονιμοποιήσεις;; 

@winspert Πότε είναι η ωοληψία σου; 

  • Μου αρέσει 1

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , kateriiina25 είπε:

@ksvolimi Κατερινάκι αν αντέχεις να περιμένεις μέχρι Τετάρτη τότε κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου. Εγώ δεν νομίζω να άντεχα πάντως. Άμα δεν ήξερα καθόλου ίσως και να περίμενα αλλά να ξέρω ήδη οτι ειναι θετικό και να έχω τον φόβο που έχεις εσύ, δεν θα άντεχα. Ούτε μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου τώρα μετά όσα έχεις περάσει. Κουράγιο. Σου στέλνουμε θετική ενέργεια. 

@silvy22 μου είχες νέα για τις γονιμοποιήσεις;; 

@winspert Πότε είναι η ωοληψία σου; 

Ετσι ειναι αλλα κ η αγωνία της χοριακης με πεθαινει καθε φορα θα δω δεν εχω αποφασισει ακομη.. 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Makelen said:

Τα ιδια πήρες κι εσυ;;? Αυριο εχω παλι ζυγισμα. Περασε μια εβδομαδα. Και φοβαμαι πολυ να ανεβω. Πραγματικα!

Τα ίδια ακριβώς. 58 ήμουν έγινα 60-61 με ivf φάρμακα κ έκοψα τα HIITS κ ζυγίστηκα πριν 5 μέρες κ ήμουν 68. Σ ο κ !!!!!! Δεν έχω ζυγαριά στο σπίτι … Δευτερα στο φαρμακείο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , kateriiina25 είπε:

@ksvolimi Κατερινάκι αν αντέχεις να περιμένεις μέχρι Τετάρτη τότε κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου. Εγώ δεν νομίζω να άντεχα πάντως. Άμα δεν ήξερα καθόλου ίσως και να περίμενα αλλά να ξέρω ήδη οτι ειναι θετικό και να έχω τον φόβο που έχεις εσύ, δεν θα άντεχα. Ούτε μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου τώρα μετά όσα έχεις περάσει. Κουράγιο. Σου στέλνουμε θετική ενέργεια. 

@silvy22 μου είχες νέα για τις γονιμοποιήσεις;; 

@winspert Πότε είναι η ωοληψία σου; 

Το πήραμε εχθες κοριτσάκι μου...Σημερα μου ειπαν πως γονιμοποιηθηκε και τωρα στην αναμονή για το αν θα τα καταφέρει να προχωρήσει...

πρίν από 47 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ετσι ειναι αλλα κ η αγωνία της χοριακης με πεθαινει καθε φορα θα δω δεν εχω αποφασισει ακομη.. 

Δεν σου εχω γράψει κατι τοσες ώρες γιατί αλήθεια δεν ξερω τι να σου πω. Το εχω περασει δυο φορές με χαμηλη χοριακη...Τη μια ξεκινησα με 26 και την αλλη με 36... Ηταν πολυ πιο χαμηλη βεβαια απο τη δικη σου αλλα ηξερα και τις δυο φορές πως δεν θα προχωρήσει. Απλα αφηνα ενα μικρό παραθυρακι γιατί οντως υπάρχουν περιπτώσεις οπου προχωρησε μια χαρα...και οπως ειπες κ εσυ αλλες περιπτώσεις με μεγαλυτερες χοριακες οπου δεν προχώρησε. Αυτό να κανεις κ εσυ. Ασε ενα παραθυρακι. Στη θεση σου θα πηγαινα οπωσδήποτε τη Δευτέρα να δω αν προχωραει. Αν πας και εχει πέσει γιατί να παιρνεις κ αλλα φαρμακα(δεν ξερω και τι παιρνεις κιολας).. Αν εχει διπλασιαστεί τοτε ασε και 3 και 4 μερες αν δε θες να πηγαίνεις συνεχώς. Αλλα η χοριακη της Δευτέρας θα σου δειξει σίγουρα αν εχει προοπτική... Ο καθε άνθρωπος το βλεπει αλλιως αλλα εμενα θα με τσιτωνε περισσότερο να μην ξερω τι γίνεται και να παιρνω ολες αυτες τις βλακείες τζαμπα. Κανε οπως αισθανεσαι εσυ... Εύχομαι να εχει την καλύτερη κατάληξη. Επειδη το εχω φιλοσοφήσει οταν καποιο δεν εμφυτεύεται,σε δεύτερο χρόνο χαίρομαι, γιατί προφανως δεν ηταν υγιες....ετσι το βλεπω...

  • Μου αρέσει 9

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , marina39 είπε:

Τα ίδια ακριβώς. 58 ήμουν έγινα 60-61 με ivf φάρμακα κ έκοψα τα HIITS κ ζυγίστηκα πριν 5 μέρες κ ήμουν 68. Σ ο κ !!!!!! Δεν έχω ζυγαριά στο σπίτι … Δευτερα στο φαρμακείο 

Εννοειται σοκ! Το φανταζομαι! Τελικα εγω ζυγιστηκα σημερα. Μια εβδομαδα μετα. Πηρα 200γρ. Νομιζω ειναι οκ λογικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , winspert είπε:

Το πήραμε εχθες κοριτσάκι μου...Σημερα μου ειπαν πως γονιμοποιηθηκε και τωρα στην αναμονή για το αν θα τα καταφέρει να προχωρήσει...

Δεν σου εχω γράψει κατι τοσες ώρες γιατί αλήθεια δεν ξερω τι να σου πω. Το εχω περασει δυο φορές με χαμηλη χοριακη...Τη μια ξεκινησα με 26 και την αλλη με 36... Ηταν πολυ πιο χαμηλη βεβαια απο τη δικη σου αλλα ηξερα και τις δυο φορές πως δεν θα προχωρήσει. Απλα αφηνα ενα μικρό παραθυρακι γιατί οντως υπάρχουν περιπτώσεις οπου προχωρησε μια χαρα...και οπως ειπες κ εσυ αλλες περιπτώσεις με μεγαλυτερες χοριακες οπου δεν προχώρησε. Αυτό να κανεις κ εσυ. Ασε ενα παραθυρακι. Στη θεση σου θα πηγαινα οπωσδήποτε τη Δευτέρα να δω αν προχωραει. Αν πας και εχει πέσει γιατί να παιρνεις κ αλλα φαρμακα(δεν ξερω και τι παιρνεις κιολας).. Αν εχει διπλασιαστεί τοτε ασε και 3 και 4 μερες αν δε θες να πηγαίνεις συνεχώς. Αλλα η χοριακη της Δευτέρας θα σου δειξει σίγουρα αν εχει προοπτική... Ο καθε άνθρωπος το βλεπει αλλιως αλλα εμενα θα με τσιτωνε περισσότερο να μην ξερω τι γίνεται και να παιρνω ολες αυτες τις βλακείες τζαμπα. Κανε οπως αισθανεσαι εσυ... Εύχομαι να εχει την καλύτερη κατάληξη. Επειδη το εχω φιλοσοφήσει οταν καποιο δεν εμφυτεύεται,σε δεύτερο χρόνο χαίρομαι, γιατί προφανως δεν ηταν υγιες....ετσι το βλεπω...

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου τα ξερω τα εχω περασει .. αμφιταλαντευομαι θα δω τη δευτερα που θα ξυπνησω .. τα ιδια σκεφτομαι και εγω που σκεφτεσαι κ εσυ.. θα δειξει❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , winspert είπε:

Το πήραμε εχθες κοριτσάκι μου...Σημερα μου ειπαν πως γονιμοποιηθηκε και τωρα στην αναμονή για το αν θα τα καταφέρει να προχωρήσει...

Δεν σου εχω γράψει κατι τοσες ώρες γιατί αλήθεια δεν ξερω τι να σου πω. Το εχω περασει δυο φορές με χαμηλη χοριακη...Τη μια ξεκινησα με 26 και την αλλη με 36... Ηταν πολυ πιο χαμηλη βεβαια απο τη δικη σου αλλα ηξερα και τις δυο φορές πως δεν θα προχωρήσει. Απλα αφηνα ενα μικρό παραθυρακι γιατί οντως υπάρχουν περιπτώσεις οπου προχωρησε μια χαρα...και οπως ειπες κ εσυ αλλες περιπτώσεις με μεγαλυτερες χοριακες οπου δεν προχώρησε. Αυτό να κανεις κ εσυ. Ασε ενα παραθυρακι. Στη θεση σου θα πηγαινα οπωσδήποτε τη Δευτέρα να δω αν προχωραει. Αν πας και εχει πέσει γιατί να παιρνεις κ αλλα φαρμακα(δεν ξερω και τι παιρνεις κιολας).. Αν εχει διπλασιαστεί τοτε ασε και 3 και 4 μερες αν δε θες να πηγαίνεις συνεχώς. Αλλα η χοριακη της Δευτέρας θα σου δειξει σίγουρα αν εχει προοπτική... Ο καθε άνθρωπος το βλεπει αλλιως αλλα εμενα θα με τσιτωνε περισσότερο να μην ξερω τι γίνεται και να παιρνω ολες αυτες τις βλακείες τζαμπα. Κανε οπως αισθανεσαι εσυ... Εύχομαι να εχει την καλύτερη κατάληξη. Επειδη το εχω φιλοσοφήσει οταν καποιο δεν εμφυτεύεται,σε δεύτερο χρόνο χαίρομαι, γιατί προφανως δεν ηταν υγιες....ετσι το βλεπω...

Θα το μεταφέρετε σ αυτόν τον κύκλο ;;;;; 

πρίν από 1 λεπτό , ksvolimi είπε:

Σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου τα ξερω τα εχω περασει .. αμφιταλαντευομαι θα δω τη δευτερα που θα ξυπνησω .. τα ιδια σκεφτομαι και εγω που σκεφτεσαι κ εσυ.. θα δειξει❤️

Να πας Δευτέρα! Μέχρι την Τετάρτη θα εχεις φρικάρει είναι αμαρτία από τον θεό αυτό το βασανιστήριο 

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ksvolimi είπε:

Κοριτσι μου 9η μερα ειναι δε το βλεπω ως κακο.. το ιδιο μου λεει κι ο γιατρος μου ειχα ομως δυο μια βιοχημική μια παλινδρομη προσφατα με χαμηλα νουμερα 80 και με ενα 60 κατι το αλλο και κατευθειαν μου ηρθε ολο αυτο στο μυαλο.. και καπως με επιασε μια απαισιοδοξία  πιστευα οτι θα εβλεπα κατι πιο ενθαρρυντικό ,, ξερω πολυ καλα οτι και τα ψηλα νουμερα παλι μπορει να μην ειναι θετικα στη πορεια.. προσπαθω να μαι αισιόδοξη !! Σε ευχαριστω πολυ μακαρι να μου συμβει το ιδιο❤️

Είναι απολύτως λογικό να αισθάνεσαι έτσι έχεις περασει αρκετά. Μην απελπίζεσαι όμως έχεις μια θετική χοριακη. Προσπαθησε να κάνεις θετικές σκέψεις.Σου στέλνω τις ευχές μου όλα κυλήσουν θετικά και όπως επιθυμείς!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Θα το μεταφέρετε σ αυτόν τον κύκλο ;;;;; 

Να πας Δευτέρα! Μέχρι την Τετάρτη θα εχεις φρικάρει είναι αμαρτία από τον θεό αυτό το βασανιστήριο 

Θα δω κοριτσι μου , δεν εχω αποφασισει τι θα κανω.. 

πρίν από 5 λεπτά , Penaki είπε:

Είναι απολύτως λογικό να αισθάνεσαι έτσι έχεις περασει αρκετά. Μην απελπίζεσαι όμως έχεις μια θετική χοριακη. Προσπαθησε να κάνεις θετικές σκέψεις.Σου στέλνω τις ευχές μου όλα κυλήσουν θετικά και όπως επιθυμείς!!!!! 

 

πρίν από 5 λεπτά , Penaki είπε:

Είναι απολύτως λογικό να αισθάνεσαι έτσι έχεις περασει αρκετά. Μην απελπίζεσαι όμως έχεις μια θετική χοριακη. Προσπαθησε να κάνεις θετικές σκέψεις.Σου στέλνω τις ευχές μου όλα κυλήσουν θετικά και όπως επιθυμείς!!!!! 

Σε ευχαριστω πολυ..❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, winspert said:

Το πήραμε εχθες κοριτσάκι μου...Σημερα μου ειπαν πως γονιμοποιηθηκε και τωρα στην αναμονή για το αν θα τα καταφέρει να προχωρήσει...

Δεν σου εχω γράψει κατι τοσες ώρες γιατί αλήθεια δεν ξερω τι να σου πω. Το εχω περασει δυο φορές με χαμηλη χοριακη...Τη μια ξεκινησα με 26 και την αλλη με 36... Ηταν πολυ πιο χαμηλη βεβαια απο τη δικη σου αλλα ηξερα και τις δυο φορές πως δεν θα προχωρήσει. Απλα αφηνα ενα μικρό παραθυρακι γιατί οντως υπάρχουν περιπτώσεις οπου προχωρησε μια χαρα...και οπως ειπες κ εσυ αλλες περιπτώσεις με μεγαλυτερες χοριακες οπου δεν προχώρησε. Αυτό να κανεις κ εσυ. Ασε ενα παραθυρακι. Στη θεση σου θα πηγαινα οπωσδήποτε τη Δευτέρα να δω αν προχωραει. Αν πας και εχει πέσει γιατί να παιρνεις κ αλλα φαρμακα(δεν ξερω και τι παιρνεις κιολας).. Αν εχει διπλασιαστεί τοτε ασε και 3 και 4 μερες αν δε θες να πηγαίνεις συνεχώς. Αλλα η χοριακη της Δευτέρας θα σου δειξει σίγουρα αν εχει προοπτική... Ο καθε άνθρωπος το βλεπει αλλιως αλλα εμενα θα με τσιτωνε περισσότερο να μην ξερω τι γίνεται και να παιρνω ολες αυτες τις βλακείες τζαμπα. Κανε οπως αισθανεσαι εσυ... Εύχομαι να εχει την καλύτερη κατάληξη. Επειδη το εχω φιλοσοφήσει οταν καποιο δεν εμφυτεύεται,σε δεύτερο χρόνο χαίρομαι, γιατί προφανως δεν ηταν υγιες....ετσι το βλεπω...

Με το καλό κορίτσι μου. Για βλαστοκύστη θα το αφήσετε;


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...