Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Makelen είπε:

Λοιπον ακου.. Απο την ωρα που ξεκινησαμε να συζηταμε για εξωσωματικη, ο αντρας μου δεν σταματησε να λεει.. σαν δεδομενο.. οτι θα κανουμε διδυμες κορες!! Αφου, μηνες μετα, φτασαμε στην ετ, 2 μερες μετα, ειδα στον υπνο μου ( το εχω ξανααναφερει) μονό κλειδι αυτοκινητου, το οποιο οδηγησα και πηγα σε δωματιο με γαλαζιο τοιχο. Οποτε θεωρησα οτι θα μπορουσα να ειμαι εγκυος σε ενα μωρο, και μαλιστα αγορι. Εχθες που διαπιστωσαμε οτι ειναι οντως ενα μωρο, κ ακουσαμε κ καρδια.., βγαινοντας απο την γιατρο, του λεω: παρτο αποφαση τωρα.. βασει ονειρου, αφου ειναι ενα.. είναι και αγορι. Το ξερεις ετσι; Ναι μου λεει.., το ξερω.. γιατι ειχα δει κι εγω τις ιδιες μερες ονειρο.. οτι πηγα καπου κ εψαχνα τον γιο μου..! Και γιατι δεν μου το ειπες, του λεω. Γιατι δεν ηθελα να το πιστεψω!(χαχχαχαχα). Περαν της πλακας.. του λεω.. εχεις οντως θεμα με το φυλο;? οχι ρε, μου λεει, πας καλα;?; αλλωστε τοσα εχουμε στην καταψυξη!!!!!! 

Καλη εγκυμοσύνη να έχεις και με το καλό να κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλιά. Διάβασα λίγο τα χθεσινά κ ήθελα να σου πω πως κ εγώ τις ίδιες σκέψεις κ συναισθήματα θα είχα για το 2ο εμβρυακι. Προσπάθησε να κοιτάξεις μπροστά κ εστίασε σε αυτόν τον μικρό ήρωα που έχεις μέσα σου! 

8 ώρες πρίν, Kate92 είπε:

 

 

Κορίτσια σας διάβαζα και βουρκωσα. Όλες τα ίδια νιώθουμε. Κι εγώ έχω εδώ και δύο χρόνια σχεδόν κρυμμένο ένα μπλουζάκι που λέει ότι θα γίνει μπαμπάς..δεν αντεχω ούτε να το κοιταξω..θα τα καταφέρουμε όμως κι εμείς και τότε δε θα έχει σημασία τίποτα απ' όλα αυτά!

Καλή μου δεν έχει σημασία το νούμερο. Τα τεστ πλέον έτσι κι αλλιώς είναι πολύ ευαίσθητα και ανιχνεύουν από πολύ νωρίς την ορμόνη. Ίσως ήταν δύο για αρχή και προχώρησε το ένα μόνο. Μη χάνεις το κουράγιο σου. Ξέρω ότι ως τη Δευτέρα δε θα ηρεμήσει η καρδούλα σου καθόλου. Αλλά δείξε λίγη δύναμη ακόμα. Θα δεις όλα καλά θα πάνε!

Κορίτσι μου διάβασα για το αποτέλεσμα σου, ευχομαι να σας πανε ολα καλά όπως κ να αποφασίσετε να συνεχίσετε κ πολυ σύντομα να δείξεις στον άντρας σου το κρυμμένο μπλουζάκι!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Θα το μεταφέρετε σ αυτόν τον κύκλο ;;;;; 

Οχι....στον επόμενο...Λεω να ακολουθησω το ερα τεστ...

πρίν από 6 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου. Για βλαστοκύστη θα το αφήσετε;

Σε ευχαριστώ πολύ... Ναι για βλαστοκυστη...Ελπιζω να τα καταφέρει...

  • Μου αρέσει 4

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penaki είπε:

Καλη εγκυμοσύνη να έχεις και με το καλό να κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλιά. Διάβασα λίγο τα χθεσινά κ ήθελα να σου πω πως κ εγώ τις ίδιες σκέψεις κ συναισθήματα θα είχα για το 2ο εμβρυακι. Προσπάθησε να κοιτάξεις μπροστά κ εστίασε σε αυτόν τον μικρό ήρωα που έχεις μέσα σου! 

Ναι αυτο κανω..! Όντως εστιαζω στο μικρό που ζει εκει μεσα.. Δεν σου κρυβω οτι δεν βγαινει όμώς απο το μυαλο μου αυτος ο δευτερος σακος.. Εχω και τον υπερηχο εννοειται. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Makelen είπε:

Ναι αυτο κανω..! Όντως εστιαζω στο μικρό που ζει εκει μεσα.. Δεν σου κρυβω οτι δεν βγαινει όμώς απο το μυαλο μου αυτος ο δευτερος σακος.. Εχω και τον υπερηχο εννοειται. 

Είναι πολυ λογικό! Από τη μια χαρά κ από την άλλη να είσαι κάπως συγκρατημένη! Εγώ 3 βιοχημικές με φυσική σύλληψη έχω, δεν έχω φτάσει ποτε να δω ή να ακούσω κανένα εμβρυακι κ ακόμα σκέφτομαι το αιματακι που είχα. Πόσο μάλιστα εσύ που είδες κ το σακο. Κράτα τη σκέψη σου όμως στον σακο με τον σουπερμαν χαχα

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, winspert said:

Οχι....στον επόμενο...Λεω να ακολουθησω το ερα τεστ...

Σε ευχαριστώ πολύ... Ναι για βλαστοκυστη...Ελπιζω να τα καταφέρει...

Δεν θα μαζέψεις παραπάνω έμβρυα; 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 23 λεπτά , winspert είπε:

Οχι....στον επόμενο...Λεω να ακολουθησω το ερα τεστ...

Σε ευχαριστώ πολύ... Ναι για βλαστοκυστη...Ελπιζω να τα καταφέρει...

Λες ε; Δεν το είχες ξανακάνει ή κάνω λάθος; Να το κάνεις εφόσον εχεις επαναλαμβανόμενες αποτυχίες.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Penaki είπε:

Είναι πολυ λογικό! Από τη μια χαρά κ από την άλλη να είσαι κάπως συγκρατημένη! Εγώ 3 βιοχημικές με φυσική σύλληψη έχω, δεν έχω φτάσει ποτε να δω ή να ακούσω κανένα εμβρυακι κ ακόμα σκέφτομαι το αιματακι που είχα. Πόσο μάλιστα εσύ που είδες κ το σακο. Κράτα τη σκέψη σου όμως στον σακο με τον σουπερμαν χαχα

Ναι εννοειται..! Περιμενω να μεγαλωσει πως κ πως.. για να το νιωσω! Να δω κι εγω πως ειναι!! Δεν εχω μεινει ποτεεε εγκυος! Και ειμαι 39, και με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 22 χρονια! Εύχομαι να τα καταφερεις συντομα κοριτσι μου!! Που αποδιδουν τις βιοχημικες;? Στα ωαρια να υποθεσω; 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Δεν θα μαζέψεις παραπάνω έμβρυα; 

Λεμε αν πάει καλα να το βάλουμε... Αν οχι προχωραμε...

πρίν από 6 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Λες ε; Δεν το είχες ξανακάνει ή κάνω λάθος; Να το κάνεις εφόσον εχεις επαναλαμβανόμενες αποτυχίες.

Ειχα πετύχει εγκυμοσύνη σύμφωνα με το ερα και βιοχημική... Το εχω κανει... Απλα λεω αυτη τη φορά να ακολουθησω το αποτέλεσμα που μου ειχε βγαλει. Βέβαια εχω βιοχημική και εκτος ερα....Οποτε.... μπέρδεμα

πρίν από 5 λεπτά , Makelen είπε:

Ναι εννοειται..! Περιμενω να μεγαλωσει πως κ πως.. για να το νιωσω! Να δω κι εγω πως ειναι!! Δεν εχω μεινει ποτεεε εγκυος! Και ειμαι 39, και με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 22 χρονια! Εύχομαι να τα καταφερεις συντομα κοριτσι μου!! Που αποδιδουν τις βιοχημικες;? Στα ωαρια να υποθεσω; 

Μοιάζουμε σε πολλα... 39 κ εγω σε δυο μηνες και με τον αντρα μου μαζι σχεδον 23 χρόνια οπως λεει και το τικερακι μου... Και θα το νιωσεις και θα το χαρείς...Ειναι υπέροχο συναίσθημα!!!!

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Μοιάζουμε σε πολλα... 39 κ εγω σε δυο μηνες και με τον αντρα μου μαζι σχεδον 23 χρόνια οπως λεει και το τικερακι μου... Και θα το νιωσεις και θα το χαρείς...Ειναι υπέροχο συναίσθημα!!!!

Σ ευχαριστω πολυ!!❤ Ευχομαι συντομα κι εσυ ενα μωρακι..! Τωρα οσο για τις ηλικιες κ τους αντρες μας.. τι να πω..! Τοσο συμπτωση.. ειδες καμια φορα!;? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Makelen είπε:

Ναι εννοειται..! Περιμενω να μεγαλωσει πως κ πως.. για να το νιωσω! Να δω κι εγω πως ειναι!! Δεν εχω μεινει ποτεεε εγκυος! Και ειμαι 39, και με τον αντρα μου ειμαστε μαζι 22 χρονια! Εύχομαι να τα καταφερεις συντομα κοριτσι μου!! Που αποδιδουν τις βιοχημικες;? Στα ωαρια να υποθεσω; 

Δεν το θυμομουν ότι είναι η πρωτη σου να πω την αλήθεια. Είμαστε κ πολλες. Μια κ καλή ευχομαι, προς το παρον βέβαια. Ευχομαι να το ζήσεις κ να το απολαύσεις στο έπακρο αυτό το ταξίδι! Όπως το έχεις φανταστεί σίγουρα όλα αυτά τα χρόνια.Στο DNA μου οφείλονται,εχω κάνει προεμφυτευτικο κ λογικά τον επόμενο κυκλο θα κάνω ετ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 8 λεπτά , Penaki είπε:

Δεν το θυμομουν ότι είναι η πρωτη σου να πω την αλήθεια. Είμαστε κ πολλες. Μια κ καλή ευχομαι, προς το παρον βέβαια. Ευχομαι να το ζήσεις κ να το απολαύσεις στο έπακρο αυτό το ταξίδι! Όπως το έχεις φανταστεί σίγουρα όλα αυτά τα χρόνια.Στο DNA μου οφείλονται,εχω κάνει προεμφυτευτικο κ λογικά τον επόμενο κυκλο θα κάνω ετ.

Σ ευχαριστω και παλι! Και πραγματικα ευχομαι αυτη η ετ να ειναι η τυχερη σου!❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Makelen είπε:

Σ ευχαριστω και παλι! Και πραγματικα ευχομαι αυτη η ετ να ειναι η τυχερη σου!❤

Να είσαι καλά σε ευχαριστώ πολυ!Καλή κ ήρεμη εγκυμοσύνη να έχεις! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Penaki είπε:

Καλη εγκυμοσύνη να έχεις και με το καλό να κρατήσετε το μωράκι σας αγκαλιά. Διάβασα λίγο τα χθεσινά κ ήθελα να σου πω πως κ εγώ τις ίδιες σκέψεις κ συναισθήματα θα είχα για το 2ο εμβρυακι. Προσπάθησε να κοιτάξεις μπροστά κ εστίασε σε αυτόν τον μικρό ήρωα που έχεις μέσα σου! 

Κορίτσι μου διάβασα για το αποτέλεσμα σου, ευχομαι να σας πανε ολα καλά όπως κ να αποφασίσετε να συνεχίσετε κ πολυ σύντομα να δείξεις στον άντρας σου το κρυμμένο μπλουζάκι!!!! 

Ευχαριστώ πολύ!! Να είσαι καλά! Μακάρι να τα καταφέρω να του κάνω έκπληξη μια μέρα. Έχω σκεφτεί μέχρι και που θα κρύψω το κινητό για να βιντεοσκοπησω την αντίδραση του. Χαχα..

Δε θυμάμαι σε τι φάση είσαι εσύ, κάπου τα έχω χάσει. Σου εύχομαι τα καλύτερα όμως!

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Το πήραμε εχθες κοριτσάκι μου...Σημερα μου ειπαν πως γονιμοποιηθηκε και τωρα στην αναμονή για το αν θα τα καταφέρει να προχωρήσει...

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό να γίνει μια άριστη βλαστοκύστη τυχερή και γερή!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

@ksvolimi Κατερινάκι αν αντέχεις να περιμένεις μέχρι Τετάρτη τότε κάνε ότι σου είπε ο γιατρός σου. Εγώ δεν νομίζω να άντεχα πάντως. Άμα δεν ήξερα καθόλου ίσως και να περίμενα αλλά να ξέρω ήδη οτι ειναι θετικό και να έχω τον φόβο που έχεις εσύ, δεν θα άντεχα. Ούτε μπορώ να φανταστώ την αγωνία σου τώρα μετά όσα έχεις περάσει. Κουράγιο. Σου στέλνουμε θετική ενέργεια. 

@silvy22 μου είχες νέα για τις γονιμοποιήσεις;; 

@winspert Πότε είναι η ωοληψία σου; 

Ελα κατερινακι μια βλαστοκύστη καλή μου είπαν 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...