Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , ksvolimi είπε:

Ευχαριστω πολυ!!!! Μολις την εκανα!!!!

Ευχαριστω γλυκια μου!!! Μολις τωρα ηρθα και την εκανα☘️☘️☘️

Καλημερααα! Περιμένουμε τον τέλειο αριθμό σου! Καλή επιτυχία!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 53 λεπτά , Zenia82 είπε:

Καλημερα nemesis.. Πως έγινε αυτό? Πρώτη φορά κάνεις διέγερση? Ήταν οι μερες σου να αδιαθετησεις? Ή κάποια ανωμαλία? Κρίμα να πάρεις τα φάρμακα κ να μην αξιοποιήσεις τον κύκλο. 

Ksvolimi Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Μια τεράστια χοριακη!!❤

Καλημέρα κι όμως έγινε πρέπει να είμαι και η μοναδική, θα αδιαθετουσα σε 8 με 10 μερες. Όχι δεν κάνω πρώτη φορά, έχω κάνει άλλες δύο διεγερσεις και έχω αποκτήσει το αγοράκι μου. Είναι κρίμα πραγματικά λίγο πριν το τέλος, εντάξει δεν πειράζει πάμε παρακάτω δεν τα παρατάμε.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , nemesiss είπε:

Καλημέρα κι όμως έγινε πρέπει να είμαι και η μοναδική, θα αδιαθετουσα σε 8 με 10 μερες. Όχι δεν κάνω πρώτη φορά, έχω κάνει άλλες δύο διεγερσεις και έχω αποκτήσει το αγοράκι μου. Είναι κρίμα πραγματικά λίγο πριν το τέλος, εντάξει δεν πειράζει πάμε παρακάτω δεν τα παρατάμε.

 

Καλημερα κοριτσι μου, λυπαμαι πολυ ωστοσο μια ατυχία ειναι πας παρακάτω❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, nemesiss είπε:

Καλημέρα κι όμως έγινε πρέπει να είμαι και η μοναδική, θα αδιαθετουσα σε 8 με 10 μερες. Όχι δεν κάνω πρώτη φορά, έχω κάνει άλλες δύο διεγερσεις και έχω αποκτήσει το αγοράκι μου. Είναι κρίμα πραγματικά λίγο πριν το τέλος, εντάξει δεν πειράζει πάμε παρακάτω δεν τα παρατάμε.

 

Καλημέρα κορίτσι μου. Λυπάμαι για την ταλαιπωρία σου και για την αναστατωση. Σφιγγουμε τα δόντια και προχωράμε κοπέλα μου! Ενα κουραγιο ακόμα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

Ειδικά η δική σου η πεθερά ο Terminator,που κάθεται στον καναπέ και εκεί που βλέπει αραχτη τηλεόραση χτυπάει με απάθεια και μια αντιπηκτικη,δε νομιζω να πάθαινε κάτι σοβαρό :P 

Αχαχαχα της ειπα οτι κάνω αντιπηκτικές καθε μερα κ λέει, πάλι καλά αυτές δεν πονάνε. 

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν. Εμενα το μωράκι μ θα γιορτάζει σήμερα αν είναι κοριτσάκι, Ελένη θα είναι το 1 από τα 2 ονόματα του. Να το έχει γερό.! 

@ksvolimiκαλή επιτυχία κορίτσι μ....

Και τωρα λοιπόν να σας πω το όνειρο που είδα. 

Είδα ότι αιμοραγουσα προοδευτικά, και ξαφνικά επεσε το μωράκι μ πάνω στο βρακάκι μ, το έπιασα το κοίταξα και ηταν πραγματικά μωράκι. Μια σταλιτσα αλλά μωράκι, του έπιασα λοιπόν το τόσο δα χεράκι του και του είπα μη φοβασαι η μανούλα είναι εδώ..  Και μετα ξύπνησα από την ταραχή μ. 

Στον ονειροκριτη είναι καλό το όνειρο παντως! 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Angot είπε:

Αχαχαχα της ειπα οτι κάνω αντιπηκτικές καθε μερα κ λέει, πάλι καλά αυτές δεν πονάνε. 

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν. Εμενα το μωράκι μ θα γιορτάζει σήμερα αν είναι κοριτσάκι, Ελένη θα είναι το 1 από τα 2 ονόματα του. Να το έχει γερό.! 

@ksvolimiκαλή επιτυχία κορίτσι μ....

Και τωρα λοιπόν να σας πω το όνειρο που είδα. 

Είδα ότι αιμοραγουσα προοδευτικά, και ξαφνικά επεσε το μωράκι μ πάνω στο βρακάκι μ, το έπιασα το κοίταξα και ηταν πραγματικά μωράκι. Μια σταλιτσα αλλά μωράκι, του έπιασα λοιπόν το τόσο δα χεράκι του και του είπα μη φοβασαι η μανούλα είναι εδώ..  Και μετα ξύπνησα από την ταραχή μ. 

Στον ονειροκριτη είναι καλό το όνειρο παντως! 

Καλημερααα! Καλέ αγριευτηκα! Εγώ θα είχα μείνει στον τόπο..χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Equality είπε:

@happiness79 μου ειπε η @kateriiina25 για την εγκυμοσυνη σου γιατι δε μπαινω τωρα τελευταια κ χαρηκα πολυ!Μπηκα για σενα για να διαβασω την ιστορια σου!

Ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!Εχεις κανει τον 1ο υπερηχο;

Σ' ευχαριστώ πολύ Equality!!! Ήταν ανέλπιστο αυτό που συνέβη! Έκανα πρώτο υπέρηχο τη Δευτέρα που μας πέρασε, είδαμε σάκο, λεκίθιο και εμβυικά στοιχεία! Την ερχόμενη Πέμπτη θα πάω πάλι και αναμένουμε να ακούσουμε καρδούλα! Εσύ τι κάνεις? Πώς τα πας με την εγκυμοσύνη σου? Πόσο είσαι τώρα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@ksvolimi καλά αποτελέσματα!!! Με το καλό μια τεράααααααστια χοριακή!!! Περιμένουμε μαζί σου!!! ❤❤❤

Παράθεση

 

 

πρίν από 27 λεπτά , Angot είπε:

Αχαχαχα της ειπα οτι κάνω αντιπηκτικές καθε μερα κ λέει, πάλι καλά αυτές δεν πονάνε. 

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν. Εμενα το μωράκι μ θα γιορτάζει σήμερα αν είναι κοριτσάκι, Ελένη θα είναι το 1 από τα 2 ονόματα του. Να το έχει γερό.! 

@ksvolimiκαλή επιτυχία κορίτσι μ....

Και τωρα λοιπόν να σας πω το όνειρο που είδα. 

Είδα ότι αιμοραγουσα προοδευτικά, και ξαφνικά επεσε το μωράκι μ πάνω στο βρακάκι μ, το έπιασα το κοίταξα και ηταν πραγματικά μωράκι. Μια σταλιτσα αλλά μωράκι, του έπιασα λοιπόν το τόσο δα χεράκι του και του είπα μη φοβασαι η μανούλα είναι εδώ..  Και μετα ξύπνησα από την ταραχή μ. 

Στον ονειροκριτη είναι καλό το όνειρο παντως! 

Εμένα καλό μου ακούγεται το όνειρο σου! Με το καλό το παιδάκι σου που πολύ πιθανόν να γιορτάζει σήμερα!!! ❤ Καλότυχο να είναι!!! Χρόνια πολλά σε όλες και όλους όσους γιορτάζουν σήμερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , happiness79 είπε:

@ksvolimi καλά αποτελέσματα!!! Με το καλό μια τεράααααααστια χοριακή!!! Περιμένουμε μαζί σου!!! ❤❤❤

 

Εμένα καλό μου ακούγεται το όνειρο σου! Με το καλό το παιδάκι σου που πολύ πιθανόν να γιορτάζει σήμερα!!! ❤ Καλότυχο να είναι!!! Χρόνια πολλά σε όλες και όλους όσους γιορτάζουν σήμερα!

Αμήν παναγια μου. Ολα τα μωράκια μας γερά να ναι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...