Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Καφέ εξωσωματικής 2022 !


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Chris_V είπε:

Κοριτσακια παω αυριο  στις 11 για την μεταφορα!

Ο γιατρος δε θελει να περιμενουμε και ηταν ευχαριστημενος με το ενδομητριο και τη μητρα γενικοτερα.

Εχω μια τεραστια αγωνια και προσμονη...

Δεν ξερω γιατι αλλα θελω τοσο πολυ να το παρω και να το εχω μεσα μου στη ζεστουλα...

Χαζεψα μου φαινεται πριν μεινω εγκυος... 

Συγχαρητήρια!!Έφτασε μια τόσο σημαντική στιγμή!! Με το καλό να τα καλοδεχτεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 24,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kateriiina25

    1682

  • happiness79

    1519

  • Angot

    1426

  • Σποράκι

    701

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Chris_V είπε:

Κοριτσακια παω αυριο  στις 11 για την μεταφορα!

Ο γιατρος δε θελει να περιμενουμε και ηταν ευχαριστημενος με το ενδομητριο και τη μητρα γενικοτερα.

Εχω μια τεραστια αγωνια και προσμονη...

Δεν ξερω γιατι αλλα θελω τοσο πολυ να το παρω και να το εχω μεσα μου στη ζεστουλα...

Χαζεψα μου φαινεται πριν μεινω εγκυος... 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Να σου πάνε όλα τέλεια και να ριζώσει καλά το εμβρυακι μέσα σου εύχομαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Chris_V said:

Κοριτσακια παω αυριο  στις 11 για την μεταφορα!

Ο γιατρος δε θελει να περιμενουμε και ηταν ευχαριστημενος με το ενδομητριο και τη μητρα γενικοτερα.

Εχω μια τεραστια αγωνια και προσμονη...

Δεν ξερω γιατι αλλα θελω τοσο πολυ να το παρω και να το εχω μεσα μου στη ζεστουλα...

Χαζεψα μου φαινεται πριν μεινω εγκυος... 

Καλή επιτυχία! Να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Chris_V είπε:

Κοριτσακια παω αυριο  στις 11 για την μεταφορα!

Ο γιατρος δε θελει να περιμενουμε και ηταν ευχαριστημενος με το ενδομητριο και τη μητρα γενικοτερα.

Εχω μια τεραστια αγωνια και προσμονη...

Δεν ξερω γιατι αλλα θελω τοσο πολυ να το παρω και να το εχω μεσα μου στη ζεστουλα...

Χαζεψα μου φαινεται πριν μεινω εγκυος... 

Αχ με το καλό κορίτσι μου! Όλα να κυλήσουν ομαλά και σε λίγες μέρες να μάθεις ότι θα γίνεις μανουλα! 

πρίν από 33 λεπτά , Kallo είπε:

Αχχχχ μακάρι να γίνει και σε έμας ένα τέτοιοι θαύμα. Δεν ξέρετε πόσο πολύ το θέλω 

Καλέ ναι, η κινητικότητα από 28% στο τελευταίο σπερμοδιαγραμμα, έφτασε 48%. Βέβαια τον είχα μπουκωσει τον κακομοίρη και αντιοξειδωτικά φουλ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Kate92 είπε:

 

Καλέ ναι, η κινητικότητα από 28% στο τελευταίο σπερμοδιαγραμμα, έφτασε 48%. Βέβαια τον είχα μπουκωσει τον κακομοίρη και αντιοξειδωτικά φουλ. 

Ρε κορίτσια όταν λέτε αντιοξειδωτικά τι ακριβώς εννοείται? Τι του είχαν δώσει δηλαδή? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Chris_V είπε:

Κοριτσακια παω αυριο  στις 11 για την μεταφορα!

Ο γιατρος δε θελει να περιμενουμε και ηταν ευχαριστημενος με το ενδομητριο και τη μητρα γενικοτερα.

Εχω μια τεραστια αγωνια και προσμονη...

Δεν ξερω γιατι αλλα θελω τοσο πολυ να το παρω και να το εχω μεσα μου στη ζεστουλα...

Χαζεψα μου φαινεται πριν μεινω εγκυος... 

Αχ γλυκούλα μου, σε καταλαβαίνω!!! Εχει χαρά και προσμονή! Να το καλοδεχτείς αύριο και να φωλιάσει γερά στα ζεστά για 9 ολόκληρους μήνες!!! ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Kallo είπε:

Ρε κορίτσια όταν λέτε αντιοξειδωτικά τι ακριβώς εννοείται? Τι του είχαν δώσει δηλαδή? 

Δύο ουρολόγοι ( ο ένας εξειδικευμένος)  του έδωσαν τις γνωστές βιταμίνες (ο ένας spermotrend και ο άλλος profertil). Δεν είδαμε διαφορά. Στο μεταξύ κάναμε και κατακερματισμό και βγήκε 26%, οπότε και ο εξωσωματικος είπε να πάρει αντιοξειδωτικά για να πέσει λιγακι. Και μετά ψάχνοντας και με όσα έμαθα από τα κοριτσια εδώ, του έδωσα μόνη μου βιταμίνη c 1000mg, CoQ10 400mg και l-glutathione complex και ανέβηκε η κινητικότητα πολύ. Με τον αριθμό δεν είχαμε ποτέ θέμα, έχει αρκετά εκατομμύρια/ml. Κατακερματισμό δεν κάναμε επαναληπτικό βέβαια, αλλά δε νομίζω ότι έχει και νόημα να κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαααα σήμερα μπήκα στην δύσκολη 8η εβδομάδα!  Το θετικό είναι ότι το Σαββάτο έχω υπερηχο οπότε όταν θα τελειώνει η εβδομάδα θα ξέρω και που βαδίζω.  Είχα κάτι πονακια δεξιά πρίν που περπατούσα όταν πατούσα το ποδι κυρίως, αλλα δεν ξερω αν είναι το έντερο ή το KFC!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chris_V είπε:

Κοριτσακια παω αυριο  στις 11 για την μεταφορα!

Ο γιατρος δε θελει να περιμενουμε και ηταν ευχαριστημενος με το ενδομητριο και τη μητρα γενικοτερα.

Εχω μια τεραστια αγωνια και προσμονη...

Δεν ξερω γιατι αλλα θελω τοσο πολυ να το παρω και να το εχω μεσα μου στη ζεστουλα...

Χαζεψα μου φαινεται πριν μεινω εγκυος... 

Καλή επιτυχία! Να φωλιάσει και να μείνει εκεί εννιά μήνες ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Kate92 είπε:

Δύο ουρολόγοι ( ο ένας εξειδικευμένος)  του έδωσαν τις γνωστές βιταμίνες (ο ένας spermotrend και ο άλλος profertil). Δεν είδαμε διαφορά. Στο μεταξύ κάναμε και κατακερματισμό και βγήκε 26%, οπότε και ο εξωσωματικος είπε να πάρει αντιοξειδωτικά για να πέσει λιγακι. Και μετά ψάχνοντας και με όσα έμαθα από τα κοριτσια εδώ, του έδωσα μόνη μου βιταμίνη c 1000mg, CoQ10 400mg και l-glutathione complex και ανέβηκε η κινητικότητα πολύ. Με τον αριθμό δεν είχαμε ποτέ θέμα, έχει αρκετά εκατομμύρια/ml. Κατακερματισμό δεν κάναμε επαναληπτικό βέβαια, αλλά δε νομίζω ότι έχει και νόημα να κάνουμε.

Και εμένα παίρνει τις βιταμίνες adroferti αλλά δεν είδαμε καμία διαφορά. Και ο γιατρός του έδωσε σερπαφαρ αλλά μας είπε να συνεχίσει και τις βιταμίνες. Τον εξωσωματιστη που τον ρώτησα μήπως είναι καλύτερα να σταματήσει τις βιταμίνες και να πάρει ξεχωριστά τις κάθε βιταμίνες και το q10 που ξέρω και εγώ ότι κάνει καλό μου είπε όχι δεν χρειάζεται. Δεν ξέρω τι να πω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Kallo είπε:

Και εμένα παίρνει τις βιταμίνες adroferti αλλά δεν είδαμε καμία διαφορά. Και ο γιατρός του έδωσε σερπαφαρ αλλά μας είπε να συνεχίσει και τις βιταμίνες. Τον εξωσωματιστη που τον ρώτησα μήπως είναι καλύτερα να σταματήσει τις βιταμίνες και να πάρει ξεχωριστά τις κάθε βιταμίνες και το q10 που ξέρω και εγώ ότι κάνει καλό μου είπε όχι δεν χρειάζεται. Δεν ξέρω τι να πω 

Ο,τι σου είπαν καλύτερα να κάνεις κορίτσι μου. Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Όλα καλά θα πάνε, θα δεις! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angot είπε:

Καλημέρα κοριτσιαααα σήμερα μπήκα στην δύσκολη 8η εβδομάδα!  Το θετικό είναι ότι το Σαββάτο έχω υπερηχο οπότε όταν θα τελειώνει η εβδομάδα θα ξέρω και που βαδίζω.  Είχα κάτι πονακια δεξιά πρίν που περπατούσα όταν πατούσα το ποδι κυρίως, αλλα δεν ξερω αν είναι το έντερο ή το KFC!! 

Καλημέρα! Καλώς μπήκες! Γιατί λες ότι είναι δύσκολη βδομάδα όμως? Συγκεκριμένα η 8η? Τα πονάκια υποθέτω ότι και από τη μήτρα να είναι, είναι τελείως φυσιολογικά! Προχθές που είχα κι εγώ πονάκια και τηλεφώνησα στη μαΐα αυτό μου είπε πάντως κι ότι έτσι θα είναι από εδώ και πέρα! Άρα δε βλέπω λόγο να ανησυχείς! Ακολουθείς τις οδηγίες και θα είσαι μια χαρά κι εσύ και το KFC σου ❤❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , happiness79 είπε:

Καλημέρα! Καλώς μπήκες! Γιατί λες ότι είναι δύσκολη βδομάδα όμως? Συγκεκριμένα η 8η? Τα πονάκια υποθέτω ότι και από τη μήτρα να είναι, είναι τελείως φυσιολογικά! Προχθές που είχα κι εγώ πονάκια και τηλεφώνησα στη μαΐα αυτό μου είπε πάντως κι ότι έτσι θα είναι από εδώ και πέρα! Άρα δε βλέπω λόγο να ανησυχείς! Ακολουθείς τις οδηγίες και θα είσαι μια χαρά κι εσύ και το KFC σου ❤❤

Το λέω διότι τα περισσότερα δυσάρεστα τα ακουω την 8η εβδομάδα.  Και έτυχε να διαβάσω κ σε ένα site δε θυμάμαι ποιο, πως αν περάσεις την 8η εβδομάδα μειώνονται οι πιθανότητες λίγο παραπάνω να παει κάτι στραβά. Αν το βρω θα σας το στείλω. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kate92 είπε:

Ο,τι σου είπαν καλύτερα να κάνεις κορίτσι μου. Κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Όλα καλά θα πάνε, θα δεις! 

Μακάρι. Σε ευχαριστώ 

πρίν από 3 λεπτά , happiness79 είπε:

Καλημέρα! Καλώς μπήκες! Γιατί λες ότι είναι δύσκολη βδομάδα όμως? Συγκεκριμένα η 8η? Τα πονάκια υποθέτω ότι και από τη μήτρα να είναι, είναι τελείως φυσιολογικά! Προχθές που είχα κι εγώ πονάκια και τηλεφώνησα στη μαΐα αυτό μου είπε πάντως κι ότι έτσι θα είναι από εδώ και πέρα! Άρα δε βλέπω λόγο να ανησυχείς! Ακολουθείς τις οδηγίες και θα είσαι μια χαρά κι εσύ και το KFC σου ❤❤

Να ρωτήσω κάτι που το έχω απορία. Όταν λέτε όλες ότι μιλάτε με την μαία. Ποια μαία εννοείται? Του κέντρου εξωσωματικης? Σας έχει δώσει η ίδια το τηλέφωνο της? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...