Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Νοεμβρίου 2022


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα, εδώ και 2 μερες ταλαιπωρούμε από ξηρά σκασμενα χείλη ενώ προσπαθώ να πινω τουλάχιστον πάνω από 3lt την ημέρα. Έχω δοκιμάσει τα περισσότερα γιατροσόφια καμία λύση?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , Lenast είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, εδώ και 2 μερες ταλαιπωρούμε από ξηρά σκασμενα χείλη ενώ προσπαθώ να πινω τουλάχιστον πάνω από 3lt την ημέρα. Έχω δοκιμάσει τα περισσότερα γιατροσόφια καμία λύση?? 

Βαζελίνη!!!! Βάλε πολύ ποσότητα και ας την όλη νύχτα. Το πρωί θα έχεις τεράστια διαφορά.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου πως είστε δν μπαίνω συχνά γτ πάλι νιώθω όπως ένιωθα στις αρχές δν μπορώ να φάω κάτι αμέσως έχω καούρες κ εμετούς νιώθω αδύναμη κ εξαντλημένη ο σύζυγος δουλεύει κ έναν τετράχρονο γιο που θέλει διαρκώς παιχνίδι μπαίνω 32 εβδομάδων  και δν αντέχω άλλο νιώθω πολύ κουρασμενη . Εσείς πώς είστε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Nantiaki al είπε:

Κορίτσια μου πως είστε δν μπαίνω συχνά γτ πάλι νιώθω όπως ένιωθα στις αρχές δν μπορώ να φάω κάτι αμέσως έχω καούρες κ εμετούς νιώθω αδύναμη κ εξαντλημένη ο σύζυγος δουλεύει κ έναν τετράχρονο γιο που θέλει διαρκώς παιχνίδι μπαίνω 32 εβδομάδων  και δν αντέχω άλλο νιώθω πολύ κουρασμενη . Εσείς πώς είστε;

Κι εγώ ακριβώς έτσι. Μπαίνω κι εγώ στην 32η εβδομάδα και νιώθω ότι δεν έχω κουράγιο για τίποτα. Απορώ πως θα βγει το επόμενο διάστημα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nantiaki al είπε:

Κορίτσια μου πως είστε δν μπαίνω συχνά γτ πάλι νιώθω όπως ένιωθα στις αρχές δν μπορώ να φάω κάτι αμέσως έχω καούρες κ εμετούς νιώθω αδύναμη κ εξαντλημένη ο σύζυγος δουλεύει κ έναν τετράχρονο γιο που θέλει διαρκώς παιχνίδι μπαίνω 32 εβδομάδων  και δν αντέχω άλλο νιώθω πολύ κουρασμενη . Εσείς πώς είστε;

Και εγω μια απο τα ιδια εκτος απο τους εμετους..εγω ξερω πως αντεχω και παω ακομα στην δουλεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μόλις έκανα τέστ και είμαι θετική στον κορρονοιο. Έχω τρομάξει είναι η αλήθεια. Εχω λίγα δέκατα και Μ ενοχλεί ο λαιμός μου. Κάπου καπου έχω και λίγο ξερό βηχα. Ο γιατρός είπε μόνο αν κάνω πάνω από 38 να πάρω ντεπον. Δε μου έδωσε τίποτα να πάρω και μου φάνηκε περίεργο.Έχει τύχει σε κάποια άλλη; Τι έπαιρνε;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Laky είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τέστ και είμαι θετική στον κορρονοιο. Έχω τρομάξει είναι η αλήθεια. Εχω λίγα δέκατα και Μ ενοχλεί ο λαιμός μου. Κάπου καπου έχω και λίγο ξερό βηχα. Ο γιατρός είπε μόνο αν κάνω πάνω από 38 να πάρω ντεπον. Δε μου έδωσε τίποτα να πάρω και μου φάνηκε περίεργο.Έχει τύχει σε κάποια άλλη; Τι έπαιρνε;

Κορίτσι μου Περαστικά, εμείς το περάσαμε στον 5ο μήνα, κ εμένα μόνο ντεπον μου είχε πει και φυτικό σιρόπι και καραμέλες γιατί ο λαιμός μου ήταν χάλια. Η αλήθεια είναι μετά από 4-5 ο λαιμός συνήλθε πυρετό μέχρι 37,5  έκανα μόνο το πρώτο 24ωρο.

Περαστικα και παλι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Lenast είπε:

Κορίτσι μου Περαστικά, εμείς το περάσαμε στον 5ο μήνα, κ εμένα μόνο ντεπον μου είχε πει και φυτικό σιρόπι και καραμέλες γιατί ο λαιμός μου ήταν χάλια. Η αλήθεια είναι μετά από 4-5 ο λαιμός συνήλθε πυρετό μέχρι 37,5  έκανα μόνο το πρώτο 24ωρο.

Περαστικα και παλι

Μακάρι να το περάσω κι εγώ τόσο ελαφριά. Έχω φοβηθεί για το μωρό. Τι καραμέλες σου έδωσε; Το σιρόπι ήταν για το βήχα και ποιο;

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laky said:

Κορίτσια μόλις έκανα τέστ και είμαι θετική στον κορρονοιο. Έχω τρομάξει είναι η αλήθεια. Εχω λίγα δέκατα και Μ ενοχλεί ο λαιμός μου. Κάπου καπου έχω και λίγο ξερό βηχα. Ο γιατρός είπε μόνο αν κάνω πάνω από 38 να πάρω ντεπον. Δε μου έδωσε τίποτα να πάρω και μου φάνηκε περίεργο.Έχει τύχει σε κάποια άλλη; Τι έπαιρνε;

Εγώ κόλλησα τον Ιούνιο . Ο δικός μου μου είπε οτι εαν χρειαστεί να πάρω ντεπόν (μέχρι 3 την ημέρα), να πάρω βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Πήρα μόνο ένα φυτικό σιρόπι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , zouko είπε:

Εγώ κόλλησα τον Ιούνιο . Ο δικός μου μου είπε οτι εαν χρειαστεί να πάρω ντεπόν (μέχρι 3 την ημέρα), να πάρω βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Πήρα μόνο ένα φυτικό σιρόπι.

Έκανες πυρετό όμως; Μέχρι πόσο; Έχω ήδη 38,1 Βιταμίνη c να πάρω οποιαδήποτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


26 minutes ago, Laky said:

Έκανες πυρετό όμως; Μέχρι πόσο; Έχω ήδη 38,1 Βιταμίνη c να πάρω οποιαδήποτε;

Oχι, δεν έκανα, ίσως δεκατα, αλλα δεν νομίζω κάτι πάνω απο 37κάτι.  Είχα όμως τρομερό βήχα, και πολύ μπούκωμα.

Φαντάζομαι ναι, γιατί και εμένα δεν μου έδωσε οδηγίες για το τι είδους βιταμινη C , απλώς μου είπε να πάρω βιταμίνη C και ψευδάργυρο.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Laky είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα τέστ και είμαι θετική στον κορρονοιο. Έχω τρομάξει είναι η αλήθεια. Εχω λίγα δέκατα και Μ ενοχλεί ο λαιμός μου. Κάπου καπου έχω και λίγο ξερό βηχα. Ο γιατρός είπε μόνο αν κάνω πάνω από 38 να πάρω ντεπον. Δε μου έδωσε τίποτα να πάρω και μου φάνηκε περίεργο.Έχει τύχει σε κάποια άλλη; Τι έπαιρνε;

Περαστικά σου!!! 

  • Ευχαριστώ 1

url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Ψήθηκα στον πυρετό όλη τη νύχτα. Κάτω από 37.7 δεν έπεφτε με χιλιαρι ντεπον. Κι εκείνο σε μια ώρα το πολύ είχα πάλι 38.5 Μέχρι 4 μου είπε ο γιατρός. Οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να κάνω υπομονή έχοντας πυρετό. Ελπίζω να μη χειροτερεψω τουλάχιστον.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Laky είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Ψήθηκα στον πυρετό όλη τη νύχτα. Κάτω από 37.7 δεν έπεφτε με χιλιαρι ντεπον. Κι εκείνο σε μια ώρα το πολύ είχα πάλι 38.5 Μέχρι 4 μου είπε ο γιατρός. Οπότε αναγκαστικά θα πρέπει να κάνω υπομονή έχοντας πυρετό. Ελπίζω να μη χειροτερεψω τουλάχιστον.

Περαστικα κοριτσι μου..και εγω σαν να μην ειμαι καλα..μου ποναει το κεφαλι και τα ματια μου και εχω λιγο συναχι..θα με εχει πιασει και εμενα καμια ιωση

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...