Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μια ερώτηση αν κάποια μπορεί να βοηθήσει


Recommended Posts

Όταν το πρώτο παιδί δεν έχει κάποιο αυτισμό υπάρχει κάποια περίπτωση το δεύτερο να έχει δεν έχω κάνει ακόμα αλλά γενικά αγχώνομαι με όλα αυτά που διαβάζω θα μπορούσε κάποια να μανούλα να μου πει την γνώμη της ευχαριστώ ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η πιθανότητα αυτισμού είναι η ίδια, ανεξάρτητα από τον αριθμό των γεννήσεων και τα προηγούμενα ή επόμενα παιδιά. Η ύπαρξη κληρονομικού παράγοντα μελετάται, αλλά δεν έχει αποδειχτεί. Είναι πολυπαραγοντικό το θέμα. Κοινώς, η ύπαρξη αυτιστικού παιδιού στην οικογένεια δεν αυξάνει τις πιθανότητες για το επόμενο παιδί. Αντίστοιχα και η μη ύπαρξη, δε μειώνει τις πιθανότητες.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...