Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

προσευχομαστε για σας με ολη μας την καρδια και την δυναμη!

οπως λενε και τα κοριτσια περιμενετε πρωτα την βιοψια και μετα βαλτε τα κατω και οργανωθειτε! τι εννοω;;; οταν μαθαιτε ακριβως τι γινεται τρεξτε και ψαξτε τον καλυτερο γιατρο, το καλυτερο νοσοκομειο, την καλυτερη θεραπεια και φυσικα τον καταλληλο ψυχολογο για να σας βοηθησει. αν ο αντρας σου δεν θελει να παει, πηγαινε εσυ:

α) θα σε βοηθησει να σταθεις βραχος απεναντι σε ολα

β) θα σε κατευθυνει πως να τον αντιμετωπιζεις...(πχ οταν τους λες δεν ειναι τιποτα θα γινουν καλα στεναχωριουνται και θυμωμουν που δεν τους καταλαβαινεις, οταν τους προσεχεις νομιζουν οτι χειροτερευουν κτλ)

γ) θα σε κατευθυνει σωστα και για τα παιδια σας!

ευχομαι τα καλυτερα, αλλα φροντισε να βρειτε δυναμη να το παλεψετε. εσεις θα νικησετε, οχι αυτο!!!!!!!!

ΥΓ: ο αντρας της ξαδερφης μου ειχε και σοβαρα ηταν μαλιστα αλλα το ξεπερασε μετα απο θεραπεια και ειναι καλα ο ανθρωπος εδω και 6 χρονια και ηταν μολις 34 χρονων νομιζω.

ολα θα πανε καλα κουκλα μου! ο ΘΕΟΣ θα σας βοηθησει!!!!!


....ηρθε το θαυμα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ο Θεος ειναι μεγαλος! μην χανεται την ελπιδα σας... ολα θα ειναι ενα κακο ονειρο που θα περασει....

ευχομαι να ειναι αρνητικη η εξεταση και ολα να πανε κατ' ευχην....

θα προσευχηθω για την οικογενεια σας.... και θα αναψω και ενα κερακι, να σας πανε ολα καλα....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου

η σκεψη μου ειναι μαζι σου με πολύ αγάπη. περιμενετε τα αποτελέσματα.. δεν ζουμε πλεον στην δεκαετία του 20 η επιστήμη εχει προχωρήσει και τα πάντα πλέον είναι αντιμετωπίσιμα. καταλαβαίνω πώς είναι δυσκολο αυτή τη στιγμή να σκεφτείς πολλά πράγματα.. μα κάνε κουράγιο όσο μπορείς για όλους...φιλιά πολλά


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν θα ευχηθω να γινει καλα, γιατι αυτο εννοειται...

θα σου ευχηθω ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ..

μη σκεφτεσαι το χειροτερο, να σκεφτεσαι την διαδρομη σας για την αναρρωση...

ο ανθρωπος σου ειναι ζωντανος, τον εχεις διπλα σου.. απλα εχετε μια μικρη ταλαιπωρια μπροστα σας, μεχρι να βρει ο ανθρωπος τη σωστη θεραπεια και να γινει μια χαρα!!

η λεξη 'λεμφωμα' ειναι απλα μια λεξη... οι λεξεις δεν σκοτωνουν...

ειναι μια ασθενεια, θα παρει τα φαρμακα του, και θα συνεχισετε τη ζωη σας......

οπως ξερεις η ψυχολογια, ειναι το αλφα και το ωμεγα... το μυαλο του ανθρωπου εχει ασυλληπτες δυνατοτητες, κινει βουνα.. δε μπορει να νικησει μια λεξη?? 'λεμφωμα'

ειναι απλα μια λεξη!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα ευχομαι γρηγορη αναρρωση,και συμφωνω απολυτα με το fistikaki!!!!!!!!ολα καλα θα πανε,ολα πλεον ειναι μεσα στην ζωη κ ολα ειναι αντιμετωπισμα!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο ευχομαι ολα να πανε καλα ευχομαι να ειναι κατι περαστικο και σε λιγο καιρο μια δυσσαρεστη αναμνηση.θα ειστε στις προσευχες μου.να εισαι δυνατη για σενα για τον αντρα σου και για τα παιδια σου.


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

MARIAEVA,

Σε παρακαλώ πολύ μην πανικοβάλλεσαι. Σου παραθέτω ένα link με τίτλο ΈΧΩ ΛΕΜΦΩΜΑ και συνεχίζω την ζωή μου....

εκεί θα βρεις πολλές πληροφορίες σχετικά με τη νόσο τη διάγνωση την θεραπεία και την ζωή μετά...

Μιλούν και ασθενείς που είναι σήμερα καλά - υπάρχει ομάδα στήριξης ακόμη.

Ελπίζω να σε βοηθήσει - όλα θα πάνε καλά - θα δεις !

http://www.onlymphoma.gr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=1&Itemid=2

Link to comment
Share on other sites

mariaeva εχεις τις θερμοτερες ευχες μου για να πανε ολα καλα...και θα πανε!

ο αντρας μια φιλης μου εχει λεμφωμα απο τα 20 του και τωρα ειναι 37..κανει συχνα εξετασεις, παρακολουθειται απο γιατρους και φυσικα στην αρχη ειχε κανει και την καταλληλη θεραπεια..συγκεκριμενα η γυναικα του που ειναι μαζι απο τα φοιττητικα τους χρονια μου ειχε πει οτι τα πρωτα τους ραντεβου τα δινανε στο Θεαγενειο...και ομως το ξεπερασανε παντρευτηκανε και εχουν δυο καταγερα παιδακια! απλα εμαθε να προσεχει πολυ ο ανθρωπος και φυσικα να κανει οτι του πουν οι γιατροι...μην απελπιζεσαι ο αντρας σου σε χρειαζεται οσο ποτε! στηριξε τον και θα δεις θα πανε ολα καλα!

φιλικα Ιωαννα...:P


τα κοριτσια μου... σας λατρευω!

13/2/2006!

19/5/2013!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσι μου γλυκό,

η δοκιμασία είναι μεγάλη αλλά θα την φέρετε εις πέρας!

η θετική μας ενέργεια και οι προσευχές μας θα σας συνοδεύουν!

να μπαίνεις να μας γράφεις, όποτε θέλεις για ότι θέλεις - θα είμαστε εδώ για σένα!!

πολλά φιλιά!!!


Link to comment
Share on other sites

Μαρια μου, σου ευχομαι και εγω απο καρδιας να πανε ολα καλα...

οι σκεψεις μας φυσικα και ειναι διπλα μας...

μακαρι να ειναι ολα περαστικα και αγυριστα....

καλο κουραγιο και καλη δυναμη...

Link to comment
Share on other sites

κορίτσι μου καλό!

όλα θα πάνε καλά!έχεις κι απο μένα μια αγκαλιά γεμάτη αγάπη !

όποτε θες ,εμείς θα είμαστε εδώ.

την αγάπη μου και οοοολη τη θετική μου σκέψη!

να γίνει γρήγορα καλά ο ανθρωπος σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...