Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 5
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Μαΐου 2023


Mar-micky

Recommended Posts

10 ώρες πρίν, μάφιν είπε:

Κορίτσια τι κάνετε;; Πώς πήγαν οι εξετάσεις σας;

Είμαι 10+5 και χθες στον υπέρηχο το είδαμε να κουνιέται! Πολύ!! χαχαχχα το σκατούλι  μας γύρισε και την πλάτη:wub: Την επόμενη Παρασκευή κανονίσαμε αυχενική.

Τέλεια νέα!! Κι εμείς σήμερα είχαμε υπέρηχο όλα πολύ καλά πήγαν!! Και μας είπε πλέον με σιγουριά 100% κορίτσι ενώ πριν την αυχενική ξέραμε για αγόρι! Έχουμε χαρεί τόσο πολύ όπως και να χει, αφού είναι καλές οι μετρήσεις  :wub: 

 

 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, Spring_girl είπε:

Τέλεια νέα!! Κι εμείς σήμερα είχαμε υπέρηχο όλα πολύ καλά πήγαν!! Και μας είπε πλέον με σιγουριά 100% κορίτσι ενώ πριν την αυχενική ξέραμε για αγόρι! Έχουμε χαρεί τόσο πολύ όπως και να χει, αφού είναι καλές οι μετρήσεις  :wub: 

 

 

 

τι ωραια νέα!! Με το καλό το κοριτσακι:wub: εσυ παίρνεις κάποιο άλλο συμπλήρωμα εκτός από φυλλικό; Εγω μόνο αυτό…

Link to comment
Share on other sites

On 26/10/2022 at 5:14 ΜΜ, Popi32 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα Θα ήθελα να σας ρωτήσω μήπως συνεβει σε καμία κάτι παρόμοιο με μένα 

Ειμαι έγκυος 5 εβδομάδων,  τη Δευτέρα είχα χοριακη 3020 μονάδες χθες το βράδυ μου ήρθε αίμα και σήμερα που έκανα χοριακη ήταν 5900 μονάδες , πήγα και για υπερυχο αλλά είδαμε 2 πολύ μικρές κουκκίδες και ο γιατρός μου είπε ότι είναι νωρίς να δει κάτι για να επιβεβαιώσει ,

μηπως μπορεί καμία να μου πει αν γνωρίζει κάτι ;; Να σας πω πως είμαι μετά από εμβρυομεταφορα 

 

On 27/10/2022 at 2:06 ΜΜ, Konvat22 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Εγώ όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ήμουν 4 εβδομάδων πήγαμε στην γυναικολόγων πρώτο ραντεβού όταν ήμουν 6 και 4 γιατί μου είπε πως μετά την 6η εβδομάδα θα με δει ώστε να ακούσουμε καρδιά οπότε μην αγχώνεσαι!!! Νομίζω πως όλα είναι καλά!!!

 

On 27/10/2022 at 4:20 ΜΜ, μάφιν είπε:

Με το καλό να πάνε όλα την 1/11. Είναι αρκετά τα λεφτά! Είναι κ ένα πολύ καλός γιατρος στο Έλενα, αν σε ενδιαφέρει να ρωτήσω όνομα να σου πω.

Κι εγω με εξωσωματική και σε καταλαβαίνω απόλυτα!! Πάντως εγω πήγα 7η εβδομάδα και ακούσαμε καρδούλα, δηλαδή πιο μετά… Θεωρώ ότι είναι λίγο νωρίς. Σου έστειλα κ ένα λινκ με πμ που λένε αυτό ακριβως. Ότι 7-8 εβδομάδα ακούς πιο σίγουρα. Ποτέ θα ξαναπάς;

 

On 30/10/2022 at 11:30 ΠΜ, Annasdg είπε:

Θεσσαλονίκη είμαι, στον κ. Σωτ.... Δεν ξέρω αν μπορώ να πω όνομα.. εσύ; 

Καλήμερα!! Και εγώ εκεί θα την κάνω μετά από σύσταση του γιατρού μου. Ακόμα δεν έχω κλείσει ραντεβού!

Καλησπέρα κορίτσια. Είχα εχθές τον δεύτερο υπέρηχο στις 8 w ακριβώς ακούσαμε καρδούλα και η ανάπτυξη του ήταν πολύ καλή. Μου έφυγε ένα βάρος. Τώρα πάμε για την αυχενική.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, μάφιν είπε:

τι ωραια νέα!! Με το καλό το κοριτσακι:wub: εσυ παίρνεις κάποιο άλλο συμπλήρωμα εκτός από φυλλικό; Εγω μόνο αυτό…

Παίρνω φυλλικό και βιταμίνη D που είχα ανεπάρκεια στις εξετάσεις! Τώρα μου έγραψε πάλι εξετάσεις οπότε αναλόγως θα φανεί αν θα βάλει και σίδηρο κτλ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Ποσό είσαι θύμησες μου?? Και δε σου είπε από τι μπορεί να είναι τα καφέ? Είσαι ξάπλα τώρα η τα κάνεις όλα κανονικά ?

Στην ίδια εβδομάδα έπαθα την μεγάλη αποκόλληση και παραλίγο να με κάνουν εισαγωγή γιατί το αίμα έτρεχε λες και είχα περίοδο. Ξαπλώνεις και σηκώνεσαι μόνο για τουαλέτα και μιλάς με τον γιατρό για να πάρεις ουτροτζεσταν ή και να κάνεις ενέσεις προγεστερόνης. Εγώ έτσι το έσωσα.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 ώρες πρίν, Katerinaaa είπε:

Ποσό είσαι θύμησες μου?? Και δε σου είπε από τι μπορεί να είναι τα καφέ? Είσαι ξάπλα τώρα η τα κάνεις όλα κανονικά ?

Ειμαι 10 βδομάδες... Πλέον που έχω πιο λίγα μου είπε να πάω και δουλειά...πριν με τα καφέ μου είπε όσο μπορώ ξεκούραστη όχι ξάπλα.... Απλά να μην κάνω δουλειές 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το μπεμπέ είναι μια χαρά κάνει κωλοτουμπες!! Μου είπε ότι μπορεί να υπάρχει κάποια πολύ πολύ μικρή αποκόλληση και να είδα τα ροζ....πάντως όλα καλά δόξα το Θεό:wub:

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Annasdg είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω εσείς ενοχλήσεις χαμηλά στα γεννητικά όργανα έχετε; Έχω από χθες που νιώθω ενοχλήσεις σε εκείνο το σημείο. 

Ένιωθα για δύο μέρες βελονιές στον κόλπο και πετάγομουν ....σε άκυρες στιγμές μέσα στη μέρα. Τώρα τίποτα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Ελενη1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πώς είστε? 

Εγώ αύριο έχω την αυχενική και είμαι λίγο αγχωμενη! 

 

Όλα θα πάνε καλά μην αγχώνεσαι όσο μπορείς ... Εσύ κάνεις το σωστό και από κει και πέρα ο θεός ξέρει... Θα περιμένουμε να μάθουμε φύλο :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ελενη1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πώς είστε? 

Εγώ αύριο έχω την αυχενική και είμαι λίγο αγχωμενη! 

 

Καλή επιτυχια!! Όλα θα πάνε καλα! Απλώς τώρα θα το επιβεβαιώσεις κιολας:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ελενη1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πώς είστε? 

Εγώ αύριο έχω την αυχενική και είμαι λίγο αγχωμενη! 

 

Καλή επιτυχία! Εγώ έχω την άλλη Δευτέρα πρώτα ο Θεός! Να μας λέτε και το φύλο να δούμε αν θα επικρατησουν αρσενικά ή θηλυκά στην ομάδα μας:D

Κοιλίτσα πετάξατε κορίτσια? Εγώ νομίζω ότι άρχισε δειλά δειλά....έχω ένα γενικό φούσκωμα στην περιοχή που δεν φεύγει πλέον όταν ξυπνάω το πρωί!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ελενη1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Πώς είστε? 

Εγώ αύριο έχω την αυχενική και είμαι λίγο αγχωμενη! 

 

Καλή επιτυχία!! Περιμένουμε νέα!! 

 

πρίν από 25 λεπτά , Katerinaaa είπε:

Καλή επιτυχία! Εγώ έχω την άλλη Δευτέρα πρώτα ο Θεός! Να μας λέτε και το φύλο να δούμε αν θα επικρατησουν αρσενικά ή θηλυκά στην ομάδα μας:D

Κοιλίτσα πετάξατε κορίτσια? Εγώ νομίζω ότι άρχισε δειλά δειλά....έχω ένα γενικό φούσκωμα στην περιοχή που δεν φεύγει πλέον όταν ξυπνάω το πρωί!

Εγώ έχω λίγη κοιλίτσα αν φορέσω κολλητό δλδ φαίνεται! Τώρα σκέφτομαι να πάρω κανένα κολάν εγκυμοσύνης, έχει δοκιμάσει καμία; Νούμερο τι παίρνουμε, αυτό που φοραμε κανονικά ή μεγαλύτερο; :confused:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Spring_girl είπε:

Καλή επιτυχία!! Περιμένουμε νέα!! 

 

Εγώ έχω λίγη κοιλίτσα αν φορέσω κολλητό δλδ φαίνεται! Τώρα σκέφτομαι να πάρω κανένα κολάν εγκυμοσύνης, έχει δοκιμάσει καμία; Νούμερο τι παίρνουμε, αυτό που φοραμε κανονικά ή μεγαλύτερο; :confused:

Εγώ πήρα από shein ,αν πάρει καμία τίποτα από κει να πάρει στο νούμερο της! Έχουν μεγάλη γραμμή και στο μεγαλύτερο νούμερο εγώ προσωπικά κολυμπάω μέσα ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...