Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Δεν τις  έκανα σήμερα αυτές,μόνο ΑΜΗ έκανα.Παιζουν ρόλο αυτές λες?

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Και εγώ έτσι είχα πέσει τα πατώματα … χωρίς να δω τους υπόλοιπους παράγοντες όπως σου αναφερει η λινα… και τα πηγα  πολύ καλα στην ωοληψια  … δεν γνωρίζω πως θα εξελιχθούν τα πράγματα για μένα όμως έχω στην κατάψυξη καποιες βλαστοκυστες και αυτό με παρηγορεί έστω και σε ένα βαθμό να μην νιώθω τόσο μεγάλη ανασφάλεια καθώς δυστυχώς δεν έχω ακόμα παιδάκι !!!! Ποτέ μην εγκαταλείπεις και όσο και να μην είναι εφικτό μην αφήνεις τον φόβο κ την στεναχώρια να σε καταλάβουν … 

      Εγώ έχω μόνο ένα εμβρυακι ακόμα.. ευτυχώς που έχω την κορούλα μου,νιώθω πως δεν θα μπορέσω να κάνω άλλο παιδί..δεν αισθάνομαι καθόλου καλά,δεν ξέρω 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Κι εμεις που δεν ειμαστε παιδακια καναμε τα χτυπηματακια μας ασε....

Ναι ναι ιδίως με την ηλεκτρική σκούπα! Τα έχω διαλύσει!

Θέλω απλά να πω πως το όμορφο δεν είναι πάντα και πρακτικό. Το θέμα είναι τι διαλέγεις...το όμορφο επειδή σου αρέσει και ας μην βολεύει, ή το πρακτικό επειδή σε βολεύει και ας μην σου αρέσει τόσο?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου φευγωωωωωωωωωωωωωωωωω

σχολανω θα παω να κανω και κατι εξωτερικες δουλειες

καλο σαββατοκυριακο να εχετε ,αν τα καταφερω θα μπω και απο το σπιτι!!!

φιλιαααααααααααααααα


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό Σαββατοκύριακο Εφάκι!

Από το σπίτι εγώ δεν μπαίνω παιδιά. Έχω αποσυνδέσει το λάπτοπ από τότε που ήρθα στην δουλειά γιατί δεν προλαβαίνω κιόλας. Φτάνει τόσες ώρες στο γραφείο!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Όταν πέρνεις κιλά μόνο στην κοιλά λένε πως κάνεις γιους:) Είσαι φωτεινό παράδειγμα!!!:tongue:

Εγώ είμαι +2 τώρα, έχω πολλές ναυτίες και βοηθάει αυτό. Στον γιο μου ήμουν +3 στον 5ο, αλλά σε 1 μήνα πήρα +3 κιλά. Από 6ο έως 9ο πήρα άλλα 3, τερμάτισα με 9 κιλά και γέννησα 38η εβδομάδα τον γιόκα μου 3600κιλά.

Το ξερω, λες να εχω παλι γιο??? Ωχ,ωχ,ωχ!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω, λες να εχω παλι γιο??? Ωχ,ωχ,ωχ!!!

Μπα δεν έχει να κάνει μωρέ. Και εμένα έτσι μυτερή είναι και τώρα η κοιλιά μου. Όλοι μου έλεγαν τον προηγούμενη μήνα πως θα κάνω πάλι αγόρι και όταν έδειξε άλλα ο υπέρηχος, το βούλωσαν!

Καλημέρα Άννα:P


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πορτ μπεμπε είναι σαν την καλαθούνα? Εχουν την ιδια χρηση? Κι εγώ αχρηστο το βλέπω....

Ναι, ειναι το ιδιο απλα η καλαθουνα ειναι σαν καλαθι, και το πορτ-μπεμπε πανινο.Αυτο ειναι μονο για 40 μερες, μετα δεν χωραει το παιδι, η τουλαχιστον δε χωραγαν τα δικα μου.Με αυτο τα πηρα και απο το μαιευτηριο, βεβαια μπορεις να το παρεις και αγκαλια, και να το κοιμιζεις κατευθειαν στην κουνια του.

Οσο για το σφηνακι αντικαθησταται με μια πετσετα τυλιγμενη σε ρολο, οπως ειπε η female, και αυτο για να στεκεται το μωρο στο πλαι στον υπνο του, στο Ιασω μας ελεγαν οχι ανασκελα, ουτε μπρουμητα!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ και απο εμενα!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ψηλο καλε ηταν το παιδι σου!!!!εγω την επαθα με τα φορμακια ηταν μικρα του απο την κληνικη γιατι τα πηρα για new baby και οχι 0-3 και ηταν μικρα του καθως ο δικος μου γεννηθηκε 4 κιλα και 54 ποντους υψως!!1

Και εγω την ειχα παθει στο 1ο που δεν ηξερα, και πολυ γρηγορα πηγαιναμε στο 2ο νουμερο!!

Νεες μανουλες προσεχετε μη μαζεψετε πολλα ρουχα 1ου νουμερου, μεγαλωνουν πολυ γρηγορα!!

Εγω τα δωρα τα αλλαζα παντα με μεγαλυτερα νουμερα,επομενα, μεθεπομενα... και μετα τα εβρισκα μπροστα μου!!

Ακομη ανοιγω ρουχα καινουρια στον μικρο μου γιο, απο αλλαγες στα δωρα της βαφτισης!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

εγω τετοιο δεν πηρα αλλα τωρα σκευτομαι να παρω γιατι το σπιτι μου ειναι πανω κατω με πολλα σκαλια και πολυ μεγαλο και δεν λεει να ανεβοκατευενω συνεχεια στο γιο μου ηταν πολυ δυσκολο!!!

Και εγω τωρα σε αυτο το σπιτι που μενουμε 2 χρονια και που ειναι 250τ.μ , με σκαλα εσωτερικη αυτο σκεφτομαι πως θα γινει με το νινι.

Το πορτ-μπεμπε ομως δε θα βολεψει για πολυ, πεταμενα λεφτα...

Εκεινο που σκεφτομαι ειναι οταν ειμαι κατω να το εχω σε ενα κρεβατι στο δωματιο του ισογειου, η να εχω ενδοεποικινωνια..... δεν ξερω.....


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Ανεπαρκεια τραχηλου,το κραταγα πως και πως για να μη βγει πιο νωρις,με χαπια,ξαπλα συνεχεια,και στο τελος ενδοφλεβια αγωγη.Αλλα δεν κρατιοτανε το μαναρακι μου αλλο..........ητανε και αρκετα βαρυ,ποσο να αντεξει ο καημενος ο τραχηλος!!Καισσαρικη εκανα,δεν ειχε παρει θεση,ητανε σε ισχιακη προβολη!

Αυτη τη φορα να δουμε τι με περιμενει...................?????

Και εγω καισαρικη στο 1ο ,3600 ηταν με διαστολη 0.

2η καισαρικη παλι το μωρο 3000κ

3η καισαρικη ακολουθει....


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κουραστηκα με αυτη τη δουλεια!Λιγο εμεινε ακομα...Εχω και σπιτι να κανω δουλειες και μαγειρεμα..πφ!Σπανακορυζο εχει το μενου..

Εγώ εκανα εναν αρακα στα γρηγορα με λιγες πατατουλες μεσα και καροτακι... Στην χυτρα εννοειται γιατι μεχρι να συμμαζεψω και να βαλω πλυντηρια και τα σχετικα παει η ωρα... Και να μπω κι εδω,αυτο που το πας!!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Gia sas ti kanete tora katafera na mpo simera piga gia b epipedou kai meta stin giatro mou ola kala me ton prigkipa mou ta ide ena pros ena ola tou ta organa eutixos ola kala ine piga kai stin giatro mou kai arxise na mou kani paratirisi gia to varos mou ime 53.6 kg kai prin 2 vdomades 53.3 ti na kano mou fonaze na troo prin tin egkimosini imoun 47 48 kila tora ime sxedon 23 evdomadon to tikeraki ine ligo lathos

Μπραβο Αννιτα, ολα καλα, τρωγε ομως τωρα που μπορεις!!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πολύ χαίρομαι για τα αποτελέσματα σου!!! Είδες που όλα καλά πάνε?? Άντε να έρθει κ η δίκη μας η σειρά για β επιπέδου.. Το τικερακι στο έκανα με την ημερομηνία που μου είχες πει σαν πιθανή τοκετού.. Είχες πει 17 Δεκέμβρη έτσι δεν ειναι? Αν θες το αλλάζουμε!!

Νομιζω οτι αν δωσεις τελευταια ημερομ.περιοδου, το τικερακι βγαινει πιο σωστο!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι αν δωσεις τελευταια ημερομ.περιοδου, το τικερακι βγαινει πιο σωστο!!

Ναι εχεις δικιο... Αν θελει η Αννίτα μπορουμε να το ξανακανουμε!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολες!!Καθε φορα που τον βλεπω στον υπερηχο ειμαι τοσο μα τοσο χαρουμενη....!Αφου γυρισα και εφτιαξα ενα τσιζκεικ για να γιορτασουμε...χιχιχι!δεν με φοβιζει καθολου η καισαρικη αρκει να ειναι το μωρακι μας καλα.Ουτως η αλλιως εχω ενα θεμα με την μεση κ δεν ημουνα κ πολυ υπερ του φυσιολογικου...Πιο πολυ με φοβιζε ο φυσιολογικος παρα η καισαρικη.Μαλλον θα την κανω με επισκληριδιο (ετσι λεω) γιατι γενικως δεν φοβαμαι , εχω περασει αρκετα χειρουργεια αρα ειμαι συνιθισμενη!!

Αννιτα συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα σου !ελπιζω ολες μας να εχουμε τετοια καλα αποτελεσματα!!

Δεν σας ειπα η γιατρος μου με κοιταγε και ελεγε καλε που ειναι η κοιλια??Αφαντη η κοιλια μου!Μου ειπε οτι της εχει τυχει να παει 4μηνων εγκυος κ η κοιλια σας να ειναι σαν να ειναι 9 μηνων!!

Εγω παλι ειμαι στην αλλη κατηγορια...χαχαχα!

Αννιτα ποσα γραμμαρια ηταν το μπεμπε σου?

Μπραβο Σοφη, συγχαρητηρια!!!

Σειρα εχει τωρα η Μαιρη, αυριο κανει αυχενικη.Καλη επιτυχια Μαιρη!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...