Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαργαριτα...αμαν!Μολις εβαλα να πιω ενα ποτηρι κοκα-κολα:tongue: και μετα διαβαζω αυτα που λες!!

Εεε μια στο τοσο δεν πειραζει φανατζομαι..

Τι εχεις?

Καλα ασε να βρω ενα e-mail που εχω για την coca-cola και θα σου πω μετα αν θα την ξαναπιεις!! Ποσο μαλλον τωρα, αυτη τη περιοδο!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας είμαι νέα εδώ. . . τώρα είμαι 4 μηνών και γεννάω αρχές του Φλεβάρη:-), είναι το πρώτο μου μωράκι :-D και θα ήθελα να μου πείτε εσείς που είστε είδη μανούλες τι χρειάζεται να πιάσω για το μωράκι μου σε ρουχαλάκια σεντονάκια κτλ και πόσα να πιάσω:tongue::tongue::tongue:


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!Τι μου κανετε?

ΕΙδα ενα ονειρο εχθες..αλλο πραμα!

Ειδα οτι γεννησα..ομως γεννησα ενα σκυλι!Μικρο μαυρο τριχωτο!!Μου ειπαν οτι ηταν ετσι επειδη ηταν νεογεννητο και οσο περναει ο καιρος θα μοιαζει με ανθρωπο!!

Μετα τη γεννα το πηρα στην αγκαλια μου..Αυτο την ωρα που το ειχα αγκαλια, αρχισε να ζοριζεται παρα πολυ..Τελικα εκανε κακια..Αλλα ηταν περιεργα!Ηταν και η μαμα μου μαζι και τα επιασε στα χερια της!Μετα τα απλωσε στα μουτρα μου λεγοντας"Αυτα ειναι τα κακακια του μωρου σου..Δεν τα συχενεσαι.."!

Μετα απο λιγο κατουρησε κιολας και μπηκαν μερικα στο στομα μου γτ το ειχα αγκαλιτσα!Αυτο το σκυλακι ηταν αγορι..Μετα απο χρονια μεγαλωσε και τελικα εγινε κοριτσι και σε μορφη ανθρωπου...

Ενα εχω να πω..Μας ταραξαν οι ορμονες!

Τα κακα στον υπνο σου ξερεις τι ειναι???

ΛΕΦΤΑ!! Δεν παιζεις κανενα λοττο λεω εγω???


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααα

πολυ τρελλο το ονειρο σου!!!εγω ειδα πως με κουρευαν και εκλαιγα γιατι δεν ηθελα!!

Απο οτι ξερω καλο ειναι να κουρευεσαι στον υπνο σου, υποτιθεται λεει οταν κοβεις τα μαλλια σου σου φευγει ενα βαρος που εχεις!

Οσο για το κλαμα ειναι καλο γιατι στην πραγματικοτητα ειναι χαρα! δηλαδη το αντιθετο!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερουδια μανουλιτσες!!!

εφακη αλο κ απο εδω!

αννιτα και σοφη τελεια τα νεακια σας!!παντα τετοια!μωρε πως μεγαλωνουν ετσι τα σκατουλια;;ολο τετοια χαρουμενα να εχουμε!

εχθες πηγαμε κ εμεις γιατρο μετα απο ενα μηνα και η μπουμπου ειναι 170 γραμμαρια και πολυ πολυ καλα!!οπως και η μανουλα που εχει παρει 1,5 κιλο!ο ντοκτορουλης ειπε οτι παμε τελεια και τωρα θα ξαναδουμε το κοριτσακι μας 10 οκτωβρη στη β επιπεδου!καλα κρασια δλδ!!

μετα το γιατρο πηγαμε στη συνυφαδα μου να διαλεξουμε τι θελουμε απο επιπλακια κλπ που εχει κρατημενα απο τα παιδακια της που μεγαλωσαν πια!

εχουμε ετοιμα:κρεββατακι,καλαθουνα,καθισματακια αυτοκινητου για ολες τις ηλικιες και καθισματακι φαγητου!!το ποσο χαρηκα που τα γλιτωνουμε δε λεγεται!ειναι κ ο ξαδερφος μου που μου εχει ταξει κ αυτος διαφορα της κορης του που υποψιαζομαι οτι θα βολευτουμε μια χαρα!!

σορρυ για το σεντονακι αλλα ειχα πολλα νεα!!:tongue:

Λιτσα συγχαρητηρια και σε εσενα!!!Υπομονη τωρα μεχρι τον β' επιπεδου!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Ναιιι απο λεφτα ουυυυ!Παιζει ο ανδρας μου παντως!!!

Ρε κοριτσια..Εχω ενα καναπε γωνια(χωριζει κιολας..), σε ασπρο χρωμα!Τα εχω παιξει..Καθε εβδ βαζω το σαλονι για πλυσιμο..και δεν βγαινουν και ευκολα τα καλυμματα!

Σκεφτομουν στην αρχη να παρω ριχταρια..Αλλα 1ον δεν τα συμπαθει ο ανδρας μου γτ τον ζεσταινουν και 2ον θα πρεπει καθε τρεις και λιγο να τα στρωνω!

Μετα σκεφτηκα να παω εκει που πηρα το σαλονι και να τους πω να μου κανουν αλλο χρωμα!Αλλα μου ειπαν οτι οικονομικα ειναι καλυτερα να παρω καινουριο καναπε!

Εψαχνα στο ιντερνετ και βρηκα κατι καλυμματα ελαστικα!Στην ουσια τα "φορας" απο επανω..Εχετε καμια ιδεα?

Ενα μεγαλο Γεια στις νεες παρουσιες!!!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την nikou. Καλώς όρισες στην παρέα μας! Βάλε ένα τικεράκι να βλέπουμε και πόσο είσαι.

Από σεντονάκια κτλ. θα χρειαστείς 5-6 σίγουρα, μερικά φανελλένια για τον χειμώνα και τα άλλα απλά βαμβακερά. Σχέδια και χρώματα άφθονα στην αγορά.

Από ρουχαλάκια θα χρειαστείς φορμάκια, ζιπουνάκια, σκουφάκια, καλτσάκια,ζακετάκια και διάφορα άλλα.

Από τώρα σκέφτεσαι να ξεκινήσεις τα ψώνια?


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βούλα για τα ελαστικά καλύμματα δεν έχω άποψη. Τα σκεφτόμουν και εγώ κάποια στιγμή αλλά καθότι είναι γωνιακός και εμένα, θα θέλει ειδική παραγγελία φαντάζομαι. Δεν το έχω ψάξει, δεν ξέρω.

Ριχτάρια έχω εγώ αν και σκούρο καφέ το σαλόνι μου αλλά έχει και καλοκαιρινά ριχτάρια για τις ζεστές μέρες του χρόνου, δεν είναι απαραίτητο ό,τι τα ριχτάρια ζεσταίνουν.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει πολύ και αυτό...

916533.jpg

Αυτο θα ταιριαζε με το δωματιο που λες, φαντασου' το και με προικα κοριτσιστικη, και τους τοιχους οπως λεγαμε εχθες!!

Τελικα στο δωματιο κανεις δε πολυπροσεχει το ιδιο το κρεβατι οσο τα υπολοιπα!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βούλα για τα ελαστικά καλύμματα δεν έχω άποψη. Τα σκεφτόμουν και εγώ κάποια στιγμή αλλά καθότι είναι γωνιακός και εμένα, θα θέλει ειδική παραγγελία φαντάζομαι. Δεν το έχω ψάξει, δεν ξέρω.

Ριχτάρια έχω εγώ αν και σκούρο καφέ το σαλόνι μου αλλά έχει και καλοκαιρινά ριχτάρια για τις ζεστές μέρες του χρόνου, δεν είναι απαραίτητο ό,τι τα ριχτάρια ζεσταίνουν.

Εγω αυτα που εχω τον ζεσταινουν..και εμενα δλδ!

Δεν ξερω αν εχει και καλοκαιρινα, αλλα εδω στο κρεβατι που το σεντονι μπαινει κατω απο τα ξυλα και το πρωι το κανει ενα κουβαρι..φανατζεσαι πως κανει τα ριχταρια?Πρεπει να εχεις υπομονη να τα φτιαχνεις συνεχεια!

Να παω να ρωτησω μωρε..και ειναι και μερικοι που ερχονται και παιρνουν μετρα..Αλλα δεν ξερω που να παω...Σε λευκα ειδη?ή σε μαγαζι με σαλονια?


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ονοματα για τα παιδια σας εχετε σκεφτει κοπελες??

εμεις καταληξαμε κιολας αντρεα θα το βγαλουμε σαν τον πατερα μου!!!

Εμεις βαζουμε ονοματα ασχετα που μας αρεσουν, και ετσι ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι και δεν υπαρχουν κουβεντες!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την nikou. Καλώς όρισες στην παρέα μας! Βάλε ένα τικεράκι να βλέπουμε και πόσο είσαι.

Από σεντονάκια κτλ. θα χρειαστείς 5-6 σίγουρα, μερικά φανελλένια για τον χειμώνα και τα άλλα απλά βαμβακερά. Σχέδια και χρώματα άφθονα στην αγορά.

Από ρουχαλάκια θα χρειαστείς φορμάκια, ζιπουνάκια, σκουφάκια, καλτσάκια,ζακετάκια και διάφορα άλλα.

Από τώρα σκέφτεσαι να ξεκινήσεις τα ψώνια?

πως βάζεις το τικεράκι;:P

ε κατα τον οκτομβριο, νοέμβριο κάπου εκεί λέω να ξεκινήσω, σιγά σιγά θα τα πάιρνω όχι όλα μαζι.... φορμάκια, ζιμπουνάκια, σκουφάκια, καλτσάκια πόσα λες να πάρω; σκέφτομαι ότι θα μου φέρουν και όταν γεννήσω οι φίλοι κτλ...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια ερώτηση σε μαγαζί που πουλάει λευκά είδη και αν δεν βρεις ρωτάς αλλού. Εγώ τα έχω δει σε μαγαζιά με λευκά είδη ονλάιν.

Εγώ τα ριχτάρια τα μαγκώνω κάτω από τους καναπέδες, είναι και σενίλ ο καναπές μου οπότε δεν ξεστρώνεται εύκολα. Αν δεν χοροπηδούσε ο μικρός πάνω θα ήταν πάντα στρωμένα!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια ερώτηση σε μαγαζί που πουλάει λευκά είδη και αν δεν βρεις ρωτάς αλλού. Εγώ τα έχω δει σε μαγαζιά με λευκά είδη ονλάιν.

Εγώ τα ριχτάρια τα μαγκώνω κάτω από τους καναπέδες, είναι και σενίλ ο καναπές μου οπότε δεν ξεστρώνεται εύκολα. Αν δεν χοροπηδούσε ο μικρός πάνω θα ήταν πάντα στρωμένα!

μπουχαχααχ:tongue:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...