Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες...!!!!

Κασσανδρα καλως σε δεχτήκαμε πάλι!!

Μαργαρίτα, τι ωραία νοικοκυρεμένα πραγματάκια είναι αυτά που ετοιμάζεις σήμερα?? Μιαμ.!

Βουλίτσα,να προσέχεις βρε κοπέλα μου δεν θέλει πολλά πολλά!! Κι εγώ μια φορά πριν κανένα μήνα είχα ροζ βλέννα και τον πήρα και μου είπε αν δεν είναι αόμα δεν μας ανησυχεί.. Αν έχεις ακόμα πάρτον τηλ!

Νίκη η πεθερά στο εξωτερικό πως το πήρε το όλο θεμα της εγκυμοσύνης?? Άντε με το καλό να δεχτείς τον ανθρωπό σου!!!

Κορίτσια έχω πάλι γάμο σήμερα... Βαρέθηκα λέμε... Και αύριο βάφτιση... Ουφ..

Α!! Δεν σας είπα... Χτες πηγα και ειδα κρεβατάκια και καροτσακια... Αχ τι καλά....

η πεθερά μου μένει Κύπρο, όταν παντρεύτηκε το πεθερό μου ήρθε Κύπρο, πήγανε να δούνε την οικογένεια τους από εκεί και λόγο ότι το εισιτήριο είναι πολύ ακριβό δεν συμφέρει να πας για λίγο διάστημα. Ένα θα σου πω πέταγε από τη χαρά της, δεν την βλέπω τόσο πολύ σαν πεθερά αλλά περισσότερο σαν φίλη μου...


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Για ταχτοποιησε το πραγμα Δωρα μου, σα γραμματεας της παρεας που εισαι!!!!:tongue::tongue:

Νομίζω με ειχατε απολυσει απο γραμματεα... ε?? Ουφφφ... Που να την βρουμε παλι τη λιστα καλέ??


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κάνω πολύ σεξ...!!!! Στον υπνο μου!!! Μα το κακό είναι οτι βλεπω και αλλους που δεν τους ξερω να συμμετεχουν!! Ελεος!!! :rolleyes:

Είδες τι κάνουν οι ορμόνες; Εξάπτουν τη φαντασία!


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κασσανδρα μου, αγχωθηκα γτ 1ον δεν εχω χωρους στο στο σπιτι..Θα πρεπει τα ρουχα τα δικα μου και του ανδρα μου και κατι λευκα ειδη να βολευτουν μεσα σε μια 3φυλλη η οποια δεν ειναι καθολου λειτουργικη!

Και επισης τι κρεβατακι θα κανω!Μεχρι τη Δευτερα πρεπει να εχω σκεφτει τι θα κανω πανω κατω για να ξεκινησουν να μου το φτιαξουν!Θα το κανει ο συντροφος της πεθερας μου που ειναι επιπλοποιος και θελει χροοοονοοο να το κανει!Εχει πολυ δουλεια λεει!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κάνω πολύ σεξ...!!!! Στον υπνο μου!!! Μα το κακό είναι οτι βλεπω και αλλους που δεν τους ξερω να συμμετεχουν!! Ελεος!!! :rolleyes:

Μπουχααχαχα!!Εγω οταν ειχα την αποκολληση να δεις τι εβλεπα..

Χαρτακι κοβανε..:tongue:


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η πεθερά μου μένει Κύπρο, όταν παντρεύτηκε το πεθερό μου ήρθε Κύπρο, πήγανε να δούνε την οικογένεια τους από εκεί και λόγο ότι το εισιτήριο είναι πολύ ακριβό δεν συμφέρει να πας για λίγο διάστημα. Ένα θα σου πω πέταγε από τη χαρά της, δεν την βλέπω τόσο πολύ σαν πεθερά αλλά περισσότερο σαν φίλη μου...

Μπράβο κοριτσάκι είσαι τυχερή!! Εδώ άλλες παντρεμένες είναι και οι πεθερές δεν τις θέλουν... Και ευτυχώς κι εγώ έχω την καλύτερη πεθερά ρε κορίτσια!!!! Ειμαι πολυ τυχερη!!


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα πάλι!

Πάντως ναι αυτή την εποχή γάμοι - βαπτίσεις πολύ συχνό φαινόμενο.

Το σπαστικο με ολα αυτα ειναι οτι σε θυμουνται να σε καλεσουν ανθρωποι που δεν τους περιμενεις, απο το πουθενα.

Εμεις πλεον παμε μονο σε κοντινους μας, φιλους, συγγενεις ,γνωστους.

Στους αλλους στελνουμε απλα το δωρο. Το να ετοιμαστει και μια οικογενεια με 2 μικρα παιδια, με τα καλα τους και μεσα στον ηλιο τοση ωρα μια κουβεντα ειναι!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Μπουχααχαχα!!Εγω οταν ειχα την αποκολληση να δεις τι εβλεπα..

Χαρτακι κοβανε..:tongue:

Μπας και οι κορες αυξανουν αυτες τις διαστροφικες ορμονες??


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν σας το έχει απαγορεύσει (τις επαφές εννοώ) ο γιατρός γιατί να μην κάνετε που και που; Και εμείς κάνουμε αραιά και που όποτε έχουμε ευκαιρία. Γιατί μια δεν αισθάνεσαι καλά μια κάνεις θεραπεία για μύκητες (όπως εγώ τώρα).Μετά θα μεγαλώσει και η κοιλιά. Και μετά που θα γεννήσουμε; Πότε θα μπορέσουμε να ξανάρθουμε σε επαφή με τον άντρα μας; Εγώ φοβάμαι την αποξένωση του ζευγαριού πάντως γιατί έχω ακούσει πολλά.

Βέβαια αν δεν σας βγαίνει καθόλου από φόβο για το μωρό πάω πάσο. Πάντως σκεφτείτε ότι όλες αυτές οι ορμόνες της ευχαρίστησης από την επαφή επηρεάζουν και το έμβρυο θετικά!


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κασσανδρα μου, αγχωθηκα γτ 1ον δεν εχω χωρους στο στο σπιτι..Θα πρεπει τα ρουχα τα δικα μου και του ανδρα μου και κατι λευκα ειδη να βολευτουν μεσα σε μια 3φυλλη η οποια δεν ειναι καθολου λειτουργικη!

Και επισης τι κρεβατακι θα κανω!Μεχρι τη Δευτερα πρεπει να εχω σκεφτει τι θα κανω πανω κατω για να ξεκινησουν να μου το φτιαξουν!Θα το κανει ο συντροφος της πεθερας μου που ειναι επιπλοποιος και θελει χροοοονοοο να το κανει!Εχει πολυ δουλεια λεει!

Καλέ θα σε δείρω... Μην αγχώνεσαι!!!

Για δες κι αυτο,εμένα μου άρεσε το αντικε-ροζ-καφε χρωμα..

Selini-Maxi.aspx


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα η πεθερα μου τωρα εγινε καλη που ετοιμαζουμε εγγονι..:rolleyes:

εσενα εγινε τουλαχιστον εστω και ετσι χαχαχχαχαχα εμενα σε καθε εγκυμοσυνη γινετε και χειροτερη:tongue::tongue::tongue:


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι είσαι τυχερή!! Εδώ άλλες παντρεμένες είναι και οι πεθερές δεν τις θέλουν... Και ευτυχώς κι εγώ έχω την καλύτερη πεθερά ρε κορίτσια!!!! Ειμαι πολυ τυχερη!!

Και εγω οσο για πεθερα δεν εχω παραπονο!!!Ειναι πολυ καλη και το καλυτερο οτι δεν ανακατευεται πουθενα, βεβαια θα μου πεις ειναι και τι θαρρος θα της δωσει ο γιος της για αυτο. Βεβαια καμμια φορα κατι μαργαριταρια δε λειπουν οπως λεγαμε και εχθες!!!:tongue::tongue:


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...