Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Πάντως αν δεν σας το έχει απαγορεύσει (τις επαφές εννοώ) ο γιατρός γιατί να μην κάνετε που και που; Και εμείς κάνουμε αραιά και που όποτε έχουμε ευκαιρία. Γιατί μια δεν αισθάνεσαι καλά μια κάνεις θεραπεία για μύκητες (όπως εγώ τώρα).Μετά θα μεγαλώσει και η κοιλιά. Και μετά που θα γεννήσουμε; Πότε θα μπορέσουμε να ξανάρθουμε σε επαφή με τον άντρα μας; Εγώ φοβάμαι την αποξένωση του ζευγαριού πάντως γιατί έχω ακούσει πολλά.

Βέβαια αν δεν σας βγαίνει καθόλου από φόβο για το μωρό πάω πάσο. Πάντως σκεφτείτε ότι όλες αυτές οι ορμόνες της ευχαρίστησης από την επαφή επηρεάζουν και το έμβρυο θετικά!

Αχχχ τι ωραια που τα ειπες!!Και ειπες και κατι που ηθελα και εγω να το πω αλλα δεν ηξερα πως..Σχετικα με την αποξενωση!Ειδικα τωρα που αισθανομαι ενα μικρο και αχαρο ζωακι..αμα δεν κανουμε και αυτο να αισθανθω λιγο γυναικα και οτι ευχαριστω καπως τον ανδρα μου, θα φορεσω τα ασπρα και θα με παρουν μεσα!

Ξερω οτι στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι και οτι καταλαβαινουν και αυτοι τι τραβαμε!Αλλα...

Ασε και το αλλο που λες!!Θα κανουμε καιροοο μετα να κανουμε σεξ με την ησυχια μας!!Εγω ακομα θυμαμαι την τελευταια σουπερ ντουπερ φορα!;)


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κασσανδρα μου, αγχωθηκα γτ 1ον δεν εχω χωρους στο στο σπιτι..Θα πρεπει τα ρουχα τα δικα μου και του ανδρα μου και κατι λευκα ειδη να βολευτουν μεσα σε μια 3φυλλη η οποια δεν ειναι καθολου λειτουργικη!

Και επισης τι κρεβατακι θα κανω!Μεχρι τη Δευτερα πρεπει να εχω σκεφτει τι θα κανω πανω κατω για να ξεκινησουν να μου το φτιαξουν!Θα το κανει ο συντροφος της πεθερας μου που ειναι επιπλοποιος και θελει χροοοονοοο να το κανει!Εχει πολυ δουλεια λεει!

Έχεις επιπλέον δωμάτιο για το παιδί ή όχι; Και εγώ σε δυάρι μένω αλλά το έχω πάρει χαλαρά. Θα αφήσω τα πράγματα μας ως έχει και θα πάρω μια συρταριέρα για τα πράγματα του μωρού. Θα πάρω μια καλαθούνα ή ένα λίκνο για τους πρώτους 3-4 μήνες γιατί δεν χωράει κούνια στο υπνοδωμάτιό μας και μετά θα μετακομίσουμε σε μεγαλύτερο σπίτι.

Εσείς πως το σκέφτεστε;


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλέ θα σε δείρω... Μην αγχώνεσαι!!!

Για δες κι αυτο,εμένα μου άρεσε το αντικε-ροζ-καφε χρωμα..

Selini-Maxi.aspx

Ρεε δεν φαινεται εικονα!Εκει στη σελιδα που εισαι κανε δεξι κλικ πανω στην εικονα και πατα εκει που λεει προβολη εικονα..και κανε εκεινο το λινκ κοπι!


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κοριτσια η αποξενωση ερχεται μονο αν το επιτρεψει το ζευγαρι οκ δεν λεω οτι θα ειναι ολαααααα οπως πριν αλλα το σεξ λειπει μονο οταν το ζευγαρι το επιτρεψει

Οσο αφορα την πεθερα? το τελειωτικο χτυπημα ηρθε σημερα οταν ξυπνησα και μιλουσε στο κινητο της και ελεγε εεεεεεεε εγω τωρα τι καθομαι εδω και κανω????


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω οσο για πεθερα δεν εχω παραπονο!!!Ειναι πολυ καλη και το καλυτερο οτι δεν ανακατευεται πουθενα, βεβαια θα μου πεις ειναι και τι θαρρος θα της δωσει ο γιος της για αυτο. Βεβαια καμμια φορα κατι μαργαριταρια δε λειπουν οπως λεγαμε και εχθες!!!:tongue::tongue:

Ετσι ακριβως...Εμενα που δουλευουν και μαζι???Ποσο ευκολο ειναι να μην επηρεαζεται οεο?


R96J9O8.jpgR96Jp3.png

Λιώνω με κάθε σας χαμόγελο..

8wYFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχχχ τι ωραια που τα ειπες!!Και ειπες και κατι που ηθελα και εγω να το πω αλλα δεν ηξερα πως..Σχετικα με την αποξενωση!Ειδικα τωρα που αισθανομαι ενα μικρο και αχαρο ζωακι..αμα δεν κανουμε και αυτο να αισθανθω λιγο γυναικα και οτι ευχαριστω καπως τον ανδρα μου, θα φορεσω τα ασπρα και θα με παρουν μεσα!

Ξερω οτι στην πραγματικοτητα δεν ειναι ετσι και οτι καταλαβαινουν και αυτοι τι τραβαμε!Αλλα...

Ασε και το αλλο που λες!!Θα κανουμε καιροοο μετα να κανουμε σεξ με την ησυχια μας!!Εγω ακομα θυμαμαι την τελευταια σουπερ ντουπερ φορα!;)

Ακριβώς και εγώ έτσι σκέφτομαι. Πρέπει να κρατήσουμε και τη θηλυκή μας διάσταση. Μην μας βλέπουν σαν μάνες των παιδιών τους που δεν "κάνει" να ακουμπήσουν. Βέβαια όσες κοπέλες περιμένουν δεύτερο ή τρίτο σαφώς έχουν βρει τη φόρμουλα με τον άντρα τους. Εμείς οι πρωτάρες που τα αντιμετωπίζουμε όλα για πρώτη φορά...


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαίρη καλή επιτυχία, περιμένουμε νέα! Όλα μια χαρά θα είναι, θα δεις!

Η ξάπλα σίγουρα είναι δύσκολη και φαντάζομαι ακόμη δυσκολότερη όταν έχεις και άλλο ή και άλλα παιδιά μικρά τριγύρω σου. Θέλεις και έναν άνθρωπο να τα απασχολεί και άλλον έναν να βοηθάει εσένα και να κάνει τα απαραίτητα στο σπίτι!

Νίκη καλώς είναι ο αιματοκρίτης σου. Εγώ έχω τον χαμηλότερο, 30,7 παρακαλώ!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως...Εμενα που δουλευουν και μαζι???Ποσο ευκολο ειναι να μην επηρεαζεται οεο?

ασε εχει και μερικες και καντηλια να ακουν απο το γιο τα ιδια κανουν βλεπε την δικια μου χαχαχχαχαχαχα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ρε κοριτσια η αποξενωση ερχεται μονο αν το επιτρεψει το ζευγαρι οκ δεν λεω οτι θα ειναι ολαααααα οπως πριν αλλα το σεξ λειπει μονο οταν το ζευγαρι το επιτρεψει

Οσο αφορα την πεθερα? το τελειωτικο χτυπημα ηρθε σημερα οταν ξυπνησα και μιλουσε στο κινητο της και ελεγε εεεεεεεε εγω τωρα τι καθομαι εδω και κανω????

Δεν κατάλαβα ήταν σπίτι σου το πρωί; Για επίσκεψη;


Jfnqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρεε δεν φαινεται εικονα!Εκει στη σελιδα που εισαι κανε δεξι κλικ πανω στην εικονα και πατα εκει που λεει προβολη εικονα..και κανε εκεινο το λινκ κοπι!

http://www.licno.gr/pub/getattachment/8d606cec-ea8f-4ab9-9f92-bad3ddeb56d2/Selini-Maxi-set.aspx


1554962n1w34v73a9.gif Βικτωρία 18-01-2012

9AcEp2.png

nyy2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν σας το έχει απαγορεύσει (τις επαφές εννοώ) ο γιατρός γιατί να μην κάνετε που και που; Και εμείς κάνουμε αραιά και που όποτε έχουμε ευκαιρία. Γιατί μια δεν αισθάνεσαι καλά μια κάνεις θεραπεία για μύκητες (όπως εγώ τώρα).Μετά θα μεγαλώσει και η κοιλιά. Και μετά που θα γεννήσουμε; Πότε θα μπορέσουμε να ξανάρθουμε σε επαφή με τον άντρα μας; Εγώ φοβάμαι την αποξένωση του ζευγαριού πάντως γιατί έχω ακούσει πολλά.

Βέβαια αν δεν σας βγαίνει καθόλου από φόβο για το μωρό πάω πάσο. Πάντως σκεφτείτε ότι όλες αυτές οι ορμόνες της ευχαρίστησης από την επαφή επηρεάζουν και το έμβρυο θετικά!

Εγω παντως κοριτσια 2 παιδια εκανα και καθε φορα κρατιομασταν λογω του ιστορικου μου αλλα δε νοιωσαμε αποξενωση μεταξυ μας.Μια χαρα ημασταν μετα τις γεννες.

Να γιατι πρεπει να εισαι σιγουρος για τη σχεση σου και να ειναι αυτη δυνατη πριν αποφασισεις για παιδι. Τα προβληματα ξεκινουν απο την αρχη της εγκυμοσυνης. Οποιοι λενε να κανουν παιδι για να σωσουν τη σχεση τους η το γαμο τους τη πατησανε!!!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ήταν σπίτι σου το πρωί; Για επίσκεψη;

ο συζηγος δουλευει νυχτα και ερχεται στο σπιτι "αφου κοιμησω το παιδι" την νυχτα για να μην ειμαι μονη και συμβει κατι και αυτο την ενοχλει ΕΛΕΟΣ


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως κοριτσια 2 παιδια εκανα και καθε φορα κρατιομασταν λογω του ιστορικου μου αλλα δε νοιωσαμε αποξενωση μεταξυ μας.Μια χαρα ημασταν μετα τις γεννες.

Να γιατι πρεπει να εισαι σιγουρος για τη σχεση σου και να ειναι αυτη δυνατη πριν αποφασισεις για παιδι. Τα προβληματα ξεκινουν απο την αρχη της εγκυμοσυνης. Οποιοι λενε να κανουν παιδι για να σωσουν τη σχεση τους η το γαμο τους τη πατησανε!!!

συμφωνω απολυτα μαζι σου


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...